Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5317288 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12880 dnia: Sierpień 13, 2013, 09:06:56 am »
ooo Amant powędruje do prawie mojej imienniczki nickowej! Super, Martucha, widziałam Amancika i powiem Ci że baaardzo zapadł nam on w pamięci :) Nawet mój mąż się w nim zakochał :)
WO AMIGO

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12881 dnia: Sierpień 13, 2013, 09:14:41 am »
przepraszam OT ale... same Marty na forum :P
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline MartuchaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12882 dnia: Sierpień 13, 2013, 09:20:31 am »
Mam nadzieję że nasza panienka też się zakocha w Amancie w mgnieniu oka :-) A co do Mart, hmm w tej kwestii nic nie zrobimy, zażalenia do rodziców proszę składać ;-)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12883 dnia: Sierpień 13, 2013, 09:25:54 am »
Solvieg i kto to mówi?! :P
WO AMIGO

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12884 dnia: Sierpień 13, 2013, 09:28:28 am »
he,he no ja też Marta :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12885 dnia: Sierpień 13, 2013, 09:30:51 am »
Miejmy nadzieję, że szybko się dogadają z naszą Mychą :-)
A Wasza Myszka jest wysterylizowana?

Offline MartuchaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12886 dnia: Sierpień 13, 2013, 09:34:35 am »
Tak, tak :-) Nie planujemy gromadki uszaków na 40 m2 :-) Mogłoby się zrobić ciasno :-D

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12887 dnia: Sierpień 13, 2013, 10:45:13 am »
Martucha, witaj :) Cudowny awatarek, widzę, że jesteś miłośniczką baranów :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartuchaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12888 dnia: Sierpień 13, 2013, 10:57:20 am »
Wszystkie uszate uwielbiam ale jak zobaczyłam Amanta to pomyślałam 'ooooo prawie identyczny jak nasza Mycha' i jak się okazało że wykastrowany to szybka rozmowa z mężem i decyzja że bierzemy. Chcieliśmy wziąć królasa bo jak jesteśmy w pracy to nasza uszata się nudzi a tak będzie miała towarzystwo. Do połowy września jestem w domu wiec będę mogła popracować nad relacjami naszych uszu :-)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12889 dnia: Sierpień 13, 2013, 10:59:34 am »
Super, oby Amant faktycznie okazał się szarmancki jak na dżentelmena przystało :P
WO AMIGO

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12890 dnia: Sierpień 13, 2013, 13:07:51 pm »
MartuchaP gratuluję i czekam na wieści jak Amant będzie już u Ciebie ;)
Może nowy wątek w dziale "Nasze króliki" ??
Trzymam kciuki za zaprzyjaźnianie i relację z tego wydarzenia ;)

Offline MartuchaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12891 dnia: Sierpień 13, 2013, 13:57:07 pm »
Dziękuję bardzo, już nie mogę się doczekać przybycia nowego królasa :-)

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12892 dnia: Sierpień 13, 2013, 14:18:17 pm »
MartuchaP - gratuluję decyzji. nie ma to jak baraniaste klony! (moje czarno białe) :D

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12893 dnia: Sierpień 13, 2013, 14:54:55 pm »
nie ma to jak baraniaste klony! (moje czarno białe)
A gdzie jest temat Twoich klonów? :)

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12894 dnia: Sierpień 13, 2013, 16:50:43 pm »
poprawa rzeczywiście widoczna na zdjęciach :) Meliska to ślicznota o fajnym kolorku :) u reszty też można zauważyć predyspozycje do bycia pięknymi uszatymi, potrzebują tylko troszkę czasu, bo wspaniałą opiekę to już mają :D a imiona są super- taka "banda przypraw" ;)

cieszą też kolejne adopcje, ach uszatki, trzymajcie się dzielnie to i wy domki niedługo z pewnością znajdziecie :)

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12895 dnia: Sierpień 13, 2013, 17:07:19 pm »
nie ma to jak baraniaste klony! (moje czarno białe)
A gdzie jest temat Twoich klonów? :)
Z tego co wiem to poki co brak ;)
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12896 dnia: Sierpień 13, 2013, 20:21:21 pm »
stan siódemki bez zmian, chociaż Lubczyk miał dzisiaj kiepski humor i marudził z jedzeniem. musiałam go mocno prosić. mam nadzieję, że jutro nie wylądujemy u doc na sygnale :/ chociaż kiedy wychodziłam, jadł już samodzielnie. podawanie leków zniósł znacznie spokojniej niż wczoraj, chociaż nie jest łatwym pacjentem ;) o ile nic się nie zmieni na gorsze, kolejną wizytę z całą siódemką planuję na pon., mając nadzieję, że w pon. każdy z królików zanotuje kilkunastoprocentową poprawę :]

zobaczymy jak wszystko ułoży się w najbliższych dniach, ale nie wykluczamy podania królikom trzeciej dawki interferonu (w ndz. 25.08.) myślę, że przynajmniej w kilku przypadkach będzie to konieczne. zapłaciłyśmy już fv za 2 dawki i będziemy wdzięczne za pomoc w zakupie trzeciej  :bukiet

***

dzisiaj w Azylu było międzynarodowo - już po raz drugi odwiedził nas gość z Wiednia (nasz adopcyjny Junky - syn Hugo z olsztyńskiej interwencji, mieszka w Wiedniu :)) - Kasiu dziękujemy za smakowite prezenty dla towarzystwa i za Origami również :przytul

jak widać było smacznie - trochę malinowej radości w ten szczególny czas ;)

słodkie trio ;)



jak widać Tilia (biała króliczka) potrafi "walczyć" o swoje ;)













Straszek przyjechał do nas z Grudziądza. królik fatalnie żywiony, który przeszedł encephalitozoonozę. kiedy trafił do Azylu, cierpiał na przeczulicę rdzeniową, ale po 3 tygodniach podawania leków wszystko wróciło do normy. pozostałością po e.c. jest częściowe porażenie - opuchlizna na pyszczku. w przyszłym tygodniu Straszek zostanie wykastrowany. jest uroczym królikiem, trochę wycofanym, ale bardzo sympatycznym.







malinowy chłopak ;)





Pesteczka, czyt. niezła agentka ;)





rozważna i romantyczna ;) Priya już w przyszłym tyg. opuści Azyl  :przytul (to wynik spotkania adopcyjnego sprzed 2 tyg. :))







***

od czwartku zaczniemy podawać autoszczepionkę u Devi, Fragoli oraz Fusi, a na przyszły tydz. zaplanowaliśmy kilka zabiegów, prawdopodobnie również Migotki. tymczasem oko Fortuny wygląda już pięknie - udało się je uratować! :) mała przebywa u doty  :przytul i czeka na nowy dom :)

***
na koniec przedstawiamy naszego nowego podopiecznego



Pan Królik będzie towarzyszył teraz ziołowej siódemce - Marcin dziękuję za miłą niespodziankę :P króliki są wdzięczne :P (do schroniska przynoszone są różne rzeczy, a moja reakcja na widok maskotki - psa, wyglądała tak: eee to nie jest królik, ale jak widać króliki są wszędzie i taki oto Pan Królik się znalazł ;))
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2013, 20:27:34 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12897 dnia: Sierpień 13, 2013, 20:43:07 pm »
Co słychać u aksamitki Abi  :icon_rolleyes ?
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12898 dnia: Sierpień 13, 2013, 21:03:50 pm »
Abiiiii :heart Miziałam!!! :zakochany:
WO AMIGO

Offline MartuchaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12899 dnia: Sierpień 13, 2013, 21:08:21 pm »
Olu czy na poniedziałek transport siódemeczki przypadnie nam? Pisałam z Magdą o transporcie. Chcę wiedzieć jedynie czy ogarniać auto :-D Chciałam zabrać naszą Mychę do dr w poniedziałek jeżeli mogę się podczepić pod Was bo drapie się ostatnio, mam nadzieję że tylko przewrazliwiona jestem ale przed przyjęciemAAmanta chcę być w 100% pewna że wszystko jest ok.