Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286869 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9000 dnia: Luty 19, 2013, 20:54:34 pm »
Minka z języczkiem wymiata :)

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9001 dnia: Luty 19, 2013, 21:10:37 pm »
Ale Ethel wypiękniała :DD. Jak urosła od czasu kiedy ją widziałam. Uszy ma piękne i apetycik widać super :bunny:.  Łapki to na zdjęciach wyglądają nie najgorzej. Może będzie wszystko dobrze. Jest jeszcze taka malutka. Ktoś pytał o Ethel i Patchino w sprawie DS lub DT?. Tak mi ich żal.

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9002 dnia: Luty 19, 2013, 21:51:18 pm »
Ethel jest cudna. Uwielbia biegać, w ogóle nie zważa na swoje łapki. Za to jak się ją dotknie to jest megachudziutka, wszystkie kostki czuć chociaż ma apetyt i wcina dużo. I wyciąga główkę do głaskania tak uroczo. Nie wiem czemu nie jest jeszcze w DS :)

Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9003 dnia: Luty 19, 2013, 21:57:37 pm »
https://lh5.googleusercontent.com/-VbCCXUPpbeU/UObdeXMObYI/AAAAAAAAPXY/vML4v_q8ON8/s588/DSC04001.JPG

Czy Warner nie jest przypadkiem z Olsztyna?
Ze sklepu Zwierzyniec
bp. Wilczyńskiego 25b lok.2
10-691 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9005 dnia: Luty 19, 2013, 22:03:50 pm »
Warner jest ze sklepu zoologicznego w Poznaniu ;)

co do Ethel - nie mamy dla niej jeszcze ani DT ani DS ;)

co do jej wagi :P na swój wiek ma wagę prawidłową :) już 3 tyg. temu miała prawidłową wagę. inną kwestią jest to, jaką Ethel ma budowę - to król hodowlany ;)
poza tym niektóre króliki mają budowę bardziej kościstą...co absolutnie nie oznacza, że muszą przybrać na wadze :) - mój Kubuś taki był



Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9006 dnia: Luty 19, 2013, 22:09:19 pm »
Bo w Olsztynie 2 m-e temu był taki sam.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9007 dnia: Luty 19, 2013, 22:11:45 pm »
oj bardzo często zdarza się tak, że króliki są do siebie dość podobne ;)

zapraszamy serdecznie do nowego profilu Fundacji na FB :bukiet

http://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Pomocy-Kr%C3%B3likom/241014363543?fref=ts#!/AzylDlaKrolikow



Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9008 dnia: Luty 19, 2013, 22:12:14 pm »
niektóre króliki mają budowę bardziej kościstą...

Kiara je za trzech, a waży 1,5 kg, a Vario 2,5. Muszę pilnować zeby małej nie wyżerał :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9009 dnia: Luty 19, 2013, 22:14:37 pm »
Ależ ja jej absolutnie nie każde jej tyć - teraz chudość w modzie :D po prostu jest taka drobna i leciutka, a przy tym ma takie długaśne uszy. i czuję się zdeczka zaszokowana - ona jest hodowlana? taka duża będzie? jak Plata?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9010 dnia: Luty 19, 2013, 22:18:03 pm »
a to już pytanie do znawców królików hodowlanych :P Hariell, MartaP wywołuję Was do tablicy :P jaka będzie Ethel? :P hmm moim zdaniem to będzie królik co najmniej taki jak Plata



Offline sysunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9011 dnia: Luty 19, 2013, 23:42:41 pm »
kolejnego oddanego królika odebrałam dziś ze sklepu zoologicznego
ruda samiczka z nadwagą i dłuuuugimi pazurkami(to już chyba norma :icon_sad)

szukamy TRANSPORTU DLA NIEJ Z OKOLIC ZŁOTOWA LUB PIŁY DO TORUNIA

moge zaproponowac transport z piły, bo akurat mieszkam niedaleko zlotowa, ale jedynie do bydgoszczy.

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9012 dnia: Luty 20, 2013, 08:26:32 am »


a to już pytanie do znawców królików hodowlanych :P Hariell, MartaP wywołuję Was do tablicy :P jaka będzie Ethel? :P hmm moim zdaniem to będzie królik co najmniej taki jak Plata
Ethel już jest pięknym królikiem ,w stosunku do tego jak ją widziałam przed miesiącem :bunny:. Zważywszy na to ,że napewno jest mieszanką dużych ras króliczych i szybko zaopiekowały się nią dziewczyny ,to brak podstawowych składnikow budulcowych dla takiego maluszka w okresie wzrostu nie zrobił jeszcze takich spustoszeń u niej w organiżmie. Miała ogromne szczęście :jupi. Uszka ma duże, ładnej budowy ,to myślę że będzie miała w wieku dorosłym 4-5 kg. Moje hodowlańce z Zamościa DT u nas dorastały i obecnie mają wagę wszystkie ok 5 kg. Plata też ma wagę podobną ,także trzeba się z taką wielkością liczyć. Ale wielkość ani waga wierzcie mi to tylko plus hodowlańców. Nie wiem dlaczego zrobił się taki okresowy zastój w ich adopcjach :hmmm. Hodowlańce mają fajne charaktery i rzadko trafia się królik terytorialny. Praktycznie każdego udaje się pięknie oswoić, a miniaturki niekoniecznie.
A jeśli chodzi o DT dla Ethel ,to ona czeka jak się zwolni u nas miejsce na DT, bo ja jej obiecałam ;-) jak byłam w azylu ,że będzie u nas :P.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9013 dnia: Luty 20, 2013, 08:55:45 am »
Podpisuję się pod tym co napisała Hariell :) Daję jej 4-5 kg :)
WO AMIGO

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9014 dnia: Luty 20, 2013, 09:06:56 am »
Języczek Velmy jest boski. Jakby puszczała oczko :) Kolejne zdjęcie "poprawiacz nastroju" razem z moim ulubionym "zdziwionym" zdjęciem Fly :)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9015 dnia: Luty 20, 2013, 09:21:10 am »
Ethel jest piękna śnieżno biała i te wielkie uszka  :zakochany:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9016 dnia: Luty 20, 2013, 09:23:40 am »
Uszy - najlepsze na smutki i otarcie łez. Nic tak dobrze nie robi jak czekolada i króliczek przy policzku.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9017 dnia: Luty 20, 2013, 09:26:04 am »
ychy a jak więcej uszek przytulaków to i przyjemności więcej  :przytul
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9018 dnia: Luty 20, 2013, 11:29:45 am »
niektóre króliki mają budowę bardziej kościstą...

Kiara je za trzech, a waży 1,5 kg, a Vario 2,5. Muszę pilnować zeby małej nie wyżerał :)


2,5kg to ma Dzwonek - a to baran, więc zazwyczaj większy i "pełniejszy" niż miniatura jaką jest Varius  :nie_powiem

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9019 dnia: Luty 20, 2013, 12:55:25 pm »
Przeprasza za odejście od tematu ale zwariowałam...tylko ta cena!!!!
http://shop.themountain.me/bunny-face/