Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5287127 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10200 dnia: Kwiecień 06, 2013, 20:35:44 pm »
Justynko, gratulacje - jaki on piękny!!!! jego zdjęcia na adopcyjnej nie oddawały jego urody :) Cudny jest! I bardzo się cieszę, że trafił do DS :przytul
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10201 dnia: Kwiecień 06, 2013, 21:17:05 pm »
widać jaki szczęśliwy Tewi :jupi

Dzis Azylowa maleńka ślicznotka  Eureka okazała się byc samczykiem :wow

 Latka jest śliczną baraninką na pewno szybko znajdzie swój domek :)
Pachino - byłam przerażona...ta przekrzywiona główka..biedulka , mam nadzieje że nie cierpi :(

Malutki szynszylek w dużej klatce taki ładny , ja myślałam że juz znalazł swój domek
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10202 dnia: Kwiecień 06, 2013, 21:20:22 pm »
Dzis Azylowa maleńka ślicznotka  Eureka okazała się byc samczykiem wow
W takim razie Eureka powinna być przechrzczona na Archimedesa ;)

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10203 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:07:10 pm »
Unkasowa dla Ciebie i wszystkich miłośników Femurra :D... więcej zdjęć wstawimy na FB lub na naszą stronę do zakładki "Testerzy"... ale to innego dnia, bo dziś znowu do wieczora poza domem :/

Potargany i wyliniały młodzieniec :P






uwielbiam tego króla Tibia też śliczna ale Femurek miną z pierwszego zdjęcia zabija  :DD

Jak mogę mieć jeszcze jedną prośbę (wyczerpuję limit próśb :icon_razz) to miziaki dla łobuziaków kochanych uszaków :)

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10204 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:12:57 pm »
Pachino ma też duże zachwiania równowagi, ciężko ją podnieść bo automatycznie się przekręca i drapie dosyć ostrymi pazurkami czego świadectwem jest sznyta na ręce i brzuchu, ale mała ma świetny apetyt, chociaż często wygląda na zmęczoną. Uwielbia być głaskana i wtedy automatycznie zastyga i przymyka oczka. Trzymam za nią cały czas kciuki.
Nowe nabytki są prześliczne i kochane. Powinny szybciutko znaleźć nowe domy jak tylko podrosną. Emilia mi przekazała, ze mają ok 6 tyg. 2 z nich mają umaszczenie jak prawdziwe zające :D
Tufiaczek miał dzisiaj świetny humor (pomimo prób gwałtu przez Marzyciela :|) - biegał po Azylu, wskoczył na domek, zjadł miche papki rodi (którą podkradała mu Dalila), a potem schował się w domku razem z Abi. Widać, ze inne króle traktują go inaczej. Nie wiem czy widzą jego pyszczek czy coś w jego zapachu powoduje że zachowują się przy nim inaczej (oprócz nieokrzesanego Marzyciela, który zdecydowanie ma w nosie etykiete ;p).
W Azylu nie ma ani jednej wolnej klatki, ani miejsca, zeby jakąś dostawić, chyba że Szynszylek znajdzie dom :) Z jednej strony to przerażające, z drugiej budujące.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10205 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:18:14 pm »
ooooo to nie mogę się doczekać zdjęć nowych nabytków w takim razie, szczególnie tych w typie zająca :) :) :)
WO AMIGO

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10206 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:21:21 pm »
Mam zdjęcia na tel, ale są słabej jakości. Poczekamy na Ole z porządnymi fotami :)

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10207 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:30:24 pm »
Momo pozdrawia :)









« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2013, 22:39:21 pm wysłana przez Unkasowa »

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10208 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:35:40 pm »
o kurcze!! Momo to nie ten sam królik, którego odbierałam jeszcze jakiś czas temu! Szok! Jak schudł :)
WO AMIGO

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10209 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:38:44 pm »
Kiedyś moździerz z marmuru można było kupić w Ikea
U Ruskich teraz. Duży na 1/5 litra za 30 zł
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10210 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:40:09 pm »
Momo pozdrawia :)


czy Momo jest u ciebie na dt?

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10211 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:40:30 pm »
o kurcze!! Momo to nie ten sam królik, którego odbierałam jeszcze jakiś czas temu! Szok! Jak schudł :)

o połowę mniej królika? :DD

Tak Olaka nic nie mówiła?

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10212 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:41:10 pm »
Moja pieknota kochanaa :zakochany: !

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10213 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:42:26 pm »
Szukałam na allegro....ale wydają mi sie trochę małe...albo za wysokie te moździerze :/ z kolei kokilki są też dość małe, mogą się jednak okazać za lekkie. I jestem w kropce. Muszę się jeszcze przejść po olsztyńskich sklepikach z agd i wyposażeniem kuchni, może coś znajdę.

Offline anette

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10214 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:44:08 pm »
Eureka samczykiem? Jestem w szoku! A to królik, którym się opiekuję wirtualnie i nawet dzisiaj oglądałam "jej" zdjęcia. Nie podejrzewałabym tego.  :wow

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10215 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:46:14 pm »
Najlepiej zobaczyć taki moździerz na żywo, bo są różne rozmiary :)
WO AMIGO

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10216 dnia: Kwiecień 06, 2013, 22:48:05 pm »
No właśnie do takiego wniosku doszłam :) Wyruszę więc na polowanie w stacjonarnych sklepach.

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10217 dnia: Kwiecień 07, 2013, 11:06:29 am »
czyli jednak dobrze zauważyłam że Momo nie było... Podrap go ode mnie po główce, uwielbiam uszaka :)
  
Herbi

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10218 dnia: Kwiecień 07, 2013, 14:33:21 pm »
Nie tylko Ty go uwielbiasz :D Momiciuś jest prze kochany :heart . Staram się namówić rodziców na dom dla tego dżentelmena :D

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10219 dnia: Kwiecień 07, 2013, 16:29:48 pm »
To widze ze nie tylko mnie przytrafiła sie zmiana płci uszaka. Eureka samczykiem. A często spoglądam na jej foto na adopcyjnej. Przepraszam jego foto. :bunny: