Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5280912 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12320 dnia: Lipiec 14, 2013, 09:30:55 am »
Ja też mam taką nadzieję Asiu i chociaż Nelcia już na zawsze będzie nr 1 to zostają jeszcze 2,3,4.........które będą tak samo ważne

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12321 dnia: Lipiec 14, 2013, 11:28:06 am »
Bonsai dzisiaj trafił pod skrzydła Kasi  przytul a jutro Fortuna opuści Azyl i trafi do DT u doty  przytul
W jakich miejscowościach oba domki?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12322 dnia: Lipiec 14, 2013, 11:32:38 am »
Oba w Toruniu :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12323 dnia: Lipiec 14, 2013, 11:34:20 am »
Oba w Toruniu usmiech2
Już właśnie sobie sama wygmerałam :) ale dzięki!

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12324 dnia: Lipiec 14, 2013, 13:37:07 pm »
Weronika, ależ ty masz urodę, szalenie fotogeniczna jesteś icon_roza

to samo pomyślałam :jezyczek:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12325 dnia: Lipiec 14, 2013, 16:02:54 pm »
Dorotko cieszę sie że moja Fortunka będzie u Ciebie :) nie mogła sobie lepiej wymarzyc :))
Bonsai wariat :) super że jest w domku :)

Dziewczyny ZAZDROSZCZE :) uwielbiam LEKARZY :) a Malaszynskiego nie dorwalyscie ? :))))
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12326 dnia: Lipiec 14, 2013, 17:10:07 pm »
JESZCZE nie dorwałyśmy;)

Bonsai nadal nie wysypuje z kuwety:D dużo z nim rozmawiam na ten temat...:)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12327 dnia: Lipiec 14, 2013, 18:50:48 pm »
Bonsai nadal nie wysypuje z kuwety:D dużo z nim rozmawiam na ten temat...usmiech2
:DD

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12328 dnia: Lipiec 14, 2013, 19:13:54 pm »
I znowu mamy wspólną podopieczną Karolinko  :hura:

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12329 dnia: Lipiec 14, 2013, 22:06:26 pm »
I znowu mamy wspólną podopieczną Karolinko  :hura:
. Bardzo mnie to cieszy Dorotko :) :*
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Eliz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 383
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12330 dnia: Lipiec 14, 2013, 22:25:51 pm »
Fortuna jest taka piękna!  :heart Cieszę się, że będzie mieć taki fajny domek, chociaż ten tymczasowy :)
Przygody z lekarzami, tylko pozazdrościć  :PP Zdecydowanie milej mi będzie teraz oglądać ten serial :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12331 dnia: Lipiec 14, 2013, 22:50:32 pm »
Bonsai, wie, gdzie ma się zachowywać porządnie, chociaż najgorsze jest to, że jego obyczaj przejęła również Migotka, a poza tym Devi i Fusia czasami przypominają sobie, że należą do rodziny olsztyńskich szynszyli ;)

miejmy nadzieję, że ten tydzień będzie spokojny, bez żadnych niespodzianek i wszystko odbędzie się zgodnie z planem :P

na najbliższe dni zaplanowaliśmy serię zabiegów kastracji i sterylizacji. miejmy nadzieję, że wszystko uda się zrealizować zgodnie z grafikiem :P zanim do Azylu trafią kolejne króliki :/

Fort od zeszłego pon. przytył 10 dag i teraz Fort to 80 dag bohaterskiego królika ;) codzienne, kilkakrotne oczyszczanie jest dla niego dużym stresem, ale poza tym Fort ma naprawdę dobry nastrój :) staje na łapkach, szuka jedzenia, uwielbia rodicare ze strzykawki, a dzisiaj pomylił gruszkę ze strzykawką ;)

poza tym nasz oddział szpitalny trzyma się dzielnie - Zidane bardzo dobrze reaguje na leki i myślę, że wyprowadzimy go na prostą (odpukać ;))

Keyen, Tilia i Vekita również korzystają z diety rodicare, dlatego karmy ratunkowe w Azylu znowu znikają w zastraszającym tempie, ale z drugiej strony to dobrze :)

przy okazji zachęcamy do wirtualnej adopcji podopiecznych Azylu  :przytul

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13011.msg462708#new

***

Riza potrzebuje czasu i cierpliwego opiekuna. po jej zachowaniu widać, ile przeżyła (to króliczka z interwencji w Pile)
































 
***

jak już wszyscy wiedzą :P Fortuna opuściła Azyl i znajduje się pod opieką doty  :przytul

w zw. z moim wyjazdem na urlop, dzisiaj pod skrzydła Doroty trafił też Hugo  :bukiet nasz wyjątkowy Hugo, wymagający wyjątkowej opieki ;)

***

dziewczyny będą na pewno relacjonować, co się dzieje w Azylu, a z mojej strony do "usłyszenia" w przyszłym tygodniu  :przytul
z trudem, ale postaram się chociaż częściowo oderwać od Azylu :P :)



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12332 dnia: Lipiec 14, 2013, 23:46:21 pm »
Udanego odpoczynku, wykorzystaj ten czas! :)
WO AMIGO

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12333 dnia: Lipiec 15, 2013, 00:42:22 am »
Olu, miłego wypoczynku! Komu jak komu, ale Tobie się jak najbardziej należy :D

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12334 dnia: Lipiec 15, 2013, 08:25:34 am »
Śliczna ta królinka z Piły, mam nadzieję, że uda się odzyskać jej zaufanie do ludzi...
Olu, wypocznij dobrze i postaraj się oderwać od Azylu, żeby później do niego wrócić z naładowanymi bateriami :) Pa! :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12335 dnia: Lipiec 15, 2013, 09:48:33 am »
Olu miłego wypoczynku :) zasłużyłaś :*
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12336 dnia: Lipiec 15, 2013, 09:50:11 am »
Dorotko, teraz masz pod swoimi skrzydłami dwóch moich ukochanych królasków :* Hugonka i Fortunke :*  :hura: :bukiet
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12337 dnia: Lipiec 15, 2013, 11:41:58 am »

Dorotko, teraz masz pod swoimi skrzydłami dwóch moich ukochanych królasków :* Hugonka i Fortunke :*  :hura: :bukiet

O tak choć przyznam ,że Hugo to wyższa szkoła jazdy i całkowicie nowa dla mnie sytuacja, ale damy radę :lajkonik: :zakochany:

Za to Fortuna czuje się jak u siebie i to od pierwszej chwili jest niesamowita i cudowna :heart :heart

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12338 dnia: Lipiec 15, 2013, 11:53:02 am »
Strasznie się cieszę Dorotko, że to ty mnie uprzedziłaś z Fortunką ,ale nie jestem wcale smutna ,bo jestem przekonana ,że zaopiekujesz się nią wspaniale ,a do mnie zawita już niedługo też ktoś niesamowity. 

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12339 dnia: Lipiec 15, 2013, 14:02:42 pm »
Nie było mnie dwa tygodnie i już zupełnie "nie ogarniam" rezydentów Azylu...
Widzę "adopcję w toku" u Lusi - jakoś wyjątkowo lubię tą zadziorę :) Dokąd mała pojedzie?

Zapał azylowej ekipy cały czas mnie zadziwia :) sesja z "Lekarzami" rewelacyjna!!!