Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5515584 razy)

0 użytkowników i 194 Gości przegląda ten wątek.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5160 dnia: Październik 25, 2012, 23:00:21 pm »
Suzy tutaj jest opisana cała historia Grzybka - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,4925.260.html - niestety dawno przeze mnie nieaktualizowana z racji ciągłego braku czasu :( ale obiecuję ożywić ten wątek - Grzybek na to zasługuje :)

A Nobisław niestety pozbawił Grzybka tronu... bo to Grzybek był prezydentem wszystkich króli przynajmniej u mnie w domu tak mówiono :P no ale każda kadencja musi się kiedyś skończyć :( jeszcze mu tego nie powiedziałam - nie będzie pocieszony :P

Perri musi poradzić sobie z ropniem... Grzybek i Rusek pokazali że można - a u nich tak jak Ola napisała to był prawdziwy hardcore :/

Grzybek krótko po operacji wyglądał tak...






później było już tylko lepiej:




a dzisiaj nie ma już śladu: :)



Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5161 dnia: Październik 25, 2012, 23:11:30 pm »
Jej...biedny Prezydent I Grzybek.... Zaraz poczytam ...

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5162 dnia: Październik 26, 2012, 05:51:20 am »
Rusłan bez wątpienia coś knuje, chociaż...odkąd go znam, a niedługo minie 6 lat, ma taką minę :P



i za to go uwielbiam...za to, jaką jest paskudą ;)

 Hahaha mały spiskowiec;)


A Grzybkowa historia jest niesamowita! Madzia85 jesteś bardzo dzielną kobietą!
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 06:15:51 am wysłana przez Scampi »

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5163 dnia: Październik 26, 2012, 08:33:20 am »
Nie znałam historii Grzybka - to kolejny cud :) na zdjeciach wyglada faktycznie jak terminator, jakby nie miał połowy mordeczki :( Perri musi dać radę. Torun to w konu miasto cudów.

Ja chciałam wtracić coś nie na temat :)
Lusia przełamała kolejna barierę w kontaktach z nami. Nie wiem jak to opisac ale przedwczoraj poczułam że zaczyna nas kochać. Taka mała, nieokreślona rzecz a tak bardzo cieszy :):)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5164 dnia: Październik 26, 2012, 09:41:23 am »
Z ropniem walczyliśmy w maju tego roku - po 4 latach Grzybek przypomniał sobie, że przecież on jest z tych, którzy jak już chorują to porządnie ;-) Ksywę terminator owszem miał  :diabelek

Ale takie historie dają nadzieję i o to właśnie chodzi :)

ing - bardzo się cieszę, że Lusia się przełamała  :przytul Adopcyjne króliki zakochują się w swoim opiekunie z opóźnieniem, ale za to już na całe życie :)))

Mam nadzieję, że pamiętacie jeszcze Petunię - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/772#yield  :DD Otrzymałam wiadomość, że wszystko wskazuje na to, że w końcu może opuścić DT i wyruszyć do obiecanego DS :) I niech nawet nie próbuje kombinować znowu ze swoją łapą bo to już będzie przesada z jej strony ;-)

I tak jak Ola pisała poszukujemy transportu do Wrocławia dla Siostry Be która jedzie do nowego domu  :hura: i na trasie Toruń - Poznań dla Lory, która jedzie do super DT  :lol

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5165 dnia: Październik 26, 2012, 09:48:22 am »
Wspaniale, że z Petunią lepiej i w końcu pojedzie do swojego domku :) W sumie gdyby nie ona nie miałabym kochanej Holinki :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5166 dnia: Październik 26, 2012, 09:57:55 am »
Tratata już widzę, jak ten DT dla Lory jest tymczasowy :P

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5167 dnia: Październik 26, 2012, 10:01:15 am »
dokładnie ja tez to widze...jasno i wyraźnie-  tam mieszka pewna zbieraczka hodowlańców i szybciej z czwartym skończy niz 3 do innego ds odda:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5168 dnia: Październik 26, 2012, 10:08:31 am »
o tym samym pomyślalam :) Już widze jak Marta komuś oddaje Loruśkę...jasssneee

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5169 dnia: Październik 26, 2012, 10:09:10 am »
Hahahah coś w tym jest :diabelek Bo jeszcze mi się tak Femur podoooba :zakochany:
WO AMIGO

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5170 dnia: Październik 26, 2012, 10:10:32 am »
a nie mówiłam:) bierz od razu dwa - to rodzeństwo to bedzie miało swoje towarzystwo i nie będzie trzeba dwóch transportów
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5171 dnia: Październik 26, 2012, 10:17:36 am »
Szalona! Ile się musiałam natrudzić, żeby Kubę przekonać chociaż na jednego :P A i tak się mnie cały czas pyta, czy Lora jedzie do nas na stałe, bo widzi po mnie, że raczej tak :P
WO AMIGO

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5172 dnia: Październik 26, 2012, 10:25:17 am »
Marta, Marta... Przecież Kuba nawet nie zauważy tego małego gratisu w postaci Femurka :P Bierz dwa, udawaj, że to tylko na DT i się chłop nie skapnie, jak zostaniecie z 4 hodowlańców :D

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5173 dnia: Październik 26, 2012, 10:26:08 am »
:hahaha a wiecie, że Kuba tu zagląda? :P
WO AMIGO

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5174 dnia: Październik 26, 2012, 10:27:38 am »
Marta ja bym Femura Tobie osobiście pod same drzwi dowiozła gdybyś tylko mogła go wziąć ;P to jest cudo a nie królik i gdyby nie fakt, że mam już swoje 2 króliki + Fly na DT to na pewno by do mnie trafił  :P

Jak tylko o nim myślę, to mnie ściska w środku z tęsknoty za nim - osoba do której trafi będzie prawdziwym szczęściarzem :)

No ale rozsądek zachowajmy i Ty i ja :P bo powstanie kolejny Azyl - jeden w Poznaniu drugi w Koronowie  :PP

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5175 dnia: Październik 26, 2012, 10:28:33 am »
Femurek malenki jest przecież no i do Lorci podobny...zawsze możesz wmówić Kubie podwójne widzenie, polożyć do łóżka i zaaplikować rosołek :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5176 dnia: Październik 26, 2012, 10:29:08 am »
eee kuba to naturalnie tylko zarty, lora jedzie na dt:) a ten drugi król bo prostu zlal sie z lora i go nie zauwazono
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5177 dnia: Październik 26, 2012, 10:36:30 am »
No właśnie, poza tym przecież 2w1 to taka atrakcyjna oferta :D pomyślcie jak sie poczuje opuszczony Femur :((

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5178 dnia: Październik 26, 2012, 15:09:59 pm »
Nie zapominajcie o Nimmie.
Chłopak jest bardzo nieśmiały... 4 dni mi zajęło żeby wyszedł wkońcu z klatki , ale do ciekawskich królików nie należy.
Nie lubi także brania na ręcę, za to głaskać się daje bez stresu: )!
Kochany jest. Męczą go chyba hormony ,ale myślę ,że już nie długo !! Mamy to w planach. .

Offline .Klaudyna..

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Uszatkowo <3
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5179 dnia: Październik 26, 2012, 15:11:27 pm »
ho ho to będzie wyzwanie  :lajkonik: póki co chłopaki delikatnie mówiąc się nienawidzą, ale wspólnie pracujemy nad tym ;-)



Suzy musicie wytrzymać... do stycznia :P przykro mi :P
A co to za cudny kudłaty baranek?Oddaj mi go bo jak nie to ukradnę ;P :) .
Milek(*) Crazy(*)