Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284416 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline sylwiawiewióra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8380 dnia: Styczeń 28, 2013, 23:53:26 pm »
Klatka weszła do kuchni :p może się znudzi gryzieniem albo w końcu pyszczek go rozboli...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8381 dnia: Styczeń 28, 2013, 23:56:00 pm »
I dobrze, jak będzie wiedział, że trud daremny to zaniecha :) Niektóre typy tak mają

Offline kasia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • rękodzieło :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8382 dnia: Styczeń 29, 2013, 08:14:55 am »
dziewczyny brawo dla was, jestescie niesamowite, uszaki beda teraz pod swietna opieka, sliczne sa ale zaniedbane strasznie :(

wysłałam ponownie formularz dla Puńka, ale przez stronke klikajac w "adoptuj mnie". Magda przesłała mi przez maila, ale nie moge nic edytowac, probowalam na rozne sposoby i nie moge tam nic wpisac, tylko kursor miga :( dajcie prosze znac czy dotarlo do was to, co?

Offline sylwiawiewióra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8383 dnia: Styczeń 29, 2013, 08:23:31 am »
Tego formularza nie da się edytować, ja skopiowałam i wrzuciłam do Worda :p i wysłałam wypełnione na maila :)

Offline kasia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • rękodzieło :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8384 dnia: Styczeń 29, 2013, 08:30:36 am »
aaaaa na to nei wpadlam ;) jak sie kliknie a ta łapke co tam lata to sie otwiera pole do edycji z tym, ze nie da sie edytowac, kolejny cud techniki ;) zobacze, jak nie dojdzie znowu to sprobuje tak jak mówisz. chyba ze Puniek nie chce do nas isc i dlatego takie problemy z tym form :(

Offline sylwiawiewióra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8385 dnia: Styczeń 29, 2013, 08:33:32 am »
Na pewno chce! :) I nawet tak nie pisz :) jak masz chwile, to kopiuj ten plik z pdf'a i wklejaj do worda, wypełniaj i wyślij :) Trzymam kciuki!

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8386 dnia: Styczeń 29, 2013, 08:34:29 am »
Dopadła mnie grypa i miałam dobrych kilka stron zaległości.
Najbardziej martwię się o Pachino i Hugo. EC jest u nich w dość zaawansowanym stadium :(:( Tak bardzo trzymam kciuki za to żeby udało im się pomóc.
Zdjęcia pozostałych maluchów...bidactwa, takie pogryzione i skołtunione. Teraz czeka je długa droga wychodzenia na prostą.




Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8387 dnia: Styczeń 29, 2013, 09:13:31 am »
kasia85 ja ten formularz  wypełniałam w photoshopie  :matrix Puniek na pewno nie może się doczekać kiedy będzie u ciebie biegał a to tylko kolejny test :2guns: nie daj się zniechęcić (w sumie z czasem ktoś ogarnięty mógłby to ogarnąć ;) )
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8388 dnia: Styczeń 29, 2013, 09:28:06 am »
ja gdzieś chyba mam ten formularz w Wordzie. Mogę poszukać jeśli ktoś chce :) :)
WO AMIGO

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8389 dnia: Styczeń 29, 2013, 10:13:39 am »
Ja bym poprosiła jeśli to Marta nie sprawiłoby Ci kłopotu na mojego maila ;-) :*.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8390 dnia: Styczeń 29, 2013, 10:21:55 am »
Blog się przypomina
 :icon_redface
:blaga:

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8391 dnia: Styczeń 29, 2013, 10:44:31 am »
Ja bym poprosiła jeśli to Marta nie sprawiłoby Ci kłopotu na mojego maila

Czyżbyś chciała adoptować Zgredzię ?! :D

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8392 dnia: Styczeń 29, 2013, 10:47:08 am »
Zawsze taki formularz może się przydać prawda ;-) :P?

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8393 dnia: Styczeń 29, 2013, 10:49:13 am »
Ależ oczywiście! ;p

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8394 dnia: Styczeń 29, 2013, 12:45:48 pm »
Ja zapisałam w czymś tam innym i chyba działało :P W każdym razie mam teraz dwa Jagodniki więc jakoś się udało :D
A i kasia85 pamiętaj...będę dręczyć Cię o zdjęcia tego puchatnika :PP

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8395 dnia: Styczeń 29, 2013, 18:50:25 pm »
mamy za sobą bardzo intensywny dzień. wszystko zaczyna się systematyzować, chociaż kiedy dzisiaj weszłam do Azylu i miałam wybrać króliki, które w pierwszej kolejności zobaczy wet. (Konrad  :bukiet, doc do pon. jest na zwolnieniu lekarskim), ogarnął mnie gigantyczny stres :]

udało mi się (wstępnie) doprowadzić do porządku sierść

Truli

przed





po :)













Taurus

przed



po











Ninja

przed







po











c.d. wstępnych metamorfoz nastąpi w kolejnych dniach...;)

Sea ma za sobą wizytę u wet.

całe ciało Sea jest pokryte ranami :/ poza tym ma zagazowane jelita i zapalenie spojówek

w pon., po powrocie doc będziemy pobierać też zeskrobiny





















Sushi zabieg sterylizacji czeka jutro. poza tym łzawi jej oko, chociaż kanalik jest drożny (zobaczymy co pokaże rtg głowy). u Sushi istnieje też podejrzenie grzybicy.



Pocahnotas ma już za sobą zabieg sterylizacji i strzyżenia



Nala również została dzisiaj wysterylizowana



Mamboo ma gazy i płyny w jelitach. w tej chwili musimy doprowadzić jej układ pokarmowy do porządku, a w dalszej kolejności wysterylizować.



u Hugo objawowo oczywista diagnoza - zaawansowana encephalitozoonoza :/ całkowite zmętnienie rogówki i soczewki (Hugo nie widzi na to oko) - decyzje co do jego losu/perspektyw podejmie doc po swoim powrocie. kontynuujemy sul-tridin, dołączając do leczenia panacur i wit. B1/B12. dodatkowo Hugo ma 2 malutkie zmiany ropne na powiece, które trzeba będzie usunąć w swoim czasie.



Hugo z uwagi na jego dobro został wykwaterowany z klatki 100 cm...niestety trzeba mu znacznie zmniejszyć powierzchnię, a dużej klatce nie może przestać się obracać :/

dzisiaj wizyta nie minęła również Pachino, która otrzymuje zestaw leków taki jak Hugo. na szczęście są bobki, temperatura jest w normie. wbrew mojej panice, Pachino utrzymuje wagę, gorzej z równowagą - czasami zarzuca ją na bok.



***

jutro kolejne zabiegi i wizyty - na pewno Scoobie, Devi (Devi czasami się mocno zawiesza) etc. etc. etc.

***

zapraszamy do wirtualnej adopcji  :bukiet :bukiet :bukiet http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13011.320.html
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2013, 18:54:51 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8396 dnia: Styczeń 29, 2013, 19:11:21 pm »
O niebo lepiej bez kołtunów i dredów :) Ale żeby odzyskały blask to potrzeba im będzie dużo czasu, dobrego jedzonka i właściwej pielęgnacji.
A Pokahontas jest przepiękna!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8397 dnia: Styczeń 29, 2013, 19:15:50 pm »
Jak tylko wrócę do domku (około 22) to prześlę Ci Hariell ten dokument :)
Teraz niestety mam okropny czas w pracy, siedzę po 12-13h, także chciałam tylko powiedzieć, że jakby coś się działo, to proszę piszcie do mnie sms lub dzwońcie :)
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8398 dnia: Styczeń 29, 2013, 19:23:18 pm »
Zabiegi pielęgnacyjne dużo dały, takie schludniejsze się maluszki porobiły :) Hugo wygląda niedobrze, biedny uszak, wiem, co to znaczy patrzeć na kręcenie się uszaczka w kółko, serce pęka. No i Pachino, biedulka, też tę główkę ma przekrzywioną.
A tu jeszcze doktor chory! DObrze, że jest pan Konrad :przytul
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8399 dnia: Styczeń 29, 2013, 20:25:26 pm »
Na dyżurze dzisiaj armagedon. Olu, jak zobaczysz co wymodziłam dla dójki maluchów na dole przy klatce nr 22 to przynajmniej się uśmiechniesz.
Takk mi było dzisiaj szkoda uszaków, zwłaszcza dwóch samiczek po sterylizacji. Serce mi krwawiło. Za to przy wyjściu z Azylu czekał na mnie pies ważący więcej ode mnie i założę się że gdyby stanął na dwóch łapach byłby również wyższy:D niespodziewanka. ogromne są te bernardyny, ale na całe szczęście przyjazne.