Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286445 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6160 dnia: Listopad 25, 2012, 18:37:32 pm »
 wolontariuszke hehe:) ja ze swoim zdechlakiem musialam  2 razy dziennie przez 3tyg przychodzic i do 9 h dziennie tam spedzalam
o babci tez slyszalam ze rozpaskudza uszatych:)

a co do Piccoli to juz o niebo lepiej ale ta choroba niestety wraca ale nazwijmy to FAZĄ REMISJI:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6161 dnia: Listopad 25, 2012, 19:12:41 pm »
ojej strasznie wspolczuje, ciezko strasznie sobie czas zorganizowac jesli chodzi o tak czeste dojazdy, nie mowiac o kosztach, ale czego sie nie robi dla uszu, dobrze ze juz jest lepiej bo biedactwo i tak juz pewnie wszedzie widzi biale kitle..

Hariell ja bym bardzo chciala juz, ale obawiam sie ze to jeszcze nie wykonalne i potrzebuje czasu zeby dostowowac sobie pokoj, moje krolinki maja klatke, ale ogolnie zamykane sa czasem na 2-3 godziny dziennie jak nie ma ich kto pilnowac, ale hodowlanca w zyciu nie zamkne, chcialabym zeby biegaly sobie bezpiecznie bez policyjnego nadzoru a ciagle zastanawiam sie czy zostaje tam gdzie mieszkam czy ruszam na cos bardziej wlasnego, ale jak juz dojde do ladu ze wszystkim przyjme kolejnego uchola pod swoj dach;)

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6162 dnia: Listopad 25, 2012, 19:17:07 pm »
 :spacerek:
hej:) a ja troche z innej beczki, sledze sobie ten watek juz bodajze od roku, sledze losy kroliczkow i tak sobie pomyslalam ze najwyzszy czas zobaczyc to na zywo;) ostatnim razem jak bylam w toruniu zwiedzilam tylko dworzec kiedy odbieralam od Was Okey'a a tym razem chcialabym zawitac w azylu, oczywiscie z prezentami dla Uszatych, mysle o jakims wolnym weekendzie w grudniu, czy jakos wczesniej zapowiedziec wizyte? Dodam ze prowadze negocjacje z domownikiem na temat kolejnego malucha, ktory nie bylby maluchem, bo zakochalam sie w hodowlancach, i bardzo bardzo chcialabym z chlopakiem wymiziac te wszystkie piekne mordki ktore codziennie ogladamy na zdjeciach;)

To może zróbmy świąteczny zjazd ciotek! ;) my się z Absolu wybieramy, pewnie Marta1984 i Asigo też się zabiorą;)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6163 dnia: Listopad 25, 2012, 19:18:45 pm »
ooo a kiedy jakby co jedziecie:)?
mnie nie ma 6-18.12
ale poza tym jestem- troche pozazdroscilam:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6164 dnia: Listopad 25, 2012, 19:28:59 pm »
Eh, jak ja bym chciała odwiedzić azyl :D Ale nie ma szans na razie, nie wybieram się do Torunia :(
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6165 dnia: Listopad 25, 2012, 19:35:11 pm »
 kto by nie chciał :icon_sad
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6166 dnia: Listopad 25, 2012, 19:38:21 pm »
Eluniu, wybacz, że Cię nie wymieniłam;(

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6167 dnia: Listopad 25, 2012, 19:39:18 pm »
 :icon_lol :*
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6168 dnia: Listopad 25, 2012, 19:39:28 pm »
Ja żałuję, że nie mam kontaktu z rodziną w Toruniu <kiedyś do nich jeździliśmy co roku> :/ No trudno, coś się wykombinuje! :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6169 dnia: Listopad 25, 2012, 19:50:32 pm »
po_sąasiedzku to jest Bielinka :)

marta1984, Binia ok - jadła, są bobki, chociaż małe i śmierdzące :/

z jej zachowaniem w stosunku do człowieka nie ma żadnych problemów :) jutro wieczorem postaram się wrzucić jej zdj.

jutro Binię zobaczy doc - zrobimy USG, badanie krwi i badanie kału
kontrolne badanie krwi zrobimy również Tufiemu

kasika-k zapraszamy serdecznie do Azylu  :przytul tak jak nasze warszawskie dziewczyny :D

mam tylko prośbę...jeśli chodzi o grudzień to tylko nie weekend 1-2.12. i 8-9.12. wcześniej mam egzaminy i potem przeprowadzkę z powrotem z okolic Torunia do Torunia, bliżej doc :P a musimy spotkać się na spokojnie i mieć trochę czasu :D

z czasem na pewno wszyscy nas odwiedzicie  :przytul: - w końcu Azyl w takim kształcie ma dopiero kilka miesięcy...

dzisiaj szukałam informacji o Azylu dla jednej z naszych wolontariuszek i natknęłam się na post z 29.12. 2011 r. http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12608.800.html

w kwietniu było już tak http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12608.1880.html

a teraz mamy nawet odkurzacz i sitko do wanny :P

biorąc pod uwagę azylowe tempo, myślę, że stopniowo wszyscy zobaczymy się w Azylu :D



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6170 dnia: Listopad 25, 2012, 19:54:39 pm »
no to rozumiem ze plany na wiosne to ogrodzony wybieg nadworny:)?
no co- azyl juz jest teraz sala gimnastyczna dla uszu się nalezy:)
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2012, 21:02:52 pm wysłana przez marta1984 »
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6171 dnia: Listopad 25, 2012, 20:26:04 pm »
tak, jak najbardziej, mam nadzieję, że w tym roku uda nam się zrealizować plan wybiegu na lato :) cel jest :)



Offline Gajka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1142
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6172 dnia: Listopad 25, 2012, 20:30:17 pm »
Hej, hej, znalazłam w pawlaczu 3 nieużywane kocyki. Gdzieś jest jeszcze czwarty i parę ręczników. Chcecie? :)

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6173 dnia: Listopad 25, 2012, 21:03:35 pm »
Ola czyżby to jest to o czy mamy się dowiedzieć w styczniu? W Azylu byłam tylko przez chwilę po te małe małpy,ale może kiedyś...

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6174 dnia: Listopad 25, 2012, 21:10:53 pm »
Gajka, jak najbardziej jesteśmy chętne na przygarnięcie kocyków ;)

Suzy, nie, nie - wybieg to nie jest "ta" niespodzianka/tajemnica :)



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6175 dnia: Listopad 25, 2012, 21:12:20 pm »
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jaką metamorfozę przeszedł azyl - nie zdawałam sobie sprawy, z jakiego stanu podźwignęłyście to pomieszczenie i potrafiłyście zobaczyć w nim potencjał! Ja bym usiadła i załamała ręce, ale też fajterką nie jestem. Niezwykła, cudowna przemiana i to w takim tempie - mój podziw dla Waszej determinacji - wszystko dla królisiów :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6176 dnia: Listopad 25, 2012, 21:15:02 pm »
No cóż to czekam do stycznia :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6177 dnia: Listopad 25, 2012, 22:01:40 pm »
joac to przede wszystkim Ola zauważyła w tym potencjał, pamiętam ten dzień jak zadzwoniła do mnie a później jak wysłała mi zdjęcia... byłam przerażona, ale dzięki Oli determinacji uwierzyłam razem z nią  :przytul no i jak widać opłaciło się :)

ola1 przepraszam - to moja wina, zamiast zmienić status na aktywne przez przypadek kliknęłam nieaktywne :) Już jest poprawione i Siostra wróciła na miejsce  :DD

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6178 dnia: Listopad 25, 2012, 22:13:36 pm »
Magda, a jak ma się sprawa ze sliczną Kubusiową?

Offline sysunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6179 dnia: Listopad 25, 2012, 22:38:51 pm »
Witam serdecznie .:-) czytalam ze poszukujecie nicka osoby u ktorej jest Kubusiowa. No to wlasnie ja :-)