Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5331174 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7840 dnia: Styczeń 16, 2013, 20:15:03 pm »
Ależ Sonia poczęstowała Rusłana komplementem :)
hehe kocham poczucie humoru Soni
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7841 dnia: Styczeń 16, 2013, 20:22:58 pm »
Sonia jest the best.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7842 dnia: Styczeń 16, 2013, 20:59:11 pm »
nie powiem tego Ruskowi, bo dopiero się naburmuszy :P a w jego łaski naprawdę trudno się wkupić :P



Offline anka_u

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
    • wątek moich usząt
  • Lokalizacja: okolice Poznania
  • Moje króliki: Libby, Ziutek, Majeranek
  • Pozostałe zwierzaki: Torres, Resto, Perro
  • Za TM: Zetorek, Łaciata Bunia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7843 dnia: Styczeń 17, 2013, 12:57:50 pm »
Na początku lutego będę jechała z Poznania do Grudziądza i z powrotem. Chętnie pojadę przez Toruń więc gdyby był potrzebny transport na tej trasie to oddaję się do dyspozycji.

Offline Winstonowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7844 dnia: Styczeń 17, 2013, 13:24:49 pm »
Hej
Wreszcie udało mi się zarejstrować.
Dla wszystkich zainteresowanych Winstonowa ma się dobrze i czuję się u nas coraz bardziej swobodnie :)
Jest taka kochana i mądra :)
Chciałabym wstawić pare zdjęć , ale chyba nie umiem tego zrobić^^

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7845 dnia: Styczeń 17, 2013, 13:30:00 pm »
Winstonowa witamy!! Tutaj Suzy na Ciebie bardzo czekała, ponieważ ma rodzeństwo Winstonowej u siebie :) :)
Jeśli chcesz, to mogę Ci pomóc ze zdjęciami :)
WO AMIGO

Offline Winstonowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7846 dnia: Styczeń 17, 2013, 13:30:20 pm »
zastanawiam się też , nad jedną kwestią.
Maa mieszka w drugim pokoju , w którym mało przebywamy. znaczy w miare mozliwości staram się być z nią w pokoju...szczególnie jest jest wypuszczona. Martwię  , się jednak jak rozegrać to strategicznie- umieszczenie klatki w pokoju w którym przebywamy, a bieganie w tamtym ( tam nie ma żadnych kabli , ani zakamarkow i jest mega bezpiecznie ). Co o tym myslicie?

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7847 dnia: Styczeń 17, 2013, 13:37:43 pm »
Myślę, że może tak być, jednak najważniejsze, żeby w obu pokojach wiedziała, gdzie ma kuwetkę :) My mamy podobnie - siedzimy z królikami w "ich" pokoju, ale czasami wpuszczamy ich do sypialni - mają tam drugą kuwetkę i od czasu, kiedy załapały, że tam też mają gdzie siusiać, już nie robią nam na łóżko :) No i też tam mam kable pozabezpieczane :)
W każdym bądź razie, na pewno fajniej będzie, jak będziecie z nią spędzać więcej czasu w swoim pokoju :)
WO AMIGO

Offline Winstonowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7848 dnia: Styczeń 17, 2013, 13:41:57 pm »
czyli to nie będzie dla niej dziwne , jak będzie miała klatkę u nas w pokoju, gdzie jestesmy czesciej. a bedziemy ją wypuszczać w drugim? W naszym sie trochę boję bo kabli jest naprawde dużo...no i różnych meblowych zakamarków.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7849 dnia: Styczeń 17, 2013, 14:13:46 pm »
ale to znaczy że w ogóle nie chcesz jej otwierać w tym pokoju, gdzie siedzicie? no może tak być, ale to troszkę dziwne :) nie da się pozabezpieczać tych kabli i zakamarków? :)
WO AMIGO

Offline Winstonowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7850 dnia: Styczeń 17, 2013, 14:20:44 pm »
Nie tyle nie chce co boję się o nią.
Tam ma takie warunki , że nie wejdzie nigdzie i wiem , że na 100% jej się nic nie stanie.
A tutaj jest wiele miejsc , gdzie mogła by się przecisnąć i boję się , że stanie się jej krzywda...a nie bardzo mam pomysł jak pozbyć się tych zakamarków ^^
A nie chce żeby mieszkała sama w tamtym pokoju , bo nie zawsze mogżemy tam być...i boję się , że może jej być tam smutno samej.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7851 dnia: Styczeń 17, 2013, 14:32:24 pm »
To może dziewczynie Puńka podesłać - następna znana para by była ?

Offline Winstonowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7852 dnia: Styczeń 17, 2013, 14:34:23 pm »
hehe myślałam o tym , ale mój narzeczony powiedział , że jeden królik mu wystarczy jak narazie :D
Myślę , że i tak skończy się to tak , że ją przeniesiemy i staniemy na głowie , żeby była w duzym pokoju bezpieczna :D
Myslimy tez o zmienie mieszkania na kawalerkę więc wtedy problembył by rozwiązany

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7853 dnia: Styczeń 17, 2013, 14:36:51 pm »
Jeden czy dwa to w praktyce żadna różnica :) dwa nawet lepiej, bo mają towarzystwo itd, a pokój i tak jest - tylko Puniek jeszcze chyba jajeczny ;)

Offline Winstonowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7854 dnia: Styczeń 17, 2013, 14:39:46 pm »
no właśnie , a malutka też jeszcze przed sterylizacją.
Nie chce na niego napierać...myślę, że prędzej czy póżniej zgodzi się na drugiego króliczka :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7855 dnia: Styczeń 17, 2013, 15:03:44 pm »
Napieranie nic nie da bo się facet zacietrzewi w sobie i koniec ...ale delikatne sugestie co jakiś czas...pokazywanie króliczych parek, artykułów o tym że królik to stadne stworzonko i dobrze mu z kolegą tego samego gatunku to nie zaszkodzi ;) życzę powodzenia w powolnym "urabianiu".

Offline Winstonowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7856 dnia: Styczeń 17, 2013, 15:11:10 pm »
Też myślę , że to jest lepszy sposób.
Szczególnie , że namawianie wogóle na królika troche trwało a teraz juz sie przekonał i pokochał ją tak samo mnocno jak ja :) Teraz tylko słyszę jak wróce z pracy co zjadła , jak ładnie leżała i jaka jest mądra i sliczna :D
Trzeba to zrobić tak , że sam zechciał miec jeszcze jednego króliczka :D

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7857 dnia: Styczeń 17, 2013, 15:12:40 pm »
O proszę...jak już zaczęły się zachwyty nad Winstonową to tylko czekać aż w męskiej głowie zaświta pomysł "a może jeszcze jeden?" ;)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7858 dnia: Styczeń 17, 2013, 15:19:00 pm »
oj tak! Deedee dobrze mówi :P W końcu nie bez powodu nasze stadko wolno, acz konsekwentnie się powiększa :P
WO AMIGO

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7859 dnia: Styczeń 17, 2013, 15:38:19 pm »
Zgredzia vel.Sweety :lizaczka pozdrawia ze swojego DT :heej.



Uploaded with ImageShack.us