Autor Wątek: Mieszkanie bez klatki  (Przeczytany 5533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

morska

  • Gość
Mieszkanie bez klatki
« dnia: Kwiecień 03, 2010, 15:21:37 pm »
Czy wybiegiem królika może być cały pokój? Wymyśliłam tak, żeby Max spał w koszyku, klatka byłaby jego kuwetą a wybiegiem cała łazienka? Może być coś takiego? Przez to królik jest na wybiegu 24h.  
A i czy to jakiś problem że królik nie biega po podłodze? Max siedzi tylko na dywanach, poduszkach i kocach ale na podłogę ani śni chodzić. Marchewek za to normalnie kica po podłodze i nic mu nie przeszkadza.




Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2010, 15:40:05 pm »
Jakbyś miala takie futerko na stopach to też być wolała chodzić po dywanach. Zwierzak się ślizga!! A poza tym poszukaj w wyszukiwarce. To nie boli! A podobny temat został założony może ze 2 dni temu.
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

bunny.

  • Gość
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2010, 11:19:32 am »
Moja Tusiunia też za żadne warzywka świata by nie weszła na podłogę  :oh:
A jeśli ją postawię, to panikuje. Raz wskoczyła na biurko  :co_jest
Postaraj się rozścielać jej jak najwięcej dywaników. A moim zdaniem może tak być. U mnie by to nie wypaliło, bo nigdzie nie ma dywanów  :DD

Kingunia12

  • Gość
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2010, 08:33:21 am »
Pchełka przez pierwsze 2 miesiące bała się wychodzić na podłogę. Dopiero w czasie remontu nie mogła usiedzieć w miejscu ( dywanów wtedy nie było ) i zaczęła chodzić i teraz już się nie boi. Teraz czasami sama nie wiem gdzie ją szukać :)

nuka

  • Gość
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2010, 08:36:47 am »
Piekna Pchełka  :przytul

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 11, 2010, 20:22:00 pm »
czy ja dobrze zrozumiałam, chcesz trzymać królika w łazience??? Jak widzę na zdjęciu jest tam już świnka morska...mimo wszystko chyba lepszym pomysłem jest trzymanie zwierzaczka w pokoju. Możesz mu np. urządzić zagródkę w rogu pokoju. Bo tak całkiem luzem  pod nieobecność domowników to trochę strach co moze mu przyjść do głowy

pakuulinka

  • Gość
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 14, 2010, 20:52:37 pm »
a Wy używacie tej łazienki?? nie wyobrażam sobie jakoś tego :/  siedzisz na klozecie,a na przeciwko królik sianko przeżuwa :hahaha

Offline la_nouvelle_vie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2010, 21:45:06 pm »
Cytat: "pakuulinka"
siedzisz na klozecie,a na przeciwko królik sianko przeżuwa :hahaha

wyobraziłam sobie to i padłam. :D siedzisz sobie na klozecie, pełne skupienie, a królik siedzi naprzeciwko ciebie i przeżuwa sianko.

nuka

  • Gość
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2010, 22:02:14 pm »
ja sobie wyobrażam wrażlwy nos uszaka jak mu sianko nagle zaśmiardnie  :/

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2010, 22:02:59 pm »
Cytat: "pakuulinka"
siedzisz na klozecie,a na przeciwko królik sianko przeżuwa
No przepraszam ja to mam kilka razy dziennie jak korzystam z WC. Siedzę na kibelku a Rudi biega na około muszli klozetowej i bzyczy  :co_jest  :co_jest  :co_jest  :diabelek

Offline la_nouvelle_vie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2010, 22:07:22 pm »
Cytat: "mika2680"
No przepraszam ja to mam kilka razy dziennie jak korzystam z WC. Siedzę na kibelku a Rudi biega na około muszli klozetowej i bzyczy :co_jest :co_jest :co_jest :diabelek

Taniec wywołujący kupę?  :rotfl2

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 14, 2010, 22:22:46 pm »
Cytat: "la_nouvelle_vie"
Taniec wywołujący kupę?
bezcenna pomoc  :P  :P  :co_jest

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 15, 2010, 12:34:11 pm »
taaa  Closter tez ostatnio pakuje się do łazienki za mną i patrzy co ja też tam ciekawego robię, nawet jak się kąpię to potrafi stanąć i się wlepiać  :diabelek Ostatnio stoje przed lustrem i się maluję, a tu nagle ktoś szarpie mi nogawkę :D

miaa

  • Gość
Mieszkanie bez klatki
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 22, 2010, 11:27:58 am »
morska,  sama napisałaś że królik nie lubi biegać bez dywanów i koców. Jaki więc mu dajesz wybieg jeżeli nie będzie chciał na niego wyjść? To tak jakby ktoś Ciebie wrzucił do basenu: trochę może i popływasz ale nie cały czas bo nie jesteś do tego przystosowana i Cię to zmęczy. Rozbrykany królik skacze bardzo wysoko z wyrzutami łąpek itp, myślisz że na śliskiej podłodze będzie czuł się tak swobodnie? Moim zdaniem to niezbyt dobry pomysł ze względu na tą podłogę, może ew połóż tam jakiś tańszy dywan (może być zasikany w ramach znaczenia terenu) jeżeli już musi być w tym pomieszczeniu.