Autor Wątek: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...  (Przeczytany 73090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 23, 2010, 15:17:43 pm »
Duska, będąc DT nie masz gwarancji, że zostaniesz DS. Jako dom tymczasowy przechodzisz taką samą procedurę jak każda inna osoba chcąca adoptować królika.

A tak nawiasem mówiąc 2 lata temu miniaturka nie istniała ;)

duska

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 23, 2010, 15:32:09 pm »
Wiec moze korzystalam z niej troche pozniej, nie pamietam, wymienilam, bo strone znam po prostu ;)

Dobrze, w takim razie zglaszam swoja kandydature na DT, pewnie i tak nie ma szans, ale napisac warto.

panimama

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 23, 2010, 15:43:36 pm »
no no jakie zaintresowanie

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 24, 2010, 10:01:24 am »
Stefan to bardzo grzeczny króliczek, dobrze zniósł kastracje, po 2 godzina od wybudzenia wcinał siano.
Stokrot to bardzo kontaktowy króliczek, chce uciekać z klatki przy byle okazji i biega przy nogach jak pies. Czekamy na domek dla Stokrota.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

panimama

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 24, 2010, 10:15:02 am »
a co tam u rusałki

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 24, 2010, 11:20:26 am »
Rusałka ma dziś sterylizacje. Proszę trzymać kciuki



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

panimama

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 24, 2010, 11:23:48 am »
no to mówisz i masz ja już trzymam

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 24, 2010, 13:13:18 pm »
ja też zaciskam

maggis1980

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 24, 2010, 13:44:35 pm »
No to za "moja" ;) Rusalke kciukacze trzymam !

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 24, 2010, 13:47:00 pm »

duska

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 24, 2010, 13:56:04 pm »
Trzymamy kciuki za Rusałke, daj znac jak poszlo :)
Wyslalam juz maile i formularz odnosnie Stokrotka, dzieki za powiadomienie, ze jest juz na adopcyjnej :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 24, 2010, 13:59:34 pm »
ale berbeć świetny, pewnie będzie kolejka po malutkinka :)

panimama

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 24, 2010, 20:40:25 pm »
a ja bym chciała wiedziec do kogo pisac w sprawie rusałki a może jest już ktoś nią zainteresowany?

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 24, 2010, 22:57:11 pm »
Około trzyletnie urodziwe uszatki, Zuzia i Tuptuś od ponad miesiąca czekają na kochający domek. Nikt do tej pory nie zainteresował się adopcją tej parki.
Zuzia, królinka o pięknym, błyszczącym, czarnym umaszczeniu w zeszłym roku już raz wraz ze swoją koleżanką, Klementynką została porzucona przez pierwszego właściciela do toruńskiego schroniska.  Dziewczyny były pod skrzydłem SPK.  Klementynka pierwsza znalazła domek stały,  niebawem do Zuzi los także uśmiechnął się. Aż z Torunia pokicała na Śląsk do DS, w którym czekał na nią przystojny uszaty kawaler o imieniu Tuptuś.  Zuzia jest bardzo spokojną, łagodną król inką, uwielbia pieszczoty.   
Tuptuś  ponad rok temu został oddany przez właścicielkę, która twierdziła, że ma alergię na jego sierść.   Biało – czarny chłopczyk o błękitnych oczach jest od Zuzi dwa razy mniejszy,  ale za to jaki charakterny jest.  Generalnie jest sympatycznym królikiem, lubi być głaskany, ale jak wstanie lewą łapą to zębami daje do zrozumienia, że lepiej go nie denerwować.  Jest takim małym rycerzem, który jest gotowy w każdej chwili bronić damę swego serca.  Nie spuszcza jej z oczu ani na chwilę.
Niestety z powodu trudnej sytuacji życiowej właścicielki Zuzia i Tuptuś znów muszą szukać dachu nad głową.
Zuzia i Tuptuś stanowią nierozłączną parę, dlatego są do oddania tylko i wyłącznie razem. Z całą pewnością ten kto zaadoptuje parkę nie pożałuje rozczulających widoków.

Zuzia i Tuptuś proszą o odrobinę serca i zainteresowania. U obecnego właściciela mogą zostać do końca roku.

http://adopcje.kroliki.net/adopcje/zuzia_tuptus_tychy.html

panimama

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 24, 2010, 23:08:39 pm »
No niestety ja mam pozwolenie tylko na jednego . Czy wiadomo kto zajmuje się adopcją Rusałki

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 25, 2010, 08:15:38 am »
Z przyczyn "życiowych " Rusałka będzie jednak sterylizowana dziś.

Stefan to miodzio królik. Pod wpływem głaskania rozpłaszcza się jak naleśnik. Lubi noszenie na rękach i głaskanie. Siedzi grzecznie w klatce - powinien nazywać się "Stefan Idealny".

Stokrot to 0,255 kg żywego tornada. Kocha ludzi, biega za mną jak pies plącząc się między nogami. Nie chce siedzieć w klatce tylko zwiedzać świat. Dziś pierwszy raz napił się sam z miseczki - wczoraj ćwiczył ze mną dzielnie. Wole nie wiedzieć co sobie o mnie pomyślał. No ale Stokrot od wczoraj jest czysty. Głęboką nocą, gdy Olka zasnęła, pyszczek Stokrota został "odmoczony", wymyty z różnych "fuj" i "ble" oraz wyczesany. Stokrot był zdegustowany....no ile można? Małe serduszko bije szybciutko w maleńkim ciałku....dla swojego nowego domku. Gdzie jesteś domku? Stokrotek czeka....



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 25, 2010, 08:57:28 am »
zgaga14 wczoraj mi pisała, że Rusałka to diabeł wcielony... :wow  :diabelek

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 25, 2010, 11:27:36 am »
Rusałka to bardzo energiczna panienka, lubi skakać, podskakiwać - ot taki radosny królik. Bardzo inteligentna, dobrze wie po co są drzwiczki w klatce - do wyjścia.....a więc gdy są otwarte należy wyjść, nie ważne jak, należy pchać swoje "szczupłe" dupsko i powabny pyszczek do przodu, byle dalej, byle już.......
No i przy tym jest piękna, taka cudna baraninka.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 25, 2010, 11:35:13 am »
Jest takim małym rycerzem, który jest gotowy w każdej chwili bronić damę swego serca.
Króliczy Pan Wołodyjowski  :diabelek Uszaki są śliczne, mały holender i Zuza - kopia mojego czarnego potwora  :heart

Dziewczyny może w ramach możliwości piszcie do moda, żeby edytował pierwszą stronę w opisy uszu, jak również ich zdjęcia (które w pierwszym poście przydałoby się wkleić).

panimama

  • Gość
Odp: Śląskie i Małopolskie uszate serduszka proszą o domek...
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 25, 2010, 11:44:42 am »
ja jestem zainteresowana adopcją Rusałki więc czekam na napisanie kto jest jej opiekunem adopcyjnym mam nadzieje że mi się uda.