Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284243 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7420 dnia: Styczeń 04, 2013, 09:58:52 am »
Fajnie czytać że Kakao podoba się domek! Nasze serca podbił będąc u nas te trzy dni! Pozdrawiamy i życzymy szczęścia!!!

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7421 dnia: Styczeń 04, 2013, 10:46:25 am »
Poznań się zakrólicza :))

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7422 dnia: Styczeń 04, 2013, 10:50:25 am »
Poznań się zakrólicza )
Tak, bardzo się cieszę, że Kakao trafił do Poznania, magda_lena, zdawaj relacje z postępów malucha :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7423 dnia: Styczeń 04, 2013, 11:18:03 am »
Zgredzia przepiękna baraninka. Jak one mi sie podobają. Musze pomyśleć o adopcji jakiegoś baranka.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7424 dnia: Styczeń 04, 2013, 13:21:28 pm »
Hmm...baranki...Dzwonek zaczął pokazywać charakterek  :niegrzeczny pomijam wskakiwanie do łóżka w nocy ( tego się spodziewałam) ale on po prostu szału dostaje gdy tylko wyczuje że moment wcześniej głaskałam swoją królice  :nie_wiem w nocy wskoczył na łózko, chciałam go pogłaskać a on najpierw powąchał moje ręce i mnie zaatakował  :/ :nie_powiem. Coś czuję że zaprzyjaźnianie tej dwójki takie łatwe nie będzie i dojdzie do bitew  :szerm:
Trochę mnie zastanawia czemu on się tak zachował...przecież w Azylu mieszkał z tyloma różnymi królikami, był głaskany przez różnie pachnące osoby... :hmmm
Poza tym incydentem w nocy jest słodki, kocha jeść kicać i wyciągać girki (dał sobie nawet przyciąć pazurki). Ech ech ech...czego to się nie robi dla baraniny  :heart

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7425 dnia: Styczeń 04, 2013, 13:26:10 pm »
W Azylu nie miał swojego terytorium- a tutaj już ma i musi o nie dbać :P
Baraninki są najsłodsze pod słońcem, Zgredzia jak dorośnie będzie pięknym okazem kłapciatego króla :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7426 dnia: Styczeń 04, 2013, 13:36:10 pm »
No tak...ja to wszystko kapuje...o terytorium...ale żeby dziabać mnie?

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7427 dnia: Styczeń 04, 2013, 13:38:29 pm »
To Ty jeszcze myślisz, ze one są u Ciebie a nie Ty u nich ? :)  Luka robi to nagminnie. Warczy i drapie a potem siada obok mnie jakby nigdy nic :) Jest przy tym przesłodka

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7428 dnia: Styczeń 04, 2013, 13:41:08 pm »
Heheh...no wygląda na to że tolerują mnie z racji tego że żarcie nakładam do misek :P poza tym nie powinnam się wtrącać w ich życie :D

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7429 dnia: Styczeń 04, 2013, 13:42:24 pm »
No jakoś tak :) Czasem przyda się też jakaś ręka do głaskania i sprzątania.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7430 dnia: Styczeń 04, 2013, 13:45:07 pm »
Ech gnidy małe  :nunu, a człowiek kocha jak dzieci własne i ostatnie pieniądze wydaje żeby im wszystko zapewnić 

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7431 dnia: Styczeń 04, 2013, 13:46:26 pm »
I szczęście to daje niesamowite

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7432 dnia: Styczeń 04, 2013, 13:48:30 pm »
To fakt :) Mojej miłości od pierwszego wejrzenia Dzwoniec nie stracił mimo karygodnego zachowania ;p

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7433 dnia: Styczeń 04, 2013, 14:35:21 pm »
Wszystko się polepszy jak swoją wysterylizujesz.
Samiec i samica, wykastrowani, w podobnym wieku, dobrze i cierpliwie zapoznawani mają ogromne szanse na zaprzyjaźnienie!
Może będzie trochę walk, ale wierzę, że się uda :P
I niezmiernie mnie cieszy, że w podpisie przy Dzwoneczku nie napisałaś "Dt" :D
Piękna parka z nich będzie.
A tak na marginesie to ile mniej więcej waży Dzwonek? Duży jest?
 

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7434 dnia: Styczeń 04, 2013, 14:55:00 pm »
To fakt :) Mojej miłości od pierwszego wejrzenia Dzwoniec nie stracił mimo karygodnego zachowania ;p

Podaj namiary ,aby obejrzeć Twoje cudo :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7435 dnia: Styczeń 04, 2013, 14:59:59 pm »
No ze sterylką muszę jeszcze się odrobinę wstrzymać, ale jakoś z końcem stycznia planuję ją zapisać i wreszcie to zrobić. Choć myślę że mimo braku hormonów ich wybuch miłości może być gwałtowny na początku  :niegrzeczny - to po prostu zwierzaki charakterne :)
No nie napisałam DT bo mam przeogromną nadzieję że Dzwonek u mnie zostanie na stałe. Jestem w nim bez pamięci zakochana  :zakochany:, wybaczyłam mu nawet nocny atak ...wszystko mu wybacze za to spojrzenie i kłapnięte uszyska  :mhihi
A cóż...spory to chłopak jest...coś koło 3kg podejrzewam że spokojnie ma. Ale to dla mnie miła odmiana, do tej pory miałam do czynienia z miniaturami takimi do 1,6kg  :krolik a tu nagle 2 razy więcej do miziania  :onajego

enia1973 poki co mozna go zobaczyć na adopcyjnej :http://adopcje.kroliki.net/rabbits/954#yield  :bunny: ja mu zdjęć nie robiłam jeszcze porządnych bo dysponuje tylko aparatem w telefonie :)

Offline Justyna91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Lili <3
  • Za TM: Mój Skarb... Rudzielec. 16.12.2012.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7436 dnia: Styczeń 04, 2013, 15:56:06 pm »
właśnie przelałam pieniążki dla Warnera :)
 

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7437 dnia: Styczeń 04, 2013, 16:13:44 pm »
Zachwalacie tu tak baraninki ze chyba i mnie zlapie ta choroba ze adoptuje jakiegoś. Ale musze troche odpocząć po trudnym rozstaniu z Lexiem. No jeszcze mój Kubuś musi sie wyciszyć po kastracji i mozna brać 4 uszy. Córka w sumie już przyzwyczaiła sie do 4 klatek w domu. 2 u niej 2 u mnie w pokoju czyli po równo. Przejrze adopcyjną jakie superowe baranki szukają dt. Zgredzia jest całkiem całkiem do rzeczy.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7438 dnia: Styczeń 04, 2013, 16:27:12 pm »
gogamor a zerknij na tą pięknotkę http://adopcje.kroliki.net/rabbits/986#yield ...mi już wpadła w oko jakiś czas temu  :niegrzeczny śliczna z niej baraninka  :bunny:

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7439 dnia: Styczeń 04, 2013, 16:34:32 pm »
A ja taka identyczna mam......baranki sa jednak najladniejsze :zakochany: