Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281093 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3180 dnia: Sierpień 11, 2012, 15:17:05 pm »
dziewczyny jesteście niesamowite - dziękujemy za to jak wsparcie Azyl :bukiet

Rasti wczoraj powędrował do nowego domu - i to był dla nas kolejny bardzo pokrzepiający moment :)  :bukiet

ten dzielny maluch już zdobył serce psów - kot nie był tak zachwycony uczuciem, którym Rasti chciał go obdarzyć :P








w zw. z oddelegowaniem Rastiego do nowego domu, króliki w Azylu miały wczoraj ogromną atrakcję :P

reklamówka z jabłkami, która znalazła się w zasięgu króliczych zębów, stała się obiektem ataku ;)















generalnie cała ekipa jest zachwycona, kiedy do Azylu przychodzą paczki, ponieważ nie ma nic lepszego niż rozpakowywanie prezentów i tego typu rozgardiasz :D

poniżej z brokułami od Nudlaka  :bukiet

podsumowując: znowu była impreza ;)









***





mamy też piękne portretowe zdjęcia naszych uszu - autorstwa kata_strofy  :bukiet

Bielinka





Kluska





Marbelka





Bijou





Luka





Cola





Pepsi





Amigo





Maurycy



***

dzisiaj z Azylu do DT powędrowała Plata - MAS dziękujemy  :bukiet

jednocześnie na okres diagnozy/leczenia w Toruniu zostały u nas Horacy i adopcyjna Miriam

jutro czekamy na Tulisię z Łodzi



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3181 dnia: Sierpień 11, 2012, 15:30:16 pm »
mój maleńki Amigo :( serduszko ściska jak go sobie przypomnę przyczepionego do mojej nogi... :(
co u niego? udało się coś zrobić z kołtunami? przytył??
WO AMIGO

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3182 dnia: Sierpień 11, 2012, 19:06:02 pm »
Elmo może ja moge pomóc mieszkam na Ślasku.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3183 dnia: Sierpień 11, 2012, 22:51:40 pm »
Tulisia zdobyła serca wszystkich domowników
Zachu gnał do niej równo i myślę, ze Czesio tez by to robił  gdyby nie jego” psychiczna bariera pokoju”

Z Nusią


Z Pumcią

Tulisia jako Przytulanka tez mnie cieszyła, gdyż robiła sobie przerwy tzn zeskakiwała pokicać, pobawić się rolką, a potem wracała przytulać się.

Tylko na noc zamykana była w klatce i zero szkód – nawet zasnęła przy zasilaczu od laptopa.
Dieta siankowo – suszkowo – zieleninowa w zupełności jej odpowiadała
Z niecierpliwością czekam co powie dr Krawczyk - mam nadzieję, że mimo takiej diety Tulisia jest zdrową królinką:)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3184 dnia: Sierpień 11, 2012, 23:13:00 pm »
http://camc​lub.tv/pl/ma​rta1984


 http://camc​lub.tv/pl/as​iol

zapraszamy!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3185 dnia: Sierpień 12, 2012, 00:08:12 am »
1 i 2 miejsce nasze:) dziekujemy:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3186 dnia: Sierpień 12, 2012, 00:54:03 am »
Kolejne 80zł wpadło do króliczej skarpety! Świetnie! :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3187 dnia: Sierpień 12, 2012, 20:32:56 pm »
Tulisia dzisiaj rano przyjechała do Torunia

jest cudownym, niezwykle łagodnym królikiem - w 100% zgadzam się z po_sąasiedzku  :przytul

okolice odbytu wyglądają o niebo lepiej niż pierwszego dnia, a i tak widać, co tam musiało być i jak bardzo musiała się męczyć :( w tej "klatce"

z odciskami poradzimy sobie - podkłady + maść

przeraża mnie jej nadwaga :/ myślę, że 1kg to min., które musi zrzucić - inaczej jej los mógłby się skończyć tak jak biednej Meg z Poznania - pomijając kwestię oczywistych konsekwencji otyłości, kiedy otyłe zwierzę przestaje jeść, jest na równi pochyłej - dochodzi do stłuszczenia wątroby i po wszystkim...:(

pocieszający jest dla mnie przykład adopcyjnego Florka, który już schudł 80 dag - jeszcze trochę i będzie miał idealną wagę - zioła, sianko, zielenina + ruch, ruch, ruch - wczoraj miał wizytę kontrolną u wet. i jestem z niego bardzo dumna :) - Florek masz super dom ;)

Tulisia w swojej rezydencji :) jutro zobaczy ją doc









Fly jest coraz piękniejsza i chyba szczęśliwa ;)









jutro do Torunia przyjeżdżają 2 uszaki ze Śląska

dzisiaj uszaki dostały pyszne suszki od po_sąasiedzku  :bukiet

***

na koniec chciałabym podziękować osobie, która postanowiła wesprzeć nasze uszaki, przekazując na rzecz Azylu równowartość nagrody za zwycięstwo w konkursie o królikach - Anika dziękujemy  :bukiet
kwota 130 zł wystarczy nam na 180 kg pelletu :) :) :)

jak również chciałabym powitać w naszym gronie nową wolontariuszkę Martynę  :przytul- mam nadzieję, że Azyl wciągnie Cię w swój wir :P



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3188 dnia: Sierpień 12, 2012, 20:38:52 pm »
Fly ale z ciebie laska fiu fiu:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cuda z nia wyprawiacie
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3189 dnia: Sierpień 12, 2012, 20:47:54 pm »
Oj sie dzieje, ciocia Miki jak zawita do Azylu to chyba nikogo nie  pozna.

A propos akcji suszki dla azylu, na zdjęciach brokułów widac takie brokułowe "łodygi". Niedługo rozpocznie się sezon na brokuły, a takie łodygi z reguły są odcinane i wywalane. Taka łodyga po oskrobaiu z liści i wysuszeniu jest najwspanialszym naturalnym kroliczym przysmakiem. Co prawda w trakcie suszenia niesamowicie smierdzi ale za to jakie pyszne i zabki mozna sobie ładie ścierac na takich chrupkach.
Popytajcie na pobliskich rynkach czy mozecie pozbierac te resztki, posuszcie i bedzie mega przysmak.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3190 dnia: Sierpień 12, 2012, 21:15:46 pm »
Czytałam o dwóch dziewczynkach ze Śląska. To pewnie one do Was przybęda. Pola i Marigold. To tez uszaki po przejściach jak wiele innych.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3191 dnia: Sierpień 12, 2012, 21:18:19 pm »
gogamor nie, to jeszcze inne króliczki - 2 uszaki oddane przez właścicielkę

Miki, jak najbardziej popieram pomysł z brokułami ;) czekamy na Ciebie w Azylu :*



Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3192 dnia: Sierpień 12, 2012, 21:29:36 pm »
To widze że teraz na Sląsku jest sporo potrzebujacych Waszej opieki uszaków. Taki niedobry czas. Ja pisałam o DT dla Poli. Czekam na odpowiedz od p. Kasi.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3193 dnia: Sierpień 12, 2012, 21:43:30 pm »
 Zdjęcia zachwycające! Moja Tulisia przekochana  :heart . I Fly - niesamowite, jaką ta królinka ma wolę życia! czy jest już zdrowa? I fotki z jabłkami - ech, dlaczego nie można zaadoptować wszystkich uszaków :icon_cry
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3194 dnia: Sierpień 12, 2012, 23:22:10 pm »
Czytałam o dwóch dziewczynkach ze Śląska. To pewnie one do Was przybęda. Pola i Marigold. To tez uszaki po przejściach jak wiele innych.

Do Torunia jadą przecudowne Puszek i Kiki, które na chwilkę zatrzymały się u mnie. Już teraz zazdroszczę im przyszłemu właścicielowi. Są takie kochane, że aż mi będzie żal się z nimi rozstawać :P

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3195 dnia: Sierpień 12, 2012, 23:25:55 pm »
niestety stalo sie to czego sie z asia balysmy- Asie nie beda liczyc w transmisjach
a mnie zbanowano przed chwila
takze niestety ja ani asia ani karolina czy gosia juz nic nie ugramy
dlatego prosilysmy o zmiennikow:(
chetnych zapraszamy
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3196 dnia: Sierpień 12, 2012, 23:37:56 pm »
Oj, nie rozumie dlaczego???
Magnum mieszka na cc
Weszłam, popatrzyłam zalogowanych mają sporo a rozmawiających to prawie dialog
Nie kumam:(
 

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3197 dnia: Sierpień 12, 2012, 23:42:48 pm »
bo oni oszukuja
kazdy z obenych ma kilka kont
albo mowi faktycznie hej i koniec nie ma go
a tom nam smial robic awanture jak chat caly czas latal
strasznie mi przykro myslalysmy ze jeszcze zarobimy duzo dla uszakow
a tak nie wiem, slowo daje nie wiem jak wywiazac sie z tych obeicanych juz paczek- no nic kupimy ile sie da:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3198 dnia: Sierpień 12, 2012, 23:49:30 pm »
Byłyscie dziewczyny wspaniałe. Dałyście z siebie bardzo wiele i królikom bardzo bardzo duzo. to był pomysł odważny, innowacyjny, wymagajacy duzo czasu, pomysłowosci, dyplomacji i co tu mówić kondycji fizycznej.
Mam ochotę spytać tego Toma o powód, bo jeśli chodzi o czatowanie to u innych tłoku nie widać
Z nim kontakt mailowy?
Jakie on stawia priorytety :(
Gdyby nie trzeba było sie pokazywać - ech po pierwsze primo mylili by mnie z magnumem:))
po drugie primo - odkąd pamietam wolałam dentystę od fotografa:), a mleczarni niestety nawet dla królików nie wywalę
Tyle fajnych dziewczyn chłopak na forum - może ktos przejmie pałeczkę, chocby w pobocznym celu dokuczenia wredotom
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 23:58:02 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3199 dnia: Sierpień 12, 2012, 23:56:19 pm »
robi to na zasadzi widzimi sie
wstrzymajcie sie jeszcze troche z pisaniem
Asia walczy by cokolwiek z tych odblokowanych pieniedzu odzyskac ale czarno to widze
po naszej stronie jest duza czesc stalej widowni tego portalu w tym mod i wszyscy po kolei chca pisac do toma (taisho juz napadli)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!