Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5294349 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8900 dnia: Luty 15, 2013, 21:16:48 pm »
Haha, imię Pajero jest wielce trafne :P Sprawdźcie co znaczy w potocznym hiszpańskim  :nie_powiem


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8901 dnia: Luty 15, 2013, 21:20:04 pm »
Sprawdźcie co znaczy w potocznym hiszpańskim
sprawdziłam ... faktycznie trafne ...  :hahaha
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8902 dnia: Luty 15, 2013, 21:21:34 pm »
o matko :P:P:P dostałam od babci książkę...1800 imion dla zwierząt...i wybrałam :P ups :P



Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8903 dnia: Luty 15, 2013, 21:24:49 pm »
nie przejmuj się. Chevrolet też nazwał jeden ze swoich modeli Pajero
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8904 dnia: Luty 15, 2013, 21:25:06 pm »
Nooo, kiedyś miałam fajnego native speakera z Meksyku, to różne słówka nam sprzedawał :P ale czemu akurat znam to konkretne  :hmmm


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8905 dnia: Luty 15, 2013, 21:32:03 pm »
Musze przyznać, że chociaż azylowe uszy są wspaniałe, to okropnie bałaganią w klatkach. Jak skończyłam sprzątać w ostatnich, to w tych pierwszych wyglądało tak, jakbym wcale nie sprzątała :|
Zaszokowała mnie reakcja Tai. W życiu nie słyszałam żeby królik płakał przez tak długi czas... A Mamboo mnie ugryzła. Mocno. :3
Kochane uszaki.
Widzę, ze mój pomysł z sznurkowym przytwierdzaniem poidełek się sprawdził :D good.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8906 dnia: Luty 15, 2013, 21:39:45 pm »
tak...zauważyłam dzisiaj, że Taja popłakuje czasami :/

co do Mamboo, witaj w klubie ;)

apropo porządku, to ja uważam, że są grzeczne :P większość zrozumiała czym są kuwety! :) i w dużej części z nich korzysta :) (może poza Gamim, który rzuca wszystkim, czym może :P)

nawet Tufi nauczył się korzystać częściowo z kuwety, a myślałam, że ten zaszczyt nas nie spotka nigdy...:)



Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8907 dnia: Luty 15, 2013, 21:44:31 pm »
Zaimponowały mi korzystaniem z kuwet. Wiele z zajęczaków nie ma podkładów w klatkach bo były czyściutkie, więc im nie dawałam. Maluchom jeszcze się zdarza nie trafić do kuwety. Natomiast bałaganią rozrzucając jedzenie, przekopując/przeżuwając podkłady.

Zauważyłam że maluchom przy wejściu przydałoby się strzyżenie bo mają koszmarne kołtuny ;/ biedactwa.

Któryś polizał mnie po nosie, więc wybaczam nasiusianie na podłogę podczas biegania i te lekkie przemeblowania w klatkach :p

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8908 dnia: Luty 15, 2013, 21:47:46 pm »
Sky i Dafne będą strzyżone ale podczas zabiegów - Sky ma mnóstwo kołtunów pod brodą i nie chciałam ryzykować :]



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8909 dnia: Luty 15, 2013, 22:01:46 pm »
A Taję dr Krawczyk oglądał? bo czemu ona sobie popłakuje, jeśli nie jest chora?

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8910 dnia: Luty 15, 2013, 22:21:13 pm »
 :swieca: Dla uszolków bardzo mi przykro z powodu straty przyjaciela. Niestety znam ten ból. W następnym tygodniu czeka mnie sterylizacja mojej kotki Kropki może w końcu do niej dojdzie.

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8911 dnia: Luty 15, 2013, 22:36:57 pm »
Mam wrażenie że Taja płacze ze strachu bo robiła to tylko kiedy chciałam ją pogłaskać. Mambo też powarkiwała, ale nie tak jak Taja. Momentami to był kwik. Aż serce się łamało, bo jak to możliwe, ze zwierzątko tak bardzo boi się człowieka? Do tego takiego który ją karmi?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8912 dnia: Luty 15, 2013, 22:46:48 pm »
Mój Boże, ładne piekło przeszła :( Jeszcze troszkę i bardziej zaufa
Mój Czesio nie płakał, ale chował się w kąty i telepał :( W jego przypadku najbardziej pomagała jak się do niego mówiło czule, potem przysmak z ręki
Już jest z nami 5 lat i jak czegoś się boi to patrzy na mnie i czeka a ja mówię " nie bójkaj się" :)
Biedna Mamboo też się boi ...
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2013, 22:53:16 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8913 dnia: Luty 15, 2013, 23:18:20 pm »
to jednak Taja musiała swoje przeżyć...maszynka do rodzenia,ciasna klatka kto wie co jeszcze ,biedna kuleczka :(
a tak o o niej gadali że agresywna ale przecież powód agresji jest wytłumaczalny ..strach :(
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 02:52:36 am wysłana przez Stachu »

Offline Foxik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8915 dnia: Luty 16, 2013, 09:37:49 am »
A jak tam z łapkami Ethel i Pachino? Czy to w końcu były złamania, czy raczej jakaś wiotkość kości??

ja tego też właśnie nie wyłapałam.. dajcie proszę znać jaka była kontynuacja tego wątku

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8916 dnia: Luty 16, 2013, 15:10:56 pm »
Znaczy...Swan jest w DS? :)
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 16:01:02 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8917 dnia: Luty 16, 2013, 15:21:16 pm »
oac, pochwal się Amigo
Przeciez Joac nie ma Amigo

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8918 dnia: Luty 16, 2013, 15:24:27 pm »
Amigo jest w Olsztynie u naszej Darii  :przytul (ostatnio u Darii była Atilka)

napiszę o Pachino wieczorem. rano dostałam informację o tym, że obróciło ją wokół własnej osi...

właśnie jadę do Azylu, bo przyjmujemy dzisiaj nowego podopiecznego z Poznania (być może chorego :/)



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8919 dnia: Luty 16, 2013, 19:45:03 pm »
Miejmy nadzieję, że Taja pojedzie niedługo do swojego domu, tam pozna lepsze życie i nie będzie musiała już płakać... :(

Dzisiaj do DS pojechał Puniek - będzie miał cudowny dom  :przytul: A na jego miejsce do DT pojechał Zig Zag i Winky, w poniedziałek chłopaki zostaną rozdzieleni i jeden z nich powędruje do DT do Pauli  :bukiet Po stracie Gawroszki też Pani Małgosia zdecydowała się pomóc kolejnemu uszatkowi i tym sposobem od dzisiaj Swich zamieszka u niej :)

Z Azylu wyjechał też Rensu do Sylwii z Płocka - trzymajmy kciuki, żeby zaprzyjaźnił się ze swoją uszatą koleżanką, która dzisiaj u dr Krawczyka została wysterylizowana :)

Mam też dobre wiadomości odnośnie Fly - czuje się zdecydowanie lepiej, jest dużo spokojniejsza, nie wpada już w taką panikę jak przez ostatnie dni, nie rzuca się, nie atakuje, nadal ma swój charakterek, ale teraz po prostu znowu jest sobą :) Bardzo mnie to cieszy, jak dni zrobią się dłuższe, porobię jej nowe zdjęcia :)

aaa dzisiaj wyjechała też Filipinka do DT z opcją DS - Mirella dziękuję za pomoc w transporcie :*