Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5294191 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9580 dnia: Marzec 11, 2013, 23:48:01 pm »
przepr., nie doczytałam określenia "trochę" krwi i odniosłam się tylko do pyt. czy robi się transfuzje - robi się, ale jeśli chodzi o utratę krwi podczas zabiegu, pyt. co to znaczy "trochę" :/ na pewno przy bardzo ciężkiej anemii można zrobić transfuzję (u nas transfuzja groziła bardzo poważnie Romkowi, ale wyniki krwi po lekach się poprawiły)



Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9581 dnia: Marzec 11, 2013, 23:52:56 pm »
Abigail jadła dzisiaj rodicare, sama :)
Generalnie stan bydgoszczan baaardzo się poprawił. Mają zupełnie inny zapach - już prawie całkiem pozbyły się zapachu gnoju, a jak jeszcze doprowadzimy łapki i futerka do porządku to będzie pełnia szczęścia tzn kosmetyczna nie zdrowotna ;)
Mają normalne temperatury - to dlatego dzisiaj przy karmieniu wydawały mi się takie cieplutkie ;)

Lola to jest najukochańszy król pod słońcem. od 3h leży obok mnie i grzeje się od lapka (w ogóle nie ma do niego szacunku - łazi mi po klawiaturze) i rozkoszuje drapaniem po pleckach.

Offline Trusardi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9582 dnia: Marzec 12, 2013, 07:25:51 am »
Wiesz u nas na tej weterynari ciągle są jakieś zbiórki.Dla azylu jeszcze nie bylo. Zagadam z ludzmi z IVSY organizacji studenckiej ktora tez czesto takie zbiorki organizuje moze cos doradza.

Cześć! Jestem nowym prezydentem IVSA Olsztyn i chciałabym zorganizować zbiórkę, już nawet o tym mówiłam Karolinie w weekend. Organizowałam zbiórkę na święta na rzecz olsztyńskiego schroniska i wyszło świetnie- 1931 zł w dwa dni, masa akcesoriów i karmy dla zwierząt!! Także kto jest z Olsztyna niech pisze do mnie - razem coś zrobimy :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2013, 08:25:37 am wysłana przez Trusardi »

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9583 dnia: Marzec 12, 2013, 07:57:15 am »
O Huguś... Nasz dzielny kochany waleczny Huguś :heart wypiękniałeś co nie miara :przytul życzę Ci ogromnej wytrwałości ;) A dla Fly jak najbardziej tego samego :przytul wiem na pewno że wy,bydgoszczanie (zresztą widać to już na zdjęciach) nie przestaniecie walczyć ! A co do minki Momcia też skojarzył mi się z naburmuszonym Milordem :* Słodziak mój malutki a wiadomo może ile schudł ? ;)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9584 dnia: Marzec 12, 2013, 08:31:22 am »
Trusardi trzymamy zatem kciuki by i teraz posżło tak dobrze i te bydgoskie bidaki miały zapewnione jedzonko na długi czas:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9585 dnia: Marzec 12, 2013, 09:12:49 am »
Dziewczyny nie mam czasu by czytać cąły wątek ale możecie mi napisać co uszy mają podawane na ec??

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9586 dnia: Marzec 12, 2013, 10:51:35 am »
aż miło patrzeć na bieżące fotki w porównaniu do tego co było...

dziewczyny jak zwykle świetna robota!  :bukiet

Trzymam kciuki za kolejne dobre wiadomości i królicze szczęśliwe mordki  :bunny:

Magda wymiziaj Fly w moim imieniu :heart

Szpaqus to samo poproszę dla Loli  :heart

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9587 dnia: Marzec 12, 2013, 10:59:37 am »
Trusardi o widzę mamy nowego prezydenta  :brawo:  to teraz będzie można trochę więcej pokombinować ;)
Hugo wygląda jak inny królik!! Jest prześliczny i widać że czuje się o niebo lepiej - naprawdę Olu....ma w sobie coś z Nobu....nie wiem skąd to porównanie ale tak uważam :)
"Bydgoskie aniołki" -  :jupi....jeść maluchy, jeść i zdrowieć!

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9588 dnia: Marzec 12, 2013, 11:01:52 am »
Dziewczyny nie mam czasu by czytać cąły wątek ale możecie mi napisać co uszy mają podawane na ec??

kagar z tego co Ola pisała to sul-tridin :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9589 dnia: Marzec 12, 2013, 11:02:38 am »
i witaminy z grupy B:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9590 dnia: Marzec 12, 2013, 11:02:44 am »
Deedee ja też tak myślę, nawet mówiłam to za pierwszym razem jak go zobaczyłam - Hugo ma w sobie coś z Nobu.. są bardzo do siebie podobni.
WO AMIGO

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9591 dnia: Marzec 12, 2013, 11:09:18 am »
O KURTECZKA, ILE WSPANIAŁYCH WIADOMOŚCI! KOCHAM WAS DZIEWCZYNY KOCHAM! :DD

Offline ysmay

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9592 dnia: Marzec 12, 2013, 11:11:11 am »
Wiedziałam, że teraz będą same dobre wieści

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9593 dnia: Marzec 12, 2013, 11:19:21 am »
tak....przy e.cuniculi podaje się dodatkowo wit z grupy B - chodzi o osłonę układu nerwowego :) no a podstawą jest np Fenbendazol (niby zarejestrowany do odrobaczania kotów, ale z powodzeniem stosowany u królików) bądź właśnie sulf-tridin :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9594 dnia: Marzec 12, 2013, 11:22:14 am »
fenbendazolem leczy dr Ziętek
daje też coś na odbudowe układu nerwowego czy jakoś tak
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9595 dnia: Marzec 12, 2013, 11:25:42 am »
Fenbendazol jest często stosowany, ale wiadomo że co wet to woli inny lek. A na tą "odbudowę" to właśnie wit z gr B się daje :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9596 dnia: Marzec 12, 2013, 11:26:48 am »
wiem ale cos jeszcze tam podawał
moze jakis preparat na ich bezie hmnnnnnnnnnnnnnnnnn kiedys sie dowiem:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9597 dnia: Marzec 12, 2013, 11:34:55 am »
może Combivit :P a taki żółty dość oleisty był?

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9598 dnia: Marzec 12, 2013, 11:37:02 am »
Dziewczyny, tą paczkę którą dziś nadałam, to w ogromnej większości jest od joac :) :) Ja tam dołożyłam niewiele, bo jak same zobaczycie i tak już zbyt dużo się tak nie mieściło :) :) Dziękuję joac! :*
WO AMIGO

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9599 dnia: Marzec 12, 2013, 11:37:24 am »
Jestem pewna, że żaden inny wet nie podjąłby walki i jako jedyne rozwiązanie dla bydgoskich maluchów wskazał eutanazję...
A tutaj takie cuda się dzieją :) Oby tak dalej