Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5241416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7460 dnia: Styczeń 04, 2013, 20:55:41 pm »
Masz, Gagamor fantastyczną córkę. Wymiziaj Ją w imieniu wszystkich biednych króliczków.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

sonia

  • Gość

Offline agaton85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7462 dnia: Styczeń 04, 2013, 21:21:16 pm »
Takie oto cudo odebrałam dziś z zoologa, oficjalny powód oddania królika..ciąża, ale chyba nie do końca..klatkę zatrzymali  :P

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7463 dnia: Styczeń 04, 2013, 21:29:19 pm »
I dla tego cuda szukamy transportu do Torunia (z Bydgoszczy) :) Ponoć to chłopak :D Ciekawą parę tworzyłby razem z naszą azylową Fluffy  :bunny:

Agaton85 dziękuję za przejęcie tego biedaka  :przytul i Ani za jego dalsze przechowanie do czasu znalezienia transportu  :przytul

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7464 dnia: Styczeń 04, 2013, 21:35:03 pm »
No chyba z klatki nie będą robić kołyski :/

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7465 dnia: Styczeń 04, 2013, 21:44:53 pm »
oficjalny powód oddania królika..ciąża, ale chyba nie do końca.
a może ciąża u królika, bo to wcale nie chłopak, tylko dziewczyna? :P hehe, wiem, żenujący żart.
Ciekawe są te powody oddania: ciąża, dziecko, alergia. Żeby choć coś oryginalnego wymyślili - np. kamienie nerkowe albo marskość wątroby. A tu takie banały :D

Gogamor, Twoja córka powoli się zakrólicza - no cóż, Twoja krew! Jeszcze się z niej zrobi królicza aktywistka :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7466 dnia: Styczeń 04, 2013, 22:04:20 pm »
I dla tego cuda szukamy transportu do Torunia (z Bydgoszczy) :) Ponoć to chłopak :D Ciekawą parę tworzyłby razem z naszą azylową Fluffy  :bunny:

Agaton85 dziękuję za przejęcie tego biedaka  :przytul i Ani za jego dalsze przechowanie do czasu znalezienia transportu  :przytul
Czy moja odpowiedź na e-mail doszła??Nie jestem pewna a nie chciałabym dwa razy molestować cudzej skrzynki...... :oh:
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7467 dnia: Styczeń 04, 2013, 22:24:29 pm »
mycek30 odnośnie umowy adopcyjnej? :) jeśli tak to nie doszła ;-)


Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7468 dnia: Styczeń 04, 2013, 22:41:48 pm »
Może my byśmy mogli pomoc w transporcie Bydgoszcz - Toruń. Wybieramy się za ok. tydzień do Doc. na kontrolę z Alvinem i do Azylu, także może by się udało jakoś wszystko zgrać. 

Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7469 dnia: Styczeń 04, 2013, 22:46:18 pm »
Jak coś to ja też się wybieram do Bydgoszczy na kontrole w ferie więc jak by coś też moge uszy zabrać i dowieść do Torunia :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7470 dnia: Styczeń 04, 2013, 22:49:33 pm »
Agata, ten nasz nowy nabytek jest taki puchaty, czy ma nadwagę...albo to i to? :]

zapomniałam!

Ko_meta...tak, zgadza się :) nie chciałam póki co pisać na forum, ale niech będzie - Uszatek - nasz weteran Miś Uszatek już wkrótce powędruje do nowego domu!  :bukiet

w przyszłym tyg. zrobimy Uszatkowi komplet badań i pozostanie tylko kwestia transportu do Warszawy - Pani Paulino dziękujemy za chęć opieki nad naszym Uszatkowym staruszkiem :przytul gorania, za spotkanie  :przytul

jeszcze jedno...jeśli ktoś dysponuje nadmiarem poideł :P chętnie przyjmiemy :) egzemplarze w stylu Femura, Dzwoneczka i (inni) unicestwiły kilkanaście poideł 0,5 l i mamy braki :/
będziemy też wdzięczni za zioła dla naszych uszatych podopiecznych  :przytul jak widać początek roku w Azylu jest niezwykle aktywny i obfituje w króliki...póki co więcej niż 1 królik na dobę :] oby tak nie było przez cały rok ;)

***

w ndz. wrzucę podsumowanie za 2012 r. :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 23:05:40 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline agaton85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7471 dnia: Styczeń 04, 2013, 23:35:48 pm »
Agata, ten nasz nowy nabytek jest taki puchaty, czy ma nadwagę...albo to i to? :]

Hmm, bardziej jest puchaty. :P Ma naprawdę mnóstwo niewyczesanej, skołtunionej sierści.

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7472 dnia: Styczeń 04, 2013, 23:42:22 pm »
Dziewczyny właśnie w Poznaniu na Tablica pl ukazało się kolejne ogłoszenie pilnie oddam dziewczynkę króliczka piękna biała, czarno nakrapiana co wy na to kolejna alergia.Może ktoś z Poznaniaków może ją odebrać

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7473 dnia: Styczeń 04, 2013, 23:53:35 pm »
Hariell, Kamisia - byłoby super gdyby któraś z Was mogła podrzucić to puchate cudo :D Będziemy w takim razie w kontakcie :)

wiola17-2003 na tablicy.pl i innych portalach jest mnóstwo takich króli... niestety nie wszystkie możemy uratować, często musimy wybierać, które są najbardziej potrzebujące naszej pomocy :(


Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7474 dnia: Styczeń 05, 2013, 00:16:21 am »
Jeśli chodzi o tego króliczka z Wlkp to owszem, rozmawiałam z Panią, która znalazła ogłoszenie tego króliczka - bardzo fajna i ciepła osoba - umówiłyśmy się, że w niedzielę razem pojedziemy to tego biedaka i go zabierzemy. Problem mamy taki, że Pani boi się jeździć autem, a ja czyimś autem też nie do końca chce jechać :) Ale coś wymyślimy :)
Tak czy inaczej, króliś będzie bezpieczny :)

Jeśli chodzi o schroniska to w samym Poznaniu jest jedno schronisko, ale tuż pod Poznaniem jest cała masa innych schronisk, z którymi współpracują :) W sobotę jadę do schorniska i sprawdzę, czy są tam inne króliki, ale nie sądzę, chyba by nam powiedzieli jak odbieraliśmy Erin. Poza tym Kuba dość długo rozmawiał z osobą która tam pracuje i podał mój numer w razie, jakby pojawiły się inne króliki :)

Marta, tam na bank są króliki. Mój Czaruś jest z tego schroniska co Giguś i Sarenka. Wnioskuje, że nie mają opieki dobrego weta, Czaruś miał bardzo krzywe zęby i poraniony języczek jak do mnie z tamtąd przyjechał. I nikt nie wiedział :/
Co do schroniska to więcej informacji ma madzia.m4

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7475 dnia: Styczeń 05, 2013, 11:17:08 am »
Ko_meta - zaraz tam zadzwonię i się dowiem, ale naprawdę uważam, że gdyby były tam inne króliki, to byśmy się o tym dowiedzieli :)
WO AMIGO

Offline anetkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2638
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Bazyl
  • Za TM: kot Kajtek, chomiczki Bruno i Muffinka, ukochana Klementyna 25.01.18 ❤
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7476 dnia: Styczeń 05, 2013, 13:34:16 pm »
będziemy też wdzięczni za zioła dla naszych uszatych podopiecznych
Ola_19 zamówię Wam ziółka u asigo z forum :)

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7477 dnia: Styczeń 05, 2013, 14:03:42 pm »
Jeśli chodzi o tego króliczka z Wlkp to owszem, rozmawiałam z Panią, która znalazła ogłoszenie tego króliczka - bardzo fajna i ciepła osoba - umówiłyśmy się, że w niedzielę razem pojedziemy to tego biedaka i go zabierzemy. Problem mamy taki, że Pani boi się jeździć autem, a ja czyimś autem też nie do końca chce jechać :) Ale coś wymyślimy :)
Tak czy inaczej, króliś będzie bezpieczny :)
A skąd trzeba go odebrać? My akurat w niedzielę wracamy do Poznania więc może dalibyśmy radę :)
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7478 dnia: Styczeń 05, 2013, 14:07:32 pm »
madzia85...mam nadzieję że moj mail dotarł :) wole dmuchać na zimne :P

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7479 dnia: Styczeń 05, 2013, 14:15:22 pm »
Branwen - miejscowość nazywa się Błażejewko, w stronę Kurnika. Dalibyście radę?? :)

edit:
jako, że nie dostaję żadnej wiadomości, to pojadę jutro osobiście :) Jedzie ze mną dziewczyna, która znalazła ogłoszenie na tablicy.pl :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2013, 17:27:23 pm wysłana przez MartaP »
WO AMIGO