Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286287 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8821 dnia: Luty 14, 2013, 14:55:28 pm »
 ;-)Wiola 17-2003 na stronie
Ddtvn masz na 100% dzisiejszy odcinek i nie tylko :D o widzę że się spoznilam ;-)

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8822 dnia: Luty 14, 2013, 14:59:57 pm »
Widziałam dzięki .Cytrynka z maluchami zadebiutowała w tvn super. :D

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8823 dnia: Luty 14, 2013, 16:44:54 pm »
Stachu - tak :) Cel szczegółowy: KRÓLIKI :)

A ja chciałam powiedzieć, że z Azylu porwana dzisiaj została Swan, a przy okazji jegomość Amigo :) :) :)
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8824 dnia: Luty 14, 2013, 16:53:38 pm »
A ja chciałam powiedzieć, że z Azylu porwana dzisiaj została Swan, a przy okazji jegomość Amigo
Marta, Marta, co za niespodzianka!!! Nie mogę sobie znaleźć miejsca! Już klateczka przygotowana, żwir przyniesiony, a ja właśnie rozmawiam z Trusią, że będzie musiała koledze odstąpić na chwilę pokoik :) Dziękuję za tę akcję :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8825 dnia: Luty 14, 2013, 16:59:53 pm »
Puniek też ma DS? :) Kto się nie pochwalił? ;>

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8826 dnia: Luty 14, 2013, 20:43:07 pm »
kilka ważnych wiadomości z azylowego frontu :)

jak już wspomniała Marta, dzisiaj do nowego domu w Poznaniu trafiła Swan (w czym Marta ma swój udział  :przytul:) oraz Amigo - joac  :bukiet (joac wyślę do Ciebie pv w sprawie bactrobanu do nosa)

Amigo wyjechał z Torunia, a tym samym nasz kolejny kichający uszak - Teddy z pasterelozą opuścił Azyl i znalazł się pod opieką Ani, która tak dzielnie dotyczas opiekowała się Amigo  :przytul

Puniek w sobotę pojedzie do nowego domu w Szczecinie :)

zielone światło do nowego domu już na 100% otrzymał Florek :) a teraz z niecierpliwością czekamy na wiadomości od doktora dot. Gawroszki...:(

Balzi :)























Devi :)













Eddie :)







































Barney :)





















gimnastyka a'la Ninja :D











z Dafne :)











boskie trio :)



i w zmienionym składzie :)











kilka ujęć indywidualnych :)



























i jeszcze więcej radości dla oczu ;)

















Lizzard jest bardzo spokojna, delikatna, nieufna. potrzebuje dużo ciepła.



















Hugo - wczoraj przed snem udało mi się uchwycić naszego dzielnego Hugo w fazie wyciszenia - Hugo przestał tolerować podkłady. doprowadzają go do szału, dlatego dzisiaj w nocy miał tylko koc...żałuję, że taki obrazek mogę zobaczyć tak rzadko :(















***

dzisiaj odebrałam tel. ze szkoły Mr. Rabbit - Professional Children's School of English :) w przyszłym tyg. spotkamy się z przedstawicielem szkoły, która chciałaby wesprzeć wirtualnie jednego z naszych podopiecznych i promować ideę Azylu, m.in. na swoich ulotkach :) trzymajcie kciuki, aby to się udało :) strasznie cieszy nas to, że Azyl dociera do coraz większego grona osób :)  



Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8827 dnia: Luty 14, 2013, 21:04:53 pm »
Cudowne uszaki :D Super ,że królikomania zatacza coraz szersze kregi :D A co maluchy na tych zdjęciach wcinają ?
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8828 dnia: Luty 14, 2013, 21:13:04 pm »
Amigo już u mnie :) Siedzi w klateczce i się pożywia :) interesuje go wszystko wokoło, ale widać, że jest jeszcze bardzo zestresowany. Dziękuję za błyskawiczną akcję przekazania i przewozu uszatka! Ciągle nie mogę się otrząsnąć z szoku, że już tu jest :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8829 dnia: Luty 14, 2013, 21:24:47 pm »
zapomniałam!

oto najnowszy podopieczny Azylu - bardzo pobudzony samiec (Emilia, moim zdaniem to zdecydowanie samiec :P)






Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8830 dnia: Luty 14, 2013, 21:27:32 pm »
przepiękny ten pobudzony samiec! Cudo po prostu :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8831 dnia: Luty 14, 2013, 21:37:03 pm »
http://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Pomocy-Kr%C3%B3likom-Oddzia%C5%82-w-Toruniu/264991250205669?fref=ts#!/media/set/?set=a.427618013979121.96705.417179951689594&type=1 zapraszamy serdecznie do albumu azylowych gwiazd na naszym FB profilu :)

przed wyborem królika do adopcji :):):) zachęcamy do zapoznania się z umieszczonymi pod zdjęciami, opisami poszczególnych króliczych egzemplarzy :D



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8832 dnia: Luty 14, 2013, 22:10:09 pm »
Lizzard jest bardzo spokojna, delikatna, nieufna. potrzebuje dużo ciepła.
To ja już nie wiem jakiej płci królinka przeciera_oczy

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8833 dnia: Luty 14, 2013, 22:11:19 pm »
on, on...przepraszam, Lizzard i Sky to samce. bezmyślnie napisałam ;)



Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8834 dnia: Luty 14, 2013, 22:31:50 pm »
Joac super ,że masz uszaczka u siebie nie ma jak szybkie akcje ,a teraz tyle radości :bunny:
MartaP jesteś super kobitka na maxa zakróliczona czytałam o waszych skarbeczkach no i widziałam oczywiście was także, fajne zdjęcia.
Ola 19 te fotki na tle niebieskiego kocyka super,efekt niebieskich oczu nieoceniony .Maluchy są przepiękne powinni po nie walić drzwiami i oknami na co wszyscy czekacie drugiej takiej okazji nie będzie.  :megafon

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8835 dnia: Luty 14, 2013, 22:56:34 pm »
Witam! Jedziemy jutro z Poznania do Szczecina (około 16). Znajdzie się u nas miejsce dla uszatego pasażera. Pozdrawiamy Toruń! T i Z

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8836 dnia: Luty 14, 2013, 23:03:16 pm »
Hehe Wiola dzięki za komplementy, aż się zarumieniłam :) Ja za to za każdym razem podziwiam Twojego puchacza na avatarku :)

WO AMIGO

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8837 dnia: Luty 14, 2013, 23:16:35 pm »
Twój avatarek jest powalający ,te uszy nic dodać nic ująć
Fuksik praktycznie co wieczór ogląda ze mną królcze strony,leży w łóżku pieszczoch na kolankach, a puchacz woli u siebie.

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8838 dnia: Luty 15, 2013, 00:32:14 am »
Byłam dzisiaj u dr. Krawczyka i spotkałam tam Gawroszkę.
Biedactwo, była tak przerażona, prawie wcale się nie ruszała... Trzymam mocno za nią kciuki!!
A w przychodni saaame króliki :) Aż miło się patrzy jak ludzie tak z miłością podchodzili do każdego uszaczka w poczekalni.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8839 dnia: Luty 15, 2013, 01:56:49 am »
Olu ja nie patrzałam czy to samiec czy samiczka tylko ludzie tak powiedzieli..... :)
majka też bylismy dziś u dr.Krawczyka i tak samo uroczy widok same uszatki naprawde aż miło patrzeć że jednak ludzie  chociaż w Toruniu potrafia dbać o swoje króliczki

Ogólnie wrażenie jeśli chodzi o doktora to pomimo tylu pacjentów naprawde człowiek z sercem na dłoni dlaczego jest on tylko jeden ..... :?:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !