Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5349434 razy)

0 użytkowników i 16 Gości przegląda ten wątek.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4760 dnia: Październik 11, 2012, 08:21:37 am »
Pandzia jest przepiękna - pozuje tak samo jak Luka :) Azylowa TopModel :)
Perri - oba profile napewno ma przepiękne...a do wesela wszystko sie zagoi :)

Czy w azylu przydadzą się kocyki? Nowe z cieniutkiego polaru - łatwe w praniu i szybko schną.
Czy uszaki w azylu lubią suszoną brzozę?

 
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2012, 08:53:26 am wysłana przez ing »

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4761 dnia: Październik 11, 2012, 09:41:31 am »
A ja kompletnie zapomniałam o zdjęciach, które robił Kuba jak byliśmy w Azylu! :) Oczywiście połowa jest ruszona, bo dość ciężko było ogarnąć tyle królików na raz, ale te które JAKOŚ wyglądają, wstawiam poniżej :)

Nie podejmuję się podpisywania kto jest kto, bo jeszcze coś pomylę :)


To jest rozczulające!!! :)




Prześliczna mamuśka, czarna Jagódka :)




Jedzenie przyszło! :)


Tulinka - najbardziej pieszczochowaty królik jakiego miałam okazję poznać :) Jak dobrze, że już w nowym domku :)


Siostra Be też nie odstępowała nas na krok :)


Wiem, że się powtarzam, ale w Azylu jest taaaaaaaaaaaaaaaak cudownie!  :bukiet :bukiet :bukiet A kto jeszcze nie był, to czym prędzej się tam wybierajcie! :zonka: (i nie zapominajcie o prezentach, bo Uszy Wam nie darują! :P)
WO AMIGO

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4762 dnia: Październik 11, 2012, 10:14:39 am »
 :hahaha Jagoda na swoim miejscu czyli w pudle z żarciem  :DD


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4763 dnia: Październik 11, 2012, 10:47:48 am »
Dokładnie, siedziała tam tak długo, dopóki pudło nie zostało zabrane :P
WO AMIGO

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4764 dnia: Październik 11, 2012, 11:27:58 am »
Z wielką radością oglądam zawsze zdjęcia z azylu. Podziwiam dziewczyny za to że tak wspaniale utrzymuja czystosc. Dziś chcialam im dorównac i solidnie wymyłam i posprzątalam obydwie klatki. Trusiek i Kubusia pozdrawiaja azylowych kolegów.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4765 dnia: Październik 11, 2012, 14:27:09 pm »
Tulinka przecudownie rozklabźdana/rozplackowana :)

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4766 dnia: Październik 11, 2012, 19:58:03 pm »
Olu czy udało się Wam odebrać zamówienia moje i duszki z uszatkowa?

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4767 dnia: Październik 11, 2012, 20:34:22 pm »
Kilka zdjęć z Azylu jeszcze ode mnie:

Dostojna i piękna Atilla:


Femur i Tibia, czyli hiperglikemia gwarantowana:


Jagoda i jedzenie, a jak:


Kajka:


Olinka:


Szafirek:


Oliver dla nas Peter Parker na rękach Jadwini:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4768 dnia: Październik 11, 2012, 20:37:10 pm »
kata_strofa, hiperglikemia jest gwarantowana przy wszystkich wyżej zaprezentowanych :) Jaka miła klamra - pierwsze zdjęcie nestorki "rodu", a ostatnie - wnuczątka. I jedno, i drugie zabija słodyczą. Atilka :* :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4769 dnia: Październik 11, 2012, 20:39:55 pm »
Ło boziu jakie cudeńka  :DD Oliver  :heart Dziękuję za fotencje  :bukiet A kiedy Perri???

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4770 dnia: Październik 11, 2012, 20:40:22 pm »
Peter :heart Im starszy tym piękniejszy  :P Nie mogę się doczekać żeby go zobaczyć  :icon_twisted Tak spokojnie siedział na rękach,czy to tylko tak do zdjęcia? A Jagoda co raz bardziej mnie zaskakuje...znowu je :icon_eek

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4771 dnia: Październik 11, 2012, 20:51:02 pm »
Ależ te moje maleństwa są piękne  :heart :heart myślę o Olince i Szafirku ,a w ogóle to wszystkie króliczki są piękne.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4772 dnia: Październik 11, 2012, 20:56:47 pm »
Cukier mi skoczył! :mhihi: Tyle słodkości w jednym poście! Nie wytrzymam! :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4773 dnia: Październik 11, 2012, 21:58:21 pm »
tak jak wspominałam, zdj. Perri pojawią się w weekend

dzisiaj zabrałam ją na kontrolę do doc - pod okiem pojawiło się zgrubienie, ale jest to obrzęk po operacji - doc oczyszczał to miejsce i póki co jest ok

poza tym nasza Gawroszka została wysterylizowana - ma za sobą również korektę zębów

uszak z zoo z Bydgoszczy jest niezwykłej urody barankiem, ale ma potężną nadwagę, a przez to jest gorszy oddechowo

przy okazji kastracji, czeka go porządna korekta zębów - o ile będzie jadł, poczekamy z zabiegiem aż zrzuci co najmniej 1 kg

dzisiaj otrzymał lek przeciwko świerzbowi

Nobu pobraliśmy krew do badań - po lekach na serce, szmery trochę się zmniejszyły

wyniki krwi Wojtusia są w porządku - nadzwyczaj ok jak na 9-latka

***

dzisiaj podczas wizyty u doc odeszła Kokoszka. chwilę po podłączeniu kroplówki zachowywała się tak, że chyba wiedziałam...w pon. rokowania były dobre, ale leki nie zadziałały. było tylko gorzej. otrzymywała dożylnie metronidazol, metoclopramid, enro, a dodatkowo lydium, espumisan, metacam przeciwbólowo...od wtorku żołądek się nie zmniejszył, a dzisiaj Kokoszka się poddała...to nigdy nie boli mniej i żadne logiczne tłumaczenie, że nie można było zrobić więcej, nie jest w stanie zagłuszyć tego poczucia, że nie udało jej się pomóc...i tego koszmarnego poczucia odpowiedzialności za wszystko, za każdy szczegół dotyczący Azylu i jego podopiecznych...czasami to wszystko tak bardzo przygniata i jakkolwiek to zabrzmi, czasami nie wiadomo czy krzyczeć czy płakać, tak bardzo chciałoby się oddać to poczucie odpowiedzialności...byle nie bolało

***

a wszystko toczy się dalej...

jutro sterylizacja Klary i Avon

z obawą czekam też na wyniki Nobu i przede wszystkim wskazanie co do nerek, mając nadzieję, że będzie z nami jeszcze długo, a nie tak dawno wydawało się, że to jego sytuacja jest krytyczna...



Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4774 dnia: Październik 11, 2012, 22:03:59 pm »
Jeju, Kokoszka  placzek śpij spokojnie maleńka... czy wiadomo dlaczego była taka osowiała i dlaczego odeszła?  :icon_frown
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4775 dnia: Październik 11, 2012, 22:05:32 pm »
Olu, tak mi przykro z powodu Kokoszki. Wczoraj podawaliśmy jej jeszcze leki, masowaliśmy, jeszcze starała się chodzić, piła wodę, ale wzdęcie było ogromne :(
Była takim kochanym smutaskiem  :(


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4776 dnia: Październik 11, 2012, 22:13:46 pm »
biedna kokoszka:( a nie była to ta kokcydioza która hodowlane maluchy męczyła?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4777 dnia: Październik 11, 2012, 22:18:38 pm »
w pon. straciła apetyt. podczas wizyty okazało się, że ma wodę w jelitach i wzdęcie, ale rokowanie było dobre. we wt. było gorzej i gorzej

marta1984 moim zdaniem nie. klasyczne wzdęcie i zator, ale sekcja na pewno powie więcej...czekam na wiadomość od doc

dzisiaj wcześnie rano miałam jednak nadzieję, że damy radę. wydawało mi się, że mimo wszystko w wyższej partii ciała "zgrubienie" jest trochę mniejsze, ale się nie udało...



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4778 dnia: Październik 11, 2012, 22:18:43 pm »
Smutna wieść o Kokoszce, biedna królinka, nie wygrała walki :( Olu, Madziu, strasznie mi przykro, po raz setny powiem, że jesteście niesamowite - i straszliwie silne, że dajecie radę stawiać czoło nowym dniom, wyzwaniom... Kochane, wysyłam mnóstwo dobrych, ciepłych myśli - a wszystkie króliczki, którym pomogłyście dziękują Wam za to, że jesteście  :glaszcze: :glaszcze:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4779 dnia: Październik 11, 2012, 22:22:08 pm »
ech tak bardzo zawsze boli jak się nie udaje:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!