Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281428 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6300 dnia: Listopad 28, 2012, 17:57:04 pm »
Jestem z Olsztyna
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6301 dnia: Listopad 28, 2012, 17:58:33 pm »
Dzięki. W swojej okolicy na pewno znajdziesz kochanego króliczka.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6302 dnia: Listopad 28, 2012, 18:00:52 pm »
Mam nadzieję.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6303 dnia: Listopad 28, 2012, 18:02:05 pm »
w Twoim mieście o ile dobrze pamiętam u nijakiej Dobrusi:) jest cud zwany..Nimmem:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6304 dnia: Listopad 28, 2012, 18:03:52 pm »
Nimm z tego co wiem już adoptowany :) A u mnie (tez w Olsztynie) czeka Varius ;)
tu jest jego stronka adopcyjna http://adopcje.kroliki.net/rabbits/899#yield

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6305 dnia: Listopad 28, 2012, 18:04:30 pm »
jak to adoptowany:)? czyzby chłop dobrusi się jednak zlitował:)?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6306 dnia: Listopad 28, 2012, 18:05:28 pm »
przekonała go ta centkowata piękność pewnie :)
WO AMIGO

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6307 dnia: Listopad 28, 2012, 18:06:30 pm »
Nie nie...z tego co wiem to nie zostaje u Dobrusi...ale na adopcyjnej jest status "adopcja w toku" więc pewnie coś się święci dla Nimma na Święta ;)

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6308 dnia: Listopad 28, 2012, 20:25:04 pm »
Mikaja!! Super decyzja! I witaj wśród zakróliczonych :)

Offline darialekaryzk

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6309 dnia: Listopad 28, 2012, 21:08:58 pm »
U mnie na DT jest przecudna spokojna panienka Kajka :) oto jej link http://adopcje.kroliki.net/rabbits/897#yield

Offline Gajka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1142
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6310 dnia: Listopad 28, 2012, 21:39:30 pm »
Jakie przepiękne te uszate sprzed dwóch stron! :zakochany:

Oznajmiam, iż paczka została dziś wysłana :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6311 dnia: Listopad 28, 2012, 21:43:24 pm »
Śpieszę poinformować co w Azylu piszczy :)
Femur i Dzwoneczek (zwany również Dzwonem :P ) są po zabiegach. Obaj byli nieco mętni podczas mojej obecności w Azylu, ale gdy wychodziłam już podskubywali niemrawo ziółka. Przez stan ponarkozowy miałam okazję widzieć Femura jak śpi do góry kołami a koła-łapki sterczą mu do góry - widok obłędny :D
Reszta towarzystwa ma się bardzo dobrze. Dokazują i brykają.
Abi przytula się do ręki i bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Można ją miziać bez końca. A jej futerko jest tak mięciutkie, ze wcale nie chce się głaskania kończyć.
Nutka i Kiara świrują strasznie - na wybiegu (biegały pojedynczo) to żywe sreberka. Żeby je złapać i zgarnąć z powrotem do klatki trzeba się nieźle nagimnastykować.
Wojak to taki cichy mały chłopczyk o pięknych oczach. Nie broni się przed mizianiem, ale też nie widać po nim nadmiernego entuzjazmu  :>
Koko to godna następczyni Pacjentki i Tulisi - wszędzie wlezie, wszystko zeżre i jeszcze siedzącego na podłodze człowieka przyjdzie podskubać. Królik nad wyraz interaktywny :P
Z maluchami Jagody nie można się nudzić - dwa perszingi od razu po otwarciu klatki wystrzeliwują w przestrzeń. Aczkolwiek mają coś po swojej mamusi - gdy tylko usłyszą, ze w klatce sypie się jedzenie, są w niej natychmiast  :niegrzeczny
Tufi ma problemy z jedzeniem. Trzeba mu kroić drobno warzywa. Dziś dostał też rozdrobiony granulat - utłukliśmy go miseczką w drugiej miseczce - aż mu się pychol cieszył :) W ogóle jest to ogromnie kochany króliczek, miziasty i przyjazny. Byłoby wspaniale, gdyby znalazł się dla niego szybko dom tymczasowy. Mały wymaga szczególnej opieki i doglądania.
Binia jest nieco ociężała, widać, że nadwaga jej dosłownie ciąży. Nie ma jeszcze zbyt dobrych bobków, ale miejmy nadzieję, że z czasem wszystko się unormuje.
Sanne to jedna z moich ulubienic - ma charakter ta dziewczynka  :diabelek Ale nie jest agresywna, po prostu lubi postawić na swoim :P Troszkę powarkuje :P
Najprawdopodobniej jutro do DS jedzie Bugsia - to najwyższy czas. Malutka jest już długo w azylu i widać, że potrzebny jest jej częstszy kontakt z człowiek i więcej miejsca do biegania.
To by było chyba na tyle :) Good night and good luck  :papatki


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6312 dnia: Listopad 28, 2012, 21:54:41 pm »
kata_strofa ja tu siedzę jak na szpilkach z powodu Femura jak tylko przeczytałam że już po zabiegu... dawaj znać jak się czuje na bieżąco jeśli możesz  :przytul

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6313 dnia: Listopad 28, 2012, 21:56:14 pm »
Wow,  kata_strofa, ale niezłe podsumowanie!!! Oczywiście moje serce wędruje do Tufiego (słodziak, taki  poszkodowany, ale się nie daje), Wojaka (bo taki z niego wycofany chłopczyk) no i do Sanne (powarkuje, a to już jest plus z automatu).
To miałaś intensywny wieczór z uszakami :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6314 dnia: Listopad 28, 2012, 21:58:34 pm »
kata_strofa ja tu siedzę jak na szpilkach z powodu Femura jak tylko przeczytałam że już po zabiegu... dawaj znać jak się czuje na bieżąco jeśli możesz  :przytul
Jak wychodziłam wszystko było dobrze, był już zupełnie wybudzony i podjadał :) Myślę, że nie ma się co bać  :przytul
Podsumowanie byłoby lepsze literacko, może nawet fabuła by się wkradła, gdyby mnie chłop nie gonił i krokiety się nie przypalały :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6315 dnia: Listopad 28, 2012, 22:03:40 pm »
może nawet fabuła by się wkradła, gdyby mnie chłop nie gonił i krokiety się nie przypalały
słowem rzeczywistość skrzeczy? :) choć krokiety... brzmią wręcz bajkowo :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6316 dnia: Listopad 28, 2012, 22:04:01 pm »
kata_strofa  :przytul

wyniki badań krwi (biochemia i morfologia) u Bini i Tufiego są ok :) - o dziwo nawet wątroba Bini wygląda dobrze! :)

Tufi ma problem z siekaczami. miał przycinane tydzień temu, ale obawiam się, że je z czasem straci :(

chłopak codziennie musi dostawać sałatki warzywne, ale cieszę się, że wyniki badań krwi są pozytywne, bo obawiałam się, czy nie mamy dodatkowego problemu :/

Dzwoneczek bardzo ładnie schudł i w końcu nie będą go dręczyć własne hormony, a może już niedługo i on znajdzie swojego człowieka...:)

dla Wojaka również szykuje się dom :)

dla Abi szukamy transportu do Lublina albo z Torunia przez Warszawę do Lublina :)

***

asiagio co do Femura, bez obaw :) nie bezpośrednio ode mnie, ale jutro rano na pewno otrzymasz najświeższe wiadomości o tym cudaku ;)



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6317 dnia: Listopad 28, 2012, 22:08:40 pm »
krokiety... brzmią wręcz bajkowo
Z kapustą, pieczarkami io grzybami leśnymi :P Smażyłam wczoraj przez dwie godziny :krzywy2 a teraz odgrzałam :P
Po wizycie w azylu raczej nie ma się już sił na działania mocno kreatywne  :jezyczek:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6318 dnia: Listopad 28, 2012, 22:21:13 pm »
marta1984 jasne rozumiem, oby z małą już było tylko lepiej, ja to panikara jestem, numer ziętka powinnam sobie chyba w taryfie jako darmowy wziąść bo więcej do niego dzwonię niż do chłopaka  :DD

asigo to teraz czekasz na rekonwalescencję i zabierasz femura do siebie? zazdroszcze  :bunny: :bunny: :bunny: oby maluch szybko doszedł do siebie i był gotowy do podrózy do swojego człowieka  :bunny:

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6319 dnia: Listopad 28, 2012, 22:30:46 pm »
kasika-k tak... czekam już jakiś czas i się doczekać nie mogę :P

Ola_19 i kata_strofa dziękuję za wiadomości :D