Autor Wątek: Lokal w Warszawie  (Przeczytany 34754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Olcia

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 26, 2008, 11:33:23 am »
fajnie by było gdyby ten lokal nie był tylko jeden tylko w innych miastach też

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 26, 2008, 14:40:29 pm »
hehe kochana, jasne, ze byloby dobrze, ale pamietaj o koszcie utrzymania, w kazdym miescie  musialby sie znalezc sponsor, ktory wyklada minimum 2 tysiace zl miesiecznie na czynsz i prąd :)

SPK na razie nie stac na takie wydatki.

Zaraz wrzuce zdjecia tego, co juz teraz tu jest ( jak sie naucze wrzucac zdjecia na forum, bo jeszcze nie probowalam).

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 26, 2008, 15:27:30 pm »

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 26, 2008, 19:37:38 pm »
Oby kiedyś to było 200 tys. zł (rozumiecie prawda? ;) )

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 28, 2008, 14:11:41 pm »
Ogładałam fotki, super :jupi  widze, ze praca wrze :P Bedziemy mieli swietne miejsce dla wszystkich miłosnikow krolikow i innych zwierzakow tez oczywiscie (bo ksiazki w bibliotece na kazdy zwierzecy temat, prawda :P  ?? ). Słuchałam tez wywiadu z ais, bardzo ciekawy i duzo informacji udało Ci sie przekazac w tak, nom, jakby nie było kroltkim czasie :bukiet
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 28, 2008, 14:47:13 pm »
:lol  też słuchałam :)
Fajny klimat się robi w lokalu  :DD
I jaki bufet  :> ... każda co tam stanie będzie "Lady zza lady"  :diabelek
Podoba mi się :D
Życie jest piękne... pomimo wszystko

zgr

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 24, 2008, 21:57:06 pm »
Jest potrzebna konkretna pomoc ludzi - nie głaskanie pasztetów po dupach ale konkretne działania jak np. przywiezienie mebli czy ogarnianie wystroju.

Iwona może się wstydzi więc ja powiem jako ten zły - Iwona potrzebuje kompetentnego,
mądrego, kumatego zastępce z Warszawy z samochodem ew biletem. Sama się po prostu
nie wyrabia.

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 05, 2008, 20:59:21 pm »
Zgr... xD
Szkoda, że tak daleko do Wawy mam :(


Sen

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 05, 2008, 21:07:43 pm »
Cytat: "ais"
http://picasaweb.google.pl/youbeen.fooled/LokalSPKWWarszawieIBibliotekaPrawZwierzT

na razie troche wrzucilam tu :)
 

Tam są zdjęcia z adopcji Śnieżki xD Mnie widać, Watahę widać xD
W lokalu jest bardzo fajnie, można też kupić torbe z króliczkiem, nie wiem czemu nie wpadłm na pomysł kupienia, zaćmienie jakie normalnie  :hmmm
No i najlepsze było szukanie lokalu - patrzymy, wisi tablica zoologicznego i plakaty SPK, oho, to musi być niedaleko, a okazało się, że to tam jest  :hahaha
A tak inaczej, jakie autobusy jeżdżą w pobliże lokalu? I z jakiego przystanku jest najblizej?  :hmmm

Offline Martuu

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 192
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 05, 2008, 22:49:57 pm »
Tak tak i jak zwykle to JA robiłam zdjęcia :P

Sen

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 06, 2008, 06:02:25 am »
Heh, nieźle się zdziwiłam jak zobaczyłam siebie, mojego tatę, Watahę i tak dalej  :hahaha
A kto wie jakie autobusy tam jeżdżą i z jakiego przystanku jest najbliżej?

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 06, 2008, 11:16:35 am »
Cytat: "ais"
DOJAZD: Metro Ratusz i potem 2 przystanki tramwajem w stronę kina Femina. Wysiadamy na przystanku Wola-Ratusz.
3 minuty na piechotę do przodu w kierunku stacji benzynowej Orlen i przy stacji w prawo w Skwer Wyszyńskiego


A w jakiej dzielnicy mieszkasz ;)  ??
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Sen

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 06, 2008, 11:45:09 am »
Tarchomin ;) Autobusów jest tutaj sporo na przystanku, ale interesują mnie konkretne numery jeżdżace w pobliżu, bo z tamtej informacji wiele nie wyczytam ;) Bo wtedy mogę sobie zaplanować trasę z przesiadką albo i bez.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 06, 2008, 13:16:29 pm »
hej, najlatwiej dojechac tu tramwajem, autobusem jeszcze nie probowalam, ale zaraz ze strony www.ztm.waw.pl cos sie wykombinuje:

na przystanku Wola-Ratusz zatrzymuja sie takie numery autobusów i tramwajów:
http://www.ztm.waw.pl/baza/20080609/PRZYST/5002.HTM

na skrzyzowaniu Okopowej z al solidarnosci zatrzymuja sie glownie tramwaje:
http://www.ztm.waw.pl/baza/20080609/PRZYST/5003.HTM

Trase konkretnych linii sprawdzasz klikając na ich numer :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 06, 2008, 13:19:04 pm »
w ogole na rogu przy kroliczym lokalu otworzyla sie pizzeria :) 20 sekund drogi na piechotę z naszych drzwi :) wiec to idealne miejsce na czekanie na kogos od nas, jesli nikogo nie ma i zapowiadamy przez tel ,ze sie spoznimy :P

Sen

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 06, 2008, 13:22:37 pm »
ais, dzięki, zamierzam w przyszłości kupić torbę z kroliczkiem, nie wiem czemu przy adopcji Śnieżki nie kupiłam, ja czasami nie myślę  :oh:

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 06, 2008, 13:33:46 pm »
no :) to jak bedziesz sie wybierac do naszego lokalu to daj znac wczesniej ( zeby ktos byl :P ) i wtedy wybierzesz sobie jakas torbę :)

Koperek_wawa

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 07, 2008, 00:16:11 am »
Cytat: "Sen"
Tarchomin ;) Autobusów jest tutaj sporo na przystanku, ale interesują mnie konkretne numery jeżdżace w pobliżu, bo z tamtej informacji wiele nie wyczytam ;) Bo wtedy mogę sobie zaplanować trasę z przesiadką albo i bez.

Ha ;) A więc witam koleżankę z warszawskiego Tarchomina :P Ja też tu mieszkam :D Pozdro ;)

zgr

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 07, 2008, 08:41:07 am »
Cytat: "Sen"
Tarchomin ;) Autobusów jest tutaj sporo na przystanku, ale interesują mnie konkretne numery jeżdżace w pobliżu, bo z tamtej informacji wiele nie wyczytam ;) Bo wtedy mogę sobie zaplanować trasę z przesiadką albo i bez.


Dojeżdżasz do rotundy, wsiadasz w metro i wysiadasz na placu bankowym.
A dalej wszystko co jedzie w kierunku kino femina (autobusy i tramwaje).
a dalej wysiadasz na przystanku ratusz wola i idziesz w przód by potem skręcić w prawo.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 18, 2008, 00:21:38 am »
http://picasaweb.google.com/adam320/ImprezkaEmpatiiVivyOrazPrzyjaciMaj2008

najnowsza impreza w lokalu :)  zwróćcie uwagę na wspaniale regały z książkami!! sami je w końcu składaliśmy i to tygodniami.

Na zdjęciu możecie zobaczyc m.in Czarka Wyszyńskiego - szefa Fundacji Viva ( www.viva.org.pl ), ktory tez u nas sobie imprezuje :)

stoły mamy za darmo z likwidowanej fabryki, fotel bujany jest mój domowy, regały mamy   częściowo za grant z USA, częściowo za pieniądze prywatnej osoby z Warszawy i częściowo za moje pieniądze.
Książki w wiekszosci są za moje pieniadze, czesc to tez moje ksiazki z dziecinstwa i czesc przyniesli prywatni darczyncy. Na kazdej ksiazce jest napisane, kto ją ufundował.

Przymierzam sie do wystapienia o jakas dotację na SPK, zeby pokryc ze zdobytych pieniedzy wyposazenie tego lokalu, zastanawiam sie nad konkursami dzielnicy Wola, jakimis dotacjami na biblioteki, ale jeszcze nie rozpracowalam profesjonalnie fundraisingu. Tak wiec wszystko sie toczy powoli i jak najtanszym kosztem.
Jako, ze wszystkie wplaty od darczyncow na konto SPK wplacane sa z tytulami  "na leczenie krolikow", "na biedne kroliki" itd, a minimalna ilosc  "na potrzeby SPK"  wobec czego z pieniedzy SPK na razie nie pokryta zostala zadna czesc wyposazenia ani funkcjonowania lokalu :) Udalo sie wszystko zalatwic w inny sposob :)