Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5292303 razy)

0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12500 dnia: Lipiec 23, 2013, 22:07:49 pm »
Postanowiłyśmy rozsławić nasz Azyl, a że plan Lekarzy jest praktycznie za płotem (tylko trzeba iść na około:P) to postarałyśmy się, żeby tam wbić i się udało. Chyba nasz plan został zrealizowany, bo ekipa wita nas"cześć królikary", aktorzy pytają jak króliki, a osoby, które nie załapały się na przypinkę wypytują kiedy dostaną albo mówią z wyrzutem"a ja nie dostałem!". Zainteresowanie jest spore, a pani Więdłocha obiecała nam dzisiaj, że odwiedzi nasz Azyl, jak będą kręcić kolejny sezon!

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12501 dnia: Lipiec 23, 2013, 22:10:31 pm »
dziewczyny, to ja dziękuję, że dałyście mi szansę sprawdzenia siebie i swojej wytrzymałości. Przyznam, łatwo nie było, ale mam nadzieję, że chociaż w pewnym stopniu podołałam swojemu zadaniu. ;*

Cieszę się, że znalazłam takie miejsce jak to. Miejsce, w którym mogę zarówno pomagać jak i odpoczywać.  :heart

Offline mauser

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12502 dnia: Lipiec 24, 2013, 06:26:43 am »
Nikt nie bojkotuje jakoś tego pomysłu, tylko dziewczyny podchodzą do tematu realnie.
Wydaje mi się, że na ten czas, nikt z Azylu nie ma głowy, żeby o tym poważnie myśleć.. Bo zbyt dużo królików jest chorych.
Pójście na plan było prostsze, bo plan serialu jest niedaleko Azylu, Woodstock to zupełnie inna bajka. Która zaczyna się za dwa tygodnie.. I która będzie się powtarzać nadal co roku.
Może lepiej się przygotować porządnie i ewentualnie próbować za rok? Wydruk takiej ilości ulotek to też jest problem, nakład pieniędzy. To wszyscy wydaje mi się, trzeba na spokojnie zorganizować..

Dlatego pytam, czy poza wolontariuszami z Azylu jest tu ktoś jeszcze? Was nie gonię do tego :) Poza tym to jest propozycja. Zrobicie, jak dacie radę i zechcecie. Nie wiem też, czy macie ulotki do promocji już zrobione z góry czy musicie za każdym razem drukować.

Odpowiadając na kolejne pytanie - tak, ja jadę na Woodstock, ale robię z tego urlop. Jadę 3 i 4 sierpnia. Jeżeli macie jakieś materiały promocyjne, to mogę poświęcić godzinę dziennie na ich rozdawanie - nie ma problemu. Gdyby nie to, że zrobiła się ze mnie ostatnio osoba publiczna - siedziałabym względnie z pudełkiem i zbierała datki, ale są ludzie (w tym moi klienci) których nie przekona się, że to nie jest forma żebractwa :/ Chyba że to oficjalna puszka i się z nią chodzi, broń Boże siedzi na ziemi, a tak tam się zbiera.
Zresztą to jest najprostsze - dać pluszowe maskotki króliczków jednej osobie, która tam jedzie, żeby się nimi obłożyła, coś z logo fundacji dla potwierdzenia realności zbiórki - i może zbierać na miejscu. Ludzie dają tam $ na cokolwiek, o ile ich to przekona. Nawet po 0,50zł a jak da sporo osób to wiecie ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2013, 06:34:24 am wysłana przez mauser »

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12503 dnia: Lipiec 24, 2013, 06:53:19 am »
wg mnie nie powinno się w ogóle łączyć królików z woodstockiem  :crazy:  :tv:




Dziewczyny namówcie "Lekarzy" na nakręcenie odcinka w którym bohater będzie adoptował króliczka! Wtedy na pewno zbudzi to ogromne zainteresowanie Azylem!   :bukiet :hura:

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12504 dnia: Lipiec 24, 2013, 09:24:59 am »
To byloby fantastyczne ale taka zmiana w scenariuszu nie jest zapewne zbyt latwa do wprowadzenia.
Dziewczyny czy pokrzywa dotarla? Jest w porzadku?  Luska sie zajada wiec mam nadzieje ze tak.

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12505 dnia: Lipiec 24, 2013, 10:40:57 am »
Niestety nie da się wpleść króliczego wątku. Za dużo osób odpowiada za ten serial, żeby coś zmieniać i wymyślać swojego:(

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12506 dnia: Lipiec 24, 2013, 10:44:31 am »
ing tak pokrzywa dotarła - bardzo dziękujemy - musieliście bardzo się napracować, żeby zebrać takie ilości  :bukiet :bukiet :bukiet Początkowo przestraszyłam się, że Pan który ją przywiózł ma zapakowanego całego tira pokrzywą, ale na szczęście wszystko się zmieściło do mojego samochodu :P

Bardzo też dziękujemy Janeczce (po_saąsiedzku) i jej mężowi za poniedziałkowe odwiedziny w Azylu i za olbrzymią dostawę ziół, siana i warzyw - ledwo upchnęłam to wszystko do Azylu :P Chciałam zrobić zdjęcia całej dostawy, ale w ferworze robienia porządków przed przyjazdem Oli ostatecznie o tym zapomniałam :D

Jeśli chodzi o Woodstock to mauser naprawdę bardzo dziękujemy za podsunięcie pomysłu i chęć pomocy, ale w tym roku musimy skupić się na innych bardzo ważnych sprawach, które zajmują nam większość czasu dlatego tą bądź co bądź przyjemność w postaci pojawienia się na Woodstocku zostawimy sobie na inne lata :)

2 maluszki Saphiry, które są u mnie czują się dobrze, ładnie piją kocie mleko Beaphar z Biolapisem i wręcz pochłaniają espumisan, ziołami też nie pogardzą więc mam nadzieję, że wyrosną z nich duże i zdrowe króle :)  Oby jeszcze tylko Saphirze nic nie groziło - zobaczymy co jutro powie dr Krawczyk.

Ponieważ w piątek przyjadą do nas kolejne 2 króliki, oddane przez ich opiekunów a w Azylu mamy obecnie 40 królików, bardzo prosimy o domy tymczasowe dla nich - nawet miesiąc nas ratuje. Zapewniamy wszystkie akcesoria, wyżywienie, opiekę weterynaryjną - chodzi tylko o wolny kąt i prawidłową opiekę....

Część królików musieliśmy przenieść do innego pomieszczenia bo w Azylu już się nie mieszczą - Azyl jest przystosowany na ok 25 królików, ale w sumie już nie pamiętamy kiedy ostatni raz było ich tak mało  :krzywy2

Tak więc bardzo prosimy o pomoc  :bukiet
 

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12507 dnia: Lipiec 24, 2013, 13:08:40 pm »

 
[/quote]
ing tak pokrzywa dotarła - bardzo dziękujemy - musieliście bardzo się napracować, żeby zebrać takie ilości  :bukiet :bukiet :bukiet Początkowo przestraszyłam się, że Pan który ją przywiózł ma zapakowanego całego tira pokrzywą, ale na szczęście wszystko się zmieściło do mojego samochodu :P
Gdybym taty nie powstrzymala to mogloby sie tak skonczyc :)

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12508 dnia: Lipiec 24, 2013, 16:02:40 pm »
Dziewczyny, co się dzieje z tymi dwoma hodowlańcami z Warszawy co były karmione zgniłymi warzywami? (Być może coś przegapiłam) :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12509 dnia: Lipiec 24, 2013, 16:08:14 pm »
Dziewczyny czy TROIS może opuścić Azyl i jechać do DT? Jego stan zdrowia na to pozwala?
Jest pan chętny żeby go przyjąć pod swój dach i w tą niedzielę będzie wracał z delegacji...może jechać przez Toruń i małego wziąć ze sobą :)
Dajcie znać.

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12510 dnia: Lipiec 24, 2013, 20:17:12 pm »
Deedee - tak, Trois jest całkowicie zdrowy i wykastrowany. Według mnie mógłby spokojnie jechać :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12511 dnia: Lipiec 24, 2013, 21:36:22 pm »
Deedee PippiLotta już do mnie dzwoniła w tej sprawie - na niedzielę zorganizujemy przekazanie małego do DT z opcją DS z tego co zrozumiałam :)))   :bukiet         

Ko_meta 2 hodowlańce są póki co bezpieczne w Warszawie - osoba która zgłosiła tą sprawę znalazła im DT na miesiąc - ale docelowo i tak mają trafić do Torunia :)


Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12512 dnia: Lipiec 24, 2013, 21:46:27 pm »
do DT z opcją DS z tego co zrozumiałam usmiech2))   bukiet
nie, nie z opcją DS

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12513 dnia: Lipiec 24, 2013, 21:54:24 pm »
a szkoda  :PP

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12514 dnia: Lipiec 24, 2013, 22:03:16 pm »
Flika dochodzi do siebie po wczorajszym zabiegu, aczkolwiek niepokoi mnie to jak się porusza, dlatego jutro czeka ją wizyta u doc.

Apati  po wczorajszym zabiegu czuje się dobrze :)

Trois jest w pełni sił, dlatego mam nadzieję, że w niedzielę będzie mógł pojechać do domu tymczasowego i nic nie wyskoczy (nie ufam królikom :P), niepokoi nas jednak Divi, u którego zauważyłyśmy zgrubienie w okolicy tułowia, dlatego jutro Divi również spotka się z doc :]

jutro również Fort nie uniknie wizyty u doc – Fort dzisiaj opuścił Azyl i będzie moim tymczasowiczem ;) Hugo zostanie pod skrzydłami Doroty :przytul Fort waży 85 dag, małymi krokami, ale przybiera na wadze :)

z uwagi na to, że jutro do naszej wizyty dołączy kilka królików „z zewnątrz” pilnie potrzebujących pomocy doc, jutro odbędzie się tylko jeden zabieg – Migotki. w pon. czas na Pufcię.

mam nadzieję, że jutro uda się zabrać Pufcię oraz Petitkę na zdj. rtg (nie podobają mi się coraz bardziej oczy Petitki, które lekko łzawią)

w pon. pobierzemy ponownie wymaz u Devi, Fusi i Kurt, aby zrobić dla nich autoszczepionkę (ostatnio nie było możliwości zrobienia autoszczepionki, a to dla dziewczyn dodatkowa szansa na poprawę stanu zdrowia)

***

Wolfi – wkrótce zobaczymy czy jest w 100% zdrowym królem. jeśli tak, kastracja i będzie w pełni gotowy do adopcji :)



































































Anima nie przypomina królika, który trafił do Azylu kilka tygodni temu. chociaż wydawało się, że jej sierść na grzbiecie nie odrośnie, jej blizny w znacznym stopniu zarosły! :) dzisiaj Anima to piękna, bardzo sympatyczna króliczka, która czeka na dom stały lub dom tymczasowy :bukiet

na początku lipca



dzisiaj :)




























































Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12515 dnia: Lipiec 24, 2013, 22:03:46 pm »
ja tez zrozumiałam że to DT z opcją DS będzie....jak się uszate polubią
no ale widać zmienili zdanie.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12516 dnia: Lipiec 24, 2013, 22:25:22 pm »
ja tez zrozumiałam że to DT z opcją DS będzie....jak się uszate polubią
no ale widać zmienili zdanie.
Już wyjaśniam tą kwestię.

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12517 dnia: Lipiec 25, 2013, 10:13:10 am »
:heart :heart :heart :heart :heart :heart  :heart :heart :heart :heart :heart :heart  :heart :heart :heart :heart :heart :heart  :heart :heart :heart :heart :heart :heart  :heart :heart :heart :heart :heart :heart




 :heart :heart :heart :heart :heart :heart  :heart :heart :heart :heart :heart :heart  :heart :heart :heart :heart :heart :heart  :heart :heart :heart :heart :heart :heart  :heart :heart :heart :heart :heart :heart

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12518 dnia: Lipiec 25, 2013, 11:13:09 am »
Jeżeli tak bardzo potrzebujecie DT to ja ofiaruje pomoc. Oczywiście jeśli uszak będzie mógł przyjechać aż na Śląsk. Z chęcią przyjmiemy pod swój dach ładną samiczke. Moje uszaki to dwaj samotni panowie. Jeśli któryś się zakocha to żona zostanie na stałe. Jeśli takie rozwiązanie pasuje to niech któraś z dziewczyn odpisze a dopiero wtedy oficjalnie napisze maila.

Offline Goniek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moja strona
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12519 dnia: Lipiec 25, 2013, 20:50:28 pm »
ja tez zrozumiałam że to DT z opcją DS będzie....jak się uszate polubią
no ale widać zmienili zdanie.
Nikt zdania nie zmienił chcieliśmy wziąć Migotkę na DT z możliwością DS ale jej stan na DT w najbliższym miesiącu nie pozwala na to dlatego zaproponowano nam innego uszaka na DT nie zaprzeczamy, że jeżeli króliki się polubią to lepiej będzie jak Trios zostanie na stałe.