Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5282082 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8920 dnia: Luty 16, 2013, 20:21:32 pm »
Swich a który to?

Offline agnieszka72

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8921 dnia: Luty 16, 2013, 20:25:10 pm »
Taja skradła moje serce- ale póki co kica u mnie pan z jajcami ,dość natrętny   :> .
Być może wiosną będziemy robić z tym porządek i będziemy szukać mu jakiejś ułożonej,miłej panny  :bunny:.

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8922 dnia: Luty 16, 2013, 20:43:44 pm »
Taja jest obłędna. Potrzeba jej dużo spokoju i nie wiem czy dogadałaby się póki co z innym zwierzakiem.

Moja sąsiadka ma przepiękną baranke. W życiu nie spotkałam bardziej przyjaznego królika. Biega za kotami, w ogóle nie przeszkadza jej, ze żują jej ucho :D Jak się zmęczy bieganiem to kładzie się tak, zeby dotykać człowieka, a najlepiej równo z nim. Jak widzę, jak dniami siedzi w klatce, na tej maleńkiej przestrzeni to od razu tracę humor. Myślę, że powinnam poszukać jej innego domu. Marnuje się.

Moje serducho skradł maluch z nóżką w gipsie. Jest rozkoszny. I jakiś taki dzielny. Ale zdaje się, że jest czyjś, right?
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 21:12:10 pm wysłana przez szpaqus »

Offline agaton85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8923 dnia: Luty 16, 2013, 21:14:02 pm »

Dzisiaj do DS pojechał Puniek - będzie miał cudowny dom  :przytul: A na jego miejsce do DT pojechał Zig Zag i Winky



No i dobrze, że wypełniłyście miejsce u Marty, bo już chciałyście mi Avon zabierać.. jezyk1

« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 21:20:05 pm wysłana przez agaton85 »

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ailiszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Kobieta
    • moje serduszka Kubuś i Buba
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8924 dnia: Luty 16, 2013, 21:16:00 pm »
odnosnie tego ogłoszenia wyżej .. ciekawe czy jak się dorobią konia to to samo stanie sie z pieskiem?????

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8925 dnia: Luty 16, 2013, 21:18:30 pm »
Bardzo cieszą oczy nowe informacje dotyczące uszaczków!
Trzymam mocno kciuki za nie wszystkie razem z moim Koko i Tośkiem :*
No normalnie uszaczki znikają mi z oczu :D
Ja się chyba mojego Tymczaska nie doczekam :D
hehehe


Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8926 dnia: Luty 16, 2013, 21:43:53 pm »
odnosnie tego ogłoszenia wyżej .. ciekawe czy jak się dorobią konia to to samo stanie sie z pieskiem?????
dokładnie :(

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8927 dnia: Luty 16, 2013, 22:05:43 pm »
Szpaqus czy możesz dodać zdjęcia tego baranka ? :D

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8928 dnia: Luty 16, 2013, 22:31:20 pm »
Biega za kotami, w ogóle nie przeszkadza jej

Przypomina z zachowania moją Maciejkę ;)
Wracając do płaczącej króliczki jakie musiała przejść piekło ,że aż tak boi się ludzi. 
Zaraz wrzucę do siebie nowe zdjęcie zapraszam :D

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8929 dnia: Luty 16, 2013, 22:35:52 pm »
Przepraszam że tu to piszę ale potrzebuję pomocy!
Mamy z Tosiem bobkowy problem
Mały był kastrowany we wtorek, w czwartek byliśmy na kontroli u wet, powiedział nam że jak na razie wszystko gra!
Niestety maluch po kastracji prawie wcale nie robi bobków, jest ich jak by kot napłakał...
Siusia też bardzo mało.
Je bardzo ładnie, sianko, warzywa, zieleninę, jedynie granulatu nie chce ruszyć... Pije troszkę mniej.
Nie jest osowiały, ładnie bryka, biega po całym pokoju, nie zauważyłam niczego niepokojącego w zachowaniu.
Ale kurcze gdzie są te bobki?

POMOCY!!!

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8930 dnia: Luty 16, 2013, 22:37:12 pm »
Na swoim kompie nie mam, ale poproszę o przesłanie swoją sąsiadke i wrzuce :) Jest śliczna, moim zdaniem z lekką nadwagą, ale po prostu dostaje za dużo karmy i żadnych świeżych warzyw ;/

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8931 dnia: Luty 16, 2013, 22:48:09 pm »
dodam jeszcze, że do domu tymczasowego powędrował dzisiaj również Pajero - Weronika dziękuję :D wszyscy wolontariusze będą Ci bardzo wdzięczni :P

Pajero ma dużo energii...jak tylko wypuściłyśmy go z klatki, z pięknym obrotem zaznaczył swoim moczem osobę, z którą przeprowadzałam spotkanie dot. domu tymczasowego :D (ma idealne imię :P) a u Weroniki zrzucił już ze ściany...półkę :D
w tym tyg. ten oto świr zostanie wykastrowany - podobnie zachowywał się w Azylu m.in. Cin Cin...działo się, działo ;)

***

oto najnowszy podopieczny Azylu - Momo - króliczek z Poznania, który miał zostać uśpiony (Marta, dobrze zrozumiałam?). miłośnik czekolady, która była chyba głównym składnikiem jego diety...

Momo kaszle/kicha. czekam na rozmowę z doktorem w sprawie stanu zdrowia Momo, ale już wiem, że ma na pewno przewlekły stan zapalny tchawicy i...nadwagę, ogromną nadwagę.
w tym tyg. bezwzględnie badania krwi...

















biedny zwierzak :/ mam tylko nadzieję, że będzie jeść, bo nie był specjalnie zainteresowany ani sianem ani ziołami :/

zapraszamy do wirtualnej adopcji Momo  :bukiet

***

kiedy byłam w Azylu, nie zauważyłam, aby Pachino obracała się wokół własnej osi, ale wszystko możliwe :/ przed nami jeszcze tak czy inaczej kilka tygodni podawania leków :/

łapki Pachino są 'zwichnięte' i najprawdopodobniej to efekt wady genetycznej + słabych kości

***

z dobrych wiadomości mogę powiedzieć, że Swan już zaprzyjaźniła się z królikiem, do którego dołączyła :) :) :) (MartaP nie odebrałam tego mms-a, więc może wrzuć fotkę na forum  :przytul)



Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8932 dnia: Luty 16, 2013, 22:53:58 pm »
Momo kurcze ale on przystojny :bunny: a nadwaga paskudna tak mi go szkoda ;( ale w azylu na pewno schudnie i pokaże jaki jest slodziutki ! :D

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8933 dnia: Luty 16, 2013, 23:02:00 pm »
Śliczny baranek ale wygląda jak manat- na 7-mym zdjęciu zwłaszcza
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8934 dnia: Luty 16, 2013, 23:07:21 pm »
Przepraszam że tu to piszę ale potrzebuję pomocy!

Może pomoże http://www.miniaturkabeztajemnic.com/zaparcia.html

http://www.kroliki.net/pl/porady/choroby/zaparcia

Tylko uważaj z tym skakaniem z tapczana ,bo jest po zabiegu. Jak masz kulę na smakołyki to mu ją puszczaj ( ale raczej pustą bez smakołyków )

Ale mimo wszystko wet.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 23:27:53 pm wysłana przez enia1973 »

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8935 dnia: Luty 16, 2013, 23:22:40 pm »
Dziękuję, chociaż coś  :*

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8936 dnia: Luty 16, 2013, 23:28:33 pm »
ile momo wazy? kurcze strasznie biedny futrzak:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8937 dnia: Luty 16, 2013, 23:31:08 pm »
Ola bardzo doświadczona pytaj jej.

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8938 dnia: Luty 16, 2013, 23:33:03 pm »
Napisała bym do Oli sms, ale głupio mi tak o tej godzinie, tym bardziej ze ona wystarczająco zapracowana jest, a noc to jedyna chwila kiedy może odpocząć. Napiszę jutro rano, może coś mi doradzi :)

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8939 dnia: Luty 16, 2013, 23:44:51 pm »
Jak będzie gorzej to pisz potem  ja wycałujesz i przeprosisz. To mądra osoba i na pewno Cię zrozumie ,że walczysz o malucha.