Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281390 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5120 dnia: Październik 24, 2012, 22:31:06 pm »
no pewnie ze jest- ja za poglaskanie Jaśminka (waszego azylowego Amika) gdy u nas wakacjowal zostalam przez moja pogryziona i obsikana
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5121 dnia: Październik 25, 2012, 12:20:26 pm »
Mimi jest jak wisienka na torcie, przecudna zastanawiam się czy nie zostać domem tymczasowym dla któregoś króliczka mogła by to być może Mimi ale ona szybko znajdzie stały domek.Nigdy nie miałam królika ale mam inne zwierzęta wszystkie są zadbane mieszkamy w domku pod lasem latem raj dla króliczka

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5122 dnia: Październik 25, 2012, 14:19:33 pm »
A czy klatki ode mnie dotarły? Bo Magda o paczkach pisała...

A Mimi to jest boska boska boskaaaaaaaa! Puchata kuleczka z uszkami :) Przewspaniała po prostu! Wszystkie królaski są wspaniałe, ale do takich malutkich kuleczek to mam słabość :) Mam nadzieję, że uda mi się ją pogłaskać, jak wszystko z adopcją pójdzie dobrze i przyjadę odebrać Bugsiontko  :DD

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5123 dnia: Październik 25, 2012, 14:36:49 pm »
Tak dotarły - dziękujemy bardzo  :bukiet Napisałam ogólnie o paczkach żeby nikogo nie pominąć - czasami w ferworze tylu obowiązków jakie są do wykonania będąc w Azylu i poza nim pewne sprawy mają prawo nam umknąć :)

Wczoraj nie dodałam jeszcze, że rano odbyło się ważne dla dalszych losów Azylu spotkanie, ale będą to losy pozytywne więc nie ma większych powodów do zmartwień aczkolwiek zmiany szykują się spore i będziemy potrzebować sporego wsparcia psychicznego ;-)

wiola wyślij proszę do mnie maila - magda.gralak@kroliki.net - pogadamy o DT dla któregoś z azylowych futrzaków :)     

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5124 dnia: Październik 25, 2012, 15:57:51 pm »
Wczoraj nie dodałam jeszcze, że rano odbyło się ważne dla dalszych losów Azylu spotkanie, ale będą to losy pozytywne więc nie ma większych powodów do zmartwień aczkolwiek zmiany szykują się spore i będziemy potrzebować sporego wsparcia psychicznego
Madzia, brzmi frapująco :) - uchylicie rąbka tajemnicy? :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5125 dnia: Październik 25, 2012, 17:44:49 pm »
uchylicie rąbka tajemnicy? usmiech2
Tez jestem ciekawa... :wiking:

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5126 dnia: Październik 25, 2012, 18:17:36 pm »
Wczoraj nie dodałam jeszcze, że rano odbyło się ważne dla dalszych losów Azylu spotkanie, ale będą to losy pozytywne więc nie ma większych powodów do zmartwień aczkolwiek zmiany szykują się spore i będziemy potrzebować sporego wsparcia psychicznego icon_wink
A ja się już nie mogę doczekać, bo to jakoś pośrednio i mnie dotyczy, także baaaaaaardzo mocno trzymam kciuki :) O ile to chodzi o to, o czym myślę :D Bo jak nie to... to I TAK TRZYMAM KCIUKI :lol
WO AMIGO

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5127 dnia: Październik 25, 2012, 19:04:00 pm »
Co Wy wszystkie dzisiaj takie tajemnicze?  :hmmm

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5128 dnia: Październik 25, 2012, 19:06:09 pm »
Co Wy wszystkie dzisiaj takie tajemnicze
dokładnie a ja tu siedzę jak dziewica na gwoździu i nie ustaję w domysłach o co chodzi ;)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5129 dnia: Październik 25, 2012, 19:07:26 pm »
siakaś konspira ;)

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5130 dnia: Październik 25, 2012, 19:32:51 pm »
Strasznie się czuję i jak myślę, że robiłam dzień przed mu zdjęcia, przychodził i zaczepiał żeby go głaskać i jakim był aniołkiem a teraz go nie ma to serce mi pęka, tak bardzo mi go brakuje

Daria - jeszcze raz Ci współczuję  :glaszcze: Dałaś mu to co najlepsze - serce i dom. Dla słodkiego Aldiego  :swieca:
Każda strata bardzo boli, ale niestety tak to już jest, że nigdy nie wiemy ile dane jest nam wspólnego czasu, dlatego trzeba cieszyć się każdą wspólną chwilą - to dotyczy i ludzi i zwierząt :przytul
Wspaniałe są wszystkie działania jakie prowadzicie dziewczyny  :brawo: Oby jak najwięcej takich ludzi w naszym kapitalistycznym kraju, gdzie mamona rządzi.... :(
Każde bezinteresowne działanie jest na wagę złota :bukiet

Pozdrawiamy Wszystkich  z Florence z Olsztyna  :przytul
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 19:41:25 pm wysłana przez niusia »

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5131 dnia: Październik 25, 2012, 19:51:30 pm »
 "Wczoraj nie dodałam jeszcze, że rano odbyło się ważne dla dalszych losów Azylu spotkanie, ale będą to losy pozytywne więc nie ma większych powodów do zmartwień aczkolwiek zmiany szykują się spore i będziemy potrzebować sporego wsparcia psychicznego"

Macie wsparcie nie tylko psychiczne. Jesli to to, o czym myślę ;)  :bunny:

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5132 dnia: Październik 25, 2012, 20:03:49 pm »
Oj kurcze, o co chodzi, Scampi, mów :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5133 dnia: Październik 25, 2012, 20:54:40 pm »
Ale to moje "takietam" domyślunki ze śledzenia tego wątku ;) Bzdury pewnie

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5134 dnia: Październik 25, 2012, 20:56:11 pm »
To może ktoś kto wie o co chodzi podzieli się z nami wiedzą? Zdjęcia azylantów  "przy okazji" nie zaszkodzą :P

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5135 dnia: Październik 25, 2012, 21:00:04 pm »
To może ktoś kto wie o co chodzi podzieli się z nami wiedzą? Zdjęcia azylantów  "przy okazji" nie zaszkodzą :P
Stanowczo podpisuję się pod jedną i drugą prośbą!!!

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5136 dnia: Październik 25, 2012, 21:20:38 pm »
dokładnie a ja tu siedzę jak dziewica na gwoździu i nie ustaję w domysłach o co chodzi oczko
Ja też , ja tez....pękłam ze śmiechu

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5137 dnia: Październik 25, 2012, 21:27:03 pm »
Yyy.. no.. :D

Biorę Lorę na DT!!!!!! :D Czekam na nią i powoli się uzbrajam w sprzęt! :P
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5138 dnia: Październik 25, 2012, 21:31:06 pm »
oj Magda :D i co teraz? teraz musimy wszystkich trzymać w niepewności, nieładnie :P

niestety póki co musicie być cierpliwi :D przepraszamy :P

w nagrodę już wkrótce pojawią się kolejne zdjęcia, chociaż naprawdę nie powinniście narzekać...:) - w tym tyg. chyba spełniłyśmy wszelkie prośby :D

Perri jest już po zabiegu - póki co nie trzeba było usuwać zębów (to nie zęby były przyczyną ropnia), ale wygląda to dość dramatycznie i drastycznie :( jak zawsze w przypadku ropnia, który drąży dalej...

Perri ma przetokę, którą będziemy płukać możliwie jak najczęściej w ciągu dnia

przed nami długa walka :(

***

Yogi będzie u doc w pon., ponieważ dzisiaj druga część czasu zabiegowego została oddana naszemu adopcyjnemu Rychło - korekta zębów

***

z dobrych wiadomości szukamy transportu na trasach:

Toruń - Poznań

Toruń - Wrocław

:):):)
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 21:40:26 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5139 dnia: Październik 25, 2012, 21:32:47 pm »
Marta - trzymam kciuki żeby mała dotarła jak najszybciej :* !