Autor Wątek: Lokal w Warszawie  (Przeczytany 34749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mandżeta

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 12, 2008, 02:08:50 am »
pytanie: mam 2 książki o tem. akwarystyka i 2 terrarystyka + książka o spanielach czy to się przyda czy nie? Pozdrawiam i GRATULUJĘ silnej woli, konsekwencji i samozaparcia, wiary w lepsze jutro i ludzi i najważniejsze szczodrego serca!!! :heart

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 14, 2008, 16:28:33 pm »
hej tak!!! jak najbardziej sa potrzebne ksiazki o tematyce zoologicznej! mamy juz kilka ksiazke o roznych psach ,le o spanielach nic :) plus jest jedna ksiazka o wężach, z tego co pamietam, a o akwarystyce chyba nic :) tylko jakies ulotki. tak wiec genialnie by bylo! :)

powiedz mi, czy wolisz ksiazki przeslac poczta czy tez wyslac do Warszawy przez kogos znajomego kto sie akurat wybiera samochodem/pociagiem?
I do ksiazki dołącz kartke ze swoim imieniem i nazwiskiem ,zebysmy mogli potem zrobic naklejke, kto jest darczynca :)

pozdr

mandżeta

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 14, 2008, 19:09:28 pm »
Hej! Paczkę mam już przygotowaną do wysylki. Prosze potwierdź mi tylko na jaki adres przesłać czy Twój pryw. czy SPK? Jeśli pryw. to jaki?  Co do imienia i nazwiska naprawdę nieważne kto, ważne że chce pomóc- nie dla widniejącej godności darczyncy więc nie podam  :P  Pozdrawiam Cię ciepło i zyczę samych sukcesów i powodzeń w realizacji zamierzonych celów! :heej

PS: Wysylam Ci też trochę granulatu- kupiłam CC i pare innych, których mój mały Gizmo nie chcial mi jeść i są "testowane"-czyt. pootwierane więc przepraszam za to ale wyszłam z zalożenia, ze zamiast wylądować w śmieciach innym króliczkom może posmakują, bo moj Gizmek bardzo wybredny i niejadkowy :hmmm

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 18, 2008, 17:30:09 pm »
witaj :)

w te niedziele wyjezdzam na miesiac za granice, wiec najlepiej paczke bedzi ewyslac na inny adres niz moj, zaraz ustale, kto przez najblizszy miesiac bedzie w Warszawie i do kogo moznaby ja wyslac i wtedy podam ci na privie tutaj na forum.

A granulaty najlepiej bedzie wyslac do Szczecina do Beaty Cegiełki, bo ona ma duzo krolikwo na przechowaniu ,a jeszcze nie zdazyla nic dostac dla nich. Tez podam ci na privie do niej kontakt.

Dziękuję! :)

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 18, 2008, 20:32:11 pm »
Witam, ja też mogłabym podesłać co najmniej 2 książki, na pewno mam o koniach i o psach, ale może jeszcze znalazłabym jakieś jak będę u siebie w Poznaniu (bo teraz przesiaduję u rodziców), także też proszę o adres na priv :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 18, 2008, 20:53:30 pm »
sluchajcie, mam lepszy pomysl.

zamiast na privie ,to tutaj podaje numer komorki 609 174 962 ( to jest glowna komorka SPk, w praktyc ja ja mam).

Po niedzieli bedzie ją odbierac Magda Szmit wlasnie ( bo zostawiam komorke w Polsce), ona ma klucze do lokalu.

Dzwoncie do Magdy i ona wtedy wam poda adres przesylki.

Natomiast jesli chodzi o Beata Cegielke ze Szczecina i granulaty dla niej, to piszcie na adopcje@kroliki.net i tam grupa adopcyjna was skontaktuje z Beatą :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 18, 2008, 20:54:44 pm »
oczywiscie ustalcie z Magda Szmit wysylke ksiazek na jej prywatny adres, bo w lokalu bedzie bywac raz na tydzien pewnie.

mandżeta

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 30, 2008, 18:45:41 pm »
Witam po przerwie,
paczkę wysłałam na adres lokalu jakies 1,5 tygodnia temu. Nie mogłam dlużej czekać na odpowiedź, bo wyjechałam i do września w Polsce mnie nie będzie. Napisz proszę czy doszła. Pozdrawiam!  :heej

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 04, 2008, 00:35:03 am »
Ja paczki nie wysłałam, bo Magda Szmit powiedziała, żeby się wstrzymać z wysyłką i wysłać na adres prywatny ais jak wróci, więc tak też zrobię :)

mandżeta

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 22, 2008, 21:42:59 pm »
Witam. Chcialam tylko napisac, ze wydalam niepotrzebnie pieniádze na wysylké. Paczka do SPK doszla 3 razy (mieli 2 tygodnie na odebranie jej z poczty), za kadym razem jednak nie bylo jej komu odebrac i wrócia do mnie. Nie dosc,ze  poswieciam na to swoj czas to jeszcze musieli moi rodzice zaplacic listonoszowi ze zwojej kieszeni za zwrot paczki-jak wiecie jestem w Bristolu.  :dobani  To tyle, tak do Waszej wiadomosci.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 23, 2008, 00:11:28 am »
hej no właśnie :( mnie nie było miesiąc, a osoby, które miały klucze, nie miały dokumentów do odbioru oficjalnych przesyłek, tak więc z bólem serca spojrzałam na leżące 2 aviza na stole, gdy wrócilam zza granicy. Spodziewałam sie, ze bedzie problem, ale jak chcesz to mozesz przeslac mi ksiazki jeszcze raz, z obciazeniem oplatą mnie ( - tyle ze jednak na moj prywatny adres lepiej. Odezwij sie na gg 599069, to podam Ci dokladnie. Jesli wydaliscie naprawde duzo na przesylke, to moge Wam zwrocic przelewem, w koncu zwyczajnie sie nie dogadalysmy.

zgr

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 16, 2010, 22:40:03 pm »
Jak widzę mój ukochany topic umarł bez mojej skromnej osoby :)

Z nowości to trwają rozmowy nad nowym jeszcze bardziej wspaniałym lokalem króliczym
czyli paszteciaki schodzą do podziemia :)

Stay tuned !

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 16, 2010, 22:54:09 pm »
zgr, no niektórzy mają takie info z przecieków. :P Z tego co mi Iwona mówiła to ten nowy lokal ma być tańszy i kilkakrotnie większy, więc jak się uda go zdobyć to będzie wspaniale! :)

zgr

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 16, 2010, 23:13:36 pm »
Ma swoje wady, ma swoje zalety.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 16, 2010, 23:18:28 pm »
zgr, a to suterena jest?

zgr

  • Gość
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 17, 2010, 08:10:12 am »
Tak, dwa pokoje z magazynkiem.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Lokal w Warszawie
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 19, 2010, 12:18:07 pm »
Jeśli chodzi o powierzchnię, to to ma mieć 60 metrów kwadratowych - obecny lokal ma 57 metrów. Do tego dochodzi jeszcze w perspektywach sala 140 metrowa dla nas dodatkowo, w tym samym miejscu, ale najpierw trzeba się urządzić na tych 60ciu metrach.

Zaletą nowego lokalu jest przede wszystkim centralne ogrzewanie - tutaj go nie mamy i rodzi to ogromne problemy w zasadzie od listopada do końca marca.

Czynsz nie będzie duzy - na poczatek 250 zl miesięcznie - w tym prąd i centralne - za pierwszą salę.

W iędzyczasie remontujemy drugą i za nasz wklad osobowy  i materiałowy (materialy zdobedziemy za darmo - plytki na podłogę juz sa obiecane, tak samo obiecana jest  juz farba na sciany oraz muszla klozetowa :), Zgr zaprojektuje i polozy instalację elektryczną, kto sie zglosi - bedzie pomagac przy pracach fizycznych) - bedziemy zwolnieni proporcjonalnie z czynszu.

Mamy juz kilka osob, ktore skladają się wylacznie na czynsz, tak wiec finansowo jest to skalkulowane, nadwyżka ewentualna zostanie przeznaczona na zakup książek do biblioteki zwierzęcej oraz na wszelkie inne wydatki zwiazane z jej funkcjonowaniem.

dojazd do nowego lokalu jest latwiejszy, bo idzie sie tylko 2 minuty piechota z tramwaju, ktory jedzie z samego centrum Warszawy. (do obecnego lokalu idzie sie na piechote z tramwaju moze z 6 minut, bo lezy miedzy przystankami)

fizycznie jest to wszystko 3 km dalej niz obecny lokal, tym samym nawet tramwajem jadąc, jednak biorąc pod uwage ilosc inut na piechote - jest to wygodniejsze.

Do naszego biura przyjezdzaja osoby z calej Polski, aby wypozyczyc ksiazki do prac magisterskich, nawet dzisiaj mam spotkanie ze studentką z Radomia - tak wiec dla takich osob w sumie jest obojetne, czy nowy lokal jest blizej czy dalej od centrum, skoro i tak przyjezdzaja z innego miasta. Grunt, ze jest idealny dojazd tramwajem ze scislego centrum, a wiec z okolic dworca centralnego (tramwaj nr 24, 21 minut jazdy plus te 2 minuty na piechotę).

Pozornie minusem jest fakt, ze lokal jest w piwnicy :) jednak rozwiaze nam to problem, ktory mamy obecnie - a wiec koniecznosc:

- łatania dachu, bo ciagle przecieka
- odsniezania dachu
- odsniezania chodnika
- wiecznej obawy, ze ktos z ulicy sie włamie i ukradnie nam sprzet oraz wybije szyby, a to kosztuje
- problemow z wentylacją i wilgocią
- problemów z ogrzewaniem

Nowy lokal ma perfekcyjnie zaprojektowaną i wykonaną wentylację oraz zero problemów z wilgocią, a także solidne ogrzewanie. do tego jedna z sal jest wyremontowana i uzywana przez mieszkancow bloku na potrzeby zebran mieszkancow (zazwyczaj max kilka razy do roku - sa tam meble konferencyjne, ktore i my wykorzystamy :P

Obok znajduje się duży i zrewitalizowany park Moczydło, bywamy w nim na festynach ze swoim stoiskiem :)

Dodatkowo zyskalismy  nieodpłatny!!!! i w dowolnym zgłoszonym wcześniej terminie dostęp do sal balowych w budynku stołecznego Ratusza i Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego na placu Bankowym - na potrzeby zebrań i szkoleń, ale o tym będę szczegolowo pisac za jakies miesiąc, dwa, bo na razie wszystko jest w fazie organizacji.

Sale w urzędzie to co innego niz sala 140 metrowa, o ktorej pisalam na początku postu, ta 140 metrowa tez jest w naszej piwnicy, ale na razie sie do niej nie przymierzalismy jeszcze - ewentualnie tez by sluzyla na potrzeby wiekszych zebrań czy szkoleń.


nowy lokal będzie się znajdował tu:


http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=ringelbluma+3+warszawa&ie=UTF8&hq=&hnear=Emanuela+Ringelbluma+3,+Warszawa,+Mazowieckie&ll=52.24483,20.95273&spn=0.007095,0.027595&z=15