Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5305589 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12440 dnia: Lipiec 19, 2013, 21:44:11 pm »
-Przyczyną śmierci Gapiego był zator mutny
Kurcze :(

-Koko opuściła dzisiaj Azyl. Jej aktualna opiekunka zakochana w naszej Koko. Zobaczymy czy miłość zostanie odwzajemniona.
W jakim mieści ten DT?

Galopujący zator
A co to takiego "galopujący zator"? Że tak prędko się posuwa i nie zdążymy zadziałać?

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12441 dnia: Lipiec 19, 2013, 21:45:11 pm »
Kasiu no, bez przesady. Jest ciężko, ale muszę dać radę. Nie mogę zawieść was, królików a przede wszystkim Oli. Wiem, że to co robię jest dobre i żeby los mi to kiedyś wynagrodził muszę dać z siebie wszystko. Aktualnie padam na twarz, planuję obejrzeć film, ale przewiduję, że za pół godziny zasnę :D

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12442 dnia: Lipiec 19, 2013, 21:45:42 pm »
PippiLotta -Koko jest aktualnie w Bydgoszczy :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12443 dnia: Lipiec 19, 2013, 21:47:48 pm »
PippiLotta -Koko jest aktualnie w Bydgoszczy usmiech2
Senkju senkju

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12444 dnia: Lipiec 19, 2013, 21:49:42 pm »
A co to takiego "galopujący zator"? Że tak prędko się posuwa i nie zdążymy zadziałać?
Tak Magda, to taki zator, który atakuje szybko i nie odpowiada na leczenie. Czasem od pierwszych zauważalnych objawów do zgonu mija zaledwie kilka godzin  :/
A ja chciałam jeszcze dodać. że Zidane czuje się znacznie lepiej. Jeszcze nie wygląda na całkiem zdrowego (ma zmierzwione futerko i wygląd chorego królika), ale brzuszek ma miękki i bobki poprawne. Teraz trzeba go wyprowadzić z reszty dolegliwości  :/


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12445 dnia: Lipiec 19, 2013, 22:10:21 pm »
 :swieca:Gapi :(
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12446 dnia: Lipiec 19, 2013, 22:37:13 pm »
:((( a kiedy Gapi odszedł? Czytałam, że wczoraj był osowiały itp i Milenka była z nim u dr Konrada....a tu tak się potoczyło :( biedny mały Gapiuś, biedne dziewczyny...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12447 dnia: Lipiec 19, 2013, 23:03:05 pm »
PippiLotta Koko pojechała do DS - nie do DT :)

Jutro do nowego domu powędruje Fresa z czego bardzo się cieszymy, adopcje wciąż się kręcą i dzięki nim wciąż jest w Azylu rotacja, która pozwala nam pomagać kolejnym potrzebującym uszom.... ale tak jak to w życiu bywa... zawsze obok tych dobrych wieści pojawiają się te smutne.... :(

Cieszymy się, że Gapi był z nami choć przez chwilę... ale zawsze będzie towarzyszyło nam poczucie niesprawiedliwości, że mimo iż wszystko co możliwe było zrobione... i tak się nie udało :((

Tak jak Milena napisała - oby jutro było lepiej  :przytul:

po_sąasiedzku Gapi odszedł wczoraj w gabinecie.



« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2013, 23:53:13 pm wysłana przez madzia85 »

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12448 dnia: Lipiec 20, 2013, 11:41:21 am »
PippiLotta Koko pojechała do DS - nie do DT usmiech2

Jutro do nowego domu powędruje Fresa z czego bardzo się cieszymy

no to superaście :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12449 dnia: Lipiec 20, 2013, 13:59:28 pm »
Potwierdzam że Fresa jest już w drodze do nowego domu :) Miejmy nadzieję że szybko zaprzyjaźni się z dwoma pięknymi kawalerami i zostanie w nim już na stałe :)
Powodzenia malutka  :papatki :bunny:

Czekam jeszcze kilka dni na wiadomość od pani zainteresowanej adopcją Matyldy - może i naszej łaciatej krówce dopisze szczęście  :hmmm

Offline ManiekiBenek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12450 dnia: Lipiec 20, 2013, 16:30:07 pm »
Fresa kica po klatce, je sianko i jest żywo zainteresowana otoczeniem :) A co do moich dwóch kawalerów to wydają się być bardziej zestresowani przybyciem małej niż ona całą tą przeprowadzką. Myślę, że mój Benuś boi się o utratę władzy :)
P.S. Pierwszy raz widziałam tak wyluzowanego królika w podróży.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2013, 16:35:17 pm wysłana przez ManiekiBenek »

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12451 dnia: Lipiec 20, 2013, 17:24:25 pm »
Czy jest obecny na forum ktoś z Azylu? Pilnie potrzebuję pomocy.

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12452 dnia: Lipiec 20, 2013, 17:40:06 pm »
ja jestem, ale wątpię, że będę umiała pomóc:D możesz spróbować:P

Offline ManiekiBenek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12453 dnia: Lipiec 20, 2013, 18:03:04 pm »
Przesyłam zdjęcia Fresy i pozdrawiamy z nad morza :)




Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12454 dnia: Lipiec 20, 2013, 19:07:12 pm »
Jaka ona jest piękna. Nie ma takiej mocy żeby kawalerowie zostali obojętni na taką buźkę i uszęta...i ten makijaż oczu.
Piękna panna.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12455 dnia: Lipiec 20, 2013, 20:10:03 pm »
widzę w tle parę uszu...pewnie kawaler nie wytrzymał i musiał sprawdzić jaka to laska do niego przyjechała :P
trzymamy kciuki za pomyślne zaprzyjaźnianie :)

Offline ManiekiBenek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12456 dnia: Lipiec 20, 2013, 20:16:09 pm »
Dziękujemy za kciuki i komplementy  :bukiet

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12457 dnia: Lipiec 21, 2013, 10:23:57 am »
Poszukuję osoby z okolic Dziwnowa, która mogłaby przeprowadzić rozmowę adopcyjną w sprawie Nesquika :) Mamy tu kogoś takiego? Może ktoś przypadkiem jest tam na wakacjach? :)
WO AMIGO

Offline mauser

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12458 dnia: Lipiec 21, 2013, 11:16:34 am »
Chyba mi ostatni post nie przeszedł :) Będziecie promować Azyl na Woodstocku może?

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12459 dnia: Lipiec 21, 2013, 11:20:36 am »
Chyba mi ostatni post nie przeszedł usmiech2 Będziecie promować Azyl na Woodstocku może?
a to ciekawy pomysł :)