Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286162 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6780 dnia: Grudzień 12, 2012, 21:14:29 pm »
Nobuś :(:(
Olu jesteś wielka - dziękujemy

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6781 dnia: Grudzień 12, 2012, 21:33:28 pm »
Nobuś - kicaj szczęśliwie z naszymi ucholkami za tęczowym mostem  :swieca: ;(
Olu - dla króliczków - "ludzki Aniele" - trzymaj się dzielnie. Życzę Ci przypływu pozytywnej energii, aby dodała Ci sił do ratowania kolejnych potrzebujących królasków.  :przytul

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6782 dnia: Grudzień 12, 2012, 23:29:29 pm »
To jakaś czarna seria,takie cudeńka poodchodziły ja sama w poniedziałek byłam ze swoją niedawno nabytą króliczką u weta dziwnie się zachowywała i przeżyłam koszmar miała wzdęty brzuszek całą noc ją masowałam dostała espumisan,lakcid.Na szczęście pomogło ale po tych wszystkich wiadomościach miałąm czarne myśli.Mam nadzieje ,że to koniec tych strasznych wieści trzymajcie się

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6783 dnia: Grudzień 13, 2012, 00:02:03 am »
Życie pisze ostatnio czarne scenariusze  :placze najpierw Late, a teraz Nobuś  smutny_krolik Kochane królinki obyście były szczęśliwe za TM  :(  :swieca:

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6784 dnia: Grudzień 13, 2012, 10:16:48 am »
Wielu jest takich Nobu w około, nie każdy miał szczęści zaznać tak wiele miłości na koniec swojej drogi. Nobu śpij sobie spokojnie i jak przystało na prezydenta wprowadź nowe rządy tam za Tęczowym Mostem :-)
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6785 dnia: Grudzień 13, 2012, 15:10:15 pm »
No dobra, zgłosiłam się do "Ugotowanych", choć kosztowało mnie to naprawdę dużo :P
Teraz przede mną casting :P (o ile pomyślnie przeszłam telefoniczną weryfikację jakości delikwenta :P )
Jak mi się uda przejść dalej, to zrzucacie się dla mnie na psychoterapię  :krzywy2


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6786 dnia: Grudzień 13, 2012, 15:18:22 pm »
To może już zaczniemy zbierać? :P

Gratuluję decyzji ;-)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6787 dnia: Grudzień 13, 2012, 15:22:05 pm »
Dzielna jesteś i jaka gotowa do poświęceń :brawo: :heart
Już o twoich krokietach wiem:)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 16:12:23 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6788 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:05:15 pm »
kata_strofa -  :brawo: :brawo: :brawo: - podziwiam i bardzo się cieszę :) może uda mi się załatwić jakiś rabat u psychoterapeuty ;)
Póki co czekamy na rozwój sytuacji :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6789 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:21:23 pm »
Kata_strofa - o terapie sie zatroszczymy :) po co komus oddawac, same poradzimy ^^

dziekujemy za zgloszenie ;-)
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6790 dnia: Grudzień 13, 2012, 18:48:29 pm »
kata_strofa super:) oby się udało i chyba pierwszy raz zasiądę do tego programu, obejrzę w całości;))))

dziewczyny wysłałam Wam paczkę na usztakowie dzisiaj dostałam info na maila że jest gotowa ale nie wiem czy oni wam ją dostarczą czy nie trzeba będzie jej odebrac;((

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6791 dnia: Grudzień 13, 2012, 19:11:59 pm »
Kata_strofa poproszę nr konta wpłacę coś na tego psychoterapeutę.  :D

A co z sekcją Latte?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 19:17:30 pm wysłana przez Ko_meta »

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6792 dnia: Grudzień 13, 2012, 19:58:04 pm »
no właśnie, też miałam pytać...coś oprócz wzdęcia wyszło u Latte?

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6793 dnia: Grudzień 13, 2012, 20:45:51 pm »
Ludzieee! A tam w tych ugotowanych każdy po obiedzie robi jakąś "atrakcję" no nie? To wiecie jaka będzie nasza atrakcja? :lol Kata_strofa zaprosi ich do azylu, wręczy miotełki i szmatki w rączki i do roboty!! :P
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6794 dnia: Grudzień 13, 2012, 20:52:31 pm »
przepraszam za brak informacji o wynikach sekcji Latte, ale kilka spraw zbiegło się ze śmiercią Nobu

we wtorek poznałam wyniki sekcji Latte - zatrzymanie perystaltyki jelit i wzdęcie oraz stłuszczona wątroba - u tak młodego królika kolor wątroby już był nieprawidłowy - to również miało znaczenie

w pon. robiliśmy również badania kału zeszłotygodniowym nabytkom - u Winnetou wykryto średnio liczne oocysty kokcydiów, a u Puchatki pojedyncze oocysty kokcydiów

powtórzyliśmy też badanie kału u Puńka - maluszka od Jagody (w zw. z tym, że u maluchów Suzy były pojedyncze oocysty kokcydiów, a u nas w ostatnim badaniu - nie) - i tym razem badanie nie wykazało kokcydiów

we wtorek wysterylizowana została Pani Zając (nasz hodowlany król, który w przyszłym tyg. pojedzie do DT  :bukiet), a wczoraj wykastrowany został Tufi

dzisiaj na kontroli u doc pojawiły się nasze seniorki - Atilla i Gawroszka - na Atillę czeka Daria w Olsztynie  :przytul

po ponad 2 miesiącach od zabiegu usunięcia guzów nowotworowych, USG nie wykazało żadnych nieprawidłowości, ale korekty wymagają zęby Atilli i do czasu zabiegu w przyszłym tyg. wstrzymamy jej wyjazd

zabieg korekty zębów czeka również Gawroszkę

jutro kastracja czeka Winnetou

***

dzisiaj czas przedstawić piękną Chleb (pozostałe imiona były również świetne - może ktoś chciałby się zająć spisywaniem tych imion? tak byłoby łatwiej potem je wykorzystać)























na pon. zaplanowałam sterylizację tej pięknej uszatki

***

wciąż czekamy na wynik zeskrobiny u Puchatki - w zależności od tego wyniku wprowadzimy albo intensywne leczenie grzybicy albo kiły













***

przystojniak Winnetou









***

długo oczekiwane zdj. Amigo - oczywiście tutaj Amigo po wizycie u fryzjera (normalnie jest 3 razy większy :)) Aniu dziękuję :*







***

Soniu, Pani Lidio dziękujemy za paczki, które dotarły do Azylu  :bukiet :przytul postaram się w najbliższych dniach uwiecznić te świąteczne podarunki na zdjęciach

kasika-k już otrzymałam informacje z uszatkowa o tym, że paczka jest przygotowana  :bukiet (jutro odpiszę na Twojego maila  :przytul)

***

dziękuję wszystkim za mnóstwo ciepłych słów...nie wiem co takiego Nobu miał w sobie, ale czuję się tak, jakby był ze mną wiele lat...może pozwoliłam sobie wobec niego na całkowite przekroczenie psychicznej granicy bezpieczeństwa, którą musiałyśmy w sobie wykształcić...
dopiero dzisiaj posprzątam jego kojec. w sobotę mieliśmy razem przeprowadzić się z powrotem do Torunia, ale nie zdążyliśmy :(
Rusek chyba też przyzwyczaił się już do obecności niewykastrowanego konkurenta...

kiedyś Nobu na pewno wróci, może trochę zmieniony, ale jednak...i mam nadzieję, że wtedy dostaniemy więcej czasu :(

kasia29 - tak Nobu zdecydowanie był karnistą i chyba nie będę zmieniać kodeksu po kolejnych nowelizacjach...bo tam nie będzie Nobu :]

***

kata_strofa jesteś wielka :* dziękujemy :bukiet

***

prawdopodobnie już jutro nasza Klara opuści Azyl i trafi do DT  :bukiet

***

wciąż o czymś zapominam...dzisiejszy dzień był bardzo ważny dla nas i dla Azylu - mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogły powiedzieć, dlaczego :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 20:56:44 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6795 dnia: Grudzień 13, 2012, 20:58:17 pm »
A ja jeszcze zapytam: co u Koko?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6796 dnia: Grudzień 13, 2012, 21:02:06 pm »
Chleb jest piękna :) przypomina mi Maurycego.
Ja się chętnie zajmę spisywaniem imion :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 21:10:16 pm wysłana przez Ko_meta »

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6797 dnia: Grudzień 13, 2012, 21:02:57 pm »
Cytuj
wciąż o czymś zapominam...dzisiejszy dzień był bardzo ważny dla nas i dla Azylu - mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogły powiedzieć, dlaczego

No nie znowu! Znowu mamy czekać :P Czy może ma to związek z tym "czymś" o czym mamy dowiedzieć się w styczniu? Ja wciąż o tym pamiętam.... :&gt;

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6798 dnia: Grudzień 13, 2012, 21:05:36 pm »
O matko!!!!!! Amigo!! Jaki on piękny! gdzie się podziały tamte kudełki i dredy? no nie wierzę :) ale liczę, że dostanę zdjęcie jak jest wielką puchatą kulką :P jestem strasznie ciekawa jak wygląda jako angorka :) :) :) dziękuję za zdjęcia Olu i Aniu! :*

Winnetou ma taką błyszczącą sierść, czy to lampa robi swoje? :)
WO AMIGO

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6799 dnia: Grudzień 13, 2012, 21:08:40 pm »
Chleb przypomina mi Lukę pogromczynię gadziny :)
Kata_strofa trzymam kciuki za podbój programu , Marta świetny pomysł z tym sprzątaniem azylu :D chociaż myślę, że woleliby tylko miziać uchongi.