Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5217413 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1880 dnia: Kwiecień 14, 2012, 13:15:41 pm »
Jak coś Olu to też do Ciebie pisałam. Napisz czy doszło : )
U nas wszystko ok: )Omega coraz bardziej się przyzwyczaja juz przychodzi i kładzie się pod nogami, choc trzyma dystnas głaskać jeszcze się nie daje : )
Jest strasznym czyściochem! Nie wiem czy to normalne ale ona co chwile sie myje! Jest grzeczna (przynajmniej narazie  ; ))wiadomo jak to czasami z naszymi kochanymi uszatkami, najgorzej jak sie zaczynaja nudzic.  Załatwia się do kuwety wcina siano, powoli odchodzimy od granulatu. i to by jak narazie tak wygladało :) Jest kochana; )

Pan Przemek pisał że Sokole Oko zajął się kablami, ale generlanie jest grzeczny;) i wszystko u nich w porządku

Pozdrawiam

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1881 dnia: Kwiecień 14, 2012, 13:49:33 pm »
Pan Przemek pisał że Sokole Oko zajął się kablami, ale generlanie jest grzeczny;) i wszystko u nich w porządku

Ach ten moj synus :niegrzeczny moze on jest elektrykiem? i dlatego ciagnie go do kabli :>

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1882 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:16:51 pm »
dziewczyny  :przytul staram się odpisywać na wszystkie maile możliwie jak najszybciej, ale mówiąc szczerze, tak jak Magda czy katka, czasami muszę dokonywać wyboru, który mail jest bardziej priorytetowy, a który może poczekać do następnego dnia…
maile czytam na bieżąco, tak, żeby nie umknęło mi coś naprawdę pilnego, ale czasami trzeba mi przypomnieć, odezwać się drugi raz..
to jest „praca” na całe życie – nie na etat…ostatnio il. spraw do ogarnięcia osiągnęła zenit…

dzisiejszy dzień to był moment kulminacyjny – przeprowadzka…

było nas "5" - kata_strofa, katka, Kasia, Mik, Oliwia :przytul - niestety niepełna, ale nasza niesamowita ekipa  :przytul


nowy Azyl dzisiaj zaczął funkcjonować ;)

przed nami jeszcze dużo pracy, ale myślę, że dzisiaj zrobiłyśmy mnóstwo i możemy pokazać ideę Azylu…Azyl to spokojna przystań dla potrzebujących królików, miejsce, w które nie jest domem, ale które jest przepustką do lepszego życia...
to miejsce w ciągu 3 miesięcy zmieniło się nie do poznania. trudno uwierzyć w to, jak było, jak jest dzisiaj

z każdym dniem Azyl będzie piękniejszy – dzisiejszy dzień to dopiero początek ;)

w tyg. na króliki czekają kolejne niespodzianki  ;)

musimy dokończyć tą część Azylu, gdzie jest wanna, zlew – obudowa wanny, płytki nad zlewem i wanną + posprzątać to, co jest przed Azylem…ale najpierw kręgosłupy muszą odpocząć...:]


zapraszamy...:)











Plaza i Stefcia – pierwsze ‘mieszkanki’ Azylu – moment, kiedy poczułam, że było warto…
dziewczynki  były zachwycone klatką, domkiem – radosne, szczęśliwe :)






























kolejny mieszkaniec Azylu – znaleziony w Bydgoszczy przy śmietniku, dzisiaj przyjechał do T.



















domki cieszą się uwielbieniem...:)






Puchatek  w cudownej, króliczej rezydencji




















Bejlka - najszczęśliwy królik dnia…była niesamowita i po prostu się cieszyła z przeprowadzki…












Miluś – jutro jedzie do nowego domu










Rudi








dzisiaj odkrywamy I część Azylu (II cz. jeszcze nie ma na zdj.)






















na koniec nasz Azylowy świr – boski Aldi

chwilowo funkcję paśnika przejęła skrzynka z sianem…Aldi był zachwycony












z całego serca dziękujemy - to chyba jedyne słowo, które pasuje do tej sytuacji  :bukiet :bukiet :bukiet

wszystkim, którzy zawsze nas wspierali, a także tym, którzy wciąż do nas dołączają, czytają nasz wątek, trzymają kciuki za naszą pracę

darczyńcom, bez których nie byłoby Azylu

każdemu, kto pracował w Azylu - przepraszam, że dzisiaj nie wymienię wszystkich, ale nie chciałabym nikogo pominąć...

pracownikom i kierownictwu Schroniska dla Zwierząt w Toruniu za nieocenioną pomoc na każdym kroku - Aga :*


Soni, dzięki której 'ściany' Azylu wypełniają prawdziwe, królicze rezydencje - niesamowicie ważny element Azylu...:bukiet :bukiet :bukiet


chyba brakuje mi słów...;) może ze zmęczenia...


to wszystko z dedykacją dla mojego drugiego, adopcyjnego "ja"...:*


na koniec wspomnienie...- było tak...:










90% prac w Azylu została wykonana 'społecznie'...rękoma naszymi i ludzi, których mieliśmy szczęście spotkać...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2012, 21:52:25 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1883 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:26:37 pm »
Olu pięknie :*

Aż mi łezki popłynęły ze wzruszenia.

Wygląda to rewelacyjnie - uszaki na to zasługują :DD to dla nich przynajmniej spokojna przystań - namiastka domu, którego nie miały, a który będzie mógł nastać :*

Wielkie dzięki dziewczyny

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1884 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:28:41 pm »
Cudownie :) Azyl jest wspaniały, gratulacje :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1885 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:35:55 pm »
PRZEPIĘKNIE!!!  :bis: :bis: :bis:
Jesteście wielcy! Gratuluję z całego serca podjęcia się takiej ciężkiej pracy i... zrealizowania celu :)
Uszaki mają jak w 5cio gwiazdkowym hotelu :D
Macie wielkie i dobre serca... Uszaki pewnie są Wam niesamowicie wdzięczne :)
Ja też jestem Wam wdzięczna, bo Wasza siła i dobroć są chyba zaraźliwe :)


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1886 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:38:11 pm »
Świetnie dałyście sobie radę z tym wszystkim! :) Baardzo się cieszę, cudownie to wszystko wyszło! :)
WO AMIGO

Offline niuniusia90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 372
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1887 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:41:50 pm »
Super Wam to dziewczynki wyszło podziwiam i gratuluje :)
,

Krysia&Mały Bobinek

Offline sarablond

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1888 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:46:02 pm »
Azyl jest przepiekny :) :) :bunny: :bunny: :bunny:

Gratuluje!!!!  :heart :brawo: :brawo:

Offline baxie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1889 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:55:55 pm »
Azyl rzeczywiście piękny. Króliki mają wymarzone warunki. Ale z drugiej strony serce się kraje, jak dużo jest bezmyślnych i beztroskich ludzi, którzy zwierzęta traktują jak rzeczy, zabawki i je porzucają.

Offline dyziulek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1890 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:57:53 pm »
gdy patrzę na te zdjęcia to łzy same mi płyną.....ze wzruszenia ale i z tęsknoty za Dyziem.....bo żal nie mija.....


a azyl jest cudowny, jestem pełna podziwu i szacunku dla waszej pracy i zaangażowania :przytul :icon_biggrin

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1891 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:15:54 pm »
ojej jak piekne
ps a czym Aldi zasłużył sobie na ten przydomek? tzn świr?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Inek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1892 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:21:08 pm »
Dziewczyny, gratuluję wspanialej roboty... podziwiam Wasze zaangażowanie... i nie mogę oczu nacieszyć widząc, w jak wspaniałych warunkach i jak doskonale zorganizowanej przestrzeni wiele króliczków będzie oczekiwało na DT/DS ... Oby wszystkie szybko odnajdywały swój właściwy dom... Wszystkiego NAJ!:)

Offline Olinka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1893 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:28:56 pm »
Mi zabrakło także słów. Śledzę wątek od bardzo dawna.. Ale jakoś nie udzielałam się wcześniej. Dopiero dziś.. Zamurowało mnie, efekt końcowy waszej pracy jest powalający. Jesteście niesamowicie uparte w tym co robicie, tylko dzięki waszemu wysiłkowi, ogromu pracy, zaangażowaniu, króliczki będą miały szansę na lepsze życie. Życzę dalszych sukcesów, dobrze, że na tym świecie jeszcze są ludzie, którym zależy. :)

Offline Librunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
  • Lokalizacja: Reńska Wieś - woj. opolskie
  • Moje króliki: Cecyl
  • Za TM: Vienna (26.02.2016)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1894 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:34:59 pm »
Coś niesamowitego. Odjęło mi mowę. Gratuluję Wam uporu w dążeniu do celu i życzę wielu dalszych sukcesów. Azyl to fantastyczne miejsce. :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1895 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:43:02 pm »
Wzruszenie dzisiaj sięgnęło zenitu :) również nie mogłam powstrzymać łez...Tak jak Ola napisała to jest dopiero wstęp ;-) Niedługo zostanie odsłonięta też druga część azylu wraz ze ścianą darczyńców :) Mam nadzieję, że nikogo na niej nie pominiemy - w razie czego zostawimy trochę wolnego miejsca :P
Na oficjalne otwarcie, które odbędzie się w maju ma zostać posiana świeża zielona trawka na której jeśli nie w tym to już na pewno w przyszłym roku będą kicać nasi podopieczni :)

Trzymajcie kciuki za dalszy rozwój azylu i pamiętajcie o nas cały czas - bez Was to wszystko nie będzie mogło istnieć...  :przytul:

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1896 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:49:48 pm »
I mi lezki polecialy ze szczescia...jestem pod tak wielkim wrazeniem,ze nie wiem co napisac. :D

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1897 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:51:49 pm »
Dzisiaj nie było lekko, ale było warto, jeszcze jak warto  :jupi
Nawet pogoda nam sprzyjała i mimo pochmurnego poranka później było słonecznie i ciepło dzięki czemu mycie klatek i przenoszenie wszystkiego nie było aż takie uciążliwe :)
A było nas 6 :P Ola, nie wliczyłaś siebie  :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1898 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:53:55 pm »
Napatrzeć się nie mogę :) coś niesamowitego!!! Szczerze mówiąc nie sądziłam, że będzie to aż tak wspaniale wyglądać!!!

i zakochałam się w Stefci :) nie pozwólcie mi jej wziąć na DT :)

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1899 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:55:08 pm »
Jesteście niesamowite! Pięknie to wszystko wygląda, możecie zostać profesjonalną ekipą remontową :D