Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5288192 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11560 dnia: Czerwiec 12, 2013, 07:52:09 am »
Dzięki za zdjęcia Matyldzi! To najładniejsza krówka na świecie :)). Wydrukuję sobie jakieś :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11561 dnia: Czerwiec 12, 2013, 08:21:36 am »
Z wieści uszato-zdrowotnych, ja chciałam dodać, że wczoraj do Doktora wpadł też na chwilę Franklin. Doktor był wręcz zdumiony stanem jego noska - nie ma śladu po katarze  :jupi Zmasowany atak przyniósł bardzo dobre efekty. Franklin - bakterie - 1:0  :niegrzeczny
Zostało mu tylko łzawiące oczko, ale tak już będzie - kanalika nie da się udrożnić igłą okulistyczną, bo nie przebija się przez zwapnienie. Gdybyśmy chcieli to zrobić, potrzebna by była inwazyjna operacja. A po co narażać króliczka na powikłania, gdy "defekt" jest tak drobny  :nie_wiem Trzeba też kontrolować zęby, bo Francikowi paru brakuje, a te, które są, niekoniecznie rosną idealnie.
Kurdupel jest zatem gotowy aby trafić do nowego domu :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11562 dnia: Czerwiec 12, 2013, 14:25:45 pm »
Witajcie.
Coffee cała i bezpieczna dotarła do naszego domku. Jest przemiła, grzeczna, delikatna, no cuuudooo. Siedzi sobie w zagródce i obserwuje teren. No ale Tysiek to się nie popisał, tchórz jakich mało  :niespodzianka Spakował walizki i wyniósł się do sypialni pod łóżko mojej córki. Całą noc biegał i tupał, współczuję sąsiadom z dołu  ;|
Normalnie chłopak nie poznał się jaka laska zawitała w jego progi  :/
A Coffee czeka strzyżenie, bo jakoś nie wyobrażam sobie wyciągania igiełek z futra po każdym pobycie na działce, Tysiek tez jest strzyżony z tego powodu, bo wyglądał jak diabeł po działce hahahah

Offline sylwiawiewióra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11563 dnia: Czerwiec 12, 2013, 15:02:15 pm »
Matylda z tym pycholkiem wygląda jak z jakiegoś horroru "krwiożercze króliki atakują" :p uroooczo :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11564 dnia: Czerwiec 12, 2013, 22:03:14 pm »
wieczorową porą przedstawiamy maluchy, które przyjechały do nas wczoraj z Warszawy - króliki odebrane od terrarysty  :przytul

w piątek doktor będzie w Azylu i wówczas dowiemy się więcej na temat ich stanu zdrowia. póki co wiadomo, że kichają...i są urocze ;)















***



















w najbliższym czasie na pewno wpadną w ręce fryzjera ;) ale tym razem nie moja :P dzięki cioci Oli z Bydgoszczy będą wyglądać po strzyżeniu tak jak Dalila...a nie jak pozostałe króliki z bydgoskiej interwencji, które miały przyjemność być strzyżone przeze mnie i jeszcze nie doszły do siebie :P

***

robienie zdjęć z Azylu, które dokumentują azylową codzienność, jest przyjemnością, ale postrzegam to również jako mój obowiązek wobec osób, które tworzą Azyl, tj. wobec wszystkich, którzy nas wspierają finansowo, czy też po prostu będąc z nami - w każdej postaci. doba każdego z nas ma 24h, dlatego po raz kolejny chciałabym podkreślić, iż to jak działa Azyl nie jest wynikiem tego, jaką ilością czasu dysponujemy...wręcz przeciwnie. jest to kwestia odpowiedzialności za to, co razem tworzymy i szacunku do tych, dzięki którym możemy pomagać królikom.


***

Kendra jest królikiem wymagającym bardzo cierpliwego podejścia. na pewno jeszcze dużo czasu minie, zanim zaufa człowiekowi, ale nad tym pracujemy,

dzisiaj z maluchami, z którymi czuła się dość dobrze, chociaż zakłócały jej spokój :P



















































a potem było już tylko lepiej :)





























***

my pozytywnie zakręceni :D























































































Edward - romantyczny, ale nierozważny :) Pan Królik w średnim wieku (6 lat) , o bardzo miłym usposobieniu :)























Marzyciel vel. Boski - 3 miesiące temu nawet ja do końca nie wierzyłam, że da radę, a dzisiaj to kwintesencja życia :)







:D









Soti robi małe, ale jednak postępy w stosunkach z człowiekiem ;)



Pesteczka dzisiaj bez DryBed, ponieważ jeden przestał chłonąć :/ za to dzisiaj w kuwecie były nie tylko bobki! co prawda w kuwecie miała podkład, ale jednak daje radę :)
apetyt jej dopisuje :)



Kurt zorientowała się, że najlepsza miejscówka to zielone pudło, więc Marzyciel ma konkurencję ;)





Fuji - nasz kochany pseudokibic :)



***

jeśli wszystko się uda, jutro przyjedzie do nas Devi, którą musi zobaczyć doc.

czekamy też na królika z Bydgoszczy i króliczkę z Torunia, którego miejmy nadzieję uda się w piątek odbić.



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11565 dnia: Czerwiec 12, 2013, 22:14:34 pm »
No to poprosimy teraz szybko 2 imiona dla warszawskich futrzaków i lądują na stronie adopcyjnej  :DD Jeśli ich stan zdrowia nie będzie taki najgorszy to coś czuję, że szybko znajdą nowe domy  :przytul

Bardzo prosimy też o pomoc w transporcie dwóch uszatków z Olsztyna do Poznania - jeśli ktoś mógłby pomóc bardzo proszę o kontakt - magdalena.gralak@azyl.torun.pl :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11566 dnia: Czerwiec 12, 2013, 22:26:22 pm »
szukamy też transportu z Torunia do Olsztyna dla Tinky :)

aaa zapomniałam, że dzisiaj przeprowadziłam bardzo udane spotkanie adopcyjne i mamy kolejny DT z opcją DS! :)



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11567 dnia: Czerwiec 12, 2013, 22:31:28 pm »
już proponowałam pomoc Karolinie, ale napiszę i tu - jeśli króliki dojadą do Torunia, to ja je mogę zabrać do Poznania :)
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11568 dnia: Czerwiec 12, 2013, 22:39:47 pm »
Hippi i Cherubin pozdrawiają z nowego domu :) (myślę, że dla Cherubina już niedługi tylko tymczasowego ;))

miłość kwitnie :) to był strzał w dziesiątkę :)


















Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11569 dnia: Czerwiec 12, 2013, 22:40:58 pm »
ooo Marta byłoby super  :bukiet :)

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11570 dnia: Czerwiec 12, 2013, 23:21:37 pm »
Dobra. Wybłagam tate to może w sobote weźmiemy z Olsztyna do Torunia dwa uszole ,a w niedziele przywioze Tinki.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11571 dnia: Czerwiec 12, 2013, 23:55:19 pm »
Dobrussia ale ja będę w Toruniu dopiero 22/06 na dzień otwarty :( będą mogły przeczekać tydzień?
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11572 dnia: Czerwiec 13, 2013, 07:32:03 am »
Kendra jest przesłodka, cudnie się prezentuje z maluchami, które wcale już nie są takie małe :) I Frutinka się pojawiła na zdjęciu, niezmiennie mi się kojarzy z moja Szaruńką :onajego

Edward - pampuśny typ :D - coś tak czuję, ze Soni się spodoba :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11573 dnia: Czerwiec 13, 2013, 09:18:22 am »
Coffee to ukryty diabełek :diabelek
Atakuje Tyśka przez kratki, on podchodzi pełen dobrych intencji, nosek w nosek a ta ciach   :zdenerwowany , dobrze, że są te kratki...strach pomyśleć co byłoby bez nich   :szerm:

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11574 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:04:23 am »
Kolejny dowód na to, że pod pięknym futerkiem kryje sie waleczna osobowość ;) z moim jest to samo, niby fajny puchaty, ale ma swoje za (wielkimi) uszami :P
  
Herbi


Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11576 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:50:33 am »
Już sie dokopałam do zdjęć - cieszę się, że paczka doszła :)
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11577 dnia: Czerwiec 13, 2013, 11:40:13 am »
no dobra. To na dzień otwarty może nam się uda przywieść, bo wybieram się z Dorotą.

Offline Zara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Astrid
  • Pozostałe zwierzaki: Pies Grapa, koty Grzmot i Batman
  • Za TM: Królik Luis, królik Duszek, pies Arpa, koń Avanti
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11578 dnia: Czerwiec 13, 2013, 12:01:20 pm »
Hippi i Cherubin pozdrawiają z nowego domu :) (myślę, że dla Cherubina już niedługi tylko tymczasowego ;))

miłość kwitnie :) to był strzał w dziesiątkę :)

















Wreszcie widzę Hippcię!  :brawo: Wspaniale, że ma przyjaciela  :bunny:

Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11579 dnia: Czerwiec 13, 2013, 12:08:43 pm »
Ciekawe, kiedy u mnie tak będzie...na razie Coffee pała morderczym instynktem do mojego spokojnego Tymka :placze Wiem, wiem potrzeba czasu :glupek: