Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7240 dnia: Grudzień 31, 2012, 16:30:16 pm »
To i my przyłączamy się do życzeń!
Wraz z Robaczywym Panem w Spodenkach i Freddiem Wielką Stopą życzymy Wam Wszystkim szczęśliwego Nowego Roku,dużo siły i zdrowia dla Was i Waszych uszaków!

A tu takie tam:


Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7241 dnia: Grudzień 31, 2012, 16:44:52 pm »
O rany Suzy  !! Takie widoki  !! Toż to nielegalne być takim słodkim  :zakochany: :zakochany: :zakochany: ach te jagodzianki  ;)

My też chcieliśmy Życzyć Wam Szczęśliwego Nowego Roku ! Mniej smutków i problemów a jeszcze więcej sukcesów i zwycięstw  :przytul:

Osobiście cieszę się, że dwa z tych wymienionych królasów poznałam osobiście ;) Ginko też was pozdrawia i życzy najlepszego  :bukiet
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7242 dnia: Grudzień 31, 2012, 16:49:55 pm »
Szczęśliwego, bezproblemowego Nowego 2013 Roku życzy Deedee i ja ;) moc buziaków dla azylowych uszorków - szczególnie dla Dzwonka i Kiary :onajego  :bunny:

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7243 dnia: Grudzień 31, 2012, 17:39:58 pm »
Wraz z moimi chłopakami życzę Wszystkim
szampańskiej zabawy :balet:


I oczywiście SZCZĘŚLIWEJ TRZYNASTKI 2013

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7244 dnia: Grudzień 31, 2012, 18:43:09 pm »
My też dołączamy się do życzeń z naszego chwilowo bardzo zakróliczonego domu :)))

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7245 dnia: Grudzień 31, 2012, 19:50:04 pm »
Wszystkiego co najpiękniejsze - abyście miały jak najmniej do roboty (=żeby porzuconych, skrzywdzonych, niechcianych króliczków, powodujących alergię po paru latach było jak najmniej). Z wyrazami podziwu i nieustającej sympatii - uszata banda :)
Tak bardzo, bardzo mi przykro, że Rubensika nie ma już wśród nas... Występuje w gronie króliczków, które w 2012 trafiły do azylu. Nie udało mi się zapewnić mu dobrego życia na długo :(
Ale dużo uszaków znalazło dzięki Wam dom - i kończą ten rok w szczęściu i spokoju :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7246 dnia: Grudzień 31, 2012, 19:52:36 pm »
:)



Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7247 dnia: Grudzień 31, 2012, 21:51:00 pm »
najlepszego :* samych pozytywnych chwil, spełnienia marzeń:) dla całej toruńskiej ekipy :)
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7248 dnia: Styczeń 01, 2013, 00:12:10 am »
A więc dziewczyny-Ola,Magda mamy styczeń więc czekam...czego to o dalszych losach Azylu mieliśmy się w tym jakże pięknym  miesiącu dowiedzieć?  :>

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7249 dnia: Styczeń 01, 2013, 00:21:46 am »
Ja też , ja też :D !


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7250 dnia: Styczeń 01, 2013, 09:35:16 am »
Oj Suzy ale Ty masz pamięć :P
WO AMIGO

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7251 dnia: Styczeń 01, 2013, 10:16:49 am »
Oby Azylowe uszaki bo wszystkie są wspaniałe w 2013 roku znalazly nowe domki i to najlepiej stałe.

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7252 dnia: Styczeń 01, 2013, 11:51:31 am »
i od nas pomyślnosci w  nowym roku :)
Pozdrawiam :)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7253 dnia: Styczeń 01, 2013, 13:44:52 pm »
Tak bardzo, bardzo mi przykro, że Rubensika nie ma już wśród nas... Występuje w gronie króliczków, które w 2012 trafiły do azylu. Nie udało mi się zapewnić mu dobrego życia na długo mutny
:przytul :przytul
Rubensik był takim delikatnym, spokojnym uszaczkiem i u ciebie miał wszystko, aby przy jego cechach być szczęśliwym. I był, może dla niego to był długi szczęśliwy etap w jego życiu. Odszedł z jednego króliczego raju do drugiego :heart

Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7254 dnia: Styczeń 01, 2013, 14:31:34 pm »
Wszystkiego co najlepsze dla ludziów jak i królików. Dużo domków, żeby azylowe klatki były puste :), i ludzi takich jak wy oby było więcej :) :przytul  szczęśliwego owego roku!

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7255 dnia: Styczeń 01, 2013, 15:30:06 pm »
Tak bardzo, bardzo mi przykro, że Rubensika nie ma już wśród nas... Występuje w gronie króliczków, które w 2012 trafiły do azylu. Nie udało mi się zapewnić mu dobrego życia na długo mutny
 
Rubensik był takim delikatnym, spokojnym uszaczkiem i u ciebie miał wszystko, aby przy jego cechach być szczęśliwym. I był, może dla niego to był długi szczęśliwy etap w jego życiu. Odszedł z jednego króliczego raju do drugiego
Dziękuję Ci, kochana, za dobre słowo :* Pozdrawiam :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7256 dnia: Styczeń 01, 2013, 16:28:05 pm »
Joac to ja nie wiedzialam ze Rubensik był u Ciebie. Pewno mi coś umknęło czegoś nie doczytałam. Ale zgadzam sie z powyższym.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7257 dnia: Styczeń 01, 2013, 18:09:41 pm »
Joac to ja nie wiedzialam ze Rubensik był u Ciebie. Pewno mi coś umknęło czegoś nie doczytałam.
Pewnie Ci umknęło, bo Rubensika adoptowałam z Azylu jako Bluela i pod tym imieniem funkcjonował wcześniej na forum. Starałam się, aby miał dobrze, ale nie udało mi się wszystkiego przewidzieć... Wciąż kocham tego kochanego uszaka, wciąż za nim tęsknię... Ech, szkoda słów.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7258 dnia: Styczeń 01, 2013, 18:17:12 pm »
Joac to ja nie wiedzialam ze Rubensik był u Ciebie. Pewno mi coś umknęło czegoś nie doczytałam.
Pewnie Ci umknęło, bo Rubensika adoptowałam z Azylu jako Bluela i pod tym imieniem funkcjonował wcześniej na forum. Starałam się, aby miał dobrze, ale nie udało mi się wszystkiego przewidzieć... Wciąż kocham tego kochanego uszaka, wciąż za nim tęsknię... Ech, szkoda słów.

Doskonale Cię rozumiem :( Jeszcze dziś wspominałam Lorcię :( Nie da się tak o tym wszystkim zapomnieć.. a była tak krótko u nas.
WO AMIGO

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7259 dnia: Styczeń 01, 2013, 18:18:59 pm »
 O matko rozumiem Cie. Teraz czytam Twoje słowa i łezki mi polecialy.Jestem strasznie miękka aż za miękka jak na dzisiejsze czasy.