Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281051 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11360 dnia: Maj 30, 2013, 20:39:00 pm »
Bonsai wyciągnęłam dzisiaj zwisajacego fąfla, który szpecił mu pyszczek  :nie_powiem Jak Franklinowi wyciągam to i małemu koledze mogę :P
Fuji jest super. Charakterologiczna kumpela Jagody (z nieco mniejszym apetytem ;))
Szpaqus -dziękuję za komplement :przytul
Francik również dziękuje za słowa uznania. Podejrzewam, ze zarumienił się pod futerkiem.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11361 dnia: Maj 30, 2013, 21:21:25 pm »
W końcu Ola się pokazała przeciera_oczy  :brawo:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11362 dnia: Maj 30, 2013, 21:26:40 pm »
ej, nie przesadzajmy :P rok temu podczas Dnia Otwartego też się ujawniłam :P akurat dzisiaj aparat wpadł w ręce kogoś innego ;)

skoro o Dniu Otwartym mowa, przypominamy, że 22 czerwca widzimy się w Toruniu! :) oczywiście zapewniamy, że tego dnia wszyscy ujawnią się na zdjęciach i nikt nie ukryje się przed obiektywem aparatu :P



Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11363 dnia: Maj 31, 2013, 14:54:42 pm »
A jak się ma Coffee? Coś już wiadomo na temat jej zdrówka?

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11364 dnia: Maj 31, 2013, 20:19:07 pm »
Jako że dawno temu Dzwoneczek znalazł swój dom...u mnie :P to postanowiliśmy zrobić mały prezent i się pokazać. Przez chwilę widać też nowego kumpla Dzwonka....kociaka Leona :)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wM60I_pU5z0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wM60I_pU5z0</a>

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11365 dnia: Maj 31, 2013, 21:23:57 pm »
kilka informacji dot. nowych domów dla podopiecznych Azylu - w najbliższych dniach czeka nas logistyczny labirynt ;)

Scrapie oraz Sushi zostają w swoich domach tymczasowych w Toruniu :)

jutro do nowego domu do Szczecina jedzie Tivia  :bukiet

do nowego domu w Toruniu trafi również Ninja  :bukiet

a do domu tymczasowego w Toruniu Marzyciel! :) Aniu  :przytul

w niedzielę do DT w Olsztynie powędruje Fusia - Sylwia  :przytul

***

oraz z Warszawy do Torunia dla Devi, która musi przyjechać do doktora Krawczyka :(

***

w najbliższym tyg. zabiegi czekają na pewno Edwarda, Fuji (kastracja/sterylizacja + zęby), na pewno również Frutinę etc.

info o Coffee będą w pon. :)

***

sobota była kolejnym bardzo męczącym dniem dla królików w Azylu. cały dzień nie miały chwili oddechu od wolontariuszy :)

wspomnienia z sobotniej, wieczornej imprezy...:D





































































































































































[imghttps://lh5.googleusercontent.com/-oaJvthHdrFY/Uaj1fpjdEdI/AAAAAAAAiJ8/TVJT_YiSrDc/w829-h551-no/DSC04237.JPG[/img]http://



ufff już po imprezie :P





Frutina i...









:D









:D







Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11366 dnia: Maj 31, 2013, 21:32:04 pm »
Zdjęcia maluchów są przerozkoszne :) Szczególnie ta, na której jeden leży na boczki na pozostałych :D
No i Frutina z tym mokrym pysiem :onajego
Genialne fotki!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11367 dnia: Czerwiec 01, 2013, 11:25:32 am »
Wacik mnie zauroczył  :heart A kto będzie rozkręcał imprezy jak Marzyciel się wyniesie :P?
  
Herbi

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11368 dnia: Czerwiec 01, 2013, 21:15:43 pm »
Marzyciel już nie rozkręca imprez. Stery przejęła Fuji.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11369 dnia: Czerwiec 01, 2013, 21:58:56 pm »
Fuji byłaby w świecie królików perfekcyjnym chuliganem stadionowym :P

Marzyciel na razie zostanie w Azylu...miejmy nadzieję, że wkrótce zdobędzie czyjeś serce i powędruje wprost do domu stałego, a zamiast Marzyciela do DT dzisiaj trafiła...Pachino :) tym sposobem po wielu miesiącach ciągłej walki, Pachino rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu. miejmy nadzieję, że nie będzie zbyt często odwiedzać doc, ale w razie czego będzie niedaleko :)

wczoraj rozmawiałam z Anią i Przemkiem o sytuacji Pachino, o której nie mogli przestać myśleć i tak Pachino ma dom tymczasowy w Toruniu!  :przytul Aniu, Przemek  :bukiet

(w ramach sentymentu wspomnę, że Ania i Przemek są pierwszym domem tymczasowym w Toruniu z którym kilka lat temu nawiązaliśmy współpracę :))

***

Tivia jest już w Szczecinie i zdobywa serca swoich opiekunów  :bukiet

***

miejmy nadzieję, że pod koniec tego tyg. uda nam się wyekspediować Dalię do domu w Warszawie, a wtedy kolejny podopieczny Azylu trafi do Oli ;)

przed nami na pewno bardzo aktywny tydzień. myślę, że pod koniec tyg. czeka nas akcja pt. króliki na działce, a póki co żyjemy naszą "spokojną" teraźniejszością :P

***

Kurt czuje się najlepiej, gdy na wybiegu są 2-3 króliki, chociaż dzisiaj była bardziej aktywna i odważniejsza niż zwykle :) poza tym króluje w Azylu i jest wędrowcem. wita gości wchodzących do Azylu :)









***

wszystkich wielbicieli Fly zapraszamy na pielgrzymki do Torunia :D (Aniu :P), albowiem w zw. z wyjazdem swojej ukochanej Magdy, Fly zatrzymała się u mnie ;)

niedługo minie rok odkąd Fly trafiła pod naszą opiekę.




















Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11370 dnia: Czerwiec 01, 2013, 22:17:54 pm »
Dzikusy z Torunia na kilka dni trafiły do nas. Po przeszkoleniu przez Martę staramy się im dogodzić i nie dopuścić by zrobiły sobie krzywdę. To są istne wulkany energii! Trzymajcie kciuki!


Uploaded with ImageShack.us

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11371 dnia: Czerwiec 01, 2013, 22:18:54 pm »
PAchino w DT? Super! :D Doczekała się malutka, należy jej się wszystko, co najlepsze po tym, co przeszła :przytul
Kurt wygląda jak taka mama-kwoka :) I gospodyni Azylu :)
Dziękuję (i pewnie nie tylko ja :P ) za fotki Fly! Cudowna, dzielna dziewczynka !

EDIT: DużyZając, a właśnie miałam pytać, gdzie dzikuski, skoro Magda w podróży :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11372 dnia: Czerwiec 01, 2013, 22:23:17 pm »
Oooo właśnie. Ola mi marudziła że Dalila za spokojna to dajmy jej Fuji :P naszego punka xD Będzie Oli wesoło ;p
I ja się nie zdążyłam pożegnać z Pacziśką ;o Mam nadzieję, że przypadnie jej do gustu nowy dom :)
Tivia to słodka dziewczynka <: niech podbija.


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11373 dnia: Czerwiec 01, 2013, 23:27:45 pm »
A ja mam pytanko, czy Ania i Przemek są na forum? :) Strasznie bym chciała wiedzieć co się dalej dzieje u Pachinki :) Jeszcze dziś pisałam do Hariell, że przyjadę wcześniej, żeby wytulić moją małą śnieżynkę, a tu taki psikus!! :) Strasznie się cieszę, że malutka w końcu trafiła do DT bo baaardzo jej się należy :heart

edit:
ooo dopiero zobaczyłam zdjęcie z mojego karmienia na dwie ręce :hahaha Dzikuski są w dobrych rękach, Tomek i Zuza poradzą sobie ze wszystkim, jestem tego pewna :) Jeszcze raz strasznie Wam dziękuję za pomoc :*
WO AMIGO

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11374 dnia: Czerwiec 02, 2013, 10:06:47 am »
A ten biały puchaty łobuz to kto? Wygląda jak męska wersja mojej Jogobelki :P Tylko ma czewone oczy :P

Ola jak Wy to robicie, że Wam się te królasy puszczone razem nie gryzą/ gwałcą/ rozbiegają tak, że nie da się zdjęcia zrobić?
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11375 dnia: Czerwiec 02, 2013, 10:57:49 am »
Wieści z rana: Maluchy mają apetyt i strasznie szlają. Jeden miał twardy brzuszek ale już dobrze (chyba się spiął). Marta: Twoje szkolenie było super: umiemy karmić i masować brzuszki. Zaadoptowaliśmy dla nich dużą klatkę i pozabezpieczaliśmy ręcznikami by nie uciekły pomiędzy drutami :)). Maluchy są skoczne jak pchełki :))

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11376 dnia: Czerwiec 02, 2013, 12:40:24 pm »
Po długim czasie nieobecności na forum stwierdzam fakt że muszę nadrobić zaległości ;p
Zapoznać się ze wszystkimi nowymi podopiecznymi, zobaczyć co słychać u stałych bywalców azylu. Oj jest tego trochę, ale obiecuję że pilnie prześledzę wątek od czasu mojej nieobecności ;)

Pozdrawiam azyl, wszystkie uszatki i Olę, z którą mam nadzieję spotkam się w niedługim czasie w sprawie adopcji kolejnego uszatka.

Offline akroksa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11377 dnia: Czerwiec 02, 2013, 13:57:45 pm »
W odpowiedzi na pytanie MartyP jesteśmy choć bardziej podczytujemy niż bierzemy czynny udział w życiu forum.

Przepraszam, że jednak nie zdecydowaliśmy się na Marzyciela ale Pachinka siedziała nam w głowie od czasu wizyty w Azylu. Dodatkowo mieliśmy zawsze słabość do króli hodowlanych choć jej białe umaszczenie nie jest naszym ulubionym ]:-&gt;

Postawiliśmy jej zagrodę - poobserwujemy czy daje sobie radę. Kojec stoi w kuchni na kaflach więc już widzę, że muszę się zaopatrzyć w wykładzinę bo kocyk się przesuwa. Na ta chwilę nie jestem w stanie zrobić zdjęć bo Pachinka zwiedza włości i jest w ciągłym ruchu. Zjadła ziółka więc mam nadzieję wielkiego stresu nie ma.

Teraz tylko jedna foteczka jak mała ciutkę się uspokoi to porobię więcej
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2013, 15:42:36 pm wysłana przez akroksa »

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11378 dnia: Czerwiec 02, 2013, 14:02:11 pm »
Kojec stoi w kuchni na kaflach więc już widzę, że muszę się zaopatrzyć w wykładzinę bo kocyk się przesuwa.
No i na kaflach jest zimno......
Tez mam biala dziewczynke hodowlana i jest najukochansza :heart
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2013, 14:05:19 pm wysłana przez sonia »

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11379 dnia: Czerwiec 02, 2013, 16:00:37 pm »
akroksa jak się cieszę, że nasza kochana Pachinka ma u Ciebie taki wybieg, jak widać, że jej dobrze!! :) Proszę tul ją ode mnie również, tak strasznie się do niej przywiązałam :przytul
WO AMIGO