Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5293644 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6040 dnia: Listopad 22, 2012, 19:13:02 pm »
Jasne że Fly musi nie opuszczac Torunia bo tam ma opieke dr Krawczyka. Ale ja mówie o sobie jako o idealnym opiekunie dla niej bo mam wiele czasu. Szkoda że nie mieszkam bliżej. Panienka jest słodka. Ale ja może tez będe opiekowala sie uszakiem specjalnej troski. Lexus prawie wogole nie widzi. Uszak jest na adopcyjnej śląskiego.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6041 dnia: Listopad 22, 2012, 19:30:25 pm »
Gogamor, Leksusik do Ciebie jedzie?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6042 dnia: Listopad 22, 2012, 20:06:10 pm »
Nie, do mnie będzie jechał :bis: :doping: :balet: :zakochany: :jupi :bukiet :bunny:
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6043 dnia: Listopad 22, 2012, 20:07:29 pm »
No właśnie coś tak  kojarzyłam, że do Elżbiety. Ależ uszak ma powodzenie :D
Dla gogamor na pewno znajdzie się inny, równie cudowny :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6044 dnia: Listopad 22, 2012, 20:08:13 pm »
Ela udało się?:) superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!! chłopaki się ucieszą- zawsze to jeden więcej do psocenia a jak tam Franula wykryto cos? i co z puszkiem?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6045 dnia: Listopad 22, 2012, 20:12:09 pm »
W środę doktor Rzepka będzie go dokładnie oglądać, bo coś traci na wadze i to sporo mu ubyło.Puszek mocz ma bez bakterii, apetyt konia ale też suchy jak wojskowy sucharek.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6046 dnia: Listopad 22, 2012, 20:49:33 pm »
Nimm jest u mnie na DT, niestety nie udalo mi się przekonać mojego narzeczonego do zostawienia go na stałe, choć bardzo bym chciała :(
no ale cóż, rzeczy maja się tak jak mają: ) dobrze ze zgadza sie na zwierzaki  w domu  i jeszcze mnie nie wyrzycil ;)

Nimma chce adoptowac moja koleżanka z roku z chlopakiem,mieli Majke z SPK ,ale niestety dziewczyna skacze za TM. I są gotowi na nowego uszata tylko problem robi im stancja, aczkolwiek to jest to ugadania , więc czekamy na decyzje ludzi od stancji a potem o decyzji grupy adopcyjnej oczywiscie:)  


PS. Nimm śpi z moim wspollokatorem na kanapie, i wogole nie lubi byc sam, lubi ludzi lubi jak jest głośno,moj 8smio letni brat z kolega byl u mnie na noc i wiadomojak to dzieciaki bylo mega glosno gry zabawy krzyki i Nimm oczywisice w środku zabawy xD
jest kochany , schudl na pewno sporo powoli wprowadzam mu juz warzywa:)

to jest cudo nie facet!

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6047 dnia: Listopad 22, 2012, 20:53:55 pm »
próbuj dalej - powiedz ze ma chorobe lokomocyjna i nie można go przewozić:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6048 dnia: Listopad 22, 2012, 21:07:18 pm »
Dziś rano, niespodziewanie, odszedł Królik-T [Target].
Królik-T, 'zepsuta zabawka', był w Hospicjum z powodu urazu kręgosłupa - niesprawne skoki, konieczność pomocy w wypróżnianiu.

Wczoraj jeszcze przytulał się do Hectora, który mu namiętnie wylizywał uszy. Target nadstawiał się z lubością i nawet nochal pozwolił sobie wylizać. Jeszcze rano, gdy przed wyjęciem z klatki go głaskałam, też się nadstawiał i szturchał mnie nosem w łokieć...





jutro odbędzie się sekcja

kilka miesięcy temu, kiedy okazało się, że u Targeta trzeba wyciskać moczy, mieliśmy świadomość tego, że dane będzie mu znacznie mniej czasu...

odszedł nagle, bardzo szybko i spokojnie.

Agn dziękuję Ci za to, że miał u Ciebie wspaniały dom i najlepszą opiekę. gdyby nie Hospicjum, nie dostałby od losu tych kilku miesięcy szczęśliwego życia z człowiekiem, wśród kociej gromady, którą tak lubił...

***

Latte był dzisiaj u doc - jest zdrowym, młodym uszakiem













dzisiejszy dzień w Azylu był kolorowy, ciepły, pełen króliczej energii...





































Soniu  :przytul dziękujemy za wspaniałą paczkę - za prezenty dla naszych kochanych uszu oraz słodkie pyszności dla wolontariuszy  :bukiet

jak widać Abi była nimi równie mocno zainteresowana (nad tym małym spryciarzem trudno zapanować)





Femur dzisiaj z prawdziwą namiętnością wskakiwał na parapet









kołdra  :przytul



***

Azyl nie jest domem, ale to miejsce, w którym można czuć się jak w domu...

oto nasz azylowy kącik kuchenny - czarna owco dziękujemy  :bukiet



od dzisiaj mamy w Azylu między innymi 2 roboty kuchenne, które mogą się przydać dla chorych króli - papki, siekanie warzyw, ziół - tak jak teraz dla Tufiego, który ma problem z siekaczami i je, ale interesują go wyłącznie sałatki i bardzo cienko pokrojone warzywa









***















Abi korzysta z naszej nowej wagi - idealna do 5 kg







***

Nobu bez zmian. póki co wymaz z nosa nic nie wykazał, a ja już wiem, że to co brałam za kichanie/kaszel - tak jakby coś odkrztuszał, to objaw typowo sercowy - duże serce naciska na oskrzela/płuca

od dzisiaj Nobu będzie dostawał furosemidum i zobaczymy. na szczęście je i zachowuje się jak na Prezydenta przystało.






Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6049 dnia: Listopad 22, 2012, 21:11:40 pm »
Od dziś nie mam Lory na DT
WO AMIGO

Offline akroksa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6050 dnia: Listopad 22, 2012, 21:12:32 pm »
Olu imię Wojak - hmm czyżby towarzystwo w jakim podróżował Cię zainspirowało :)

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6051 dnia: Listopad 22, 2012, 21:15:24 pm »
Marta - dlaczego ?


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6052 dnia: Listopad 22, 2012, 21:16:46 pm »
Lorcia zostaje z nami na stałe!! :) :) :) Sorrki, mogło to źle zabrzmieć :)
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6053 dnia: Listopad 22, 2012, 21:18:48 pm »
źle? :P ja Ci dam - zobacz sms-a :P takie wpisy nie są na moje nerwy...masakra...:]

ale tak w ogóle się strasznie cieszę  :przytul (ale i tak powinnam wymyśleć dla Ciebie jakąś pokutę za ten wpis!)

Aniu, imię wymyśliła Dobrusia jeszcze w Olsztynie, ale idealnie trafiła :D pozdrowienia dla Pana kierowcy :P



Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6054 dnia: Listopad 22, 2012, 21:22:08 pm »
Coooooooooooo:O?! Jej , jak się cieszę , zresztą nie zdziwiłam się tak bardzo , bo wiedziałam , że zostanie i że jej nie oddacie :D :* .
Buziaki :* !!


Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6055 dnia: Listopad 22, 2012, 21:22:40 pm »
Marta przez Ciebie Ola przestała oddychać :P :P :P Musiałam ją ratować :P Ja to się domyśliłam, że przeraził Cię mail od potencjalnego opiekuna dla Lorci, ale bardzo bardzo się cieszę, że to Ty będziesz jej prawdziwym opiekunem  :przytul:

Kubusiu - Targecie... kicaj spokojnie za tęczowym mostem  :swieca: Agn dziękuję za wszystko co dla niego zrobiłaś a zrobiłaś więcej niż ktokolwiek inny zrobić by mógł  :przytul:

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6056 dnia: Listopad 22, 2012, 21:23:44 pm »
To jednak bardziej decyzja Kuby ;) Toż to jego oczko w głowie!! :zakochany:
WO AMIGO

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6057 dnia: Listopad 22, 2012, 21:24:22 pm »
MartaP wiedziałam że tak będzie :P

A ja czekam na moje kloniki... choćby jednego za dwa dni :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6058 dnia: Listopad 22, 2012, 21:25:03 pm »
zapomniałam! ale to dlatego, że uszy od razu się za to zabrały! PippiLotta dzisiaj odebrałam też paczkę od Ciebie  :przytul  :bukiet
bardzo bardzo bardzp dziękujemy za cuni complete :) - na zdjęciach chyba widać, że one naprawdę...kochają prezenty! :)




Offline .Klaudyna..

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Uszatkowo <3
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6059 dnia: Listopad 22, 2012, 21:28:51 pm »
Ale one pięknie ...Widać ,że lubią prezenty :D . dobrussia trzymam kciuki za domek :) .
Milek(*) Crazy(*)