Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286211 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3440 dnia: Sierpień 19, 2012, 21:06:20 pm »
ale boski jest ten angorek
normalnie wymieklam
co za uszy!!!!!!!!!!!!!!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3441 dnia: Sierpień 19, 2012, 21:34:31 pm »
Matko, strasznie tęsknię za tymi maluchami. Ale cieszę się, że są szczęśliwe.
Angora to Kiki, samiczka. Jest cudnej urody. Na zdjęciach może nie widać tego tak dobrze, ale ma przepiękne niebieskie oczy. :) Ona nie jest aż tak odważna jak Puszek, który zdecydowanie dominuje w tym związku. Obydwa uszaki są przekochane i mam nadzieję, że jak najszybciej trafią do DS. :)

A Jagoda kiedy urodziła? Jak byłam w Azylu, to jeszcze maluszków nie było. Trzymam kciuki za zdrowie ich i mamusi :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3442 dnia: Sierpień 19, 2012, 21:47:38 pm »
poulain myślę, że chwilę po Twoim wyjściu, bo już ok 14 otrzymałam (od drugiej zmiany ;)) informację, że urodziła :]



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3443 dnia: Sierpień 19, 2012, 22:59:44 pm »
Zapraszamy do MartyP http://camclub.tv/pl/MartaP
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2012, 00:45:33 am wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3444 dnia: Sierpień 20, 2012, 09:18:41 am »
Puszek ma super wystylizowaną grzywkę...tak trochę na Elvisa :)
Patrzac na te maluchy cały czas uśmiecham się przez łzy. Nie mogę uwierzyć, ze Tosi nie ma już na zawsze :icon_frown
Decyzja o adopcji Luki (mam nadzieję, że tak się stanie) bardzo nam pomogła...jest choć troszke łatwiej.
Mój mąż tak samo jak ja nie może doczekać się nowych Uszu w naszym domu...Kiedyś lubił króliki - jak wszystkie zwierzaki. Teraz jest zakochany w Uszolkach tak samo jak ja.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3445 dnia: Sierpień 20, 2012, 09:49:28 am »
btw co u rudej numer 1202 ?
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3446 dnia: Sierpień 20, 2012, 11:08:08 am »
Ale wam się dzieję...
Jeśli tylko mogę spytać.. Królica zaszła w ciąże w DT , tak ?

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3447 dnia: Sierpień 20, 2012, 11:19:14 am »
To ile maluszków sie urodziło i jakiej plci. Zazdroszcze Wam takiego widoku pewnie cudeńka.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3448 dnia: Sierpień 20, 2012, 11:26:13 am »
gogamor no nie wiem  czy jest czego zazdroscic- pamietaj ze to sa kolejne pyszczki do wykarmienia i otoczenia opieka weta a i tak jest tych uszu tam mnóstwo a co za tym idzie koszty sa kosmiczne
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3449 dnia: Sierpień 20, 2012, 11:43:48 am »
A my zabieramy Rapsodię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Będzie mieszkać w Jaworznie. Bardzo się cieszymy z tego wyboru. Hmmm a może to ona nas wybrała??:)))))

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3450 dnia: Sierpień 20, 2012, 11:53:21 am »
Gratuluję - Uszka w domu to samo szczęście. :bunny: :bunny: :bunny:

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3451 dnia: Sierpień 20, 2012, 11:55:58 am »
Dziś jadę po klateczkowy domek, chyba że polecacie jakiegoś dobrego sprzedawcę klateczek?

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3452 dnia: Sierpień 20, 2012, 11:58:11 am »
zagroda lepsza a i w wiekszosci przypadków tańsza
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3453 dnia: Sierpień 20, 2012, 12:05:28 pm »
klatka domowa taka jaka jest w azylu  mam ja i serdecznie polecam równiez dziewczyny z azylu dały mi linka
http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatki_domowe/dla_krolika_miniatrurki/klatka_100/33003 polecam/zuza

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3454 dnia: Sierpień 20, 2012, 12:09:00 pm »
Maluszki -pewnie słodkie itd. ,ale pamiętajmy tak jak napisala marta1984 dla Azylu to tylko problem. Ile razy dziewczyny zastanawiają się nad aborcją w wysokiej ciąży jak trafia królik ... wszystkim trzeba zapewnicopieke medyczna, a i jak dojdzie do odrzucenia to ktos te mlode musi wykarmic i odchowac ze tak powiem. A obciążenie dla azylu to często 6-7 młodych...

Szczęście jest tu pojeciem żetak powiem nieadekwatnym. Każdy lubi takie małe zwierzaczki bosą słodkie,ale w takim miejscu jak Azyl to trochę inaczej wygląda...; )


Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3455 dnia: Sierpień 20, 2012, 12:13:04 pm »
dokładnie
ja nie umiałabym podjac decyzji o sterylizacji aborcyjnej bo mam za slaby charakter na to ale kolejne mlode to sa takie sobie wiesci dla azylowych dziewczyn
no nic stało sie co sie stało oby wszystkie przezyły i mama miala pokarm by je wykarmic
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline fokida

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 159
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3456 dnia: Sierpień 20, 2012, 12:15:03 pm »
to się porobiło z tą ciążą
oby maluchy rosły zdrowo i szybko znalazły nowych opiekunów ;)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3457 dnia: Sierpień 20, 2012, 12:16:51 pm »
Kiedy już się wydaje,że kilka uszaków opuści azyl bo w adopcjach "coś drgnęło" pojawiają się takie niespodzianki... tak jak pisze dobrussia - szczeście nie zawsze jest takie oczywiste

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3458 dnia: Sierpień 20, 2012, 12:51:31 pm »
Kolejne maluszki do wychowania...
Również mam nadzieję, że będą zdrowe i mamusia je wykarmi tak jak powinna :)

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3459 dnia: Sierpień 20, 2012, 13:02:39 pm »
Dobre jest to ,że dużo ludzi nie decyduje się naadopcję z Azylu bo chcą młode zwierze i często takie dzieciaki mająwiekszą szanse naszybkie znalezienie domu  (patrzeac na itak dalej promyczka ...)

bedziemy trzymac kciuki