Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5287030 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7660 dnia: Styczeń 10, 2013, 21:22:29 pm »
Bambi,to byla zona Bluelka/Rubensika??

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7661 dnia: Styczeń 10, 2013, 21:28:49 pm »
tal :) to była żona Bluela :) Magda na pewno ma gdzieś nowe zdjęcia Bambi :P



Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7662 dnia: Styczeń 10, 2013, 21:30:21 pm »
Olu...skoro tu jesteś to Ci się przypomnę z tą datą kastracji i uchem Dzwonka ;)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7663 dnia: Styczeń 10, 2013, 21:31:24 pm »
tal :) to była żona Bluela :) Magda na pewno ma gdzieś nowe zdjęcia Bambi :P
Prosze o zdjecie Bambusi :blaga: czy juz sie zaprzyjaznila z czarnym baranistym nowym mezem?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7664 dnia: Styczeń 10, 2013, 21:35:14 pm »
Deedee, napiszę maila :)

Soniu, tak...na uszaki zadziałała magia Świąt! :)



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7665 dnia: Styczeń 10, 2013, 22:02:51 pm »
Jak sobie radzi Franklin? jeszcze ćpunek, czy już coś pozytywnego w zachowaniu?
A jak tam gawroszka? po ostatnich przejściach

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7666 dnia: Styczeń 10, 2013, 22:07:11 pm »
Franklin miał zabieg wieczorem, więc póki co jest pijany, ale już w pozycji siedzącej ;) przez najbliższe dni na pewno będzie bardzo obolały

Gawroszka czuje się bardzo dobrze :) :) :)



Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7667 dnia: Styczeń 10, 2013, 22:35:58 pm »
Dziekuje Olu za pomoc naprawde nie wiem co bym zrobiła gdyby nie Azyl :*

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7668 dnia: Styczeń 10, 2013, 22:48:50 pm »
Z tymi podkładami to sprawa naprawdę do d... :( Pani, która była nam zawsze przychylna - Pani Magda - została zwolniona i rozmawia ze mną teraz jakiś gbur, który nie ma w sobie ani krzty dobroci dla zwierząt. Stąd też nie ma teraz żadnych ulg (mieliśmy dogadane tak, że mogliśmy brać ilości jakie chcieliśmy tylko musieliśmy płacić za wysyłkę, nie mieliśmy minimum logistycznego aż 500zł! :(), rabatów też już nie mamy :( Ale mam zamiar napisać mu odpowiedniego maila..

Ja chciałam przy okazji nieśmiało spytać co tam u Boniusia, wyczekuję na niego z tęsknotą i już nie mogę się doczekać kiedy zbliży się TEN dzień.. :)

P.S. Ola mam ogromny problem, bo nie mogę znaleźć kalendarza z ubiegłego roku, gdzie miałam spisane wszystkie ceny producentów podkładów :( :(
WO AMIGO

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7669 dnia: Styczeń 10, 2013, 22:54:42 pm »
Franklin jest bardzo dzielny, wierzę że sobie poradzi! :) A zaczął więcej jeść (tzn. przed zabiegiem, bo teraz to pewnie na nic nie ma ochoty)?
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7670 dnia: Styczeń 10, 2013, 23:11:48 pm »
Martus napisalam ci na fb  co do podkładów- bo nie widziałam ze jestes online- ech a wlasnie pomalu do zamowienia sie zbieralismy- nam tez juz resztka zostala, a jeszcze wiele miesięcy niema szans by z nich zrezygnowac o ile wogole i jeszcze ta kokcydioza dzisas;(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 23:33:05 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7672 dnia: Styczeń 10, 2013, 23:29:17 pm »
po sasiedzku to bardzo drogo:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7673 dnia: Styczeń 10, 2013, 23:31:13 pm »
Branwen, 2 ostatnie dni czuł się lepiej i jadł granulat, zrobił też normalne bobki - teraz już chodzi - pozostaje nam zacząć jeść :]

po_sąasiedzku przy takiej cenie za 480 podkładów zapłacilibyśmy 648,96, a nie 512 zł :/



Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7674 dnia: Styczeń 10, 2013, 23:37:05 pm »
A tutaj https://www.hartmann24.pl/products.php?id=1258? Zapytam czy przy większej ilości daliby jakąś zniżkę.
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7675 dnia: Styczeń 10, 2013, 23:48:14 pm »
https://www.hartmann24.pl/products.php?id=900

MoliNea Plus L 60x90 cm op. 30 szt.   30,65 brutto
Darmowy koszt wysyłki. Przy zamówieniach powyżej 200,00 PLN netto koszt wysyłki pokrywa sklep hartmann24.pl.
P.S. Branwen witaj w cyberprzestrzeni  :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 23:53:57 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7676 dnia: Styczeń 11, 2013, 00:55:57 am »
większość tych co podajecie miałam zanalizowane, praktycznie żaden nie wychodził tak samo tanio jak tufi, jedynie jeszcze jeden producent, ale właśnie za nic nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał. Wiem, że jego dyrektor zajmował się jakąś fundacją na rzecz jeży :)
WO AMIGO

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7677 dnia: Styczeń 11, 2013, 07:05:01 am »
Popytam, bo mój stary znajomy byl keidys przedstawicielem medycznych jakis tam rzeczy moze jeszcze ma jakies znajomosci.

Z tego co pamietam byla rozmowa w listopadzie o jakiejs niespodziance ,która miala się ujawnić w styczniu...?DObrze pamietam?

Ps. Pistacja ze względu na kolor oczu (czerwone) ma podejrzenie ,że słabiej widzi. Miałam wrazenie ze nie widzi wcale ,ale widzi tylko słabo na moje. W niczym jej to raczej nie przeszkadza oprócz tego ze jak sie wchodzi do pomieszczenia gdzie jest trzeba sie odezwac bo tak to sie boi i kicha. I z jedzeniem trzeba uwazac ,bo moze niechcacy pomylic rękę z jedzeniem. tak to czyścioch z niej

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7678 dnia: Styczeń 11, 2013, 08:46:16 am »
W Uszatkowie będzie czekało zamówienie dla Azylu. Niewielkie ale pewnie się przyda :)

Tak tak, ja tez pamiętam o styczniowej niespodziance na którą niecierpliwie czekamy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2013, 08:54:05 am wysłana przez ing »

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7679 dnia: Styczeń 11, 2013, 16:03:46 pm »
Deedee dzięki Zając wymiziana od Ciebie. Właśnie dzwoniła do mnie bośniak i Zając moze będzie mieć ds. Byłoby super.  A u mnie wtedy byłby nowy tymczasowicz napewno jakiś od Zgaga14.