Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5217595 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline sdal2

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2400 dnia: Czerwiec 14, 2012, 21:41:48 pm »
 tabasko jest bardzo podobny do mojego Bonda , tylko nie ma on takiej grzywy, chciałabym w avatarku wstawic jego zdjęcie, ale na razie nie umiem

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2401 dnia: Czerwiec 14, 2012, 21:47:39 pm »
 sdal2 tu masz wszystko napisane:  http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14064.20.html  trochę trzeba z obrazkiem popracować :) . Nie wiem czy to zadziała bo jeszcze nie miałam czasu się za to zabrać :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline sdal2

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2402 dnia: Czerwiec 14, 2012, 21:49:31 pm »
 Dziękuje międzynarodowa za wytłumaczenie jak się wstawia avatarka, ale w ten sposób to chyba nie będę umiała, a jak chce wysłac prywatna wiadomośc to tam pisze że mam wstawic litery widoczne na obrazku, ale na jakim obrazku, zaczynam sie dopiero poruszac i nie bardzo wiem jak to działa wszystko.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2403 dnia: Czerwiec 14, 2012, 21:57:07 pm »
Zadaj to pytanie w dziale porady techniczne :) Tu rządzą królaki toruńczaki, nie zaśmiecajmy im wątku :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2404 dnia: Czerwiec 15, 2012, 01:01:53 am »
Mnie  najbardziej rozśmieszył komentarz, że królik chciał zabić kota xD
a co do Tabasco to się ostatnio (w poniedziałek) śmiałam, że wygląda jak Elvis xD

Oluś przepraszam ze tą akcję w pon ale ciocia do szpitala trafiła i musiałam jak najszybciej po jej psa jechać i na szczęście Perczyk z Gabi się dogadują... :)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2405 dnia: Czerwiec 15, 2012, 01:44:03 am »
sdal2 Profil –dane publiczne ---avatar –wyslij własny obrazek –rozmiar 120 x 120 px --zapisz; kto pyta nie błądzi :)
Olu__19 to w końcu Boni od Apolla to Boni czy Jon Bon Jovi ???

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2406 dnia: Czerwiec 15, 2012, 08:40:33 am »
imiona trochę się pomyliły - na podstawie zdj. na adopcyjnej Apollo pomylił się z Boni i odwrotnie, kiedy widziałam je po raz pierwszy, dlatego o ile Apollo jest na 100% samcem (a myślałam, że to Boni :P), o tyle Boni podobno samica, ale kiedy sprawdza się jej płeć, to wygląda tak, jakby była samcem ze schowanymi jądrami :P - ale może zasugerowałam się tym, że byłam pewna, że Apollo to Boni...dobra, w pon. się wyjaśni, nie zagłębiajmy się :P

Unkasowa, przecież nic się nie stało :)  :przytul

sdal2 niestety na mnie w kwestii porad technicznych liczyć nie można, bo sama ich potrzebuję :P



Offline sdal2

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2407 dnia: Czerwiec 15, 2012, 08:47:35 am »
Apollo to jest 100 % samczyk , bo zostal ojcem u mojej drugiej samicy i to ten niedozywiony, ale może dlatego że ma dopiero ok. 7 miesięcy i jeszcze rosnie, a Boni ma nadwagę bo uwielbia bananki i czasem dostawała kawałek, to podobno samica sprawdzał to mój kolega weterynarz, ja sama jestem tech. weterynari , ale sie na tym nie wyznaję, a Boni często ma ciąże urojone i buduje gniazda, ale zobaczymy w poniedziałek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2408 dnia: Czerwiec 15, 2012, 11:25:35 am »
No jak Boni/Bon miał ciąże urojone, to nie podejrzewam, że to ojciec Polak :)
A z ta wagą u uszatych to jak u ludzi. Mój Tosiu - lewek miał apetyt i jadł wiele warzyw itp, a wyglądał jak wiewióreczka. Nawet mówiłam do niego glisduś :). Zachciu wg mnie ma w genach miedzy innymi baranka francuskiego i naprawdę bardzo uważam z jedzeniem, 24h luzem, a on taki misiek i jeszcze z kryzą...
PS. Olu, w 90% treść bloga i fotki to twoja robota :) ja tylko pisarczyk
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2012, 15:01:17 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2409 dnia: Czerwiec 15, 2012, 21:24:31 pm »
dzisiaj nie będzie zbyt wielu zdjęć z wybiegu (właściwie będzie jedno :], chociaż mogły się wyszaleć :))

Pacjentka i Tabasco :)



, ponieważ hitem dnia był prezent od Pana Roberta oraz króliczych opiekunów  :bukiet  :bukiet :bukiet

SIANO :D - jakkolwiek to brzmi to jest wyjątkowe i żadnego nie jedzą z tak ogromnym apetytem ;) - dzisiaj urzekły mnie chyba swoim zbiorowym zadowoleniem :)



kiedy rozpakowałam paczkę, nie mogłam zapanować nad towarzystwem :] cała banda odpoczywała już w świeżo posprzątanych klatkach, kiedy nagle zaczął się ruch :P dosłownie każda para uszu rzuciła się na paśnik :)



























































Apollo :)





Boni :)





dziewczyna z Tczewa :) - dzisiaj zaczęliśmy smarowanie łapek



Plata :) - nienawidzi, kiedy wkłada się ją z powrotem do klatki - tzn. nienawidzi momentu, kiedy bierze się ją na ręce





jednym słowem podczas dzisiejszej sesji zdjęciowej mieszkańcy Azylu pokazują jak powinien się odżywiać zdrowy królik :):):)

Bambi i Bluel :) tym razem w wersji bez siana

(odpukać) stan zdrowia Bambi jest w tej chwili wyjątkowo zadowalający- nos wygląda pięknie, zero biegunek :)











Marie Marie Marie









Offline Nudlak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Bernard, Gigusia, Kacper, Milka
  • Za TM: Fruzio, Koki, Łapka, Polcia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2410 dnia: Czerwiec 15, 2012, 21:44:13 pm »
Świetna sesja, zresztą jak zawsze :)
dobrze, to chyba czas, aby znaleźć imię dla "dziewczyny z Tczewa" :) jakieś pomysły?



Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2411 dnia: Czerwiec 15, 2012, 21:48:32 pm »
kata_strofa miała wymyślić imię :P z tego co pamiętam :P - po moich musicalowych, przyszedł czas na kogoś innego :P



Offline kinga+major

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2412 dnia: Czerwiec 15, 2012, 22:02:44 pm »
''dziewczynka z tczewa'' nazywała się Pusia, a póżniej Puszka, ale wątpie że opiekun ją tak wołał, zero reakcji , traktował ją jak rzecz, a imie tak sobie wymyślił :icon_curve
...

Offline Spyro1993

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie (wcześniej Tychy)
  • Moje króliki: Jasiek, Toffie
  • Pozostałe zwierzaki: Czarusia (1992-2011), Torvi
  • Za TM: Fikuś (2001-30.10.2014)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2413 dnia: Czerwiec 15, 2012, 22:04:59 pm »
Świetna sesja. Siano to coś co każdy królik lubi - mój jak jest wypuszczony, to dobiera się do torby z sianem. :D

Offline kinga+major

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2414 dnia: Czerwiec 15, 2012, 22:09:30 pm »
na jakie konto przesłać pieniążki na dziewczynkę z Tczewa ??
...

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2415 dnia: Czerwiec 15, 2012, 22:16:04 pm »
Oddział Stowarzyszenia Pomocy Królikom w Toruniu
ul. Srebrnego 4F m. 69
87-100 Toruń
nr konta 51 1030 0019 0109 8530 0036 2179
z dopiskiem: Króliczka z Tczewa



Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2416 dnia: Czerwiec 15, 2012, 23:53:16 pm »
może imię dla "dziewczynki z Tczewa"  Bakalia albo Rabsodia? ;)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2417 dnia: Czerwiec 16, 2012, 01:17:02 am »
a może Petunia, Anielka, Roxana

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2418 dnia: Czerwiec 16, 2012, 11:02:30 am »
nadal proponuje muzyczne : Altówka Harfa Violin, Piano

Offline Nudlak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Bernard, Gigusia, Kacper, Milka
  • Za TM: Fruzio, Koki, Łapka, Polcia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2419 dnia: Czerwiec 16, 2012, 11:22:12 am »
a co myślicie o Amica (łac. przyjazny) ?