Autor Wątek: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.  (Przeczytany 173916 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 13, 2011, 11:04:44 am »
dodus idę do pracy na 14 wiec do 13 mogę króliczkę odebrać. A jak nie to w sobote rano. daj znać.

robotek

  • Gość
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 22, 2011, 20:07:20 pm »
Witam, poszukuję kogoś, kto zaopiekuje się moimi dwoma króliczkami (Uchi i Emma: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10902.msg211387#msg211387 ) przez około tydzień od 15 czerwca 2011 - jadę do Niemiec na ślub siostry :)
mieszkam w Chorzowie, ale dysponuję samochodem, więc inne miasta na terenie śląska też byłyby ok.
W zamian mogę zaopiekować się innymi króliczkami w późniejszym okresie :)

Pozdrawiam, proszę pisać na maila:  toboragata@gmail.com lub na PW :)

robotek

  • Gość
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 23, 2011, 13:23:18 pm »
Kto wyjeżdża np. w lipcu na wakacje i nie ma gdzie zostawić swoich uszu? :)
mogę pomóc w zamian za tydzień w czerwcu: ok. 15.06 - 23.06 :)
mam w domu miejsce na dużą klatkę, czekam :)

Offline kinga+major

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 29, 2011, 14:59:09 pm »
kto zaopiekowałby się moim Jojusiem na czas od 27 czerwca do ok. 10 lipca? to aż 2 tygodnie, dowiozę go osobiście z klatką i wszystkim w okolicach TRÓJMIASTA ,(ale nie mogę zapłacić za opiekę) - więc w zamian ja zaopiekuję się Twoim króliczkiem na czas jak już będę w domu , czyli od 11 lipca do końca sierpnia .  Proszę o pomoc.  :blaga:
...

robotek

  • Gość
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 29, 2011, 21:45:17 pm »
Szkoda, że jesteś z Trójmiasta, bo ja mogę pomóc, ale na Śląsku..
przy okazji ponawiam prośbę, nie wierzę, że nikt z okolic nie potrzebuje opieki na czas wyjazdu :D :D

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 29, 2011, 22:11:53 pm »
Robotek, uchole są zaprzyjaźnione i mają klatkę? Jakiej wielkości jest ta ewentualna klatka? Może mogłabym pomóc przez ten tydzień, jeśli nikogo innego nie znajdziesz :)
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

robotek

  • Gość
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 30, 2011, 10:16:31 am »
Ciapusia: Króliczki są jak najbardziej zaprzyjaźnione (wręcz zakochane), mają klatkę wielkości 110/55cm..
:)

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 30, 2011, 14:49:16 pm »
No to myślę, że nie będzie problemu :) Jeśli będziesz potrzebować mojej pomocy to napisz, ja jeszcze wtedy w domu jestem, więc mogę się zająć przez ten tydzień dodatkową parką ;)
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

ginka

  • Gość
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 02, 2011, 21:23:30 pm »
Witam,
mam bardzo pilną sprawę. Mam 1,5 roczną króliczkę, którą zresztą zaadoptowałam przez Stowarzyszenie. Niestety, okazało się, że muszę wyjechać w bardzo ważnej sprawie na 10 dni (10- 20.06). Kroliczki nie mogę ze sobą zabrać, a że to już niedługo pilnie potrzebuje pomocy ! Dodam, że jestem z okolic Warszawy.

Offline Realistka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 10, 2011, 18:41:38 pm »
hej, dogadałam się z robotek co do opieki nad Pysią w terminie od 05.08 do 21.08, w zamian ja zaopiekuję się jej króliczkami w okresie ok. 15.06 - 23.06 
 :icon_biggrin
 :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny:
Pozdrawiamy
Kasia i Pysiek


Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 10, 2011, 20:03:22 pm »
Czy ktoś z Was mógłby zaopiekować się moimi 2 króliczkami w okresie 23.07 do 24.08 ?? Lukier to wykastrowany samczyk, jest w stosunku do obcych troszkę płochliwy, ale jak się "zapozna" to wciąż prosi o głaski :). Maro to wysterylizowana samiczka. Niczego się nie boi, jest bardzo ciekawska i wciąż prosi o głaski :). Króliki są bez klatkowe, ale mogę dostarczyć zagrodę, zaopatrzę je w żwirek, granulat i siano oraz opłacę leczenie jeśli (odpukać) się rozchorują podczas mojego pobytu na wakacjach :). W zamian ja mogę zaopiekować się innym króliczkiem :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

DoraAngie

  • Gość
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 17, 2011, 22:35:43 pm »
Poszukuję opiekuna we Wrocławiu dla 1,5 rocznej baranki Łatki na czas mojego wyjazdu za granicę. Nie znam jeszcze konkretnie terminów ale orientacyjnie będzie to na przełomie lipca i sierpnia góra na miesiąc czasu. Oczywiście Łatusia z własną dużą klatką, wszystkimi akcesoriami, jedzonkiem i książeczką zdrowia. Zapewnię oczywiście też pieniądze na karmę i ewentualne (odpukać) leczenie. Proszę o PW.

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 17, 2011, 23:18:56 pm »
oj Miso, gdzies Cię tam na Podhale poniosło a ja chętnie bym przechwyciła czarnulke Karrambe :D
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline an

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 24, 2011, 18:26:02 pm »
Hej jestem z krakowa ;) Chetnie zaopiekuje sie jakims potrzebujacym uszatkiem w zamian za opieke nad moim kroliczkiem  na tydzien -półtrora w okresie wakacyjnym :) termin jeszcze nie ustalony ;) ale wole dmuchac na zimne =)

Offline Polkens

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 26, 2011, 16:28:50 pm »
Hej :) Poszukuję osoby w Poznaniu, która mogłaby zaopiekować się moim Florianem (10-miesięczny samczyk) w okresie 20-30 lipca. Mój Łaciatek ma klatkę 100, transporter, kuwetę, miseczki. Sianko, żwirek do kuwety i granulat mogę, oczywiście, przywieźć razem z nim.
Florian jeszcze nie jest wykastrowany, ale możliwe, że na początku lipca się rozprawimy z jego klejnotami ;)

Jest to wesoły, ciekawski króliczek, który uwielbia kartony i tapety. Lubi biegać i brykać, jak również wylegiwać się na dywanie ;) Jak jest z kabelkami - tego nie wiem, bo wszystkie przezornie przed nim pochowałam, zanim do mnie trafił  :icon_mrgreen Ale generalnie nie sprawia większych problemów - nie jest agresywny, załatwia się do kuwety. Daje się głaskać,ale bardzo nie lubi brania na ręce.



W sierpniu jestem cały czas w Poznaniu, więc w ramach rekompensaty mogłabym się zająć czyimś uszakiem, jeśli właściciel(-ka) planuje urlop w tym czasie :)

pozdrawiam,
Paula

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 27, 2011, 07:59:44 am »
W WARSZAWIE- zaopiekuję się uszakiem (w części lipca)- a później poproszę o rewanż- czyli pomoc w opiece nad wykastrowanym Maćkiem :)
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Króliczek1

  • Gość
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 30, 2011, 16:08:06 pm »
Potrzebuję osoby która zaopiekowała by się moim uszakiem przez jakiś czas.
Najlepiej gdyby to była osoba z doświadczeniem, i gdyby mogła oduczyć mojej Bletki hałasowania w nocy.
Jeśli się znajdzie taka osoba to by musiała podjechać po nią do Częstochowy.
Do króliczka daję:
-Klatkę
-Szelki ze smyczą
-Wyposażenie klatki
-Gdy króliczek do mnie wróci zwracam poniesione koszty za karmę,siano,żwirek itp.

Pilnie.
Kontakt poprzez PW lub gg 26105353

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 16:11:16 pm wysłana przez Króliczek1 »

Offline agniecha85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 30, 2011, 17:42:20 pm »
Króliczek1, nie chcę być niemiła, ale chyba trochę przesadzasz... Na jakiś czas - to jest jaki czas? "osoba musiałaby po nią pojechać do Częstochowy", a jak króliczek wróci, zwracasz koszty żwirku, karmy i siana... Po pierwsze gdy się o coś kogoś prosi - to nie w takiej formie. Czas na jaki chcesz króla oddać, a pieniądze na jedzenie i żwirek powinnaś zapewnić przed. Jak to sobie wyobrażasz - ktoś ma po Twojego królika pojechać do Częstochowy, zajmować się nim i "oduczać hałasowania" nie wiadomo jak długo, utrzymywać Bletke (napisałaś, że zwrócisz po jej powrocie), odwieźć ją Tobie z powrotem i na koniec może jeszcze podziękować za możliwość wychowania Ci królika...? Nic w zamian nie oferujesz - ani pieniędzy ani rewanżu. Ja bym się na takie coś absolutnie nie pisała...Zastanów się może lepiej nad oddaniem Bletki w jakieś dobre, kochające ręce...
Aga i reszta menażerii

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 30, 2011, 18:00:25 pm »
wlasciwie to taka posrednia forma oddania Bletki.. niech sie ktos zlituje nad królinką
i ją wezmie.. Częstochowa i okolice, do dzieła :)
Niech jej da ktos duzo wyrozumiałości i milosci.
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 30, 2011, 18:03:17 pm »
Króliczek1 dlaczego nie zgłosisz Bletki do adopcji ?? agniecha85 ma rację - pieniądze na utrzymanie powinnaś wręczyć odrazu a nie "po".