Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5517165 razy)

0 użytkowników i 29 Gości przegląda ten wątek.

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12340 dnia: Lipiec 15, 2013, 15:30:00 pm »
Strasznie się cieszę Dorotko, że to ty mnie uprzedziłaś z Fortunką ,ale nie jestem wcale smutna ,bo jestem przekonana ,że zaopiekujesz się nią wspaniale ,a do mnie zawita już niedługo też ktoś niesamowity. 



Nie wiedziałam Kasiu,że i Ty  zakochałaś się w Fortunie. Mam nadzieję,że moj dt zamieni się kiedyś dla niej  w ds ale pomału.
Nic nie stoi na przeszkodzie,żebyś wpadła do nas kiedyś na kawkę i pomiziała Tusię do woli. Zapraszamy serdecznie.
Tyle królików przybywa ostatnimi czasy do Azylu,że już niedługo i Tobie trafi się jakiś wyjątkowy króliś :przytul:

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12341 dnia: Lipiec 15, 2013, 16:10:14 pm »
Ciszę się ,że Fortuna ma opcję u Was na DS. A ja już wiem kto do nas trafi tylko muszę poczekać z ujawnieniem naszego nowego tymczasowicza do soboty. Zdradzę tylko że jest to śliczna dziewczynka i zabieramy ją po zabiegach do nas na DT. W sobotę Momo i Zgredzia mają sterylizację i kastrację także trzymajcie kciuki. A Błękitek pokicał do DS w Bydgoszczy i widząc jego opiekunów i towarzyszkę życia wiem że będzie szczęśliwy i już jestem o niego spokojna.

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12342 dnia: Lipiec 15, 2013, 16:42:22 pm »
Widzisz,mówiłam że nie będziesz długo czekać  :przytul: Bardzo się cieszę

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12343 dnia: Lipiec 15, 2013, 22:08:02 pm »
dzisiaj Gapi, Trois oraz Vienas zostali wykastrowani ;)

Fort i Zidane byli na kontroli:

biorąc pod uwagę całokształt, Fort jest w dość dobrej formie, a przynajmniej w stabilnym stanie - oczyszczanie z ropy będzie pewnie trwało jeszcze długo.

martwi mnie Zidane. teoretycznie jest lepiej. wygląda lepiej, ale nadal utrzymują się wzdęcia i dzisiaj wieczorem miał bardzo duży brzuch. zbyt długo utrzymuje się u niego stan zapalny :/ wieczorem robił bardzo duże, nienaturalnie duże jak na niego bobki (wiem, że czasami króliki robią niewymiarowe bobki, ale akurat tutaj to nie są po prostu duże bobki). ciężki przypadek :/ codziennie dostaje serie leków, a jednak nie odpuszcza.

Milena & Kasia za Waszą dzisiejszą walkę ze wszystkim :przytul i pochwalcie się, co Wam się dzisiaj znowu udało :P :*

***

Plamek w najbliższych dniach trafi do nowego domu w Warszawie :) Aniu  :przytul

urlop niestety się przesunął, ale teraz już naprawdę znikam :P



Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12344 dnia: Lipiec 15, 2013, 22:09:39 pm »
Witam, kolejny dzień za nami!
Dzisiaj zabieg kastracji przeszedł Divi, Trois i Gapi. Chłopcy czują się dobrze.
Na wizytę przybył też Fort. Z oczkiem wszystko w porządku, nie ma powodów do zmartwień.
Zidane jak się okazało waży już 1.2 kg! Jak na razie zostają te same leki, dodatkowo wchodzimy z enrocinem.

Dzisiaj, razem z Kasią ponownie znalazłyśmy się na planie "Lekarzy". Udało nam się zrobić zdjęcia z Panem Pawłem Małaszyńskim oraz Panem Marcinem Perchuciem. Kasia wstawi zaraz zdjęcia, a ja mogę pochwalić się, że już jutro będziemy statystować na planie  :jupi

Tą informacją kończę, do jutra!  :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2013, 23:07:39 pm wysłana przez milena_k »

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12345 dnia: Lipiec 15, 2013, 22:10:35 pm »
a widzisz Ola, myślałam, że będę pierwsza!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12346 dnia: Lipiec 15, 2013, 22:11:41 pm »
to się nazywa ekipa  :przytul oddaję pałeczkę :*



Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12347 dnia: Lipiec 15, 2013, 22:19:38 pm »
To kiedy dziewczyny będziecie w TV ? :))
Zidane malutki nie wyglupiaj sie i Zdrowiej :*
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12348 dnia: Lipiec 15, 2013, 22:26:52 pm »
Zidane dzielnie walczy, bardzo kocha Rodi Care :)
+kręcą teraz 3 serię, która w tv będzie od początku września. Na pewno spróbujemy dowiedzieć się w którym odcinku będziemy. Jutro opowiemy jak było na planie!

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12349 dnia: Lipiec 15, 2013, 22:29:47 pm »
Koniecznie :) bardzo.lubię ten serial i fajnie będzie.zobaczyć kogoś znajomego :) a królików nie da sie przemycić do filmu? Hiihiihihihh
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12350 dnia: Lipiec 15, 2013, 22:37:39 pm »
Jejciu :) jeszcze bardziej Wam zazdroszczę :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12351 dnia: Lipiec 15, 2013, 22:37:49 pm »
Szturmem zdobywacie salony :)
Cieszę się bardzo, ze Błękitek znalazł domek!!! :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12352 dnia: Lipiec 15, 2013, 22:47:38 pm »
hehe, no na planie się śmieją, że zrobią scenę z królikami.  :icon_mrgreen

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12353 dnia: Lipiec 15, 2013, 23:01:08 pm »
Oto dzisiejsze fotki, jakie udało nam się zrobić. Mało, bo miałyśmy małe urwanie głowy dzisiaj.

1. Pan Paweł Małaszyński wpisuje się do księgi:


2. Wspólna fotka z przypinką Azylu:)


3. Pan Marcin Perchuć


4. Razem:)


5. Wpis pana Marcina ( od pana Pawła zamieszczę jutro. Mam nadzieję, że się wyrobię)



Dzisiaj niestety bez królika, bo za duże tempo ze wszystkim:D Nawet pani Różdżka nas już rozpoznaje;)  Trzymajcie kciuki za nas jutro :D

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12354 dnia: Lipiec 15, 2013, 23:19:35 pm »
Trzymamy kciukasy i zazdrościmy :P

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12355 dnia: Lipiec 15, 2013, 23:23:33 pm »
Trzymamy trzymamy i czekamy na relacje z planu :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12356 dnia: Lipiec 16, 2013, 07:37:18 am »
WOW!!!! Królowe marketingu :)

Offline Eliz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 383
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12357 dnia: Lipiec 16, 2013, 11:12:40 am »
Zazdroszczę :P I trzymam kciuki za statystki :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12358 dnia: Lipiec 16, 2013, 13:14:21 pm »
Nasze dzielne wolontariuszki teraz pewnie walczą na planie i zdobywają kolejne kontakty, które z pewnością pomogą nam w walce o lepszy los dla uszatych   :bukiet

Mamy wstępny ambitny plan, który miejmy nadzieję, uda się zrealizować :D Osoby znane i sławne mają większą siłę przebicia i mają większy wpływ na społeczeństwo dlatego zamierzamy to wykorzystać :D

Pod tym względem, żałujemy trochę, że nie mieszkamy bliżej Warszawy, gdzie o takie kontakty dużo łatwiej się postarać (pod warunkiem, że się tego chce ;-)), no ale póki co - polowanie i wykorzystywanie okazji idzie nam całkiem nieźle tu na miejscu w niewielkim bądź co bądź Toruniu ;-)

Ola niech sobie teraz odpoczywa, bo zasłużyła na odpoczynek jak mało kto  :przytul a pozostała część ekipy Azylowej będzie się starała zastąpić Wam wpisy Oli chociaż zdajemy sobie sprawę, że nie będzie porównania bo Ola jest mistrzynią w relacjonowaniu azylowych dziejów o zdjęciach nie wspominając ;-)

No ale wszyscy musimy jakoś ten czas przetrwać :D

Przedpołudniowe wiadomości są takie, że otrzymaliśmy dzisiaj wiadomość o kolejnych królikach, które potrzebują naszej pomocy - jutro do Azylu trafi uszatek z Bydgoszczy, którego opiekunka przyjechała tylko na chwilę i zaraz wraca do Niemiec a także są 2 króliki z Warszawy, którym niestety osoba z SPK z Warszawy odmówiła pomocy dlatego pilnie musimy znaleźć dla nich chociaż DT gdyż grozi im otrucie.

Jeśli ktoś z Warszawy mógłby je przygarnąć chociaż do przyszłego tygodnia (w następnym tyg. mamy transport do Torunia) to bardzo proszę o kontakt: magdalena.gralak@azyl.torun.pl  :bukiet

Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12359 dnia: Lipiec 16, 2013, 13:36:07 pm »
Super Jesteście Dziewczyny!
Ważne żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o istnieniu Azylu.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0