Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5285180 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10240 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:36:49 pm »
Ile wrażeń i szczęśliwych ludzi o rozmarzonych spojrzeniach - takie spojrzenia uzyskuje się tylko i wyłącznie od trzymania na rękach królika :D
Wszystkie uszaki przepiękne, ale nie mogę się napatrzyć na tatusia złotowskich maluchów... Przecież to jest kopia mego ukochanego, nieodżałowanego Rubensa :* łza się w oku kręci...
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10241 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:40:23 pm »
dla przypomnienia tylne łapki Marzyciela wyglądały tak...:/



trochę się zmienił chłopak! :)



Offline Sawi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10242 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:46:32 pm »
A mam takie pytanie, wie ktoś jakich rodziców ma Seen lub ma ich zdjęcia ? ;)

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10243 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:48:04 pm »
Piękności krolicze :))) fajnie że same dobre wieści :) Ania, też mam taka koszulkę :) musiałam ja kupić :) " some bunny loves you" :) pozdrawiam wszystkich usmiechnietych :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10244 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:53:52 pm »
Urocze pyszczki tych nowych :) Zresztą każdy ziwrzak jest na swój sposób wspaniały. Idę przytulić mojego Tuptaska :)
  
Herbi

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10245 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:54:58 pm »
Piękności krolicze :))) fajnie że same dobre wieści :) Ania, też mam taka koszulkę :) musiałam ja kupić :) " some bunny loves you" :) pozdrawiam wszystkich usmiechnietych :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10246 dnia: Kwiecień 07, 2013, 22:01:23 pm »
Cudownie!! :) Po prostu cudownie, aż mi się ryjek cieszy jak patrzę na te zdjęcia! :) Tomek, Zuza, Ania, Magda! :przytul

Muszę sobie teraz powtarzać - NIE dla kolejnych królików... NIE.. Ale ten mały zającowaty.... No przepiękny jest!!!!!!!!!!!
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10247 dnia: Kwiecień 07, 2013, 22:03:15 pm »
tak, Marta, te zajączki są przepiękne!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10248 dnia: Kwiecień 07, 2013, 22:05:53 pm »
Oj, Martuś na odwrót. Tak dla małego zajączka, Tak dla małego zajączka. :P

Offline Ailiszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Kobieta
    • moje serduszka Kubuś i Buba
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10249 dnia: Kwiecień 07, 2013, 22:08:34 pm »
urzekło mnie niesamowicie ostatnie zdjęcie Marzyciela z Anią  . Oboje równie śliczni. Zdjęcie na plakat

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10250 dnia: Kwiecień 07, 2013, 22:09:54 pm »
ale nie mogę się napatrzyć na tatusia złotowskich maluchów... Przecież to jest kopia mego ukochanego, nieodżałowanego Rubensa cmok łza się w oku kręci...
Oj, tak nawet spojrzenie takie samo. Momentalnie miałam też to skojarzenie

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10251 dnia: Kwiecień 07, 2013, 22:24:50 pm »
Sawi ....Seen pochodzi z interwencji, został odebrany z 29 innymi królikami z jednego z olsztyńskich mieszkań, gdzie przebywał w fatalnych warunkach. Podejrzewamy że ojcem większości był Hugo http://adopcje.kroliki.net/rabbits/1104#yield, a mamą jedna z starszych samiczek Pocahontas lub Mamboo (znajdziesz ich ogłoszenia na stronie adopcyjnej).

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10252 dnia: Kwiecień 08, 2013, 00:08:23 am »
Co do królika z poznańskiego schroniska, to został on odebrany podczas interwencji policji i w ten sposób trafił do schroniska w Poznaniu. Został odebrany przez policję, bo był trzymany w szafie i służył jako maskotka dla dziecka.
WO AMIGO

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10253 dnia: Kwiecień 08, 2013, 00:11:03 am »
Został odebrany przez policję, bo był trzymany w szafie i służył jako maskotka dla dziecka.
O Jezuuuuuuuuuu placzek placzek placzek

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10254 dnia: Kwiecień 08, 2013, 08:20:26 am »
Co do królika z poznańskiego schroniska, to został on odebrany podczas interwencji policji i w ten sposób trafił do schroniska w Poznaniu. Został odebrany przez policję, bo był trzymany w szafie i służył jako maskotka dla dziecka.
Bez komentarza :( A ta interwencja, spodziewam się, była w zupełnie innej sprawie, kwestia królika wyszła przy okazji? Śliczna jest ta łaciata krówka, taka krasulka :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10255 dnia: Kwiecień 08, 2013, 09:26:15 am »
Tak, interwencja była ze względu na zgłoszenie znęcania się nad rodziną przez ojca.. Ogólnie nie wyobrażam sobie całego tego zajścia i dobrze, że mnie przy tym nie było..
WO AMIGO

Offline Agness

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Toska & Turasek <3
  • Za TM: Czarek, Kitka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10256 dnia: Kwiecień 08, 2013, 09:35:14 am »
some bunny loves you


masakra :(....interaktywna maskotka dla dziecka :/ ....
 "cudowni" rodzice gdyby mysleli, pewnie zakupiliby sobie taką zabawkę dla dziecka w markecie...czego oni uczą swoje dzieci??? :(
...czyli nie tylko królik w tym domu był w niebezpieczeństwie.... :icon_frown

komentrze Oli pod fotami- bezcenne  :hahaha, maluszki przesłodkie  :zakochany: , a Łaciata jest suuper  :icon_lol
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2013, 09:42:18 am wysłana przez Agness »

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10257 dnia: Kwiecień 08, 2013, 10:55:42 am »
no to kilka słów ode mnie :)

Dzień w Azylu daje mnóstwo siły i radości!
Patrząc na te wszystkie uszaki aż serce mięknie, nawet na tego zbója Marzyciela  :diabelek

Cztery nowe maleństwa po prostu małe cudeńka, każdy chce być głaskany :zakochany:
Pachino... widok łamiący serce, ale z drugiej strony, wielka chęć walki z jej strony... i tak bardzo uwielbia głaskanie...
Marzyciel i Aladyn... brak słów! przyjechałam i myślałam że biedaki potrzebują miłości, a tu one "kochają" cały Azyl  :krzywy2
no i cała reszta Toruńskiej ekipy króliczej, spokojna i szczęśliwa  :bunny:

Magda, DużyZając, Zuza - fantastycznie było Was poznać osobiście!
Sprzątanie uszatego bałaganu w Waszym towarzystwie to sama przyjemność  :przytul:
Swoją drogą Olu, okna oknami ale kaloryfer też był wyzwaniem  :P ehhh maluchy mają rozrzut moczowy  :bunny:
Miałam wrażenie że tylko patrzyły z klatek i sobie myślały - sprzątać człowieki!  :krzywy2

Co do szynszylki - czeka obecnie na dalszy transport u naszej "najstarszej" wolontariuszki - mojej babci  :D
a Abigail już wczoraj trafiła do domku :)

KarolinaK - ja również nie mogłam się oprzeć tej koszulce, idealnie pasuje na takie wizyty  :krawat:

Olu jeszcze raz dziękuję za tak cudowne miejsce na ziemi  :bukiet
i cóż dodać  - do zobaczenia w maju  :przytul:

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10258 dnia: Kwiecień 08, 2013, 11:23:36 am »
Eureka nie jest dziewczynką? Nie mogę uwierzyć... ma taką dziewczęcą urodę!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10259 dnia: Kwiecień 08, 2013, 20:42:45 pm »
Rumcajsowa (nie wiem, dlaczego uroiłam sobie, że to samiec - chyba przesilenie zimowo-królicze :])
























a kto tam jest? ;)





a to koleżanka Matylda - mała ma za sobą wielką traumę i wczoraj bardzo obawialiśmy się, jak będzie funkcjonować, biorąc pod uwagę to, w jakim była psychicznym stanie, kiedy trafiła do Tomka i Zuzy, ale dzisiaj byłam w ogromnym szoku - pozytywnym szoku :) czasami na króliki bardzo zestresowane, bojaźliwe bardzo dobrze wpływa kontakt z innymi królikami - Matylda podbiła dzisiaj Azyl. biegała jak szalona, ciekawska, odważna, zainteresowana otoczeniem - wielka ulga i radość z tego, że tak dobrze poczuła się w Azylu  :przytul:

















z Truli ;)



i odpoczywając :)

















i ze swoim Hero - Tufim, ktory po prostu podbija serce każdego i królika, i człowieka



















pełen synchron ;)













Tufi dzisiaj zmienił rezydencję - sam wybrał klatkę po Torusiu, a że Tufiemu się niczego nie odmawia, został tam zakwaterowany ;)

Tufi testuje pranie ;)



Kurt również



a potem Kurt testuje nową wersję paśnika :)









Kurt i Tufi w czwartek jadą na kontrolę. nadal oczyszczamy ranę Kurt po zabiegu. widać, że cały czas ropa się oczyszcza. oko wygląda już o wiele lepiej :) (odpukać!)

błękitnooki przystojniak - Ojciec Dzieci :)







Pączuś na wybiegu :P - królik o silnym usposobieniu ;) dzisiaj podszedł do mnie i chcąc zwrócić na siebie uwagę, kiedy ogarniałam jedną z klatek, uszczypnął mnie czy też raczej delikatnie ugryzł w nogę - i zwrócił ;)

























księżniczka Truli :)











Eureka, tj. Euro :P ma bardzo delikatną urodę i świetny charakter :)







ku mojej ogromnej radości (i nie tylko mojej :]) Taurus został dzisiaj wykastrowany - jest już zdrowym i w pełni gotowym do adopcji pięknym królem :)

Momo był na kontroli - czuje się już lepiej niż tydzień temu, chociaż dalej otrzymuje leki - Aniu  :przytul

na kontrolę pojechała również Nelly oraz Rumcajsowa, ale wieści o dziewczynach jutro ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2013, 20:48:29 pm wysłana przez Ola_19 »