Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5363999 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5000 dnia: Październik 20, 2012, 21:01:16 pm »
No to trzymamy kciuki, łapki i uszka za powodzenie ;)

No i oczywiście przesyłamy uściski i miziaki dla Azylowców ;)

Offline Rene

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5001 dnia: Październik 20, 2012, 21:05:56 pm »
Również mocno trzymam kciuki,a Stefek łapki aby Ola przeszła dalej.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5002 dnia: Październik 20, 2012, 21:11:17 pm »
Głosować będzie można jak uda się przejść dalej - tutaj są dokładnie opisane zasady http://www.zwyklybohater.pl/zasady  :balet: Ja Olę zgłosiłam do kategorii inicjatywa :)

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5003 dnia: Październik 20, 2012, 21:22:49 pm »
Wiecie że o tym samym pomyślałam ? Wykonujecie tyle dobrego  :heart dla tych zwierząt  :* Dobrze że ktoś zgłosił już Olę  :icon_biggrin

Wirtualny opiekun

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5004 dnia: Październik 20, 2012, 21:48:43 pm »
Świetnie!!!! oby jury miało trochę oleju w głowach!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5005 dnia: Październik 20, 2012, 22:19:07 pm »
to trzymamy kciukasy a potem glosujemy:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5006 dnia: Październik 21, 2012, 09:57:20 am »
No i się popłakałam, jak ten opis Oli przeczytałam. Trzymam mocno kciuki za Ciebie Olu - DZIELNA KOBIETO! :) Dla mnie to, co Wy dziewczyny w azylu robicie, to jest po prostu MEGA! Jestem taka szczęśliwa, że Was znalazłam i że mogę być trochę tego częścią! :DD

Offline mrufka668

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5007 dnia: Październik 21, 2012, 16:16:32 pm »
Bardzo się cieszę, że Ola znalazła się w tym konkursie! Jest szansa, że duużo więcej ludzi usłyszy o Azylu, SPK i w ogóle o problemie, jakim jest złe traktowanie i porzucanie uszatków. Może masowa znieczulica się zmniejszy choć trochę.
Jak się patrzy na te wszystkie szczęśliwie odratowane królicze pyszczki (jak choćby ostatnio na Fly i jej absolutnie odjazdowe miny  :)), to naprawdę się ciepło robi na serduchu, że dostały szansę. Nie od losu. Od dziewczyn z Azylu.  :brawo:
"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego, że są nieme dla je­go tępej percepcji."
Mark Twain

Offline PUSZKIN

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5008 dnia: Październik 21, 2012, 17:12:11 pm »
Trzymamy kciuki za Olę,super pomysł ,trzeba nagłaśniać gdzie sie tylko da !!!  :doping:jak narazie niezbyt dużo osób wie o Azylu i trzeba to zmienić !!! Powodzenia!!! :bunny:
         

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5009 dnia: Październik 21, 2012, 22:15:44 pm »
nie wiem jakich użyć słów, aby opisać całą sytuację ze zwykłym bohaterem...bardzo dziwne uczucie ;)

nie wiedziałam, kiedy dowiedziałam się o tym, że zostałam zgłoszona, a tym bardziej kiedy wczoraj zobaczyłam wpis Magdy  :przytul

Azyl dla Królików w Toruniu powstał dzięki zaangażowaniu tak wielu osób - nie mówię tylko o pracy fizycznej, o wsparciu finansowym, ale o tysiącach drobiazgów - słów, sygnałów od osób nam bliskich i nieznanych, dzięki którym czułyśmy wsparcie psychiczne, które było nam tak bardzo potrzebne

moja przygoda z królikami zaczęła się, kiedy kilka lat temu szukałam domu dla Kubusia - królika ze sklepu zoologicznego, który przez przypadek zamieszkał w moim domu. zgłosiłam go do adopcji za pośrednictwem Stowarzyszenia i tak poznałam Magdę...a to był początek wszystkiego :)

nie jest tajemnicą, że budowa Azylu dla tych uszatych stworzeń, które tak kochamy, była realizacją marzeń moich i Magdy, a jak się okazało...myślę, że mogę tak powiedzieć - wielu osób...

podczas remontu Azylu, nie raz słyszałam, że muszę się zatrzymać, czasami fizycznie i psychicznie wszystko wymykało się spod kontroli - zdarzało się, że słyszałyśmy, że Toruń dba wyłącznie o własny interes (dlatego też przyjmuje do Azylu króliki z całego kraju...), a my błyszczymy...miałyśmy czuć się winne nawet temu, że nasi uszaci podopieczni mają wirtualnych opiekunów...miałyśmy się poddać, ale stałyśmy się silniejsze...
wiem, że to o czym piszę, nie mieści się w pewnej konwencji, ale Azyl jest prawdziwy, my też...Azyl to mnóstwo różnych emocji, które chociaż częściowo chcemy z Wami dzielić, bo dzięki temu możemy naprawdę tworzyć coś wspólnego - naszego...;)

ja w akcji zwykły bohater to my...wszyscy, dla których Azyl jest miejscem ważnym i wyjątkowym...cieszę się, że dzięki tej akcji, jeszcze więcej osób usłyszy o tym, że o króliki trzeba walczyć...:):):) wszystko przed nami i dla tych uszatych stworzeń trzeba zrobić jeszcze więcej, znacznie więcej :)

Azyl to nie 4 ściany, tylko my - tj. króliki :D oczywiście obowiązkowo w naszym ulubionych odcieniach zieleni ;)

dziękuję za wszystko - dziękujemy  :bukiet

***

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'.
gdyby nie taka przyjaźń, Azyl nigdy by nie powstał...nie z moim udziałem  

kiedy ktoś przeżywając największy koszmar w swoim życiu, odpisuje na nocne mms-y ze zdjęciami zamontowanego parapetu i gładkiego sufitu, nie można się poddać...i dlatego Azyl musiał powstać tak szybko, dlatego remont nie mógł czekać

***

wracając do rzeczywistości, żeby nie było tak melancholijnie :P

Nimm jest już u Dobrusi w Olsztynie  :przytul

jutro do nowego domu jedzie Mały Książę :D

możliwe, że również Wojtuś opuści Azyl i zaszczyci swoją obecnością DT w Toruniu :D

***

dla równowagi jutro do Azylu trafi kolejny uszak - nie możemy zejść poniżej stanu 26 królików :]

***

sesja zdjęciowa wkrótce :)

***

Magda się nie pochwaliła, ale w środę w Azylu ma spotkanie z grupą młodzieży z toruńskiego Młodzieżowego Domu Kultury :D



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5010 dnia: Październik 21, 2012, 22:19:55 pm »
wkrótce tzn kiedy? dzis:)? no co...zostaliśmy trochę rozpuszczeni i ciężko pogodzić sie z dniem bez pikczersów:)- beda protesty jak nic:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5011 dnia: Październik 21, 2012, 22:20:29 pm »
Protestuje  :P

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5012 dnia: Październik 21, 2012, 22:22:53 pm »
postaram się narzucić tempo w kwestii zdjęć :P obiecuję :)

mam już kilka nowych zdjęć Nobu - Nobisława Pierwszego Cudownego :P



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5013 dnia: Październik 21, 2012, 22:23:59 pm »
ja w akcji zwykły bohater to my...wszyscy, dla których Azyl jest miejscem ważnym i wyjątkowym...cieszę się, że dzięki tej akcji, jeszcze więcej osób usłyszy o tym, że o króliki trzeba walczyć... wszystko przed nami i dla tych uszatych stworzeń trzeba zrobić jeszcze więcej, znacznie więcej
o to właśnie chodzi - żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej unikatowej inicjatywie i o WAS - wszystkich! A przy okazji o wszystkich wolontariuszach i grupach adopcyjnych w Polsce - im więcej się naokoło tego będzie działo, tym lepiej.
Sercem i wszystkimi kciukami jesteśmy za Tobą, Olu.

Bardzo się cieszę,  że Mały Książę trafi do DS :D - na stare lata szykuje mu się prawdziwy dom - jak fajnie!!! Może osoba, która go adoptuje, założy potem dla niego wątek?
No i Nimm pojechał do Dobrusi - jak miło :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5014 dnia: Październik 21, 2012, 22:24:48 pm »
no jak będzie mistrz Yoda to już przebieram przeszczepami nie mogąc się doczekać:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5015 dnia: Październik 21, 2012, 22:25:04 pm »
mam już kilka nowych zdjęć Nobu - Nobisława Pierwszego Cudownego jezyk1
Prezydenta Nobu :P

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5016 dnia: Październik 21, 2012, 23:15:08 pm »
aby umilić czas oczekiwania na sesję zdjęciową z Azylu - Nobu :)









coraz bardziej upodabnia się do mojego Rusłana ;)



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5017 dnia: Październik 21, 2012, 23:18:28 pm »
Uwielbiam te jego maleńkie uszka :)
WO AMIGO

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5018 dnia: Październik 21, 2012, 23:44:11 pm »
aaaaaa cudowny zwierz:)!!!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5019 dnia: Październik 22, 2012, 08:08:20 am »
Nobu jest piękny :) Trzymam kciuki Ola :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa