Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286960 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6460 dnia: Grudzień 03, 2012, 22:33:47 pm »
Cytuj
niespodzianka tylko nie nazbyt rozładowuj, proszę, bo ja się z nimi w środę widzę - żeby potem one nie rozładowały Twoich nerwów na mnie  :jezyczek:
Ty się nie zdziw jak zastaniesz Olę wraz z azylantami odsypiającą egzaminy na azylowym sianku :)
Jagód pozdrawia z DS - na dobry początek naszej współpracy postanowiła wejść do pralki  bis
albo masz pomoc domową, albo Jagódka udaje chomika :)
Kata_strofa i uważaj jak ci uszate zaczną paragrafami sypać :DD
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 22:52:34 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6461 dnia: Grudzień 03, 2012, 23:30:27 pm »
Olu mały wariat jest juz u nas od prawie godziny
juz byla na lozku krzeslach szafkach
nasza mnie pilnuje- zazdrosnik :)
a czy Abi zna papryke czerwoną?
aaaaa wogóle jest przesliczna i strasznie zabawowa- lbem zarzuca i biega za nami
czyli teraz biega za mna dwójka:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6462 dnia: Grudzień 04, 2012, 08:14:27 am »
Kata_strofa i uważaj jak ci uszate zaczną paragrafami sypać zeby
wyobraziłam to sobie :):):)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6463 dnia: Grudzień 04, 2012, 08:20:50 am »
Kata_strofa i uważaj jak ci uszate zaczną paragrafami sypać :DD
Taaa, zaraz dostanę pozew :P Za zbyt małe porcje granulatu :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline lidia123

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 141
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6464 dnia: Grudzień 04, 2012, 09:48:35 am »
sporą paczkę ziół wysłałam w piątek 23XI
paczka wysłana była na adres schroniska z dopiskiem azyl dla królików
proszę o potwierdzenie czy dotarła  .W przygotowaniu następne paczka z ziołami.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2012, 10:04:24 am wysłana przez lidia123 »

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6465 dnia: Grudzień 04, 2012, 10:02:04 am »
oto mała pirania Abi
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_TGypQROnSw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_TGypQROnSw</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rsPiqQMh8Z4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rsPiqQMh8Z4</a>

[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6466 dnia: Grudzień 04, 2012, 10:09:29 am »
Jaka wariatka z tej Abi :) skakuny sadzi jak mój Gacuś. Ale nie jest wcale taka malutka, myślałam, że to taka mini miniaturka :) Do kiedy jest u Ciebie, Marta?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6467 dnia: Grudzień 04, 2012, 10:22:37 am »
jade do lublina na wieczor lub jutro i najpewniej w srode odbiora ja ode mnie
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6468 dnia: Grudzień 04, 2012, 12:18:59 pm »
Ech Abi... jak zwykle przesłodka łobuziara :diabelek Marta1984 dzięki za filmik i za udostępnienie jej łóżka :P

Papryki azylowe uszy raczej nie dostają - jakoś nigdy o nią nie poprosiły :P

lidia123 - bardzo, bardzo dziękujemy - paczka na pewno dotarła, ale zaraz to jeszcze potwierdzę :przytul

Jeśli ktoś mógłby się dorzucić do zamówienia, które szykuje dla azylowych uszu MartaP to będziemy bardzo wdzięczni  :bukiet

PippiLotta "wolimy" 8 kg CC :P dziękujemy  :bukiet

Deedee dziękuję za opiekę nad Variusem i za zaangażowanie w jego adopcję, Mikaja  - czekamy na wieści i zdjęcia jak tylko futrzak już do Ciebie dotrze :)))

A ja przypominam jeszcze raz i bardzo proszę o pomoc w zorganizowaniu transportu z Torunia do Koszalina - może ktoś się wybiera do rodziny jeszcze przed Świętami ;-)

aaa jeszcze Kajka! :) Kajka również już wkrótce pokica do swojego nowego domu - Daria, Pani Marto - dziękuję  :bukiet
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2012, 12:23:20 pm wysłana przez madzia85 »

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6469 dnia: Grudzień 04, 2012, 12:29:28 pm »
too late- pozarla
dostala na noc cykorie, seler naciowy, papryke, natke marchewe plaster patata , posypane siemieniem
siano, szuszki i banana suszonego


a dlatego nazwalam ja pirania
to moja łydka:(


Uploaded with ImageShack.us
jak zobaczylam zemnie obwachuje rano wyczula ze mialam Picie na rekach pokazala zeby i mimo ze od razu chwycilam za odwlok i odciagalam wgryzla mi sie w noge i szarpala

teraz szykuje jej buraka kawalek swiezego topinanbura i moze kawaleczek pomidora- moja je ubóstwia

potem wyszlam od tego potwora picia mnie obwachala poczula intruza, wlazla na kolana obsikala i strzelila focha:(
te siersciuchy sa wredne

a mala nie dostala tylko lozka a cala nasza sypialnie- cala noc cos mi skakalo po glowie i sikalo:(
ale ze mam miekkie serce i jestem przeciwna zamykaniu zwierzakow (nawet pirani) rozdzielilam te dwie po pokojach i podwojna \barykada i kazda biega sobie cala dobe
teraz spia potwory
ps a ja czekam na wiesci co dr Krawczyk mysli o wynikach piccoli i przyczynach
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6470 dnia: Grudzień 04, 2012, 12:38:32 pm »
a dlatego nazwalam ja pirania
to moja łydka:(
Istny wampir. Współczuję ,bo to boli jak diabli.
Absolu Zuzik jest piękny ,a jego byli właściciele nie mieli serca.

Muszę się pochwalić 3 grudnia 2012 minął rok jak Maciejka opuściła azyl w Toruniu. 3 grudnia 2011 pojechała w ostatnią podróż do Gorzowa :) Obecne podróże to tylko do weta.


Pozdrawiamy azyl  :bukiet
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2012, 12:44:08 pm wysłana przez enia1973 »

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6471 dnia: Grudzień 04, 2012, 12:43:52 pm »
enia,jak golab..polecial rano?

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6472 dnia: Grudzień 04, 2012, 12:45:00 pm »
 Poleciał gołąbek  :lol

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6473 dnia: Grudzień 04, 2012, 13:33:52 pm »
nie wyświetlają mi się zdjęcia...ech te służbowe komputery :(
na przyjemności muszę poczekać do wieczora :(:(

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6474 dnia: Grudzień 04, 2012, 15:11:44 pm »
Sikanie i bobczenie na łóżko to jedno co mnie denerwuje w zachowaniu moich uszaków. Bo tak jest ok. Ale chyba nie odłucze ich tego. Już dawałam kuwete taką większą dla kota na łóżko myślałam że zajarzą ale nie. A jak zrobiłam z kuwety paśnik to zadowolone. W ciągu dnia wskakują to jeden to drugi i z chęcią wcinają sianko. Przedtem jadały mniej sianka. Z tym to wyszło ok.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6475 dnia: Grudzień 04, 2012, 15:25:56 pm »
Sikanie i bobczenie na łóżko to jedno co mnie denerwuje w zachowaniu moich uszaków.

Jak mogę coś doradzić to zagrodź łóżko np; krzesłami ,aby na nie wskakiwały. Moja poprzednia króliczka tez tak robiła ,a po tej zagrodzie zapomniała ,że tam sikała. Jeszcze jedno wypierz łóżko płynem do tapicerek samochodowych ( bo maja silniejszy zapach)

Offline zuzz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6476 dnia: Grudzień 04, 2012, 16:05:12 pm »
Witam! jestem nowa na forum, to do mnie jedzie Abi :) Bardzo miło mi widzieć ją taką radosną! Jest piękna już się nie mogę jej doczekać! szykuje smakołyki i odliczam godziny :&gt;

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6477 dnia: Grudzień 04, 2012, 16:12:33 pm »
Ech zazdroszczę ci...Abi to białe wcielenie mojej czarnej Andzi i rudego Tosinka, czyli kwintesencja szalonych lewków :) :heart
Górę klatki masz już przykrytą? rośliny szkodliwe pod sufitem a skok na stoły bezpieczny? :D
Życzę wam samych wspaniałych chwil
No i fotki w przyszłości oczekiwane

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6478 dnia: Grudzień 04, 2012, 16:14:24 pm »
zuzz gratuluje adopcji! :)
WO AMIGO

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6479 dnia: Grudzień 04, 2012, 16:15:18 pm »
o cześć miło poznąc
no więc Abi lubi suszone buraki, suszone banany, suszone jabłka, pasternak mniej, topinanbur suszony produkcji wlasnej:) oraz babke szer i mniszek
siemie tez lubimy
a najbardziej lubi robic nocny prysznic lozkowy i_am_smiling i skakac ludziom po glowie :zonka:
porobie jeszcze tego stwora by ci oczekiwanie umilic:)

a ta wlasnie - ja postawilam wielkie yuki na toaletce 1m nad ziemia co by do roslin miala 2m:)
skacze wszedzie- ale Piccoli jeszcze nie pobila mimo ze ona teraz nie w pelni sprawna ruchowo urzadzily sobie wczoraj pokazowke skokow- 1"0 dla Pici:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!