Autor Wątek: Cappucino  (Przeczytany 172790 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #360 dnia: Marzec 21, 2012, 08:40:17 am »
właśnie te maluchy bywają bardzo pomysłowe - mój kradnie wszystko z blatu i stołów; ściągał sobie ładowarki z regałów i potem je szatkował, poobgryzał rogi ścian (tak samo jak poprzednicy, zabiera sie za kanapy i dywan no i łózko tez mu smakuje:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #361 dnia: Marzec 21, 2012, 11:48:02 am »
TAk Marto mniej wiecej tak:).Ale mieszkanie przetrwalo wychowanie dwoch Goldenow wiec mysle ze MALY Cappucino go juz bardziej nie zdewastuje choc moze sie myle:)
Psy nie są tak pomysłowe jak króliki. Moja panna wskakuje na stół i przegryza sobie kartony z soków i pije! Zdarzyło się jej też walczyć z ptakami (na szczęście dzieliła ich szyba);P

Offline animowana28

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #362 dnia: Marzec 21, 2012, 14:40:40 pm »
Opowiadajcie dalej slucham uwaznie i nabieram szacunku.Moje Goldeny mialy pomysly bardzo ciekawe np sciana listwa podlogowa,lozko ma nozki poobgryzane ale widze ze  krolas to bedzie inny wymiar dewastacji:) jedynie pianino musze chronic ponad wszystko reszta moze byc naprawiona lub zmieniona:) dzisiaj podnosimy wszystko z podlogi :)kolejny etap szukamy wlasciwego miejsca pobytu stalego czyli tzw sypialni:)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #363 dnia: Marzec 21, 2012, 14:52:21 pm »
Po zaangażowaniu, jakie wkładacie w przygotowania do przybycia Capputka, widzę, że będzie miał u Was raj  :przytul


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #364 dnia: Marzec 21, 2012, 16:11:30 pm »
Opowiadajcie dalej slucham uwaznie i nabieram szacunku.Moje Goldeny mialy pomysly bardzo ciekawe np sciana listwa podlogowa,lozko ma nozki poobgryzane ale widze ze  krolas to bedzie inny wymiar dewastacji:) jedynie pianino musze chronic ponad wszystko reszta moze byc naprawiona lub zmieniona:) dzisiaj podnosimy wszystko z podlogi :)kolejny etap szukamy wlasciwego miejsca pobytu stalego czyli tzw sypialni:)
Jak dasz małemu coś przeznaczonego do gryzienia to nie powinien niszczyć mebli;) moja wyładowuje się na rolkach z ręczników albo po papierze toaletowym no i oczywiście na swoim kartonowej skrytce ;P

Offline animowana28

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #365 dnia: Marzec 24, 2012, 14:41:29 pm »
Mamy transporter:) w miare duzy plastikowy sztywny- kolejny krok do przodu totalne sprzatanei kabelkow ani jednego w zasiegu lapek, tylko Walle chodzi i wacha bo cos sie dzieje nowego. Zamiast klatki zagrodka:) mamy sobotni wieczor na design. Bedzie zabawa. Sianko juz mamy i powoli robimy inne zapasy. Miedzynarodowa dzieki za sugestie mamy moltom rolek bo zbieralam an zajecia z rekodziala dla dzieci na swieta :)wiec zapas spory.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #366 dnia: Marzec 25, 2012, 20:25:37 pm »
No i przyszedł ten dzień, kiedy trzeba wrzucić na forum pożegnalną sesję zdjęciową Capiego.

Byliśmy ze sobą od listopada - raz było gorzej a raz lepiej. Z małej i zasmarkanej kuleczki wyrosłeś na pięknego i dorodnego chłopaka.  Nie masz co prawda 1 kg wagi i pewnie nigdy nie będziesz miał, ale jesteś karzełkiem o niebywałej urodzie i wielkim serduchu.











WSPOMINAMY?





Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #367 dnia: Marzec 25, 2012, 21:02:17 pm »
Zgagus wielkie  :brawo: dla ciebie za wielkie  :heart
Caputkowi zyczymy duzo zdrowka, milosci i pomyslow na psoty w nowym domku  :diabelek

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #368 dnia: Marzec 25, 2012, 21:30:23 pm »
Zgaga, Ty jakieś cuda czynisz z tymi maluchami  :przytul Gratuluję wielkiego serca i zaangażowania. Cappucino piękny, aż nie chce się wierzyć, że kiedyś był taką maleńką biedą  ;-)
Pozdrawiamycała gromadką  :przytul

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #369 dnia: Marzec 25, 2012, 21:49:40 pm »
zgaga sztukmistrz z ciebie że hej- wsadziłaś do kapelusza taką bidę która miała małe szanse na przeżycie a wyjełaś takiego przystojniaka że fiu fiu oby z pozostałymi równie dobrze się skończyło
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline animowana28

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #370 dnia: Marzec 25, 2012, 22:35:22 pm »
dziekuje bardzo za te nowe zdjecia:) az mamy pietra tak presja na nas teraz spada :)

Offline Olinka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #371 dnia: Marzec 25, 2012, 22:40:08 pm »
Jaki byłem bidul malusi... Jestem pełna podziwu dla Ciebie, Zgaga. Należą Ci się ogromne brawa za to, co uczyniłaś. Kolejny Twój podopieczny wyrasta na cudnego króliczka. Życzę Caputkowi wspaniałego domku, jestem pewna, że będzie w nim bardzo szczęśliwy. :)

Offline tusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #372 dnia: Marzec 25, 2012, 23:19:00 pm »
Cappucino, maluszku tak się cieszę :)

wszystkiego dobrego dla Ciebie i całej Twojej nowej rodzinki. Pewnie będziesz troszkę tęsknił za Zgagą :)

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #373 dnia: Marzec 26, 2012, 07:23:17 am »
szczęśliwego nowego domku, Cappi:)

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #374 dnia: Marzec 26, 2012, 08:32:39 am »
Tak sie ciesze ze moj ulubieniec i wirtualny podopieczny znalazl domek :) animowana28 obyscie sobie nawzajem przyniesli szczescie :) Zgaga a Ty sie trzymaj bo wiem ze nie jest Ci napewno latwo  oddawac krolewicza :przytul:

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #375 dnia: Marzec 26, 2012, 09:04:09 am »
Zgaga, wychowałaś cudnego chłopa, możesz być z niego dumna  :DD A teraz niech już rządzi w nowym domu i podbija kolejne serducha  :heart


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #376 dnia: Marzec 26, 2012, 09:14:30 am »
Caputku , wszystkiego najlepszego na Nowej drodze Życia :*   Spisuj się tak grzecznie jak spisywałeś się u Mamusi Zgadzi ;)   


Zgaga , masz złote ręce i wielkie serce :* 



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #377 dnia: Marzec 26, 2012, 09:18:21 am »
Cudny obsikiwacz, radosna torpeda, podgryzacz paznokciowy pospolity  - kocham go całym serduchem. Ale mam jeszcze 2 tymczasowiczów a jutro odbieram kolejnego.....jeśli ma domek - musi iść. Zgagusiowe przytulisko musi przygarniać kolejne uszyska, które tego potrzzebują.

Bardzo Wam dziękuję, za te pochwały , ale pamiętajcie, że ja sama bym nic nie zrobiła - Wy mi pomagacie cały czas i to ja WAM dziękuję, że mogę działać i SPK.
TO DLA WAS  :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet :heart :heart :heart :heart
Od Capiego, Zgagusia i Stokrota, Różyczki* i Hani*, Bubu, Trusi, Luśki, Neski i całej reszty...........
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 09:24:33 am wysłana przez zgaga14 »



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #378 dnia: Marzec 26, 2012, 14:56:39 pm »
Ślicznie dziękuję Zgadze, SiM i animowanej28 :)
No i rzecz jasna wszystkim, którzy wspólnie przyczynili się do uratowania życia maleńkiemu Cappuccino :heart

Miło patrzeć, co z chłopa wyrosło :diabelek
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cappucino
« Odpowiedź #379 dnia: Marzec 26, 2012, 15:07:21 pm »
Wspaniały widok, że taki maluszek chorowity wyrósł na pięknego uszatka. Naprawdę, WSPANIAŁA ROBOTA  :jupi Zgaga wyrazy wielkiego podziwu dla Ciebie  :bukiet