Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5306598 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3700 dnia: Sierpień 27, 2012, 22:43:22 pm »
monika8118, nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę  domyślam się, że zapewne czekasz na Rapsodię dłużej niż ja na Colę, ale już się nakręciłam że Cola tutaj będzie, ze mną, przy mnie, zajadać sianko już za chwilkę.. a tu okazuje się, że trzeba jeszcze poczekać  ale cieszę się Twoim szczęściem, liczę, że z nieba mi spadnie szybko jakiś dobry człowieczek który pomoże w transporcie

Też bardzo się cieszę, że Cola znalazła nowy kochający domek :brawo:  Gdyby Cola mogła trafić do Warszawy 3.09. -> to w temacie Oferuję Transport znalazłam taką propozycję : http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14388.msg317833.html#new

Myślę, że jest warta rozważenia :)


Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3701 dnia: Sierpień 27, 2012, 23:24:18 pm »
Mam pytanie o Tulisię, bo śledzę wątek nabierząco, ale informacji jest często zadużo żeby zapamięać! Za co bardzo przepraszam.
Czy ktoś już wysalal formularz adopcyjny dla Tulisi albo Bambi?


Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3702 dnia: Sierpień 28, 2012, 08:07:37 am »
monika8118 tak się cieszę że Rapsi jedzie do Ciebie jest jak moja Marie ;) Przecudna jest piękna ;)
Czy Rapsi jest już u Ciebie ? Prosimy o wieści i oczywiście o zdjęcia małej ;)/Zuza

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3703 dnia: Sierpień 28, 2012, 08:18:42 am »
zuzia11  Rapsunia jeszcze jest w Azylu, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w nocy ze środy na czwartek zabirze ją Pani, która jedzie znad morza do Oświęcimia, skąd zabiorę ją w czwartek po południu. Mam nadzieję, że wszystko się uda, bo mamy już wszystko co królikowi potrzebne do szzęścia oprócz... królika:))) Strzasznie się na nią cieszymy!!!

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3704 dnia: Sierpień 28, 2012, 09:03:06 am »
ja miałam tak samo  królika było brak :)))))) ale teraz wszystko jest i królik tez cieszę się że Rapsi jedzie do was ona na pewno tez się cieszy z nowego kochającego domku i nowej rodzinki <3

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3705 dnia: Sierpień 28, 2012, 10:09:53 am »
Jeszcze mamie nie mówiłam ,że Rabsodia ma domek . Monika8118 bardzo się cieszę.Gratuluję i koniecznie załóż wątek  :icon_biggrin Z tego co widzę to adoptowana jest również moja Boni. Jakiś czas mnie nie było wiec ma pytanie co wiecie  o jej przyszłej mamusi ?  ;)
 A co do imion dla panienki : Fionka ,dla chłopaków Bimbuś  , Fredziu  
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2012, 10:13:21 am wysłana przez enia1973 »

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3706 dnia: Sierpień 28, 2012, 11:35:37 am »
bez urazy, ale tyle juz bylo Fionek, nawet na adopcyjnej jeszcze jest więc może coś orginalnego mimo wszystko: )

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3707 dnia: Sierpień 28, 2012, 12:05:24 pm »
A moze Pomponia? ;)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3708 dnia: Sierpień 28, 2012, 12:06:22 pm »
o to dla chłopaka niech bedzie Shrek a co:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3709 dnia: Sierpień 28, 2012, 12:48:58 pm »
Może niech będzie Fiona ,Harold ,Shrek  :heart
Bajkowe imiona  :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3710 dnia: Sierpień 28, 2012, 12:58:50 pm »
Niech będzie Olinka, Gutek i Szafirek a w razie gdyby któregoś płeć się "zmieniła" to wybierzemy inne z proponowanych imion :)

Asiol wysłałam Ci priv odnośnie transportu Toruń-Poznań, polcia jeszcze nic straconego - Pani od transportu Coli zobaczy ile będą mieli bagaży i może jednak gdzieś wciśnie jeszcze jeden transporter :) Bądźmy dobrej myśli....

Dobrussia dla Bambi nie wpłynął jeszcze żaden formularz adopcyjny :( Tulisią tutaj w tym wątku widziałam zainteresowanie - ktoś o nią pytał :)

Niestety nie mam dobrych wieści jeśli chodzi o Fly... wczoraj dowiedziałam się, że w piątek pojedzie do cudownego DT z opcją DS... to była wspaniała wiadomość jeśli nie najwspanialsza w ostatnich dniach...przyszłym opiekunom wysyłałam jej zdjęcia z ostatniej chwili - wyglądała na nich jak by naprawdę cieszyła się z tej wiadomości  :) wieczorem do 23 leżała sobie na rozłożonym kocu, jadła suszki, podchodziła do mnie i trącała noskiem... wskoczyła na poduszkę a z niej zgrabnie do klatki, dałam jej kolację i poszliśmy spać... ok 4 nad ranem obudził mnie hałas. Pobiegłam do niej - rzucała się po całej klatce, była jak w amoku, szybko włożyłam pierwszy lepszy koc żeby nie zrobiła sobie krzywdy, przytrzymałam ją, trochę się uspokoiła.. zdążyłam pójść po relanium - wróciłam znowu się rzucała, zaczęła cala drżeć, trząść się, podnosiła główkę do góry - jedną ręką ją trzymałam, drugą dałam zastrzyk - uspokoiła się... Ola przepraszam za tą pobudkę o nieludzkiej porze  :bukiet  

Siedziałam przy niej i czekałam... do 7 rano miała 5 ataków - nie wpadła w takie otępienie jak na początku gdy do nas trafiła... wcześniej po jednej dawce relanium po prostu odpływała... teraz siedziała rześka jakby trochę przerażona...ale reagowała na wszystko - na ruch, dźwięk, światło... Jest dużo silniejsza, jej organizm przez te 1,5 m-ca spokoju... bardzo się wzmocnił i to daje nadzieje...

Mamy nawrót encephalitozonozy... teraz mała siedzi ze mną w pracy... Przemyciłam transporter i modlę się, żeby nikt jej nie zauważył :] Jest spokojna... siedzi lub leży, zjadła wszystkie suszki, koperek, natkę pietruszki, zrobiła siusiu...o 19 odbieramy z Bydgoszczy cały zestaw leków dla niej...  i walczymy od nowa...

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3711 dnia: Sierpień 28, 2012, 13:08:04 pm »
Pytam , bo mojej mamy znajomi zainteresowali się zadopcją Omegi,aleoczywiscie Omegi formularz adopcyjny już został wysłany ,więc teraz zainteresowali sięTulisią i Bambi. Obiecalam ze spytam czy nikt już żetak powiem nie "wyprzedził" ; ) Boostatnio jest taki ruch !!!(super się cieszę) że nienadąrzam ! xD

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3712 dnia: Sierpień 28, 2012, 13:10:08 pm »
Fly trzymaj sie maluszku!!!!
Madzia jutro bedzie u was asiol z 2 czescia paczki tzn smakolykami dla chudzielcow-zwl fly i amiga- tylko to co lubi najbardziej nagietki, gruszki, jablka, gruszki, banany, pasternaki...
powiedz jej moze sie maluch ucieszy i przegoni precz zaraze
sa tez zabawki drobne
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3713 dnia: Sierpień 28, 2012, 13:21:18 pm »
Biedna mala Fly...chce mi się płakać. :( Mam jeszcze świeżo przed oczami walkę mojej Tosi z EC. Fly - tobie musi się udać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2012, 13:59:12 pm wysłana przez ing »

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3714 dnia: Sierpień 28, 2012, 13:40:15 pm »
o rany...bylem przekonany, ze już wygrała...

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3715 dnia: Sierpień 28, 2012, 13:46:38 pm »
To niemożliwe.... nie wierzę w to co czytam... A tak się cieszyłam, że wyzdrowiała :(
WO AMIGO

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3716 dnia: Sierpień 28, 2012, 13:54:50 pm »
Biedne małe królicze serduszko  :icon_frown

 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2012, 14:08:26 pm wysłana przez enia1973 »

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3717 dnia: Sierpień 28, 2012, 14:07:49 pm »
Niech będzie Olinka, Gutek i Szafirek a w razie gdyby któregoś płeć się "zmieniła" to wybierzemy inne z proponowanych imion usmiech2

To są imiona maleństw.  :krolik

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3718 dnia: Sierpień 28, 2012, 14:14:34 pm »
Fly da radę , musi, bo inaczej idę na długi urlop i zabieram Magdę ze sobą :]
 :przytul:
biorąc pod uwagę jej stan, musieliśmy(chociaż nie chcieliśmy...) liczyć się z tym, że może pojawić się nawrót...wygraliśmy z formą nadostrą tej choroby, a teraz trzeba jeszcze raz dołożyć temu dziadostwu - tak było też u Pszczółki...

teraz jest bez porównania silniejsza...szybkie podanie relanium ją uratowało :przytul i chroniło jej mózg...

Fly już zawsze będzie wymagała wyostrzonej uwagi...

serce mi stanęło, jak zobaczyłam, że Magda dzwoni, bo takie tel. zawsze oznaczają to samo...



Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3719 dnia: Sierpień 28, 2012, 14:16:38 pm »
Nie, nie, nie... Fly już przecież była zdrowa :( wiem że u Was ma najlepszą opiekę, proszę pomóżcie jej jak tylko się da... żeby robiła te swoje słodkie miny, była wciąż taka ciekawska i wcinała kilogramami malinki i suszki... jeśli będą potrzebne dodatkowe fundusze to na pewno się coś u mnie znajdzie... Ona daję wiarę że da się przetrwać, więc nie może jej się nie udać :(