Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5305854 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5640 dnia: Listopad 09, 2012, 23:00:44 pm »
Marta ja wiem, jestem zakochana w wielkich królach (przez Ciebie chyba) ale póki co nie ma opcji :( Mam zamiar się wyprowadzić w przyszłym roku na drugi koniec Polski, wtedy pomyślę o chłopaku dla panny J.

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5641 dnia: Listopad 09, 2012, 23:17:23 pm »
Pandzia jest śliczna. A o co chodzi z tym DT? bo już wysłałam wiadomość do Magdy ale nie dostałam odpowiedzi.. Czy coś się zmieniło? Bo u nas decyzja już zapadła. Długo o tym rozmawialiśmy i się boje teraz chłopakowi powiedzieć, że mu ktoś Pandzie zabiera. To on się nastawiał na DS.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5642 dnia: Listopad 09, 2012, 23:22:56 pm »
jestem zakochana w wielkich królach (przez Ciebie chyba)

Oooooo jak mi miło :D Ale ale! Taka zakochana w wielkich uszach, a u mnie nie byłaś jeszcze!! Wpadaj w końcu do nas! :)
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5643 dnia: Listopad 09, 2012, 23:23:09 pm »
nezuminotabi, Magda na pewno Ci odpisze. dzisiaj po pracy przyjechała od razu do Azylu i niedawno wróciła do domu (Magda mieszka w odległości ok 100 km od Azylu)

nie martw się  :przytul

ja zapomniałam dodać, że od dzisiaj w Azylu mamy radio :) - co jest miłym akcentem dla wolontariuszy, kiedy chcą odpocząć od rozmów z królikami :P albo sprzątać w rytm muzyki :P

i co najważniejsze! nasz kochany Łatek nie szuka już domu - kagar Łatek zostaje u Weroniki :):):)

przez ostatni czas bardzo się zmienił. nie jest już ciągle mokry - Łatek uwielbiał się moczyć :] biega po całym domu, zaprzyjaźnił się z psem, przytył. widać, że jest uszakiem kochanym ;) Weronika  :bukiet

i jeszcze jedno (skleroza)

dori dziękujemy za smaczne sianko i zioła dla naszych uszaków  :bukiet
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2012, 23:31:11 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline tristeza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Bunia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5644 dnia: Listopad 10, 2012, 00:24:52 am »
ech jak Wy to robicie, że pomimo tylu królików i wiadomo nie można każdemu poświecić 100 procent uwagi, one dają się brać na ręce? Moja króliczyca uparcie kopie i gryzie jak tylko czuje że się oderwała od ziemi na dłużej niż 10 sekund a spędzam z nią duuuuużo czasu codziennie. Podziwiam :)

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5645 dnia: Listopad 10, 2012, 10:33:42 am »
Marciula a napisz mi coś o charakterku Siostry Be. Ile u Ciebie jest. Moge o tym pomysleć. Ale czy na to muszą wyrazić zgode dziewczyny z Torunia. Bo nie wiem jakby to sie odbyło. Napisz tu lub na PW.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5646 dnia: Listopad 10, 2012, 11:42:17 am »
Pandzia i jej minki z wysuniętym języczkiem - jest przecudowna :)

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5647 dnia: Listopad 10, 2012, 11:59:49 am »
Króliczki piękne  :zakochany: .Też się zastanawiam jak to jest ,że króliczki pozwalają brać się na rękę ?? Maciejkę jak ją wzięłam to fuchała i drapała. Choć na moment się uspokoiła i przytuliła  :icon_mrgreen . Cudowne uczucie to cudne futerko  :DD  A poza ty miło poznać buzie ,tak bardzo zaangażowane na rzecz tych cudnych uszoli  :heart
Zazdroszczę i podziwiam  :bukiet Zazdrość wynik z odległości  :zdenerwowany. Było by miło Was poznać :) Znam tylko Olę ,albo ,aż ..... :hura:

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5648 dnia: Listopad 10, 2012, 12:16:55 pm »
 Wytłumaczcie mi na czym polega instytucja dt bo już sama nie wiem. Dziewczyna pisze że nie może już zajmować sie królikiem. I co wtedy? Ja myslałam ze spowrotem uszak trafia do azylu. Czy jest jakiś konkretny czas w którym trzeba mieć krolika na dt. Ja to np wiem ze dt moge dać uszakowi do wiosny. A czy potrwa to dłuzej to czas pokaże. Więc czy starac sie o uszaka czy nie. Doradzajcie mi Ci którzy z Was są dt. Zawsze wysłucham kazdej dobrej rady.

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5649 dnia: Listopad 10, 2012, 12:23:01 pm »
gogamor, najlepiej zapoznać się z tym wątkiem: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,10860.0.html :)

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5650 dnia: Listopad 10, 2012, 12:34:11 pm »
AgaG dzięki. Poczytam. Jeszcze gdzie nabywacie to opisywane sianko Pana Roberta. Ja moim uszakom zamawiam sianko przez net w sklepie Swiat4Łap. Uszaki jedzą je troche chetniej np rumiankowe,melisowe i miętowe.

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5651 dnia: Listopad 10, 2012, 12:39:38 pm »
z Allegro. Pan Robert ma nawet profil na tym forum :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,7029.msg296965.html#msg296965

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5652 dnia: Listopad 10, 2012, 13:33:44 pm »
Link do p. Roberta ze str kroliki-torun.info:)
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16950655

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5653 dnia: Listopad 10, 2012, 14:53:04 pm »
nezuminotabi napisałaś do mnie wczoraj o 17 więc nie przesadzajmy :) Wieczorem na spokojnie Ci odpiszę - mam świeże info o Pandzie po wczorajszej wizycie w Azylu ;-)

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5654 dnia: Listopad 10, 2012, 15:01:06 pm »
Ja wcale nie poganiam. Po prostu u na zapadła decyzja. Długo to omawialiśmy, żeby postąpić właściwie i zastanawiałam się co się dzieje. A teraz to naprawdę jestem zaciekawiona :> Nie zostawiaj mnie w takiej niepweności  :?:
Nasza decyzja to:

Możemy zapewnić DT dla Pandy i Winstonowej !!  Doszliśmy do wniosku, że mamy warunki na dodatkowe dwie pary uszu. Mamy silne postanowienie żeby było to DT  a nie DS ale DT możemy zapewnić na czas nieokreślony :) Jeśli się okaże, że któraś zostanie (albo dwie :P) to tez ok. Postaramy się i przyszykujemy odpowiednie miejsce dla tymczasowiczek  :krolik
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5655 dnia: Listopad 10, 2012, 15:04:59 pm »
.Też się zastanawiam jak to jest ,że króliczki pozwalają brać się na rękę
Ja tak prywatnie dzielę króliki na górskie i nizinne :)
Na moich pięć dwa były górskie - Tosiu i Andzia (lewki) tzn. im wyżej tym lepiej...stół to było najfajniejsze miejsce i musiałam dla ich bezpieczeństwa ustawiać specjalnie krzesła, bo w innym przypadku były próby z wersalki na stół (2m odległości)
One na rękach się nie bały Andzi z wyjątkiem wizyt u wet. nudziło się, natomiast żywiołowy Tosiu przytulony do szyi mógł bardzo długo i w takiej pozie nikogo i niczego się nie bał.
Reszta boi/ bała się wysokości i nie ma sensu stresować - głaski kolanowo/dywanowe
Myslę, że przy takiej ilości w azylu to i górskich trochę się znajdzie:)

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5656 dnia: Listopad 10, 2012, 15:29:23 pm »
A to co się stało z Winstonową? Było już,że adopcja w toku,a teraz szuka DT?
Trzymam kciuki za nowy,dobry domek dla pozostałych Jagodzianek,pewnie jak wszystkie Jagódki będą wspaniałymi,żarłocznymi królikami :)

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5657 dnia: Listopad 10, 2012, 15:46:38 pm »
Mam pytanie czemu królików ktore sa w dt nie ma na adopcyjnej przeciez one dalej szukają ds. Np Siostra Be.

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5658 dnia: Listopad 10, 2012, 15:50:54 pm »
Jest tylko ze w innym województwie.

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5659 dnia: Listopad 10, 2012, 16:34:55 pm »
Ja wcale nie poganiam. Po prostu u na zapadła decyzja. Długo to omawialiśmy, żeby postąpić właściwie i zastanawiałam się co się dzieje. A teraz to naprawdę jestem zaciekawiona :> Nie zostawiaj mnie w takiej niepweności  :?:
Nasza decyzja to:

Możemy zapewnić DT dla Pandy i Winstonowej !!  Doszliśmy do wniosku, że mamy warunki na dodatkowe dwie pary uszu. Mamy silne postanowienie żeby było to DT  a nie DS ale DT możemy zapewnić na czas nieokreślony :) Jeśli się okaże, że któraś zostanie (albo dwie :P) to tez ok. Postaramy się i przyszykujemy odpowiednie miejsce dla tymczasowiczek  :krolik

super  :bukiet   :bunny: