Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5242674 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #920 dnia: Styczeń 10, 2012, 20:36:50 pm »
Soniu, gratuluję siedmiorga wnucząt. Masz sporą króliczą rodzinkę. Jeden ładniejszy wnusio od drugiego......a może wnusia?



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #921 dnia: Styczeń 10, 2012, 20:44:18 pm »
Ojjj... Biało-czarny młody hodowlaniec byłby idealnym mężem dla Shivy  :zakochany: szkoda, że mój M. się nie zgadza  :placze

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #922 dnia: Styczeń 10, 2012, 21:47:04 pm »
Soniu, gratuluję siedmiorga wnucząt. Masz sporą króliczą rodzinkę. Jeden ładniejszy wnusio od drugiego......a może wnusia?


 :hahaha :hahaha :hahaha
Jestem jedynaczka,mam tylko 1 dziecko  za to wnukow mam...ze ho ho :turla: :hura:

visitateparigi

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #923 dnia: Styczeń 10, 2012, 22:45:12 pm »
pięknie urządzona klatusia :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #924 dnia: Styczeń 10, 2012, 23:02:33 pm »
chwila ja tu widze co najmniej 6 dzieci w tym 5 czworonoznych a przeciez czesc juz w swiat wypuscilas - no ladnie sonia nawet nie wiesz ile dzieci masz

ps marciula- ale dlaczego sie nie zgadza?zmienil zdanie?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #925 dnia: Styczeń 10, 2012, 23:06:47 pm »
Aaaa kocham Voxa i Foxa  :zakochany:
A maleństwa rosną w tempie ekspresowym  :D

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #926 dnia: Styczeń 10, 2012, 23:08:45 pm »
no te dwa wezowe boksery sa genialne :)pierwszy rufusa i sokole oko przypomina
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #927 dnia: Styczeń 10, 2012, 23:10:33 pm »
chwila ja tu widze co najmniej 6 dzieci w tym 5 czworonoznych a przeciez czesc juz w swiat wypuscilas - no ladnie sonia nawet nie wiesz ile dzieci masz

Pogubilam juz rachube :crazy:
Wyfruneli  z mojegio matczynego gniazda:
Ottus,Fray. w_daleki
Ruda zostala u Oli
Zuzie za maz wydalam :slub:

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #928 dnia: Styczeń 10, 2012, 23:12:23 pm »
marta1984...ja Cię błagam :P nie przypominaj mi Rufusa i Sokole Oko :P

ja już dzisiaj powiedziałam: "dobrze, że Fox jest duży i hodowlany to go nie pomylę" :P

visitateparigi

staramy się, żeby miały możliwie jak najlepiej i tylko dzięki pomocy wszystkich, którzy nas wspierają to się udaje...;)
rezydencja maluchów dzisiaj wyjątkowo mi się podobała ;)



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #929 dnia: Styczeń 10, 2012, 23:32:23 pm »
hehe to bylo dosc smieszne:) widac rufus byl pinezce pisany bo niezle sie dogaduja, rufus tam nawet koty podrywa kasanowa jeden:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline sarablond

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #930 dnia: Styczeń 11, 2012, 00:05:01 am »
Maluchy są śliczne  :zakochany: :zakochany: a nowi przybysze Vox i Fox tez suuuuuuper  :DD  :zakochany: gdybym tylko mogla mieć więcej króliczków  :bunny:

Podziwiam postępy w remoncie  :bukiet

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #931 dnia: Styczeń 11, 2012, 01:20:55 am »
dodatkowo mam / mogę mieć wiszącą umywalke i mała wanienkę na nóżkach (ca 1m długości) .... czy chcecie do waszego nowego przybytku ?  :>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 02:06:18 am wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #932 dnia: Styczeń 11, 2012, 13:12:42 pm »
Wczorajsze zdjęcia maluchów starszych  :lol






Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #933 dnia: Styczeń 11, 2012, 13:57:06 pm »
Słodkości:)
Wstawiłam szybciutko do galerii bloga

Offline madziuula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #934 dnia: Styczeń 11, 2012, 16:07:39 pm »
Ojjj... Biało-czarny młody hodowlaniec byłby idealnym mężem dla Shivy  :zakochany: szkoda, że mój M. się nie zgadza  :placze
Mi się podoba biało brązowy czyli Fox(tak?), ale ciężko mi idą rozmowy na ten temat z narzeczonym ;(

edit:
cegiełka na azyl ode mnie właśnie poszła :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 16:27:55 pm wysłana przez madziuula »
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #935 dnia: Styczeń 11, 2012, 16:12:10 pm »
Cudowne te wszystkie kuleczki małe, nic tylko kochać i tulić...  :zakochany: Zdjęcia z remontu to oglądam z zachwytem  :hura:
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #936 dnia: Styczeń 11, 2012, 17:24:22 pm »
biało-brązowy to Fox ;)

dzisiaj Marian trafił do nowego domu ;) początkowo miał pojechać do Łodzi do DT z opcją DS, ale okazało się, że ma szansę na DS w Toruniu i wspólnie z shoti uzgodniłyśmy, że to będzie dla Mariana najlepsze rozwiązanie ;)

Agnieszko bardzo Ci dziękuję za dom dla Mariana  :bukiet

Rychło, Cin-Cin i Tim Fionson zostali dzisiaj wykastrowani...(na szczęście :/, bo naprawdę dawno nie widziałam takich szalejących hormonów)

co ciekawe, a raczej dość przerażające, Cin-Cin miał coś dziwnego na uszach i na grzbiecie, ktoś się z nim chyba bawił, bo to wygląda jak zszywki - malutkie zszywki, teraz już całe w strupkach, dopiero dzisiaj zauważyłam te zgrubienia :/ poza tym Cin-Cin jest tak nakręcony, że szkoda słów, trudno go nawet wyjąć z klatki :/

analizy remontowe trwają, myślę, że jutro będziemy mogli mniej więcej określić jak terminowo i finansowo wyrobimy się z remontem,
na pewno każda złotówka zostanie dobrze wykorzystana i oczywiście udostępnimy skrupulatne podsumowanie wydatków oraz wpływów

trzymajcie kciuki...

dzisiaj już wiem, że musimy znowu dokupić sprzęt. żadna il. transporterów nie jest zbyt mała. im więcej DT, im większa rotacja, tym więcej potrzebujemy sprzętu. wiemy, gdzie dokładnie jest jaki transporter etc., ale nie nadążamy z ich ściąganiem do T., zresztą transportery z królikami zasadniczo zostają w DT do momentu znalezienia DS i na wypadek innych zdarzeń,
np. jutro ze schroniska wyjeżdża 5 królików, a tym samym wyjeżdżają transportery :], a w samym tylko schronisku musimy mieć 5 lekką ręką na wizyty u doc etc...

poza tym muszę przyznać, że króliki załamały mnie z poidła :( jesienią zaopatrzyłyśmy się w super poidła ferplastu i przeżywam koszmar jak widzę, jak kolejne poidło jest zdezelowane, nie wiem jak to robią, ale wyrywają kulki etc. - najbardziej niewykastrowane samce, naprawdę:/
jednym słowem czas znowu dokupić poidła :(, ale tym razem chyba przetestujemy...gorsze niż ferplastu...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 20:31:16 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline niziolek86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #937 dnia: Styczeń 11, 2012, 19:36:47 pm »
Dziewczyny, jestem pełna podziwu dla Waszej pracy! Kolejne cegiełki przelane na konto, trzymam kciuki za powodzenie całej akcji tworzenia azylu :)

Offline sysia1811

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
    • Gucio :-)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #938 dnia: Styczeń 11, 2012, 19:57:50 pm »
Ola, wstaw może linka jakie transportery preferujecie.

Dzielnie o to wszystko walczycie.

 :heart

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #939 dnia: Styczeń 11, 2012, 20:18:38 pm »
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2042191321&ars_source=ars&ars_socket_id=5&ars_rule_id=4 ostatnio miałyśmy tego typu - są dla nas bardzo praktyczne, bo nie mają klipsów, żadnych elementów, które się mogą zgubić + mają rażące kolory :P, a dzięki temu są bardziej charakterystyczne :]

generalnie każdy transporter byle by nie był trudny do składania ;), bo ze względu na miejsce transportery trzymamy złożone, a potem je szybko składamy i lecimy w trasę i czasami brakuje czasu na najprostsze czynności ;) :/, czasami można się ostro zakręcić, nie wiem dlaczego jeszcze nie zostawiłam głowy w schr.

na pewno będziemy dalej walczyć  :przytul: oby nam nie zabrakło sił...ale chyba nie zabraknie, nie może ;)

dziękujemy Wam za każde wsparcie, nie tylko to finansowe, ale "słowne" również, to bardzo wiele dla nas znaczy  :przytul: