Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5282210 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10360 dnia: Kwiecień 10, 2013, 23:38:49 pm »
ja tez uwielbiam zapach królików,kiedy wchodze do mieszkania i czuje nasze maleństwa to od razu wiem że jestem u siebie...w swoim króliczym raju,tylko przytulać ,całować :*
i zapach koni tez bardzo lubie :)

całkiem zapomniałam ...podczas wspomnianej rozmowy u doc w poczekalni jedna z Pan mówiła o tym że na Toruńskim cmentarzu widziała kilka razy króliki (białe) podobno miniaturowe które mają nory pod grobami....może dobrze by było sie tym zainteresować :icon_sad
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 23:50:14 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10361 dnia: Kwiecień 11, 2013, 00:13:19 am »
A co wy dziewczyny wrogą propagandę siejecie;) Kot + królik = przyjaźń

moja Zuzia i Trusia - 9 lat przyjaźni. Po śmierci Trusi Zuzia zaczęła chorować

Zuzia na kolanach pana to i Andzia szybciutko


Pumcia & uszaki
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2013, 00:20:00 am wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10362 dnia: Kwiecień 11, 2013, 00:19:39 am »
Pamiętacie jeszcze Kakao?
Byłam dziś u niego z wizytą. Nie mógł chłopak lepiej trafić. Ma cuuudowny domek. Bardzo go kochają i dbają o niego.
Mały jest królikiem całkowicie bezklatkowym! Jak weszłam to schował się w kuchni i za nic nie chciał wyjść. Aż mi się przykro zrobiło. Na szczęście ten pan nigdy nieśmiały nie był i szybko zmienił zdanie. Przykicał do pokoju w którym siedziałam. Rozpłaszczył na dywanie i poddał porządnej sesji mizianek. Super było go znów zobaczyć i to w dodatku takie szczęśliwego w swoim stałym już domku :D

P.S. Spotkałam się dziś też z dnorthern7.  Zgodziła się zabrać do Torunia paczkę z jedzonkiem, którego Kakao nie miał okazji zjeść podczas swoje krótkiego tymczasu u mnie.
Bardzo Ci za to dziękuję  :bukiet miło było Cię poznać :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2013, 00:30:15 am wysłana przez magda_lena »

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10363 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:16:34 am »
Aaaa własnie, w sobotę na moim dyżurze wpadły dwie grupy osób i ich pierwsze słowa "jak tu ładnie pachnie"
Identycznie zareagowała moja koleżanka, która z królikami nie miała nigdy do czynienia :) Ludzie chyba często są w szoku, że króliki w takiej ilości nie śmierdzą.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10364 dnia: Kwiecień 11, 2013, 12:52:34 pm »
Macie rację mój tata gdy nie mieliśmy jeszcze Marie ( nasz pierwszy król ) myślał że śmierdzą no ale teraz nic mu nie przeszkadza :P a w Azylu pachnie prze Ślicznieeeee :heart obojętnie czy przed sprzątaniem czy po :heart
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2013, 12:57:12 pm wysłana przez zuzia11 »

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10365 dnia: Kwiecień 11, 2013, 13:33:23 pm »
u nas znajomy tak samo zareagował : dwa króliki ?! a wcale nie czuć :P
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10366 dnia: Kwiecień 11, 2013, 17:51:55 pm »
Frutina - przepiękna. Śliczne umaszczenie

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10367 dnia: Kwiecień 11, 2013, 19:05:15 pm »
Ja tam strasznie uwielbiam przytulać sie policzkiem do główek moich uszaków. Potem wkładam nochala w ich futrko na łebkach i wącham i wącham i wącham. Moge tak długo. Wspaniały zapach całkiem dobrych markowych perfum.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10368 dnia: Kwiecień 11, 2013, 20:54:19 pm »
SANNE robi to co lubi najbardziej - odpoczywa ....tyle że już w swoim DS!  :jupi Czekała czekała i się doczekała. Przesyła królicze buziaczki dla swojej WO, cioteczek i wszystkich którzy o nią dbali w Azylu  :bunny:



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10369 dnia: Kwiecień 11, 2013, 21:32:46 pm »
Moja piękna i mądra Sanne. Dziwicie się, że tak się rozłożyła...a która kobieta nie chciałaby poleżeć koło takich nóżek :P  :DD

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10370 dnia: Kwiecień 11, 2013, 21:39:53 pm »
Marzyciel - wulkan energii - huragan, który przechodzi przez Azyl :P

zrobienie Marzycielowi zdjęć jest zadaniem niezwykle trudnym, ponieważ ten jegomość na wybiegu nie odpoczywa :P

doktor jest bardzo zadowolony z jego stanu zdrowia :)

ponieważ przetoki z ropą (dwie) są bardzo płytkie, Marzyciel uniknął oczyszczania. w zamian za to wprowadzamy antybiotyk ogólny + nadal octenisept.
większość ran bardzo ładnie się zagoiła. mamy małe obawy co do tego, czy nie powstaną kolejne przetoki (tak może być np. przy pasterelozie), ale póki co jesteśmy spokojni.

parametry moczu u Marzyciela poprawiły się :) ph - 8 :)

Marzyciel pięknieje z dnia na dzień :) jego ciało porasta piękny puch.













marzycielskie łapki :)))







:D - wiem, wiem, można się rozpłynąć :P



Marzyciel z...Aladynem ;) tak...Marzyciel aspiruje do tytułu wspinacza :]



Aladyn - dzisiaj mija 5 tyg. od bydgoskiej interwencji...:)





Aladynowi przepięknie odrasta sierść :)







Pączek - kolejny azylowy agent ;) charakterna istota ;)









Corn



ten jego magiczny wzrok...;)













śniadaniowa rodzinka :D









Łatka po sterylizacji czuje się bardzo dobrze :)





***

dzisiaj doc zobaczył nie tylko Marzyciela

u Kurt w miejscu cięcia mamy obrzęk tkanek, ale nie zbiera się tam ropa. nadal codziennie oczyszczamy jodyną i wprowadzamy jeszcze dodatkowo antybiotyk ogólny :)

Matylda jest zdrową króliczką :) ma tylko zaczerwienione spojówki i będzie otrzymywać maść do oczu.

doc zobaczył również naszą Koko - musimy jej zrobić zdj. rtg i najprawdopodobniej w przyszłym tyg. sterylizacja połączona z korektą zębów - Dorota za Koko i wspaniałą opiekę nad Puchatką :przytul

***

Marta, specjalnie dla Ciebie Rusek :P mamy za sobą koszmarną noc :] kot czuje się już ok, ale Rusek na niego polował i rano dosłownie się na niego rzucił :]



kot z przyjemnością wrócił do swojego domu, gdzie nie ma...mojego aniołka :]







ooo tutaj Rusłan zarzucił grzywą :P

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2013, 22:16:47 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10371 dnia: Kwiecień 11, 2013, 21:44:50 pm »
Moja kochana, puchata kuleczka (to, że nie dał mi się wyściskać, wcale nie oznacza, że nie mogę nazywać go moim :P) :zakochany:
Rusek ma TO COŚ! :)

A Marzyciela nie poznaję :) Cudownie się "odbił" :)
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10372 dnia: Kwiecień 11, 2013, 21:54:41 pm »
Cała śniadaniowa rodzinka jest cudowna, tatuś Corn też :zakochany:
Pączuś charakterny? Why?
Aladyn i Marzyciel - aż się ciepło robi na sercu, jak się widzi te uszaczki :przytul
No i Sanne w DS - świetnie, że się kochana maluszka doczekała, to jedna z moich ulubienic :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10373 dnia: Kwiecień 11, 2013, 22:00:37 pm »
A co doc mówił o mamusce Frutinie?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10374 dnia: Kwiecień 11, 2013, 22:03:40 pm »
Pączuś biega, zaczepia króliki jak króliki, ale ludzi :P podszczypuje, żeby wszyscy zwracali na niego uwagę :) radosny zwierz ;)

Marta, Rusek już zaakceptował przeprowadzkę, zapomniałam o swoim stoliku...i można go zdecydowanie częściej dostrzec :P teraz śpi głównie na kanapie w salonie i wczoraj był wstrząśnięty tym, że kot wszedł na jego kanapę :P ;)

Frutina jedzie do doc na następnej wizycie ;)



Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10375 dnia: Kwiecień 11, 2013, 22:09:43 pm »
Matylda zdrowa! To świetna wiadomość! Zresztą same dziś dobre wieści! I super! A Marzyciel po prostu wymiata! Myślę, że warto spisać jego historię ku edukacji człowieków!

Offline wagabunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
    • Maluszki :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10376 dnia: Kwiecień 11, 2013, 22:14:31 pm »
jeju! rodzinka wygląda tak kochanie, że się napatrzeć na nich nie mogę! wyściskać wszystkich po kolei! :heart
dziękuję za zdjęcia Łatki.
Już się nie umiem doczekać kiedy zobaczę małą.. :bunny:

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10377 dnia: Kwiecień 11, 2013, 22:25:37 pm »
Marzyciel cudowny! Tatusia to ja wielbię, chociaż cała rodzinka jest wspaniała.. ale czy ten jeden maluch pierwszy z lewej na zdjęciach, to nie ma czegoś z oczkami? Bo takie czerwone..
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10378 dnia: Kwiecień 11, 2013, 23:11:04 pm »
Pamiętacie jeszcze Kakao?
Byłam dziś u niego z wizytą. Nie mógł chłopak lepiej trafić. Ma cuuudowny domek. Bardzo go kochają i dbają o niego.
Mały jest królikiem całkowicie bezklatkowym! Jak weszłam to schował się w kuchni i za nic nie chciał wyjść. Aż mi się przykro zrobiło. Na szczęście ten pan nigdy nieśmiały nie był i szybko zmienił zdanie. Przykicał do pokoju w którym siedziałam. Rozpłaszczył na dywanie i poddał porządnej sesji mizianek. Super było go znów zobaczyć i to w dodatku takie szczęśliwego w swoim stałym już domku :D

P.S. Spotkałam się dziś też z dnorthern7.  Zgodziła się zabrać do Torunia paczkę z jedzonkiem, którego Kakao nie miał okazji zjeść podczas swoje krótkiego tymczasu u mnie.
Bardzo Ci za to dziękuję  :bukiet miło było Cię poznać :)

Potwierdzam, potwierdzam :) wszystkie rzeczy dostarczę do Azylu kiedy będę wracać do Torunia - czyli `na dniach` :)
oczywiście równie miło było mi poznać Madzie (i Jej koleżanke :) ).

Poza tym dzisiaj sobie obejrzałam filmiki, które nagrałam jak Pączek był u mnie :P
i zawsze z niecierpliwością wyczekuję wszelakich relacji o jego formie i humorkach :D
że zaczepia inne króle to już wiem - do Krępego podskakiwał z częstotliwością co 2 sekundy rozwścieczając go do granic :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2013, 23:17:45 pm wysłana przez dnorthern7 »
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10379 dnia: Kwiecień 11, 2013, 23:13:54 pm »
Rusłan - bój się :P Kolejnym razem nie będzie tak łatwo mi uciec  :diabelek Wyściskam!!!!!!!!!! :onajego

A z Azylu w kieszeni wyniosę któregoś z małych śniadaniowców :P
WO AMIGO