Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281060 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5240 dnia: Październik 28, 2012, 15:47:55 pm »
Nie no, do stycznia Lorcia jest u mnie jako w DT i nie będę jej zabierać szansy posiadania stałego domku :) W styczniu dowiem się jak to będzie wyglądało dalej i wtedy się określę tak oficjalnie i końcowo :D
WO AMIGO

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5241 dnia: Październik 28, 2012, 15:51:14 pm »
strata tata my i tak wiemy swoje:) chcesz jeszcze femurka na dt:)?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5242 dnia: Październik 28, 2012, 15:53:01 pm »
do mnie mówisz?
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5243 dnia: Październik 28, 2012, 15:54:10 pm »
hehe do marty:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5244 dnia: Październik 28, 2012, 15:55:02 pm »
ten zdrajca uszaty, biedna Tigga, zdradzona o świcie

OOO to moj Bobby jest wierny swojej Koki....on caly czas warczy do Pamuk choc ona juz jest u mnie pare miesiecy! a Voksiu juz pierwszego dnia polecial do innej..

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5245 dnia: Październik 28, 2012, 16:01:41 pm »
chcesz jeszcze femurka na dt:)?
Mam dwa króliczki i uchodzę za ....( nie kończmy), Klara703 coś mi szykuje na dt, to i Femur mojej reputacji nie zaszkodzi.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5246 dnia: Październik 28, 2012, 16:06:00 pm »
a Voksiu juz pierwszego dnia polecial do innej..
wiadomo, młodsza :P
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5247 dnia: Październik 28, 2012, 16:09:06 pm »
Hahaha dziewczyny, proszę Was o spokój :P Voxiu miał skok w bok, ale nadal jest przy boku Tigguni :P
WO AMIGO

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5248 dnia: Październik 28, 2012, 16:22:35 pm »
 No tak, facetowi trzeba wybaczać skoki w bok? Tigga już sobie z nim pogada :lanie: :megafon :blaga:

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5250 dnia: Październik 28, 2012, 18:13:23 pm »
a Sisterka Be u Marciuli na ile zostaje?
Kochana, na kilka dni :) jest już u mnie, siedzi w transporterku i nie chce się pokazać, a bardzo chcę zobaczyć tę piękność! Oczęta już widziałam, ale mi mało  :niegrzeczny
Super, że dwa Jagodziątka już mają domek! Suzy, pewnie nieźle rozrabiać będą maluchy  :niegrzeczny

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5251 dnia: Październik 28, 2012, 18:23:18 pm »
Dziś byłam w sklepie Carreofur i muszę pochwalić tamtego zoologa króle nie były za małe, miały czysto, wole i sianko :) 

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5252 dnia: Październik 28, 2012, 18:55:02 pm »
przedstawiam Wam uszaka, który wczoraj przyjechał do Azylu z Poznania

Tufi jest samcem i wszystko wskazuje na to, że mamy tutaj do czynienia z poważnym problemem zdrowotnym :/

pytanie tylko czy to ropień czy raczej bardzo duży guz nowotworowy :(

na zdj. widać, co takiego Tufi ma przy pyszczku
















AgaG czy wiesz może w jakim jest wieku? moim zdaniem jest starszym królikiem - ma bardzo zwiotczałą sierść przy jądrach

jutro wizyta u doc i najprawdopodobniej zabieg

***

Miki, wrzucę zdj. Pysi od doc :) tylko przerzucę to zdj. na komp. :)

Suzy, bardzo się cieszę, że maluszki są już u Was  :przytul

MartaP widok Lory jest niezastąpiony :D Lora urośnie...z pewnością urośnie :P

a teraz uczta dla oczu :D

Nobu



a tutaj trochę poważniej, jak na mędrca przystało :D






Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5253 dnia: Październik 28, 2012, 19:42:04 pm »
to niesamowite jak nobu sie zmienił!!! jestem w kompletnym szoku.. piękne zadbane futerko, błysk w oku... nie ma już tego wystraszonego, zaniedbanego królaska który do was trafił... jest KRÓL.  :DD
Pozdrawiam :)

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5254 dnia: Październik 28, 2012, 20:04:47 pm »
Spuchaciał Nobiaczek :) Piękny, Twój Rusłan Olu też cudowny. Kurza stopa, jak można było niczego nie zrobić z takim guzkiem, przecież to nie wyrosło w 5 min :/

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5255 dnia: Październik 28, 2012, 20:16:58 pm »
Nie zaglądałam tu przez pare dni ale cala lekture nadrobiłam. Twórczosc dziewczyn wspaniała. No i te nowe domki . Zawsze dom to dom. Wszystkim uszakom wiele miłości w nowych domkach.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5256 dnia: Październik 28, 2012, 20:19:05 pm »
Tufuś śliczny "węgielek" - biedny maluch.
Olu mam pytanie, mam nadzieje, że mogę o to tu na wątku zapytać, bo nie chce zaśmiecać Twojej skrzynki pw ;) jak nazywają się kropelki, które dostawał Nobu do oczek. Chciałabym zapytać o nie u mnie u weta, bo mój jeden zwierz też ma "gały" lekko nie w normie.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5257 dnia: Październik 28, 2012, 20:51:11 pm »
przedstawiam Wam uszaka, który wczoraj przyjechał do Azylu z Poznania

Tufi jest samcem i wszystko wskazuje na to, że mamy tutaj do czynienia z poważnym problemem zdrowotnym :/

pytanie tylko czy to ropień czy raczej bardzo duży guz nowotworowy :(

na zdj. widać, co takiego Tufi ma przy pyszczku
















AgaG czy wiesz może w jakim jest wieku? moim zdaniem jest starszym królikiem - ma bardzo zwiotczałą sierść przy jądrach

jutro wizyta u doc i najprawdopodobniej zabieg


O rany  smutny_krolik mam nadzieję, że zabieg się uda.. Cały dzień myślałam o tym, jak mały zniósł podróż, Tofu jest królikiem zdecydowanie łagodnym, bardzo szybko zaczął prosić mnie o głaski oblizując moją dłoń. Bardzo się cieszę, że mógł do Was trafić  :roza: Dziękuje też MarcieP, która zorganizowała transport  :roza:
Tofu został kupiony w zoologicznym ok 2 lat temu, więc nie ma więcej niż dwa lata...
Jestem w szoku, właścicielka mówiła, że to samiczka,tak powiedział weterynarz  :crazy: ten sam, który stwierdził pare miesięcy temu, że ropień może sam zniknąć, a dopóki królik biega i je, to nic mu nie jest  :oh:
Królik dzień przed tym, jak trafił do mnie był u doc, która przycięła mu zęby oraz pazurki.
Jak już powiedziałam, biorę malucha na WO. We wtorek zrobię pierwszą wpłatę. Zrobić ja na główne konto, a w tytule przelewu napisać "Tofu"?

Jednocześnie proszę o informację, jak już będziecie wiedzieć co mu dolega oraz jak zniósł zabieg. Przywiązałam się do niego przez te pare godzin. :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5258 dnia: Październik 28, 2012, 20:59:53 pm »
Aguleks - krople oftensin do oczu :)

AgaG jutro wieczorem zdam relację. dziękujemy za objęcie Tufiego wirtualną adopcją  :przytul

wpłat na naszych podopiecznych można dokonywać na poniższe konto:

Przelewy krajowe:

Oddział Stowarzyszenia Pomocy Królikom w Toruniu
ul. Srebrnego 4F/69, 87-100 Toruń

Citibank Handlowy Nr konta 51 1030 0019 0109 8530 0036 2179


z dopiskiem w tytule przelewu: wirtualna adopcja Tufi



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5259 dnia: Październik 28, 2012, 21:03:45 pm »
Ależ biedny ten uszaczek z Poznania :( Czekamy na diagnozę i decyzję doktora o leczeniu...
Enka ma rację: Nobu to zupełnie inny uszak, a z każdym zdjęciem ma coraz bardziej naburmuszony wyraz pyszczka :) cudowny przykład na piękną transformację w szybkim czasie i w późnym wieku :) A to wszystko dzięki Wam :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html