Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5302912 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7920 dnia: Styczeń 19, 2013, 23:16:09 pm »
Wysmyrkaj męża za uszkami  :bukiet :DD

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7921 dnia: Styczeń 20, 2013, 00:21:28 am »
Jestem w szoku - 28 królasków ma trafić do Azylu w Toruniu z naszego Olsztyna?  :wow O raju, komuś się należy  :lanie: za nieodpowiedzialność względem zwierząt ...  Czy cała akcja przejęcia ma się odbyć 26 czy 27 stycznia w Olsztynie, bo się pogubiłam.. :/ 26 mogłabym choć troszkę w czymś pomóc - będę po nocnym dyżurze, ale 27 już nie dam rady, bo dalej ciągnę maraton - od 7 do 19. Koleżanka może bedzie miała wolną klatkę - nie wiem jeszcze jakiej wielkości, ale może na transport się przyda? Swoją drogą, czy MOPS zaoferował jakąś pomoc odnośnie tych królasków - choćby w transporcie do Torunia?  :lajkonik:

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7922 dnia: Styczeń 20, 2013, 01:00:23 am »
Dojechaliśmy do domku :) Boniuś właśnie zapoznaje się z nowym otoczeniem, a Tiggi i Voxiu wyczuwają intruza na swoim terenie :) Póki co, nie ma walk między Tiggi i Voxiem :)

Dziękujemy za wspaniały dzień i baaaardzo miło było mi poznać Kasię i Anię :*
WO AMIGO

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7923 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:10:45 pm »
nie sadze ze mozna liczyc na pomoc MOPSu;/

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7924 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:16:50 pm »
No to co moi drodzy... komu króliczka, komu??? :) :)
WO AMIGO

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7925 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:19:17 pm »
a jakby MOPS zgłosił sprawę do UM? to może jakieś pieniadze by się znalazły. W końcu odciążane jest schronisko, straż miejska...
Tak myslałam o połamanym króliczku od terrarysty, może ten bidulinek miał już spotkanie z wężem :(

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7926 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:23:20 pm »
Też mi się wydaje, że było to celowe, przygotowanie go do możliwości zjedzenia :/
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7927 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:29:25 pm »
Dobrusia, wysłałam do Ciebie maila  :przytul

jutro będę rozmawiać z Panią z MOPS-u, która osobiście pojedzie zobaczyć króliki (ostatnio był inny pracownik). z tego co wiem, osoba, u której są króliki, otrzymuje od MOPS-u świadczenie w wysokości 400 zł miesięcznie...Pani Izabela pyt. mnie o to, jak sfinansujemy całą tą akcję, zaczynając od transportu przez całą resztę, ale obawiam się, że finansowego wsparcia od miasta nie otrzymamy. jutro zorientuję się czy miasto wie o tej sytuacji. tak czy inaczej dla nas najważniejsze jest w tej chwili to, aby faktycznie króliki udało się odebrać polubownie na zasadzie zrzeczenia się.

zapraszamy wszystkich raz jeszcze do udostępnienia naszego wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/576325549063855/?ref=3

i dziękujemy za odzew  :bukiet razem na pewno nam się uda ogarnąć całą tą sytuację

niusia, w sprawie soboty na pewno będziemy kontaktowały się z Tobą i całą naszą niezastąpioną olsztyńską ekipą w tygodniu :) cieszę się, że to wszystko dzieje się w mieście, w którym mamy Was

***

tymczasem Tufi je...cały czas ma duży obrzęk, ale bardzo dzielnie znosi oczyszczanie rany.

na jutro mamy zaplanowany zabieg Kurt i Fluffy (w końcu, bo ostatnio ciągle wypadały nam inne pilniejsze zabiegi :]), więc również Fluffy będzie w pełni gotowa do opuszczenia Azylu

Pachino jest już na przeciwbólowym metacamie

może wieczorem uda mi się wrzucić zdj. Pachino o wojownika Tufiego
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2013, 12:35:30 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7928 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:48:46 pm »
marta1984 - dziękuję bardzo :icon_redface

cóż tu dużo mówić wczorajszy dzień był fantastyczny, Olu dziękuję Twój czas i to cudowne miejsce z którego nie chce się wychodzić  :przytul
i szczerze - gdyby nie wczorajszy mega śnieg to chyba Ola musiałaby mnie stamtąd siłą wyciągać  :D

w skrócie podsumowując - zakochałam się we Fluffy  :zakochany: cudowna puchata kulka - Olu pamiętaj że będę miała baczenie na jej adopcję  :P
cała reszta oczywiście rewelacja, każdy ma swój charakterek i humory  :krzywy2

Trzymam mocno kciuki za maluszki od terrarysty, małe bidy  :(

Kasia, Marta - miło było Was w końcu poznać osobiście - w końcu mogę przypisać twarze do nicków  ;)

Uszatek jest już w nowym domu w Warszawie - dostarczony cały i zdrowy.
Dziś dostałam informację że już się rządzi i rozstawia wszystko w klatce po swojemu  :bunny:

Co do Sylwka - Olu, mój Waldek chyba oszalał na jego punkcie  :P
jest u nas od wczoraj tylko do dziś do wieczora, ale jest strasznie przytulaśny i kochany...
aż się chwilę zastanawiałam czy Tuśka nie podmienić i oddać zamiast Sylwka  :P
żartuję oczywiście, ale jak Waldek napisał dziś "to kiedy zabierasz mojego Sylwestra;(" - to aż smutno się zrobiło:(
no ale cóż, pocieszające że na maluszka czeka już DS :)

no to tyle mojego wywodu!
Olu do zobaczenia wkrótce  :D

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7929 dnia: Styczeń 20, 2013, 13:28:24 pm »
Nienawidzę terrarystów. Zwyrodnialcy!!! Spłakałam się nad biednymi maluchami. Jak tak można?
Mam nadzieję, że Pachino wyzdrowieje a szanownemu panu terraryście ktoś połamie wszystkie kończyny. W takich sytuacjach powinno być prawo zezwalające na taki samosąd!!! To mógłby być mój zawód.

Offline anetkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2638
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Bazyl
  • Za TM: kot Kajtek, chomiczki Bruno i Muffinka, ukochana Klementyna 25.01.18 ❤
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7930 dnia: Styczeń 20, 2013, 13:42:22 pm »
Nie mogę nawet tego czytać, zabiłabym takiego gnoja (przepraszam za słowo, ale i tak cisną mi się na usta o wiele gorsze), przecież ten maluch jest tak strasznie okaleczony  ;(  ;(  ;( A jeszcze lepiej zamiast zabić, to połamać takiemu ręce i nogi i patrzeć jak zdycha  :zonka:
Jak można zrobić wpłatę na leczenie Pachino?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2013, 13:55:38 pm wysłana przez anetkas »

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7931 dnia: Styczeń 20, 2013, 13:55:44 pm »
Najgorsze w tym wszystkim, że ten terrarysta miał dzieci, które na to wszystko patrzyły :/ Ciekawa jestem, co z nich wyrośnie...

Tak czy inaczej, teraz, zamiast przelewać złość na tego skur..... proszę, wspierajmy wszyscy Pachino, ten króliś naprawdę tego potrzebuje! :( On próbuje sobie radzić jak może, choć musi to być dla niego ogromny ból :(


Zapomniałam wspomnieć - terrarysta mówił, że ma ich od 2 dni i nic nie jadły :/ Nie wiem czy tutaj to opowiadałam, ale kiedy Kuba wszedł do pomieszczenia w białych skarpetach, oba malce rzuciły się na niego i szukały cycka - ssały lekko podgryzając nasze palce. Także potem Kuba robił za matkę karmiącą i ich dokarmiał z białych skarpet.... :) I tak oto maluchy nauczyły się jeść siano i babkę :)
WO AMIGO

Offline Foxik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7932 dnia: Styczeń 20, 2013, 14:33:28 pm »
Witam wszystkich!
jestem pewnie jak wszyscy poruszona losem tej bidulki Pachino... wpłaciłam już kasę. Jest to po prostu niewyobrażalne, że ktoś może takie niewinne stworzenie tak potraktować!!! Czy temu bydlakowi ujdzie to na sucho czy ktoś może zglaszał to na policję?

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7933 dnia: Styczeń 20, 2013, 14:46:17 pm »
Nienawidzę terrarystów. Zwyrodnialcy!!! Spłakałam się nad biednymi maluchami. Jak tak można?
Mam nadzieję, że Pachino wyzdrowieje a szanownemu panu terraryście ktoś połamie wszystkie kończyny. W takich sytuacjach powinno być prawo zezwalające na taki samosąd!!! To mógłby być mój zawód.

Masz wspólnika. ]:->  :lanie: Nie cierpię również chodzić do Biedronki ,bo tam w zamrażalkach tusza z królika. Coś okropnego.
Mam pytanie te miła i ładne buzie jedna to katas_trofa ,a druga Ania to ....
Pytam, ponieważ będę wspaniale móc przypisać buziaki do linków :lol.:)

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7934 dnia: Styczeń 20, 2013, 14:53:21 pm »
Gorania :D

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7935 dnia: Styczeń 20, 2013, 14:54:40 pm »
komu króliczka, komu?

no dawaj!!! :D

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7936 dnia: Styczeń 20, 2013, 14:55:24 pm »
Ania to gorania :) :)


Magda, chodziło mi o to, kto chce wziąć króliczka do siebie. Czyżbyś chciała kolegę dla Kakao? :P
WO AMIGO

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7937 dnia: Styczeń 20, 2013, 14:56:28 pm »
hahahah! Nie! chciałabym fotki Bonusia :D

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7938 dnia: Styczeń 20, 2013, 14:58:25 pm »
Najgorsze w tym wszystkim, że ten terrarysta miał dzieci, które na to wszystko patrzyły kwasny Ciekawa jestem, co z nich wyrośnie...

Przewiduję małe Hitlerki. Obrzydlistwo brak słów. :placze

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7939 dnia: Styczeń 20, 2013, 15:03:43 pm »

tutaj tylko jedno :) reszta u mnie, co by nie zaśmiecać wątku :)

Pamiętajcie, że jest kryzys! Trzeba zabierać uszaczki z Azylu, żeby inne mogły się tam zmieścić! Azyl nie jest z gumy :(
WO AMIGO