Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5292598 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8020 dnia: Styczeń 21, 2013, 23:58:56 pm »
dzisiaj odebrałam telefon z Radia Plus icon_zeby jeden z dziennikarzy przeczytał o nas na FB i jutro chce porozmawiać o Azylu usmiech2usmiech2usmiech2
Ja Olu też pisałam do radia u nas w Gorzowie może się do Ciebie odezwą.Oby.

***
Oby dało się pomóc króliczkom od terarysty.


Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8021 dnia: Styczeń 22, 2013, 00:11:20 am »
Dobrze że Masza radzi sobie w DT :) Jest szczęśliwa taka jaka jest i nie ma co tego zmieniać :) Ważne że nic się nie pogarsza.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8022 dnia: Styczeń 22, 2013, 08:05:53 am »
Azyl się rozwija i na dodatek staje się medialny i znany w całej Europie!!!!  Gratulacje dziewczyny.
To jest efekt Waszej ogromnej pracy, poświęceń i niesamowitej determinacji.

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8023 dnia: Styczeń 22, 2013, 09:13:22 am »
W razie czego mogę pomóc z rozmowami z potencjalnymi DT w Poznaniu. Już przeprowadzałam dla Was rozmowy ;)

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8024 dnia: Styczeń 22, 2013, 11:16:40 am »
Dzięki Magda za liste zarezerwowanych uszakow doliczyłam sie 13. Teraz kazdy wie co i jak o którego uszaka mozna jeszcze starać sie.Moja faworytka Sophie już zarezewrowana więc musze pomyśleć o innej panience. Czy jezeli mam już tymczasa z naszego regionu to będzie potrzebne jeszcze rozmowa przed adopcyjna. Czy juz mnie to ominie.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8025 dnia: Styczeń 22, 2013, 13:52:34 pm »
a ja mam obecnie w domu Franklina, słodziaka małego  :heart  Franklin jest maleńki, delikatny i przypomina Aguleksowego Chrupka  :lol Jegomość musi być jeszcze nieco podleczony, a potem będzie mógł trafić do nowego domku, który go pokocha tak, jak na to ten okruszek zasługuje.
Jagoda przywitała Franklina zaminowując obficie teren wokół jego klatki oraz transporter, w którym pacjent przyjechał  :krzywy2 Franklin wydawał się niewzruszony.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8026 dnia: Styczeń 22, 2013, 13:59:08 pm »
To prawda jak ujżałam Franklinka od razu - myk - po pokoju oczami, czy Chrupek nie postanowił się wyprowadzić od wyrodnej matki. Z tego co czytam to nie tylko wygląd ale i charakter mają chłopaki tożsamy. Chrup jest przyjacielem wszystkich królików, on to chyba ze wszystkimi mógłby się przyjaźnić.
Kocham taki "typ" króliczy. Franklinek trzymamy kciuki za domek.
Brać Franklina bo taki uszak to prawdziwy skarb :)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8027 dnia: Styczeń 22, 2013, 14:00:22 pm »
potwierdzam- nawet moja zlosnica w stosunku do chrupa jest przyjacielsko nastawiona- kochany dziadzius
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8028 dnia: Styczeń 22, 2013, 14:03:48 pm »
Kata_strofo, ja się od razu ucieszyłam, że bierzesz Franklina! Też mam do gościa wielką słabość, bo to faktycznie klonik Aguleksowego Chrupsonika, i taki kartoflaczek słodki.  Mówisz, że jest malutki? Czy Mierzwa widziała przybysza?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8029 dnia: Styczeń 22, 2013, 14:06:30 pm »
Jak odbieraliśmy Franlina i zobaczyłam go po raz pierwszy to właśnie też pomyślałam, że wygląda jak Chrupcio Aguleks, albo Fuzel Ewy :) Był u nas może dwie godziny i zdążył zwiedzić prawie całe mieszkanie (poza króliczym pokojem). Bardzo dzielny z niego maluszek i cieszę się, że trafił do dobrego DT :)
Kata_strofa, a czy Franklin biegając nadal uderza łapkami w taki specyficzny sposób, że człowiek ma wrażenie jakby koń galopował mu po mieszkaniu? :P
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8030 dnia: Styczeń 22, 2013, 14:06:56 pm »
nawet problemy zdrowotne chłopaki mają podobne  :krzywy2 Oczko Franklina ciągle jeszcze zapłakane, zębów parę chłopakowi ubyło, ale uroku osobistego ma hoho i ciut ciut :) I fakt, nastawiony do innych królików jest bardzo pozytywnie, może nawet odrobinkę olewająco ;)
Mierzwa jeszcze go nie widziała, bo Mierzwa nie zapuszcza się w tak dalekie rejony ;) Dla niej wyjście poza 8m2 dywanu to już wycieczka, a co dopiero do drugiego pokoju  :icon_rolleyes Ale jest bardzo wesoła ostatnio i nawet zaczepia nas odrobinkę. Chyba wyczaiła, że Jagoda jej krzywdy zrobić nie chce :)
Tak, galopuje i wali łapami jak słoń :D Taki mały, a taki hałas robi  :DD
Dla mnie, współlokatorki ponadywmiarowej Jagody, każdy miniaturowy królik jest mały :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8031 dnia: Styczeń 22, 2013, 14:21:41 pm »
Tak, galopuje i wali łapami jak słoń

Ha, ha! Odlot jak leci z jednego pokoju do drugiego, to słychać: patataj, patataj..

Toteż patataj odpowiednio głośniejsze. Sąsiedzi na dole nic nie mówią ale pewnie domyślają się,że w mieszkaniu trzymam kucyka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2013, 14:27:14 pm wysłana przez Elzbieta1950 »
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8032 dnia: Styczeń 22, 2013, 14:25:07 pm »
Ha, ha! Odlot jak leci z jednego pokoju do drugiego, to słychać: patataj, patataj..
Tylko wiesz, Odlot swoje waży a kurdupel Franklin jakieś 1,4 kg w porywach ;)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8033 dnia: Styczeń 22, 2013, 14:25:35 pm »
Tak, galopuje i wali łapami jak słoń

Ha, ha! Odlot jak leci z jednego pokoju do drugiego, to słychać: patataj, patataj..
Może to nie królik tylko koń - upewnij się czy nie ma kopyt :)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8034 dnia: Styczeń 22, 2013, 14:29:13 pm »
Oprócz końskiego apetytu i tego walenia to dalej przypomina królika
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8035 dnia: Styczeń 22, 2013, 14:30:14 pm »
Oprócz końskiego apetytu i tego walenia to dalej przypomina królika
Czyli nie można osiodłać i pojeździć, ech, życie  :krzywy2


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8036 dnia: Styczeń 22, 2013, 15:02:13 pm »
Link do fotogloga na którym można licytować gadżety to: http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/142573058
A czemu nie daliśmy tego do ShoutBoxa? Czy to tak konsporacyjnie licytujemy? :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8037 dnia: Styczeń 22, 2013, 15:24:28 pm »
Dawać dawać gdzie się tylko da :D żadnej konspiracji :P

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8038 dnia: Styczeń 22, 2013, 15:27:58 pm »
A może straż miejska z Olsztyna coś dołoży - oni nie wolontariat? a chociażby transport
http://www.strazmiejska.olsztyn.pl/7.htm

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8039 dnia: Styczeń 22, 2013, 18:30:11 pm »
po_sądziedzku - staż miejska? myślisz że oni mogą pomóc?
Bo wiem, że ani schronisko, ani policja, ani TOZ. O straż miejską nie pytałam.

Olu, jutro przedzwonię :)