Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286171 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8160 dnia: Styczeń 25, 2013, 09:46:15 am »
a tam gdzie i co się wysyła??
WO AMIGO

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8161 dnia: Styczeń 25, 2013, 09:47:16 am »
Martucha to ten sam konkurs co zwykle- o jedzonko- glosuje sie na stronie krakvetu w zakładce pomoc dla schronisk:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8162 dnia: Styczeń 25, 2013, 09:58:17 am »
eh...coś nie mogę się zalogować...ale zaraz założę nowe konto :)

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8163 dnia: Styczeń 25, 2013, 13:02:53 pm »
Heej :)! a ja mam pytanie.. Jak tam Femur i Tibia? Dogadali się? + Kiki i Puszek, co z nimi?  :bunny:

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8164 dnia: Styczeń 25, 2013, 15:41:41 pm »
Tibia i Femur już od jakiegoś czasu żyją w pełnej zgodzie. Przypomnieli sobie że są rodzeństwem :) Możesz ich znaleźć w dziale "Nasze kroliki" :) asigo założyła im wątek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8166 dnia: Styczeń 25, 2013, 16:37:14 pm »
Joac, czy masz te same skojarzenia?
Trudno nie mieć :(
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8167 dnia: Styczeń 25, 2013, 16:38:18 pm »
 :*
Inna aparycja, ale ta minka :heart

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8168 dnia: Styczeń 25, 2013, 16:51:35 pm »
Fundacja Azyl dla Królików oficjalnie istnieje od kilku dni, ale już w tym roku każdy, kto chciałby nas wesprzeć, ma szansę przekazać na rzecz Azylu swój 1% 

w tym roku 1% będziemy zbierać za pośrednictwem Fundacji KOT z Torunia, której serdecznie dziękujemy za pomoc  

na stronie Fundacji KOT znajdują się dokładne informacje jak przekazać 1% na rzecz Fundacji KOT

http://www.fundacjakot.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=5

do tych informacji należy dodać tylko jedną: w rubryce Cel szczegółowy 1% prosimy o wpisanie hasła KRÓLIKI - w ten sposób 1% trafi do podopiecznych Fundacji Azyl dla Królików

będziemy wdzięczni za wsparcie!

Na forum SPK prosicie o przelanie kasy z 1% na konto innej fundacji - trochę nie fair...
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8169 dnia: Styczeń 25, 2013, 16:54:09 pm »
Fundacja Azyl dla Królików oficjalnie istnieje od kilku dni, ale już w tym roku każdy, kto chciałby nas wesprzeć, ma szansę przekazać na rzecz Azylu swój 1% 

w tym roku 1% będziemy zbierać za pośrednictwem Fundacji KOT z Torunia, której serdecznie dziękujemy za pomoc 

na stronie Fundacji KOT znajdują się dokładne informacje jak przekazać 1% na rzecz Fundacji KOT

http://www.fundacjakot.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=5

do tych informacji należy dodać tylko jedną: w rubryce Cel szczegółowy 1% prosimy o wpisanie hasła KRÓLIKI - w ten sposób 1% trafi do podopiecznych Fundacji Azyl dla Królików

będziemy wdzięczni za wsparcie!

Na forum SPK prosicie o przelanie kasy z 1% na konto innej fundacji - trochę nie fair...


Dlaczego niby? SPK nie ma monopolu na pomaganie królikom a i inne formy działalności trzeba wspierać :)
Kto chce odda 1% na SPK, kto chce odda tę sumę na Fundację Azyl dla Królików w Toruniu.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8170 dnia: Styczeń 25, 2013, 16:59:53 pm »
W sumie sam azyl ma pod opieka bardzo duzo uszatych serduszek, wiec co to za różnica czy 1% pojdzie na SPK, które czesci uszatych juz nie bedzie musialo ogarniac czy na fundacje ktora oddzielajac sie bierze z soba maluszki. Nie fair byloby gdyby fundacja stwierdzila, ze zostawia w SPK obecne uszaki i ogarnia tylko nowe. A tak nie jest.

po za tym FPK w dziale gielda uzytkownika tez zbiera kase na swoich podopiecznych. Uwazam ze spk i fundacje powinny wspolpracowac tak jak jest do tej pory [lub lepiej jesli sie da] bo z awantur i rozdzialów nic dobrego nie wyniknie. A kasa nie idzie na niczyje wzbogacenie tylko na leczenie i zywienie uszaków. wszedzie jej potrzeba i dobrze wspólnie sie o kase starac bo.. "kupie siła" :D
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8171 dnia: Styczeń 25, 2013, 17:01:55 pm »
Na forum SPK prosicie o przelanie kasy z 1% na konto innej fundacji - trochę nie fair...
A czy czasem z każdego z tych kont darowizny nie idą na ratowanie króliczych sierotek?
Może konta różne, ale cele takie same i to jest wg mnie kwintesencja tematu

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8172 dnia: Styczeń 25, 2013, 17:23:19 pm »
Nikt SPK nie zabiera pieniędzy, każdy sam decyduje na jaki cel przeznaczyć swój 1%.

Poza tym póki co cały czas istnieje Oddział SPK w Toruniu a w momencie gdy pieniądze z 1% spłyną na konto i będą dokonane już wszystkie rozliczenia (tj. we wrześniu, październiku) to Oddziału już nie będzie i tym samym z 1% jaki uda się zebrać SPK - Azyl w Toruniu nic nie otrzyma i to to będzie nie w porządku bo na ten moment wiele osób przeznaczając swój 1% na SPK robi to z myślą o pomocy królikom będących też pod toruńską opieką. A jak wszyscy wiedzą to nie jest kilka królików tylko są ich dziesiątki. A tak jest możliwość przeznaczenia tego 1% od razu na Fundację Azyl Dla Królików i w ten sposób nie będzie żadnych problemów z późniejszym rozliczaniem się a najgorsze co może być to wojna i kłótnie o pieniądze :]

Chciałabym jeszcze przypomnieć o licytacji toreb, kubków i wspaniałych własnoręcznie robionych, drewnianych domków -  która cały czas trwa: http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/142573058

Koniec licytacji upływa za 3 dni :D

Zapraszamy serdecznie  :bukiet

I mała prezentacja królików w takim samym domku jaki jest do wygrania: :)










 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2013, 17:30:24 pm wysłana przez madzia85 »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8173 dnia: Styczeń 25, 2013, 18:58:44 pm »
Pachino walczy z zaburzeniami równowagi :( ma podczas jedzenia prostuje głowę, ale generalnie ma już dość mocny skręt i obawiam się, że zaraz zacznie kręcić się wokół własnej osi :(











dzisiaj Azyl opuściły Fistaszek, Mioki, Puszek, Sophie i Szarika :) dziękujemy wszystkim zaangażowanym w logistykę dnia dzisiejszego  :przytul

dzisiaj odbyły się też 3 spotkania z potencjalnymi domami tymczasowymi (a nawet DT z opcją DS) :) może już jutro Remy trafi do DT! :)

tymczasem postanowiłam przypomnieć Wam poznańskiego Łatka :)

Łatek zdobył serce Weroniki i mimo pewnych ułomności :P w swoim domu cieszy się uwielbieniem :) Łatek świetnie dogaduje się również z psem :) został do nas oddany jako królik kichający, z poważnymi problemami zębowymi, u którego dość długo podejrzewaliśmy zaburzenia neurologiczne...ale to już przeszłość :) Łatek ma ok 6,5 roku










Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8174 dnia: Styczeń 25, 2013, 19:23:04 pm »
Pachino :( życie musi jej w końcu przynieść coś dobrego!
Łatek jest zjawiskowy, cudne, łaciate baranisko :przytul
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8175 dnia: Styczeń 25, 2013, 19:24:40 pm »
Chciałabym jeszcze przypomnieć o licytacji toreb, kubków i wspaniałych własnoręcznie robionych, drewnianych domków -  która cały czas trwa: http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/142573058
hej hop chciałabym zalicytować torbę z nadrukiem :) narazie widzę że cena wywoławcza 1 zł, więc ja  bym kupiła za 15 zł, jak nikt mnie nie przebije!  ;)

biedna Pachino, ściska mnie w środku jak cierpi malutka, trzymam za nią kciuki!
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8176 dnia: Styczeń 25, 2013, 19:29:52 pm »
Zajęcowa, torby są wyżej policytowane niż cena wywoławcza, zobacz niżej w komentarzach są ceny aktualne :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8177 dnia: Styczeń 25, 2013, 19:51:31 pm »
biedna Pachino:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8178 dnia: Styczeń 25, 2013, 20:03:11 pm »
A co Pachino dostaje za leki?

PS królasy dotarły i jedzą kolacje

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8179 dnia: Styczeń 25, 2013, 20:32:56 pm »
Ola_19 na niedzielę jestem umówiona na rozmowę adopcyjną z tą panią o której mi mówiłaś. Dam w weekend znać jak poszło :)