Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5346643 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3920 dnia: Wrzesień 04, 2012, 13:52:23 pm »
http://allegro.pl/oddam-kroliczka-i2578733724.html
tel nie ma wysłałam maila z namiarami

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3921 dnia: Wrzesień 04, 2012, 14:06:44 pm »
ing - jesli ktoś mi dowiezie Lukę do Poznania, to ja w czwartek jestem we Wrocławiu! :)
WO AMIGO

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3922 dnia: Wrzesień 04, 2012, 14:09:29 pm »
Aaaa....................  byłoby wspaniale. Czy ktoś może podrzucić Lukę do Poznania?  halo!!
MartaP o ktorej godzinie wyjeżdżasz z Poznania?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2012, 14:12:42 pm wysłana przez ing »

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3923 dnia: Wrzesień 04, 2012, 14:20:35 pm »
5:24 mam pociąg :)
WO AMIGO

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3924 dnia: Wrzesień 04, 2012, 14:26:05 pm »
Czyli najpóźniej jutro Luka musiałaby przyjechać do Poznania...

Czy ktos wybiera sie jutro z Torunia do Poznania????

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3925 dnia: Wrzesień 04, 2012, 14:29:03 pm »
ing,wrzuć zapytanie w "transporcie" albo na shoutboksie
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3926 dnia: Wrzesień 04, 2012, 14:40:24 pm »

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3927 dnia: Wrzesień 04, 2012, 17:04:43 pm »
Jeśli się nie wyrobicie do wyjazdu MartyP, to ja jadę w następnym tygodniu, 14go.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3928 dnia: Wrzesień 04, 2012, 22:47:53 pm »
Właśnie dopiero teraz ,że znów odszedł uszolek :( biedne maleństwo. Widocznie na górze było zapotrzebowanie na kolejne uszy królicze. Kicaj w chmurkach maleńki  :placze. kicaj.

A wracając do ogłoszenia na tablicy.pl ,gdzie jest w tym kraju prawo ?? Żenada.  :glupek:

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3929 dnia: Wrzesień 04, 2012, 23:21:30 pm »
Kochani, napisałam do SPK w sprawie adopcji Tulisi, Nevila lub Kondzia. Kontakt sie ejdnak urwał, a nie sądzę zebyśmy zostali uznani za niefajną rodzinę dla uszaków ;) czy Tulisia ma już domek moze? albo Nevil albo Kondzio? nie wiecie może??
Pozdrawiam :)

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3930 dnia: Wrzesień 05, 2012, 07:42:45 am »
Sprawdź proszę maila :)

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3931 dnia: Wrzesień 05, 2012, 11:37:04 am »
Przypominam ,że na ogłoszenia jest specjany wątek!: ) Chodzi mi tylko o to żebyśmy się nie powtarzali.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3932 dnia: Wrzesień 05, 2012, 18:50:33 pm »
trudno ocenić czy to była encephalitozoonoza czy typowa padaczka - w tym celu musielibyśmy wykonać pośmiertnie badanie moczu, a nie było takiej możliwości ze względu na nieobecność doc
tak czy inaczej Gutka zabiły zaburzenia neurologiczne i bardzo mocne ataki o charakterze padaczkowym

ja też wierzyłam, że nam się uda...

czas wrócić do rzeczywistości i przypomnieć o Maszy

Masza jest starszym królikiem, który pod opiekę Stowarzyszenia trafił rok temu

mimo swoich problemów zdrowotnych - przewlekły katar i chore serce - ma ogromną wolę życia, a jej zachowanie nie odbiega od zachowania zdrowych królików :)

Masza ma skomplikowany charakter - jest wielobarwna :)

uwielbia pieszczoty. kiedy już ktoś zacznie ją głaskać, trudno się od niej oderwać. z drugiej strony trzeba się przyzwyczaić do tego, że potrafi znienacka ugryźć - dot. to sytuacji, kiedy wydaje się jej, że czas na kolację i zamiast na brokuła, trafia np. na mój łokieć :] - nigdy nie wpada w szał, nie jest agresywna - po prostu nadal rzuca się na jedzenie -tak, jakby wciąż było go zbyt mało, a jeść...uwielbia :) siano, zioła, warzywa, suszone jabłko, gruszka - wszystko znika od razu

Masza bardzo ładnie korzysta z kuwety - w tej chwili ma do dyspozycji kojec i bardzo dobrze się w nim czuje

pod koniec września doc zdecyduje o tym co dalej - póki co co najmniej 2 razy dziennie oczyszczam Maszy nos. otrzymuje również raz dziennie tabletkę na serce - nie wymaga jednak codziennej, specjalistycznej opieki stricte weterynaryjnej

szukamy dla niej domu tymczasowego lub domu stałego w Toruniu lub w okolicach - tak, aby była pod opieką doc, tj. aby były możliwe wizyty kontrolne u doc Krawczyka

gdyby ktoś zdecydował się na opiekę nad Maszą, otrzyma od nas pełne wsparcie ;)

Masza w swoim życiu bardzo wiele przeszła. nie jest młodym, w pełni zdrowym królikiem, ale gdyby każdy uszak miał w sobie taką siłę charakteru i wolę walki...




















niestety Foresta po raz kolejny czeka zabieg korekty/usunięcia zębów - Forest to kolejny z naszych rezydentów - myślę, że to jeden z najgorszych przykładów problemów z zębami, zarówno trzonowymi jak i siekaczami :( wymaga nieustającej kontroli, ale na szczęście ma wspaniałą opiekę - Forest mieszka wraz z adopcyjnym Tosiem - króliczkiem znalezionym w reklamówce w Gdańsku, który trafił do nas wczesnym latem zeszłego roku z bardzo zaawansowanym ropniem

obiecuję, że jutro pojawią się zdjęcia z Azylu - z maluszkami Jagody włącznie :)

jeśli nic się nie zmieni, w piątek do Azylu trafi królik z Włocławka - z ogłoszenia o pieluchach :]

na koniec zapraszam serdecznie do udziału w licytacji torby na rzecz naszego Azylu!

http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/132215055/ekotorba.html

w weekend na forum pojawi się finansowe podsumowanie wakacji - zbiorcze podsumowanie zaległego czerwca, lipca i sierpnia

ing istnieje szansa na bezpośredni transport na trasie Toruń - Wrocław w najbliższym czasie...:) aby ułatwić Ci oczekiwanie, jutro Luka zabłyśnie na jakimś zdjęciu :)



Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3933 dnia: Wrzesień 05, 2012, 18:58:58 pm »
Jaka ona jest śliczna! Czekoladowa piękność  :DD Takiej barwy u króliśka jeszcze nie widziałam. Gdybym tylko mieszkała bliżej Torunia...
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3934 dnia: Wrzesień 05, 2012, 19:01:02 pm »
Jaka śliczna Masza :-)
Biedny Forest, ma taki cudowny kolor futra i jest takim przymilnym królikiem.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3935 dnia: Wrzesień 05, 2012, 19:15:41 pm »
Ale słodka ta Masza! :) Hmmmmmm, saaaama czeeekolada ;)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3936 dnia: Wrzesień 05, 2012, 19:29:05 pm »
śliczny Maszkaronek:)
lubie takie charakterne kobity
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3937 dnia: Wrzesień 05, 2012, 20:27:09 pm »
Masza cudna dziewczynka  :zakochany:
Charakterna jak moja Maciejka  :lol

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3938 dnia: Wrzesień 05, 2012, 20:48:13 pm »
jak dobrze pójdzie to jutro przywiozę do Azylu patyczki od drzewek owocowych :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3939 dnia: Wrzesień 05, 2012, 21:36:21 pm »

te uszkaaa... :zakochany: :heart
WO AMIGO