Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286192 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7580 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:22:03 pm »
Czy Franklin to ten króliczek, którego odebrała Branwen, ten z Błażejewka, co go baba chciała uśpić albo wypuścić na dwór? Śliczny uszak, jak Chrupek Aguleks! Dobrze, ze pomoc przyszła w porę :*
Puchatka :*
Sanne :*
No i mina Fistaszka, piękną robi podkówkę :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7581 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:27:05 pm »
A jak miewa się Koko, bo dawno jej na fot nie widziałam, a taki piękny był duet z Abi i stawiałam na duet z Mioki

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7582 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:28:11 pm »
Warner był dzisiaj taki szczęśliwy usmiech2 nie wiem czy dotychczas w swoim życiu miał okazję biegać...dzisiaj biegał z prędkością światła usmiech2

Nie miał.. Miał klatkę niewiele większą od siebie.. Och przepraszam, nie klatkę, tylko akwarium.. :/

Franklin - jak dobrze, że Monika znalazła ogłoszenie o nim w Internecie! Dziś jego była "Pani" uraczyła mnie kolejnym telefonem... Jako, że miałam strasznie zły humor (przysłali mi komputer uszkodzony - wczoraj kupiony) to powiedziałam jej dosadnie to, czego wczoraj nie zrozumiała :/ Nie toleruję po prostu ludzi jej pokroju.

Dziękuję, chyba nigdy nie przestanę Wam dziękować widząc tak szczęśliwe Uszaki! :*
WO AMIGO

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7583 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:32:42 pm »
U Nutusia jak na załączonym obrazku :











Nic dodać i nic ująć - :bunny: Jest wspaniały !!!!

Nutuś i Róźka pozdrawiają z domku  :bukiet :przytul  !!  !!  !!

wszyscy tylko kroliki i kroliki to ja inaczej
rozia .... Twoja podloga jest niezla, zeby nie powiedziec .. boska
zawsze chcialem miec taka w lokalu ....

a do anka_u .... dziekuje za info najswiezsze o LIBBY bo juz sie za wampirem stesknilem ....  :bunny: 
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7584 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:35:44 pm »
marta1984, spróbujemy z tym patentem, chociaż Franklin ma w tej chwili duży dyskomfort przez zęby :/

joac, tak to król odebrany przez Branwen :)

po_sąasiedzku, zdj. Sanne są z dedykacją dla Ciebie :P zdj. Koko też wrzucę w tym tyg., ale w drugim rzucie :)
powtórzymy jej badania kału i mam nadzieję, że wkrótce wysterylizujemy

MartaP, nie ma za co dziękować  :przytul bo szczęście tych króli to zasługa wielu osób i ...współpracy :przytul :)




Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7585 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:39:57 pm »
ola_19, a wiesz, że tak podjrzewałam  :PP
Szczególnie przy tym zdjęciu

Ona jest bardzo mądra i chyba chciała mi coś przekazać :D

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7586 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:41:26 pm »
Dziś jego była "Pani" uraczyła mnie kolejnym telefonem...
Po co do Ciebie w ogóle dzwoniła?
Nie miał.. Miał klatkę niewiele większą od siebie.. Och przepraszam, nie klatkę, tylko akwarium..
:( Tym fajniej, że tak się może wyskakać, biedny uszak :(
po_sąasiedzku, zdj. Sanne są z dedykacją dla Ciebie
Ja też uwielbiam Sanne, to mój typ uszaka :) Po_sąsiedzku, zasadzasz się na tę charyzmatyczną króliczkę? ;)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7587 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:43:20 pm »
Sanne przesłodko śpi :P potrafi biegać po Azylu i nagle "bęc" - królik leży na boku :) a poza tym charakterne z niej stworzenie :)

podłączam się pod prośbę po_sąasiedzku i zachęcamy do głosowania na blog :):):) www.torunskie-kroliki.blog.pl



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7588 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:46:54 pm »
Joac, tak ona ma to "coś"
Ja niestety na żadnego sie nie zasadzam :(
Mam Czesia ala holender albo cały mam  Zachcia ala półbaranka,czy baranka nie skończonego, wszystkie są cudowne, ale ja lewkomaniaczka
Jakbym mogła się zasadzić to chyba Mioki :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7589 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:51:58 pm »
Ola_19....szykuj mi na luty jakiegoś tymczasowicza, trzeba Olsztyn zakróliczać :)  :bunny: :bunny: :bunny:

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7590 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:53:34 pm »
Mam Czesia ala holender albo cały mam  Zachcia ala półbaranka,czy baranka nie skończonego, wszystkie są cudowne, ale ja lewkomaniaczka
Jakbym mogła się zasadzić to chyba Mioki
Hihi, no tak to bywa! Ja niby uwielbiam baranki, ale mam tylko jednego aktualnie ;)
Sanne mnie od początku ujęła, podobnie jak Erin.
Ale masz rację, one są wszystkie cudowne, każdy z osobna :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7591 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:09:26 pm »
wszyscy tylko kroliki i kroliki to ja inaczej
rozia .... Twoja podloga jest niezla, zeby nie powiedziec .. boska
zawsze chcialem miec taka w lokalu ....

andy_wawa  hehehe  a to niespodzianka  , dziękuję bardzo mi miło  ;) 
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7592 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:10:29 pm »
wszyscy tylko kroliki i kroliki to ja inaczej
rozia .... Twoja podloga jest niezla, zeby nie powiedziec .. boska
zawsze chcialem miec taka w lokalu ....

andy_wawa  hehehe  a to niespodzianka tego się nie spodziewałam  , dziękuję bardzo mi miło  ;) 

"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7593 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:12:24 pm »
wszyscy tylko kroliki i kroliki to ja inaczej
rozia .... Twoja podloga jest niezla, zeby nie powiedziec .. boska
zawsze chcialem miec taka w lokalu ....

andy_wawa  hehehe , a to niespodzianka tego to się nie spodziewałam , ale bardzo dziękuję to miłe ;)
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7594 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:15:56 pm »
heheheheh   :icon_redface , ale się zakręciłam heheeh :)
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7595 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:20:49 pm »
Przynajmniej czuć radość i szczerość, a podłogi faktycznie super :)

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7596 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:33:21 pm »
heheheheh   :icon_redface , ale się zakręciłam heheeh :)

hehe, IMHO nic sie nie stalo ..... teraz i Wam i Futrzakom na takiej podlodze jest naprawde suuuper
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7597 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:40:16 pm »
  :niespodzianka:icon_redface ale  :bunny: :bunny: mam super   hehehehehehe   :DD
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7598 dnia: Styczeń 08, 2013, 00:08:54 am »
MartaP ja też jestem bardzo ciekawa po co ta "Pani" dzwoniła
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7599 dnia: Styczeń 08, 2013, 00:26:57 am »
Olu, Madziu - toruńska Ekipo - dziękuję Wam za kochaną Florence, która wypełniła pustkę po odejściu Zuzi  :(

Ola_19
Cytuj
za rewelacyjną współpracę, którą w tym roku udało nam się nawiązać z "Olsztynem" oraz "Poznaniem"

Tu bardzo miło mnie się zrobiło, szczególnie z powodu naszej inicjatywy z Otka_a odnośnie rozpowszechniania przed wielkanocą i na tagach ogrodniczych na temat spk i Azylu  :heart

Przede wszystkim jednak chciałam podziękować Dobrusi  :przytul za przygarnianie uszatków z Azylu na DT (Sokole Oko, Omega, Nimmi i paka uszatków) i ogromną pomoc w nagłych sytuacjach  (Avon- znaleziona na klatce schodowej u mej koleżanki w kamienicy na starówce) oraz za uratowanie "weterynaryjnych uszaków" - wybacz jesli jeszcze inne pominęłam, ale w tym wątku tyle się dzieje, że nie sposób wszystko zapamiętać  :oops: Wiem, że pośredniczysz w wielu transportach angażując znajomych - to się chwali :) Nie mogę też pominąć Darii i Otki  :przytul No i wspaniały DT i extra zakróliczony DS u Deedee i teraz nowy DS u Mikaji - super - Olsztyn się zakrólicza    :krolik :krolik :krolik
Ale do innych miast choćby do Poznania jeszcze nam daleko  :/   O przypadku niezastąpionej Soni - nie wspomnę  :przytul  

Dziękuję raz jeszcze za Waszą i wszystkich wolontariuszy - wytężoną pracę na rzecz powstania Azylu oraz za wspaniały udział w jego codziennych wydarzeniach  - jesteście Wspaniali! Tak trzymać  :bukiet

Cieszy nie bardzo, że Lottie tak wspaniale czuje się w DS, podobnie z Pandzią :) no i oczywiście bardzo ucieszyłam się, że Avon znalazła się w DT a Puchatka - biedna - ma szansę na wspaniały DS przy boku m.in. Pandzi :)
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 01:01:55 am wysłana przez niusia »