Autor Wątek: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)  (Przeczytany 1251152 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2520 dnia: Sierpień 11, 2013, 20:16:41 pm »
Wiem, ze to nie jest odpowiedni watek... ale wlasnie minal rok jak BOSMANEK odszedł.... puchata czesc mojego serca ;-(
Ech...żyć się nie chce w takich momentach...
:przytul

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2521 dnia: Sierpień 11, 2013, 22:46:16 pm »
Czy ktos sie opiekuje biurowymi uszakami?
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline selaronda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2522 dnia: Sierpień 13, 2013, 09:01:36 am »
Część z nas jest jeszcze na urlopach  :krzywy2 ale króliki biurowe są pod stałą opieką  :przytul Na czas wakacji mamy  ustalone  specjalne dyżury, pojawiły się też nowe wolontariuszki , także królikom nic nie brakuje  :bunny: został też na czas upałów uruchomiony  ......... klimatyzator    :icon_mrgreen
Ja urlopuję jeszcze tydzień, ale z ostatnich informacji wiem, że stan na wczoraj 17 uszatych egzemplarzy czyli tendencja minimalnie w dół  :brawo: Podobno Czekolad kręci się koło nowego domku - trzymam kciuki  :krolik

Offline Gosia77

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2523 dnia: Sierpień 13, 2013, 09:08:12 am »
Tendencja w dół zawsze cieszy ;-)

Offline adrienne

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
    • Strona Królewskiej stolicy na fb:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Karolina + Pierniczek, Ciasteczko + Czesio
  • Na DT: Stasia, Ryszard Trzynogi
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2524 dnia: Sierpień 13, 2013, 15:00:43 pm »
Dobra napiszę coś wreszcie :P

Czekolad znalazł nowy dom, na razie na Podkarpaciu, później będzie harcował po domu na przedmieściach Paryża a więc maluch będzie światowym uszakiem :D

U mnie na tymczasie są Yogi, Bursztyn, Leszczynka i Cwaniak. O Cwaniaku jeszcze nie słyszeliście.

Yogi jest świetnym uszakiem, przybiega zawsze do mnie, chce się ciągle głaskać, w ogóle jest strasznym pieszczochem i łakomczuchem :) Robi się coraz piękniejszy :D Jest idealnym kandydatem do adopcji nie niszczy niczego, jest milusiński, zachowuje się trochę jak piesek :) Niestety Yogi będzie potrzebował w przyszłości ekstrakcji wszystkich zębów trzonowych....
A oto aktualne foty:


Bursztyn miał niedawno operacje usunięcia kolejnych zębów. Na szczęście chłopak jest silny i szybko doszedł do siebie, od razu zaczął jeść normalne rzeczy. Bursztyn jest królikiem kanapowym, uwielbia przesiadywać na kanapie. Ostatnio zdenerwowała go ćma, która zaczęła się obijać o jego kanapę, a on zaczął ją ganiać jak kot! Strasznie żałuję , że nie udało mi się tego nagrać! Bursztyn mieszka w mojej sypialni, codziennie rano przychodzi do mnie do łóżka i czeka aż zacznę go drapać za uchem :)

Leszczynka trafiła do mnie z ranami grzbietu, potrzebowała kołnierza i codziennej pielęgnacji ran bo codziennie rozdrapywała swoje rany od nowa. Teraz jest już zagojona, nie ma blizn, nawet porosła już futerkiem :) Jest małym kochanym aniołkiem, uwielbia jak całuje się ją po nosku, bardzo lubi biegać i zwiedzać.
Tak wyglądały jej rany jak do mnie trafiła:

Tak wygląda teraz :)


Cwaniak został oddany ze względu na to, że znudził się dzieciom... generalnie dobrze się stało, przynajmniej teraz jest w miarę szczęśliwy skumał się z moją Karoliną, ganiają razem, dzięki temu Karolinie uda się tez może schudnąć :P Mały jest tak skoczny, normalnie fruwa w powietrzu! Jest niekastrowany, ale nie obsikuje niczego w okół tylko zostawia bobki gdzie popadnie. Poza tym jest bardzo spokojny na rękach, poza nimi jest strasznym wariatem :P Generalnie jest zdrowy, ma tylko lekko wyłysiałe stopy, jednak bez pododermatitis.
A oto Cwaniak we własnej osobie:)




Ze spraw biurowych, bardzo potrzebujemy karmy dla naszych podopiecznych w biurze, karma się kończy, darowizn praktycznie na ten cel nie ma... Czy ktoś chciałby nakarmić nasze kochane zwierzaki? Obecnie dostają oni granulat Cuni Nature. Bardzo prosimy o pomoc.



W piątek jadę do Częstochowy, pomóc OTOZowi przy królikach ze sławnej już interwencji. Jeżeli ktoś nie miał odwagi sam a chciałby jechać i pomóc zapraszam ze mną. Jeżeli ktoś ma samochód i chciałby się wybrać, tym bardziej zapraszam, wtedy możemy zawieźć im więcej rzeczy niż ja będę w stanie zabrać jadąc pociągiem. Wyjeżdżam w piątek po południu z Warszawy.

Każdy człowiek, który zna się na królikach jest na wagę złota, oni nie mają doświadczenia z królikami więc taka pomoc jest im potrzebna.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2013, 15:50:28 pm wysłana przez adrienne »
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora ~ Plut

Offline adrienne

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
    • Strona Królewskiej stolicy na fb:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Karolina + Pierniczek, Ciasteczko + Czesio
  • Na DT: Stasia, Ryszard Trzynogi
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2525 dnia: Sierpień 15, 2013, 22:45:58 pm »
Halo.. Warszawa wymarla czy jak? Ja pozdrawiam z Czestochowy w każdym razie i nadal zapraszam w moim pokoju jest jeszcze jedno wolne lozko, wiec jest gdzie spac :)
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora ~ Plut

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2526 dnia: Sierpień 17, 2013, 12:25:11 pm »
Jesteśmy, jesteśmy :)
Przepraszam za zaległości na forum, pierwszy raz od czterech lat pracy w SPK wzięłam prawdziwy urlop i niestety nadrabianie zaległości po nim zajęło więcej czasu niż przewidziałam :/ Dlatego też na pisanie na forum nie starczało zwyczajnie czasu. Nie znaczy to oczywiście, że uszaki w biurze były same, o nie! :)
W międzyczasie odbył się nawet dzień otwarty w siedzibie z którego fotorelację mozna obejrzeć na fb: https://www.facebook.com/SPKWarszawa

Zachęcam mocno do śledzenia naszego profilu, czasem łatwiej jest wrzuć tam np. zdjęcia, więc często jest ich tam więcej :)



Z najlepszych wieści-
Nasza sparalizowana Zuzia jest już w nowym cudownym domu! Okazało się, że uszkodzenie kręgołupa nie jest aż tak poważne jak myśleliśmy i mała ma szansę chodzić! Jest już w trakcie rehabilitacji i jej opiekunka mówi, że mała jest w stanie już po swojemu siadać!
Prosimy w dalszym ciągu o kciuki za nią mocno zaciśnięte! Trafiła do naprawdę wspaniałego domu :)

Wczoraj też dowiedziałam się, ze Ogonek sam się już kładzie na prawym boczku! No i oczywiście pogwałca wszystkich, więc szykuje mu się kastracja... :P



Na badaniu echo serca były ostatnio dziewczynki Kleo (wskazanie przed sterylizacją) i Karmelka

U Kleo tylko minimalnie pogrubiona wolna ściana lewej komory, poza tym wszystko jest w porządku.


‪‎Karmelka
‬ już trochę gorzej, ma pogrubioną wolną ścianę i przegrodę międzykomorową w rozkurczu i skurczu, zmniejszone światło lewej komory, minimalne powiększony lewy przedsionek. Mała musi mieć wprowadzone Prilium.

Obie dziewczynki wymagają powtórzenia echo za jakieś 3 miesiące.

Została wystawiona faktura na 160 zł.
Prosimy o pomoc w jej oplaceniu!




Do adopcji trafiło kilka nowych uszaków.

Karmel Puszek, dzięki interwencji P. Anety oddany został przez sklep zoologiczny. Chłopak dość długo był leczony na świerzb i siedział na zapleczu, w związku z tym nie sprzedał się jako mały chłopiec, a wiadomo, dużego sprzedać ciężko :/

Jego ogłoszenie adopcyjne: http://adopcje.kroliki.net/rabbits/1437#yield

Dzikuska, ktorej opiekunka wyjeżdża za granicę.

Dla niej pilnie poszukujemy chociaż domu tymczasowego, z relacji włascicielki wynika, że Dzikuska jest króliczkiem dość nerwowym, dlatego zleży mi, żeby ktoś mógł z nią trochę popracować, poobserwować małą... Mamy czas do 27. 08 potem trzeba ją zabrać od jej właścicielki.



Poza tym w biurze przebywają w tej chwili:
Czterej biali panowie, Karmelka, Kleo, Pestka vel Kawa, Mańka, Pysiek, Groszek, Hyży Pong, Niunia, Buka, Parys, Freya i Rudy. Dzis dołączy do nich też Karmel Puszek.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.153138538210489.1073741828.151185031739173&type=3 W tym albumie można obejrzeć fotorelację ze wspólnego hasania po biurze :) Postaram się wrzucić część zdjeć na forum jak tylko wrócę do domu!


"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2527 dnia: Sierpień 17, 2013, 16:01:57 pm »
Dzieki za update! :)
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2528 dnia: Sierpień 17, 2013, 20:47:57 pm »
To my też się pochwalimy - Honka waży 3,1 kg, od 2 tyg nie je Herbicare ani żadnej innej papy, sama ładnie wcina (co ja mówię, ona pożera dosłownie wszystko całymi dniami i nocami - kiedy ona śpi?). Prawą stronę ciała ma już tak mocną, że lewa nie nadąża, ale po tym jak jest teraz jej szansę na powrót do zdrowia są dużo większe niż na początku :) (ja nieobiektywnie uważam, że na pewno będzie chodzić, ale taka opinia się nie liczy :P).
Wycwaniła się do tego stopnia, że jak zostawię ją na 3-4 h to przestaje jeść i sikać - robi to dopiero jak wrócę :matrix
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2529 dnia: Sierpień 20, 2013, 19:01:40 pm »
Karmelek Puszek w nowym domku! To moja najszybsza adopcja w ciągu 4 lat pracy jako pośrednik :) Poszczęściło mu się niesamowicie :)



Przepraszam za brak zdjęć, ale nasi podopieczni w biurze tak linieją, że ostatni swój dyżur spędziłam skubiąc, czesząc itd. Zwłaszcza Panowie z Uniwersytetu zrzucają tony sierści.

Możliwe, że w piątek będę miała w biurze pomoc zdjęciowo/ filmową i uda się stworzyć coś dużo lepszego niż zwykłe zdjęcia :)



Niestety mam też okropną wiadomość
U jednej z Mamb Cytrynek Prym zauważyła problem z chodzeniem. Dziś mała miała robione prześwietlenie i okazuje się, że, cytuje z karty zdrowia kość udowa wydaje się być zupełnie oddzielona od panewki - konieczny zabieg amputacji głowy kości udowej

 :(

Koszt takiej operacji to ok 700- 800 zł. Nie mamy takich pieniędzy w tym momencie, a Cytrynka się męczy.
Nawet boję się myśleć o tym, że mała po zabiegu będzie potrzebować specjalnej opieki.

Przepraszam za te straszne wieści :( Chciałabym przekazywać same dobre...
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2530 dnia: Sierpień 20, 2013, 19:05:03 pm »
milka w takim razie jak skończy sie giełada dla MAS trzeba zrobić giełdę na "Panewkę dla Cytrynki" :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline ziabak

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 743
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2531 dnia: Sierpień 20, 2013, 19:08:56 pm »
o matko :( musiało dojść do zwichnięcia stawu biodrowego... ale da się królikowi pomóc jeśli tylko wykona się tą operację. U mnie Funiek miał usunietą główkę kości udowej w wieku 8 miesięcy właśnie po zwichnięciu - królik żył i zachowywał się zupełnie normalnie po okresie zagojenia, to znaczy - królikowi wytwarza się bardzo dobrze tzw. staw mięśniowy i nie kuleje, ani nie ma innych problemów z poruszaniem się, używał cały czas tej nogi normalnie (oczywiscie nie w dzien po zabiegu, ale już po tygodniu, dwóch nie dało się zauważyć żadnej różnicy w poruszaniu i gdyby nie wygolona sierść nikt by nie powiedział że królik nie ma stawu).

(może trzeba zrobić zwiad gdzie taka operacja jest najtańsza wśród polecanych lecznic?)


jeszcze dodam że tą operację trzeba zrobić jak najszybciej, żeby nie doszło do stanu zapalnego - najlepiej natychmiast...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2013, 19:16:24 pm wysłana przez ziabak »

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2532 dnia: Sierpień 20, 2013, 19:39:07 pm »
To staw rzekomy, a nie mięśniowy, ale wszyscy i tak wiedzą o co chodzi ;) Milka, masz PW.
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline Sensej

  • Użytkownik
  • *
  • Banned!
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubań
  • Moje króliki: Mania
  • Pozostałe zwierzaki: ... mole
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2533 dnia: Sierpień 20, 2013, 19:52:21 pm »
To staw rzekomy, a nie mięśniowy, ale wszyscy i tak wiedzą o co chodzi ;) Milka, masz PW.

Pies mojej siostry ma taki staw w tylnej łapie a to kawał psa (30kg) całkiem dobrze sobie radzi, kuleje od czasu do czasu ale jak się wścieka to całkiem o tym zapomina, na zmianę pogody go czasami boli tak jak człowieka albo jak zmarznie , taki delikatniutki... amstaff  :icon_8P

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2534 dnia: Sierpień 20, 2013, 19:55:00 pm »
Bo staw rzekomy to nieco brutalna, acz w przypadku główki kości udowej skuteczna metoda rozwiązywania problemu. Jasne, są inne metody, bez "odgryzania" główki kości, natomiast o wiele mniej skuteczne, a tym bardziej dyskusyjne w przypadku królika i specyfiki jego poruszania się.
Dasz radę, mała!
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline Sensej

  • Użytkownik
  • *
  • Banned!
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubań
  • Moje króliki: Mania
  • Pozostałe zwierzaki: ... mole
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2535 dnia: Sierpień 20, 2013, 20:11:16 pm »
Bo staw rzekomy to nieco brutalna, acz w przypadku główki kości udowej skuteczna metoda rozwiązywania problemu. Jasne, są inne metody, bez "odgryzania" główki kości, natomiast o wiele mniej skuteczne, a tym bardziej dyskusyjne w przypadku królika i specyfiki jego poruszania się.
Dasz radę, mała!

Ale z drugiej strony królik jest lżejszy od nawet małego psa a w warunkach domowych nie koniecznie musi mieć 100% sprawności, nikt nie będzie go gonił po polu żeby go zjeść ;)

Offline lidia123

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 141
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2536 dnia: Sierpień 23, 2013, 17:44:30 pm »
Kilka zdjęć warszawkich królików :)



Profesor



Karmelka





Mańka

Profesor





Pysiek

Hyży Pong

Groszek

Pestka

Offline Sensej

  • Użytkownik
  • *
  • Banned!
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubań
  • Moje króliki: Mania
  • Pozostałe zwierzaki: ... mole
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2537 dnia: Sierpień 23, 2013, 17:57:52 pm »
Karmelka wyszła na zdjęciu jak królik który ledwo co uciekł z psychiatryka. :brawo: :brawo:

Offline selaronda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2538 dnia: Sierpień 23, 2013, 20:10:49 pm »
 :bunny:  :hura: :hura:Super !! Piękne  :lol

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #2539 dnia: Sierpień 23, 2013, 22:59:26 pm »
dziewczyny, nie boicie się wzdęć przy kapuście??
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html